*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ \ الجمعة ٣ شعبان ١٤٣٩ \ Friday, April 20, 2018
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷  -  ۱۳:۴۱
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: مسئولان از اهمیت قم به ویژه از منظر سیاسی و اجتماعی غافل هستند/ جانشین مناسبی برای شبکه های اجتماعی آلوده تهیه شود حوزه/ اگر بناست قم مرکزی باشد که علم از آن صادر شود، باید توجهات لازم صورت گیرد و برنامه ریزی دقیق شود اما توجهی به این مسائل نیست که جای تأسف زیاد دارد.
آیت الله العظمی نوری همدانی: برای استفاده درست از آب، فرهنگ سازی شود/دولت برای تولید کالای با کیفیت داخلی به میدان بیاید حوزه/ دولت وظیفه دارد برای تحقق شعار سال به طور جدی به میدان بیاید و کالایی را در کشور تولید شود که از کیفیت لازم برخوردار باشد، تا مردم استقبال بیشتری به کالای داخلی نشان دهند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۰۸
آیت الله العظمی جوادی آملی: تذکره بزرگان انجام وظیفه و حق شناسی از آنهاست حوزه/ وظیفه حوزه در حال حاضر تربیت و پروراندن امثال آقا علی حکیم هاست که این امر تنها در سایه یک مدیریت علمی دقیق امکان پذیر خواهد بود.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۳:۰۲
حضرت آیت الله علوی گرگانی: مسئولین برای گرد و غبار فکری کنند/ مردم از هوای آلوده گلایه دارند حوزه/ مسئولین برای رفع گرد وغبار و هوای آلوده فکری کنند تا بیش از این مردم دچار خسران نشوند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۱۷
آیت الله حسینی بوشهری: برای پیشرفت کشور نگاه ها به داخل باشد حوزه/ لازم است برای پیشرفت کشور شاهد وحدت وهم افزایی مسئولین کشور باشیم و نگاه ما به داخل باشد و در این رابطه، نگاهی به نسخه بیگانگان نداشته باشیم.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۱:۳۱
عضو خبرگان رهبری: ساده زيستي مسئولان سبب اعتماد مردم به نظام می شود حوزه / عضو فقهای شورای نگهبان، ساده زيستي مسئولان را سبب اعتماد مردم به نظام دانست و گفت: مردم، رهبري و نظام از مسئولاني که صداقت را سرلوحه ي کار خود قرار داده و با هدف خدمت به عرصه آمده اند حمايت مي کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۹:۳۹
آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی: راه حل مشکلات، اخلاص و خدمت صادقانه به مردم است/ ماجرای شوخی آیت الله حائری با بازاریان حوزه/ حضرت آیت‌الله‌ شبیری زنجانی بر رفتار صحیح مسئولان با مردم تاکید کردند و گفتند: کاری که بر اساس هوای نفس انجام بگیرد نتیجه نمی دهد، اما خدمت به مردم با نیت الهی به نتیجه می رسد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۸:۴۵
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام: تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است حوزه/ حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه رجب عید کسانی است که قصد اصلاح قلوب خود را دارند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۶:۵۱
آيت الله العظمي وحيد خراساني: براي احياء و گراميداشت شعائر مذهبي در قم تلاش شود حوزه/ حضرت آيت الله وحيد خراساني گفتند: براي گراميداشت شعائر مذهبي در قم تلاش شود.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۶:۱۳
آیت الله العظمی نوری همدانی: دولت نتوانسته برای اقتصاد قدم مثبتی بردارد /اقتصاد کشور سیاه است، نیازی به سیاه نمایی ندارد حوزه/ دولت نتوانسته برای اقتصاد کشور قدم مثبتی بردارد، به ما می گویند شما سیاه نمایی نکنید، باید بگویم ما سیاه نمایی نمی کنیم، اقتصاد کشور سیاه است، نیازی به سیاه نمایی ندارد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۳:۵۱
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح: علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است حوزه/ حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد بویژه ماه رجب، گفتند: ماههای رجب، شعبان و رمضان، به دلیل ایام متبرک خود برای بندگان صالح خدا عید هستند و باید از این ماههای پر برکت بیشترین بهره معنوی را برد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۲۱:۱۱
حضرت آیت الله علوی گرگانی: انتقادات همیشه باعث پیشرفت درکارها نیست حوزه/ا نتقادات همیشه باعث پیشرفت درکارها نیست، بلکه با مذاکره می توان مشکلات را بهتر حل و فصل کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۴:۰۱
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار استاندار قم: کدام یک از مسئولین خدمت گزارند؟ حوزه/ مسئول خدمت گزار کسی است که خدمت گزاری به نظام و مردم را افتخار بدانند و به مردم منت نگذارد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۳:۵۲
امروز در درس خارج مطرح کردند: توضیح آیت الله العظمی مکارم درباره طب اسلامى حوزه/ حقيقت اين است كه ما مجموعه اى درباره تمام دردها و درمانها و داروها به نام طب اسلامى نداريم. البته اشاراتى در قرآن مجيد و اشارات بيشترى در روايات اسلامى به مسائل مربوط به پيشگيرى از بيماریها و درمانها شده كه بسيار قابل استفاده است ولى آن را نمىتوان به صورت يك علم با تمام جزئياتش مطرح كرد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۲:۳۶
آیت الله یزدی در دیدار استاندار قم: کسی مخالف شادی مردم نیست/ نباید شادی به ناهنجاری و رقص تبدیل شود حوزه/رئیس شورای عالی جامعه مدرسین گفت: کسی منکر شادی مردم نیست، اما نباید این شادی به ناهنجاری و رقص و پای کوبی تبدیل شود به همین دلیل این مسئله و نظارت بر اماکنی مانند قهوه خانه ها نیازمند توجه بیشتری است.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۲:۳۲
عضو شورای عالی حوزه: اگر مشکلات کشور برطرف نشود مورد سوء استفاده دشمن قرار می گیرد حوزه/ قم، شهر دینی و مذهبی است و باید کاری کرد تا هویت دینی و مذهبی این استان حفظ و حراست شود.کسی مخالف شادی مردم نیست، اما نباید کار به جای برسد که اوضاع به مسائل ناهنجاری کشیده شود.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۵۶
آیت الله العظمی جوادی آملی: باید جامعیت قرآن کریم به حوزه ها بیاید حوزه/ باید جامعیت قرآن کریم به حوزه ها بیاید تا آثار خود را نشان دهد و ما مسئولیت داریم که با شناسایی استعدادهای درخشان و راغی و حمایت مادی و معنوی از آنها، آینده حوزه را تحت سایه قرآن کریم تامین کنیم که این امر یک مدیریت دقیق را می طلبد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۲۲:۴۸
آیت الله العظمی جوادی آملی: ممكن نیست كسی خلاف كند و آبرویش نرود حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: كار حرام این‌طوری نیست كه با گذشت زمان اثرش از بین برود، ممكن نیست كسی خلاف بكند و آبرویش نرود!
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۲۲:۳۰
آیت الله علوی گرگانی: فاصله بین وعده ها و عملکرد مسئولان کاهش پیدا کند حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی، بر لزوم کاهش فاصله بین عملکرد و وعده های مسئولان تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۲۲:۱۸
آیت‌الله العظمی سبحانی: شیعیان برای معرفی مکتب اهل بیت(ع) از ظرفیت خود استفاده کنند حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه وهابیت از ظرفیت شهرهای مکه و مدینه برای تبلیغ افکار خود استفاده می‌کنند گفتند: شیعیان ظرفیت‌های بسیار بیشتری دارند، چرا که در شهرهای مختلف ایران و دیگر کشورها، بقاع متبرکه فراوانی وجود دارد و می‌توان از ظرفیت آنها به خوبی استفاده کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۵:۵۲
آیت الله العظمی مکارم در دیدار رئیس سازمان اوقاف کشور: تدریس قرآن در مدارس راهکار مقابله با اجرای پنهانی سند۲۰۳۰است حوزه/ اگر دست هایی در کار است که به صورت پنهانی در پی اجرای سند ۲۰۳۰ هستند، ما نیز نباید بیکار بنشینیم و به طور مداوم، مسئله تدریس قرآن را در همه مدارس رصد کنیم و نسبت به آن اهتمام داشته باشیم.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۵:۳۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس