*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ \ ۴ شوال ۱۴۳۹ \ Tuesday, June 19, 2018
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  -  ۲۳:۳۰
با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا منصوب شد حوزه/ حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی حجةالاسلام آقای حاج سید علیرضا اَدیانی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
آیت‌ الله‌ العظمی مکارم شیرازی: رمز موفقیت امام راحل تکیه بر جوانان بود/ جوانان هدف اصلی دشمنان هستند حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی از خطر بیکاری، فراهم نبودن اسباب ازدواج و رشد طلاق، اعتیاد، دوستی با افراد ناباب، فضای مجازی و دشمنان خارجی به عنوان عوامل تهدیدکننده جوانان یاد کردند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۲۳:۱۹
آیت الله العظمی سبحانی: دشمنان نمی توانند خدشه ای به ید واحد ملت ایران وارد کنند حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به اهمیت و ضرورت وحدت در میان آحاد مختلف مردم و گروه ها بیان کردند: دشمنان نمی توانند خدشه ای به ید واحد ملت ایران وارد کنند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۶:۳۶
آیت الله العظمی نوری همدانی: اخلاص در عمل و ارادت به امام راحل برگ زرین در کارنامه درخشان زندگی حجت الاسلام والمسلمین حسنی است حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی درپیام تسلیت خود به مناسبت درگذشت امام جمعه سابق ارومیه گفتند: اخلاص در عمل و ارادت به امام راحل و مبارزه دوران ستمشاهی را می توان برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان زندگی این روحانی مردمی دانست.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۴:۵۲
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره): کار کسی که امر خود را به خدا ترجیح داد به سامان نمی رسد حوزه/ آیت الله مصباح یزدی بیان کرد: بر اساس روایات وارده کار کسی که امر خود را به خدا ترجیح داد به سامان نمی رسد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۰۴
آیت الله العظمی سبحانی: قدرت نباید سبب سرکشی و غرور شود/ ایمان از روی ناچاری، نجات‌بخش نیست حوزه/حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه اسلام، قدرت خواهی را محدود کرده است تا سبب غرور انسان نشود، گفتند: بعضی از کسانی که به قدرت می رسند، گذشته خود را فراموش کرده و مغرور می شوند و تمام مرزها را نادیده می گیرند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۳:۴۲
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: توکل کردن به معنای تلاش نکردن نیست/ عوامل انحراف در عصر ما بیش از گذشته است حوزه/حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه مفهوم توکل بر خدا این نیست که فعالیت های لازم را ترک کنیم و فقط بگوییم توکل بر خدا داریم، گفتند: ما باید تمام تلاش و کوشش خود را انجام دهیم و بقیه را به خدا بسپاریم، چون همه امور در اختیار ما نیست.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۳:۴۰
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام مطرح کردند؛ شروط جمهوری اسلامی ایران برای ادامه برجام با اروپا در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف کشوری و لشکری عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۲۰:۴۶
آیت‌الله‌العظمی سبحانی: فعالیت‌های مرکز خدمات جنبه طریقی داشته باشد نه موضوعی/ طلاب برای هجرت از قم تشویق شوند حوزه/ حضرت آیت‌الله سبحانی با بیان اینکه فعالیت‌های مرکز خدمات همه سودمند و مفید هستند ولی این خدمات باید جنبه طریقی پیدا کنند نه موضوعی، گفتند: فعالیت‌های مرکز خدمات نباید موجب شود طلاب و روحانیون در قم بمانند، بلکه باید آنها را به هجرت از قم تشویق کند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۶:۳۷
درس برجامی آیت الله العظمی سبحانی از تفسیر سوره برائت حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی در تفسیر آیه هشتم سوره برائت این آیه را روشن کننده مساله مواجهه مذاکره کنندگان در موضوع برجام دانست.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۶:۳۴
با صدور پیامی؛ رهبر معظم انقلاب درگذشت امام جمعه سابق ارومیه را تسلیت گفتند حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت روحانی فداکار و مجاهد حجة‌الاسلام حاج شیخ غلامرضا حسنی، امام جمعه سابق ارومیه را تسلیت گفتند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۳۰
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: سرنوشت حاکمان ظالم برای انسان عبرت است/ تاریخ آینه‌ای برای زندگی بشر است حوزه/ این مرجع تقلید با بیان اینکه بسیاری از بحث های قرآن درباره تاریخ اقوام پیشین است، گفتند: تاریخ، آینه‌ای برای تمام مسائل زندگی بشر است؛ «عوامل شکست و پیروزی» و «نتیجه اختلاف و تکبر و استبداد» به فراوانی در تاریخ است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۴:۰۳
آیت الله العظمی سبحانی: تروریست‌ها از حیوان هم پَست‌تر هستند/ جایگاه انسان در صدر عالم امکان است حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به افراد تروریستی که با بستن یک بمب، جان انسان ها را می گیرند، گفتند: آدمی که با بستن یک بمب، خودش و صدها نفر را می کشد، صورتاً انسان اما سیرتاً حیوان است و از حیوان هم بدتر؛ تاکنون شنیده نشده، حیوانی چنین کاری انجام دهد که آنان انجام می دهند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۴:۰۲
آیت الله العظمی سبحانی: غیر مسلمانان جذابیت های اسلام را بیش مسلمانان درک می کنند حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی بیان کردند: غیر مسلمانان جذابیت های اسلام را بیش مسلمانان درک می کنند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۲۱:۵۱
آیت الله العظمی سبحانی: ایمان بدون عمل صالح نجات‌بخش نیست/ عمل صالح فقط نماز و روزه نیست حوزه/ این مرجع تقلید با تأکید بر اینکه ایمان تنها و مجرد از عمل، ارزش دارد اما نجات بخش نیست، گفتند: بعضی می‌گویند ایمان و پاکی قلب کافی است در حالی که این گونه نیست؛ قرآن غالباً هرکجا ایمان می‌گوید، عمل صالح را هم مطرح می‌کند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۰:۵۴
آیت الله العظمی مکارم شیرازی خواستار شدند: جناح‌های سیاسی دست آشتی بدهند و متحد شوند/ به سرنوشت اختلاف‌کنندگان فکر کنیم حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه اتحاد مایه آبرو، قوت و عزت ماست، گفتند: اگر تفکر کنند، تمام جناح ها دست آشتی به هم می دهند و متحد می شوند و در مقابل این دشمنان قسم خورده، ایستادگی می کنند و پیروز هم می شوند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۰:۵۲
آیت الله العظمی سبحانی: شرط آزادی شخصی در غرب درست نیست/ انکار ضروریات دین انکار رسالت است حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان این که شرط آزادی شخصی در غرب درست نیست، گفتند: مثلا اگر جوانی بگوید من می خواهم معتاد شوم، آیا درست است که به نام آزادی، دولت ها اجازه دهند که او خود را از بین ببرد؟ در غرب بیان می شود که شرط آزادی آن است که مزاحم دیگران نباشد که این شرط در عالم واقع مشکلات زیادی را با خود دارد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۶:۴۴
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: انحرافات اخلاقی موجب انباشت پرونده های قضایی شده است/ تولید ملی نیازمند حمایت دولت و مردم است حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: اینکه گفته می شود از محصولات داخلی مصرف کنیم، برنامه بسیار خوب و سازنده ای است اما وقتی به تولیدکنندگان و مردم دستور می دهیم، باید امکاناتش را هم فراهم کنیم.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۲:۴۴
همزمان با برگزاری همایش گلریزان ستاد دیه صورت گرفت؛ کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر معظم انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند حوزه/ همزمان با برگزاری سی‌ویکمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ «۴ میلیارد ریال» به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۲۱:۱۷
آیت‎الله العظمی سبحانی: اگر فضایل امام علی(ع) از آن برخی صحابه بود کتاب ها پر می شد/ آزادی چهارماه پیامبر(ص)به مشرکان مکه نشان رأفت اسلامی است حوزه/ حضرت آیت‎الله سبحانی با اشاره به بی مهری هایی که نسبت به فضایل بی حد و حصر امام علی(ع) بیان کردند: اگر این فضایل برای یکی از صحابه دیگر بود کتاب ها و اوراق پر می شد.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۶:۴۱
آیت الله علوی بروجردی؛ امروز متاسفانه برخی مداحی ها در شأن امام حسین(ع) نیست/ مسائل اخلاقی امروز در جامعه سست شده است حوزه/ تولیت مسجد اعظم گفت: شعری که مداح می‌خواهد بخواند، باید پیامی داشته باشد؛ حال یا باید از خدا پیام داشته باشد یا از عقاید یا از اخلاق و سیرۀ عملی. ما در کشورمان مشکلاتی داریم.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۲۳:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس