*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ \ السبت ٢٨ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Saturday, February 25, 2017
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵  -  ۱۵:۰۷
آیت الله العظمی نوری همدانی: اولویت انبیاء در عرصه جهاد جنگ نرم بود حوزه/جنگ نرم از مسائلی بود که انبیاء الهی همیشه به آن سروکارداشتند و از این طریق به مبارزه با دشمنان می رفتند و اگر جنگ نرم پاسخ نمی داد به جنگ سخت روی می آوردند.
آیت الله العظمی نوری همدانی: عزت کشور فدای مصلحت نشود/ ملت در ۲۲بهمن با صلابت به میدان بیایند حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به تحولات بین المللی تصریح کردند: در کارها باید به این مبنا توجه شود که عزت فدای مصلحت نشود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۲
تقدیر آیت الله العظمی وحید از تعطیلی هشتم ربیع حوزه/ حضرت آیت الله وحید خراسانی از اعلام تعطیلی روز هشتم ربیع تقدیر کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۹
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: نباید درنقض برجام پیشقدم باشیم/ وحدت و انسجام داخلی یک ضرورت است حوزه/حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به تحولات پس از برجام تاکید کردند که ما نباید در نقض برجام پیشقدم باشیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۲
آیت الله العظمی جوادی آملی: کسی به سمت بمب اتم می رود که نه دین را بشناسد و نه خدا را/ تقدیر از تلاش ها و نفوذناپذیری دستگاه دیپلماسی کشور حوزه/ در جریان مذاکرات هسته ای و قبل از آن، غربی ها اصرار داشتند که ایران به سلاح اتمی دست پیدا نکند! در حالی که ما قبل از آنها و پیش از آنها بمب اتم را تحریم کرده و این را اعلام کرده بودیم
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۷
آیت الله استادی درجلسه تفسیر قرآن مطرح کرد : خداوند برای بازگشت مردم به صراط مستقیم از چه شیوه ای استفاده می کند؟ حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه در تفسیر آیات ۷۸ تا ۸۰ سوره مومنون، گفت: در این آیات، به برخی از نعمت های بسیار بزرگ و مهم الهی اشاره می شود، همین نعمت ها کافی است تا هر انسان با انصافی را متوجه خالق آنها کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۵
حضرت آیت الله علوی گرگانی: موسسات خیریه به دولت وابسته نباشند حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه موسسات خیریه نباید وابسته به دولت باشند، بیان کردند: هر چقدر مردم را در امور خیریه مشارکت دهیم، مطمئنا به موفقیت های بزرگ خواهیم رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۲
رونمایی از قرآن نفیس توسط آیت الله العظمی جوادی آملی حوزه/ قرآن نفیس کتابت شده توسط هنرمند ایرانی توسط حضرت آیت الله جوادی آملی رونمایی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۷
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی: توجّه به برنامه‌های اقتصادی اسلام، راهگشای بسیاری از مشکلات است حوزه/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی گفتند: اسلام در همه رشته‌ها از جمله اقتصاد، برنامه‌های عالی و راهگشایی دارد که در آن سعادت و گشایش امور مردم را می‌خواهد. باید غنای برنامه‌های اسلام در رفاه مردم را به نحو احسن به همگان نشان دهید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۳
حضرت آیت الله علوی گرگانی: عظمت فقه شیعه در تطبیق با فقه اهل سنت مشخص می شود حوزه/حضرت آیت الله علوی گرگانی یکی از برکات مطالعات فقه تطبیقی را نشان دادن عظمت فقه شیعه دانستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۸
آیت الله علوی بروجردی: آثار دانشمندان اهل سنت پیرامون فضایل اهل بیت(ع) بی نظیر است حوزه/ استاد حوزه گفت: دانشمندان اهل سنت نیز در کتاب های خود درباره فضایل اهل بیت(ع) مطالبی ذکر کرده اند که بی نظیر است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۹:۲۲
آیت الله العظمی مکارم دردیدار رئیس سازمان بورس: روابط اقتصادی در کشور باید به تولید ختم شود/ بسیاری از معاملات با موازین شرعی مطابق نیست حوزه/حضرت آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم منتج شدن همه روابط اقتصادی در کشور به افزایش تولید تاکید کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۹:۱۶
آیت الله العظمی سبحانی: حوزه انقلابی باید خطوط علمی خود را تقویت کند/ نبایدتا کسی کلمه‌ای عقب ماند او را به ضد انقلاب متهم کنیم حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی گفتند: نباید تا کسی یک کلمه‌ای عقب ماند او را به ضد انقلاب متهم کنیم، هر کسی یک فکری دارد و لازم نیست که همه افکار یک دست باشد، در اصول اگر کسی با ما موافق باشد، باقی را می‌بخشیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۸
حضرت آیت الله جوادی آملی: اگر كسي اوضاع قبل از انقلاب را ديده باشد شبانه‌روز شكر مي‌كند/عده‌اي به وسيله همين انقلاب ارزشمند شدند حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: قرآن به وسيله همين انقلاب عرضه شد، عده‌اي هم به وسيله همين انقلاب ارزشمند شدند؛اگر كسي اوضاع قبل از انقلاب را ديده الان شبانه‌روز شكر مي‌كند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۰
آیت الله العظمی نوری همدانی: فعالیت های فرهنگی با محوریت بقاع متبرکه انجام شود حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: مردم باید به سمت بقاع متبرکه جذب شوند و فعالیت‌های فرهنگی با محوریت این اماکن صورت بگیرند تا شاهد نشر و تبیین بیشتر معارف شیعی در جامعه باشیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۶
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی: از ظرفیت بقاع متبرکه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: لازم است با استفاده از این ظرفیت مهم، جوانان را از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی مصون بداریم؛ بقاع متبرکه بهترین مکان برای تبلیغ دین هستند و جوانان نیز با دیدن برنامه‌های مفید و متنوع، جذب امکان مقدسه خواهند شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۶
آیت الله مقتدایی در اختتامیه پنجمین جشنواره هنر آسمانی : هنر طلبه حرکت در خط انقلاب، اسلام و مصالح عمومی است/ برخی بزرگان از وضعیت حجاب ناراحت هستند حوزه/ دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه روحیه مخلصانه و متواضعانه امام خمینی(ره) باید در میان طلاب ترویج شود، گفت: طلبه های ما هنر دینی و واقعی را یاد بگیرند؛ هنر طلبه باید این باشد که در خط انقلاب، اسلام و مصالح عمومی حرکت کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۱
آیت الله العظمی نوری همدانی در اجلاسیه بسیج اساتید: بنیه دفاعی کشور قابل مذاکره نیست /باید برای ربا و سودهای بانک فکری کرد حوزه/ اگر با قدرت در مقابل دشمنان سخن بگویم و حرکت کنیم، نباید شاهد باز شدن سفارت انگلیس وسخنان بی پایه واساس آنها در مورد بنیه دفاعی یعنی موشک بود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۰
آیت الله العظمی مکارم در پیامی به همایش«همگرایی علمای اسلام در برابر تکفیر»: مبارزه با تکفیر نیازمند کار فرهنگی است/ تکفیری ها عامل محدودیت های مسلمانان در آمریکا و اروپا هستند حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی : علاوه بر مبارزات نظامی و گفتگوهای سیاسی باید کار فرهنگی هم باشد تا فعالیت ها علیه تکفیری ها نتیجه بدهد و این بلای بزرگ از دامان اسلام برطرف بشود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۱
آیت الله العظمی نوری همدانی: برگزاری کرسی درس اخلاق درحوزه ضروری است/تبلیغی اثر بخش و مفید است که گوینده آن عامل باشد حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی بابیان اینکه حوزه علمیه در امتداد حوزه علمیه پیامبر(ص) وائمه طاهرین(ع) است ،گفتند: باید با تلاش و کوشش سعی کردهمانند ائمه اطهار(ع) در جامعه اثر گذار بود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۸:۲۲
آیت الله العظمی جوادی آملی: علمِ دزدي مشكل آدم را حل نمي‌كند و اثری ندارد حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: عده‌اي با كوثر سيراب مي‌شوند، اما عده‌اي می خواهند با آب دهان خودشان سيراب بشوند! که اين شدني نيست. اگر كسي بخواهد با لهو و لعب، زندگي را بگذراند هميشه كم مي‌آورد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۴:۴۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس