*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١٨ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 17, 2017
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵  -  ۱۶:۱۰
آیت الله العظمی جوادی آملی: امروز حوزه، عقلانیت و مدیریت «سید مرتضی» را می خواهد/ طلاب با استعداد را بورس کنیم حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: گرچه حفظ نظام بر همه ما واجب است، اما این واجب کفایی بوده و حیف است یک طلبه فاضل که می تواند استاد خارج شده و فقیه باشد، برای تامین عائله خود وارد کارهای اجرایی شود.
آیت الله العظمی نوری همدانی: ولایت فقیه سد محکمی در برابر نفوذ دشمنان است حوزه/ ولایت فقیه شجاع، مدیر و مدبر اثرات و برکات زیادی می تواند به همراه داشته باشد، جلوگیری از نفوذ دشمن و بصیرت دادن به جامعه در برابر فتنه و برنامه دشمنان از جمله آن موارد است که تاکنون این مسئله در جامعه اسلامی نیز به وقوع پیوسته است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۰
حضرت آیت الله علوی گرگانی: برخی مشکلات به خاطر دوری از قناعت و دلبستگی به دنیا است حوزه/ حضرت علی(ع) در روایتی فرمودند: اساس تقوا ترس از خدا، عمل به دستورات قرآن، قناعت در زندگی وآمادگی برای کوچ کردن از دنیا است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۹
آیت الله مقتدایی: آیت الله شرعی یاور روزهای سخت نهضت بزرگ اسلامی بود حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه خواهران در پیامی درگذشت آیت الله شرعی را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۲
آیت الله هاشمی شاهرودی: مرحوم شرعی از چهره های برجسته انقلاب بود حوزه / عضو هئیت رئیسه خبرگان رهبری درگذشت آیت الله محمدعلی شرعی موسس حوزه خواهران را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۹
رئیس جامعه مدرسین : حضور آیت الله شرعی در جبهه و تقدیم فرزند دلبندش از افتخارات آن عالم مجاهد است حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ارتحال آیت‌الله حاج شیخ محمدعلی شرعی(ره) را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۲
آیت الله العظمی نوری همدانی: مسئولین فریب خنده های ظاهری دشمن را نخورند/ بسیاری از میراث ماندگار ایران به غارت رفته است حوزه/ دشمنان بسیاری ازمیراث های ماندگار ایران را غارت کردند و به کشور خود برده و در موزهای خود گذاشته اند و بعضی از این میراث های به غارت رفته ایران در موزه لندن است، این امور نشان از عمق خباثت دشمن دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۰
آیت الله گرامی: برای حفظ معماری اسلامی و بناهای تاریخی تلاش شود حوزه/ استاد حوزه گفت: ساختمان و معماری ارتباط مستقیم با فرهنگ و تمدن اسلامی دارد؛ برای اینکه بتوانیم روابط با کشورها را حفظ کنیم، ابتدا باید تاریخ کشور را حفظ کرد و شناخت از آن داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی؛ نشر معارف اسلامی در دنیای تشنه امروزی فراتر از واجب کفایی است حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر این که باید از فرصت های به وجود آمده کمال استفاده را داشته باشیم، گفتند: در برخی از موارد، وظایف فراتر از واجب کفایی بوده، نشر معارف اسلامی در دنیای تشنه امروزی به عنوان امری بسیار مهم، از این نوع کارها است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۴
آیت الله العظمی صافی در دیدار سفیر ایران در گینه مطرح کردند: لزوم حضور در عرصه‌های بین المللی و تعامل دانشمندان جهان اسلام با یکدیگر حوزه/حضرت آیت الله صافی گلپایگانی، بر لزوم حضور در عرصه‌های بین المللی، و تعامل دانشمندان جهان اسلام با یکدیگر، جهت معرفی صحیح اسلام تاکید کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۸
آیت الله مصباح یزدی در جمع ناظران شورای نگهبان: تلاش برای انتخاب فرد اصلح وظیفه همه است/خدای جبهه ها با خدای دانشگاه و بازار یکی است حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان اینکه خدای جبهه ها با خدای دانشگاه و بازار یکی است گفت: باید باور داشته باشیم که همان خدایی که در جبهه های حق علیه باطل ما را بر دشمنان غلبه داد همان خدا نیز می تواند در بازار ما را بر اقتصاد دشمن پیروز کند و می تواند در دانشگاه ها نیز ما را بر علوم غربی پیروز کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۵
آیت الله العظمی جوادی آملی: وحدت در سایه عمل به دین حاصل می شود/ مردم در ۹دی پاسخ هتاکان به ابی عبدالله (ع) را دادند حوزه/ حضرت آيت الله جوادي آملي اظهار داشتند:همه امّت اسلامي اين نظام را مرهون عنايت خدا و اهل بيت(عليهم السلام) می داند و روز عاشورا كه نسبت به ساحت مقدس اهل بيت و حسين بن علي(سلام الله عليهما) هتك حرمت شد، طولي نكشيد كه مردم متديّن و بزرگوار ايران اسلامي در ۹دي آن توهين را به بهترين وجه ترميم كردند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۶:۱۷
رهبر معظم انقلاب: آیت الله العظمی میلانی بر گردن اینجانب حق استادی ممتد دارند حوزه/ مرقومه مقام معظم رهبری در رابطه با برگزاری همایش بزرگداشت آیت الله العظمی میلانی قرائت شد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۵۷
حضرت آیت الله علوی گرگانی: قوانین الهی در زندگی روز مره اجرا شود حوزه/ قرآن زمانی شفاء دهنده دردها است که انسان به آن عمل کند و قوانین الهی را در زندگی بکار گیرد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۵۷
آیت الله استادی: احساس مسئولیت شاخصه مهم آیت الله العظمی میلانی بود/ حوزه علمیه باید ملاّی مهذب تربیت کند حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه گفت: آیت الله العظمی میلانی دارای ویژگی های علم، تقوا، تهذیب، احساس مسئولیت و عشق به ولایت بود.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۲:۱۸
آیت الله العظمی نوری همدانی در همایش حوزه انقلابی: زنده ماندن انقلاب در گرو حوزه انقلابی مطالبه گر است/ چتر مدیریتی ولایت فقیه به گستره جهان است حوزه/ اسلام همیشه نیازمند به فریادگر بوده و بدون آن، اسلام محفوظ نخواهد ماند؛ چراکه امروز دشمنان به جنگ اسلام و انقلاب آمده اند؛ پس نیازمند به فریادگر در حوزه های علمیه بوده تا به بصیرت افزایی بپردازند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۰:۴۴
آیت الله العظمی سبحانی : مرجعیت دژ اسلام است / آیت الله العظمی میلانی ستون انقلاب بود حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه مرجعیت حصنی برای اسلام است که باید حفظ شود، گفتند: نگهبان و نگاه دار اسلام از زمان امام صادق(ع)، قلم علما بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۰:۲۵
آیت الله مقتدایی: خنثی شدن فتنه ۸۸ عنایت ویژه خدا به ملت ایران اسلامی بود/ با وحدت و همدلی ملت همه توطئه ها خنثی می شود حوزه/ نائب رئیس جامعه مدرسین گفت:فتنه۸۸ خطر بزرگی برای نظام و انقلاب بود، ولی به لطف الهی انجام نشد و آتش خاموش شد و حامیان آنها هم تصریح کردند که چه قصدی داشتند، از این رو ۹ دی روز بزرگی است و باید حفظ شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۵:۰۳
آیت الله العظمی نوری همدانی: حماسه ۹ دی پاسخ کوبنده به حرکت خیانت کاران و حامیان غرب بود حوزه/ حماسه ۹ دی پاسخ دندان شکن به خیانت حامیان غرب بود و این حضور نشان داد مردم همیشه بیدارند و هرگز در مقابل توهین به شعائر ساکت نخواهند نشست.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۳:۴۵
آیت الله العظمی جوادی آملی: انسان سالک کسی است که عقلش را زنده نگه دارد حوزه/ حضرت امیرالمومنین یک بیان نوراني در نهج‌البلاغه داردند «نَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ سُبَاتِ الْعَقْلِ» عرض كرد ما پناه مي‌بريم به خدا از اينكه عقل يك جامعه تعطيل بشود، پس عقل هم بايد زنده باشد هم بيدار و يقظان باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۲:۳۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: اشک سیاستمداران دنیا برای کودکان حلب منافقانه است حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: این حاکمان در حلب شکست خورده و به نحوی باید جبران نموده و آبروی خود را جمع می کردند؛ به همین دلیل به پشت تلویزیون ها آمده و به احتمال زیاد با مالیدن مواد اشک آور به انگشتان خود، شروع به گریه برای کودکان کشته شده حلب کرده اند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس