*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶  -  ۱۲:۵۰
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران بزرگداشت آیت الله مصطفی خمینی: او از لحاظ استعداد علمی، شجاعت و منش مبارزه ممتاز بود حوزه/ مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری کنگره‌ی بزرگداشت منزلت و خدمات علمی و انقلابی آیت‌الله سید مصطفی خمینی، صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.
حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار رئیس دانشگاه آزاد: اسلامی کردن علوم مورد توجه دانشگاه قرار بگیرد/ لزوم توجه به سنت مباحثه حوزه علمیه در دانشگاه ها حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی توجه به مباحثی مانند، اسلامی کردن علوم و رشته ها، مبانی ارزشی، اخلاقی، تربیتی و اساتید مؤمن، متعهد و انقلابی در دانشگاه ها تاکید کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۹:۰۹
آیت الله العظمی سبحانی: هزینه های تحصیل در دانشگاه آزاد کمتر شود / تفکیک جنسیتی موجب حفظ عفت جوانان می شود حوزه/ تامین هزینه های دانشگاه برای بعضی افراد سنگین است، لازم است در این رابطه به فکر نیازمندان بود و طوری برنامه ریزی کرد تا آنها بتوانند ادامه تحصیل دهند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۸:۵۹
آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی: دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای ابدی انسان باشد/ طرز تفکر و رفتار امثال ترامپ ریشه ای در دیانت ندارد حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اینکه دانشگاه وقتی اسلامی می شود که دانش اسلامی باشد بیان داشتند: حرف اول دانشگاه را دانش می زند، اگر دانش توحیدی باشد و انسان بفهمد که موجودی ابدی است دانشگاه اسلامی می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵:۳۵
آیت الله العظمی نوری همدانی: وحدت حوزه و دانشگاه مدنظر مسئولان باشد/ متون دانشگاه ها اسلامی شود حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید براینکه اسلامی شدن علوم آموزشی و محتوایی نیازمند هم افزایی با علمای ربانی و فقیهان است گفتند: علوم اسلامی امری ضروری در دانشگاه است ولی متأسفانه نتوانستیم در این عرصه به تحولی برسیم و بخشی از محتوای آموزشی برگرفته از غرب است.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۲:۳۷
حضرت آیت الله علوی گرگانی: مبلغین نقش تربیتی و سازندگی روحی در جامعه ایفاء کنند حوزه/ نقش طلبه در جامعه سازندگی روحی است ولازم است این سازندگی ابتدا ازخود شخص شروع شود تا بتواند جامعه از برکات اخلاقی او بهره ببرند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۳۵
آیت الله العظمی نوری همدانی: اعتماد به آمریکا نادرست بود/ برجام فتح الفتوح نبود حوزه/ مدتی آمریکا و اروپا را در کشور بزک کردند تا قراردادی با آنان بسته شود؛ در حالی خداوند در آیه ۱۱ سوره هود فرموده که به ظالمین اعتماد نکنید؛ اما متأسفانه اعتماد کردند و کار به برجام و چسباندن مدال بر سینه برخی اشخاص کشید؛ اما در همان زمان، رئیس جمهور وقت آمریکا تحریم ها را بیشتر کرد و فتح الفتوح ها با شکست مواجه شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۰۹
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی: اگر طرف مقابل برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم/ هم‌آوازی اروپا با امریکا در موضوع دفاعی و موشکی را مطلقاً قبول نمی‌کنیم حوزه/ جمعی از استعدادهای برتر و نخبگان جوان کشور صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۴۵
آیت الله العظمی مکارم تأکید کردند: اختلاف ایران و آمریکا به دوستی ختم نخواهد شد/ با انسجام مشت محکمی بر دهان آمریکا خواهیم کوبید حوزه/ روزگاری برخی خیال می کردند ممکن است زمانی فرا برسد و ما با آنان کنار آمده و دعواها به دوستی و فرصت ها تبدیل شود؛ اما روز به روز مشخص شد که آمریکایی ها وجود و قدرت ما را نمی پسندند؛ این مسئله امروز برای همگان واضح شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۴۶
توصیه آیت الله العظمی سبحانی به طلاب جوان حوزه/ انسان پس از پیری از هر عملی همانند آموزش، عبادت و ... باز می ماند؛ اما اگر از قبل سرمایه داشته باشد، در دوران پیری نیز از همان سرمایه استفاده خواهد کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۰۸
کمک رهبر معظم انقلاب به آوارگان مسلمان و مظلوم میانمار حوزه/ حضرت آیت الله خامنه‌ای مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به‌عنوان کمک به آوارگان مظلوم و بی‌پناه میانمار اختصاص دادند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۰:۱۴
آیت الله العظمی نوری همدانی در واکنش به اظهارات سخیف ترامپ: سپاه پاسداران قلب تپنده انقلاب اسلامی است/ اسلام طرفدار جهاد است نه جنگ حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران تاکید کردند: حرف های گزاف ترامپ راه به جایی نمی برد چرا که امروز سپاه پاسداران قلب تپنده انقلاب اسلامی ایران است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۱۸
حضرت آیت الله علوی گرگانی: مسئولین امانت دار مردم باشند/ خدمت صادقانه موجب سعادت مسئولین است حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی از بعضی بی اخلاقی ها از سوی مسئولین در ارائه خدمت به مردم انتقاد کردند و بیان داشتند: متأسفانه شاهد این هستیم که بعضی افراد، خدا را درکارها درنظر ندارند و تنها به منفعت خود می اندیشند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۵۹
آیت الله العظمی نوری همدانی: دشمنان از هرسو به دنبال فتنه و توطئه جدید علیه کشور می باشند حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: در شرایطی قرار داریم که دشمنان از هرسو به دنبال فتنه و توطئه جدید علیه کشور می باشند و به دنبال این هستند هر طوری است انقلاب را از بین ببرند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۲۲:۴۷
آیت الله العظمی نوری همدانی: حرف های ترامپ هیچ اثری در اراده ملت ایران ندارد/مردم آگاه و بیدار ایران امتحان خودشان را داده اند حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی تاکید کردند: ما اعلان می کنیم به این که حرف های ترامپ هیچ اثری نمی گذارد برای این که ایران عزتمند است و قدرتمند است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۸:۲۵
آيت الله العظمی جوادی آملی در واکنش به سخنان سخیف ترامپ: ملت بزرگ ایران با انقلاب و نظام هستند و آن را همراهی و حفظ می كنند حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در جلسه درس تفسیر با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا در خصوص «برجام» اظهار داشتند: مسئولین ما، دولت ما، ارتش و سپاه ما، فرد فرد این ملت بزرگ و بزرگوار ما، با این انقلاب و با این نظام هستند و آن را همراهی و حفظ می كنند، چرا که نظام را متعلق به خودشان می دانند و حرف بیگانه را گوش نمی‌دهند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳:۵۳
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی: عبودیت و وحدانیت خداوند برای دانش آموزان تبیین شود/ نظارت اولیا در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بسیار مهم است حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اهمیت پرورش اعتقادی دانش آموزان گفتند: نخستین نکته ای که باید به دانش آموزان آموزش داده شود مسئله عبودیت و وحدانیت خداوند متعال است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۲:۳۳
آیت الله علوی بروجردی: ضرورت توجه طلاب و روحانیون به طرح هجرت/ از مقام شامخ علمای ربانی تجلیل شود حوزه/ آیت الله علوی بروجردی با انتقاد ازعدم هجرت طلاب و روحانیون به شهرها و روستاها، گفت: ضرورت دارد این مسئله مورد توجه جدی مسئولین حوزه قرارگیرد وباید کاری کرد تا علمای اثر گذار به شهرها برگردند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۲:۳۰
آیت الله العظمی نوری همدانی: اخلاص نخستین شرط طلبگی است/ انسان های ضعیف و تنبل در طلبگی موفق نخواهند شد حوزه/ حضرت آیت‌الله نوری همدانی گفتند: اخلاص نخستین شرط طلبگی است، بنابراین اگر فردی برای خدا شغل طلبگی را انتخاب نکرده باشد به کمالات نائل نخواهد شد و در این مسیر در جا خواهد زد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۹:۱۵
آيت الله العظمي نوري همداني: تاسیس حوزه علمیه، اداره امور مردم و جهاد سه وظیفه اصلی علمای دین است/ تشیع در مازندران دارای سابقه بسیار طولانی است حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی کار عمده علما را مرزبانی از دین و فرهنگ و حریم اهل بیت(ع) برشمردند و گفتند :علماي ما در سه موضوع از جمله تاسیس حوزه های علمیه، اداره امور مردم و جهاد، تلاش فراوان نمودند.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۴:۵۳
آیت الله العظمی مکارم: عربستانی ها در مسائل سیاسی نیز شبیه حج عمل کنند/ آمریکا به دنبال اختلاف کشور های اسلامی است حوزه/ آمریکایی ها و همفکرانشان می خواهند دائماً بین دولت های اسلامی اختلاف و زد و خورد باشد و کشورهای آنها تجزیه و یا ویران شود. به یقین مسلمانان باید بیدار باشند و تسلیم خواسته های آنها نشوند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۷:۱۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس