*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٨ المحرّم ١٤٣٩ \ Thursday, October 19, 2017
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶  -  ۱۱:۱۲
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری: حوزه و روحانیت برای حل مشکلات جامعه برنامه داشته باشند/ اعتماد مردم به روحانیت واقعیت است نه شعار حوزه/ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری در اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه، تاکید کرد: روحانیت امین و مورد اعتماد مردم است و این شعار نیست، بلکه یک واقعیت است و رای حل مشکلات جامعه برنامه داشته باشند.
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور خبر داد: فعالیت ۵۰۰ مدرسه علمیه خواهران در سراسر کشور/ برگزاری ۹۲۷ کرسی آزاداندیشی در کمتر از سه سال حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور در هشتمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه، تصریح کرد: امروز ۵۰۰ مدرسه علمیه خواهران در کشور و ۹۰ هزار طلبه شاغل به تحصیل و ۱۰۰ هزار فارغ التحصیل در حوزه های علمیه خواهران کشور داریم.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۴:۱۰
مدیر حوزه های علمیه کشور در اجلاسیه جامعه مدرسین: غرب شناسی از ضرورت های حوزه علمیه است/ حوزه مولد افکار برای پاسخگویی به نیازها باشد حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور با تاکید بر این که غرب شناسی از ضرورت های حوزه های علمیه است، چرا که می خواهیم معادلات غرب را تغییر دهیم، گفت: امام خمینی(ره) این حرکت را آغاز کردند و رهبر انقلاب اسلامی آن را ادامه می دهند.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۴:۰۵
مدیر مدرسه علمیه تخصصی قرآن اصفهان مطرح کرد: بدترین خصلت های حکام در کلام امام علی(ع) حجت الاسلام نقدعلی گفت: بدترین خصلت های حکام در کلام امام علی(ع) سه چیز است، نخست آن که حاکمان از دشمنان و ستمکاران بترسند، دوم نسبت به ضعیفان دلسوزی نداشته باشند و سوم هم در زمان انفاق بخل بورزند .
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۳:۰۶
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد خبر داد: پیش بینی برگزاری ۵۷۰ گفتمان دینی دانش آموزی در سال ۹۶ حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد بابیان اینکه برگزاری ۵۷۰ گفتمان دینی در استاندر سال ۹۶پیش بینی شده است، گفت: گفتمان دینی با هدف پاسخگویی به شبهات دانش آموزان در حوزه های مختلف اجرا می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۳:۰۱
حجت الاسلام والمسلمین مصلحی مطرح کرد: پنج طرح آمریکا برای براندازی نظام جمهوری اسلامی حوزه / رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس با اشاره به اینکه بر اساس اسناد موجود، دشمن ۵ چارچوب در موقعیت فعلی برای براندازی انقلاب و نظام اسلامی طراحی کرده است، گفت: القاء ضرورت کنار آمدن با کدخدا یعنی آمریکا یکی از آن‌ها است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۳:۰۰
استاد حوزه علمیه همدان تبیین کرد: بایسته های معمم شدن طلاب حوزه/ حجت الاسلام بطحائیان گفت: لباس مقدس روحانیت نماد دین و اسلام است، از این رو باید متخلق به اخلاق اسلامی باشد و همچنین ظاهری آراسته و طلبگی داشته باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۲:۳۱
در جلسه شورای پژوهشی احوزه کرمانشاه مطرح شد: حال عمومی پژوهش در کشور مساعد نیست حوزه/ در جلسه شورای پژوهشی حوزه علمیه استان کرمانشاه بر ضورت توجه به آموزش پژوهش محور تاکید شد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۲:۰۱
آیت الله مجتهد شبستری در اجلاسیه جامعه مدرسین: روحانیت با تولید علم و نشر دین در دنیا با دشمن مقابله کند/ اجازه ندهیم بی بندباری فرهنگی و اخلاقی در جامعه فراگیر شود حوزه/ آیت الله مجتهد شبستری در هشتمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه و علمای بلاد، گفت: روحانیت باید در شرایط امروز که دشمنان به شدت علیه انقلاب و اسلام هجمه وارد می کنند، با تولید علم، تقویت اخلاق، نشر فرهنگ دین در دنیا و ولایت مداری، آماده مقابله همه جانبه با دشمن باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۱:۵۶
سردار سلامی در جمع علمای بلاد: همه راه ها به روی شیطان بزرگ بسته شده است/ چیزی جز فهرستی از شکست ها در سخنان ترامپ شنیده نشد حوزه/ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، علما و روحانیت را پرچمدار شرف و منزلت مسلمانان دانست و با اشاره به سخنان ترامپ، گفت: همه راه ها به روی شیطان بزرگ بسته شده است و چیزی جز فهرستی از شکست های آمریکا در ابتدای سخن نمی بینید و این یک اعتراف به ظهور قدرت نوپدید به نام اسلام می باشد که مهارناپذیر است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۱:۳۲
آیت الله حسینی بوشهری در اجلاسیه جامعه مدرسین: تشکیل تمدن بزرگ اسلامی رسالت امروز روحانیت است/ سپاه پاسداران پناهگاه انقلاب و مردم است حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه در اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه، گفت: امروز در مرحله تداوم انقلاب اسلامی هستیم که آغاز یک تمدن بزرگ اسلامی است و نقش روحانیون در این مرحله تاثیرگذار است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۱:۲۶
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری: حوزه و روحانیت برای حل مشکلات جامعه برنامه داشته باشند/ اعتماد مردم به روحانیت واقعیت است نه شعار حوزه/ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری در اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه، تاکید کرد: روحانیت امین و مورد اعتماد مردم است و این شعار نیست، بلکه یک واقعیت است و رای حل مشکلات جامعه برنامه داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۱:۱۲
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی مطرح کرد: راه میانبر دستیابی به سعادت و کمال حوزه/مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به راه های دستیابی به سعادت و کمال، خاطرنشان کرد: بهترین کار برای این منظور انجام واجبات، ترک محرمات و داشتن اخلاق نیکو است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۱:۰۲
عضئ خبرگان رهبری: اجلاسیه های جامعه مدرسین به حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی کمک می کند حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: برگزاری جلساتی با حضور علمای برجسته از قم و علمای بلاد باعث تبادل نظر و هم اندیشی عالمانه می شود و در نهایت محصول این هم فکری ها به حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی کمک می کند.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۰:۴۸
مدیر حوزه علمیه اصفهان تبیین کرد: برکات و آسیب های دنیا عضو خبرگان رهبری گفت: این که امام حسین علیه السلام فرمودند: مردم عبد دنیا هستند یعنی آنها بنده دنیا هستند و دنیا را به جای خداوند هدف قرار می دهند که اگر چنین نباشد و دنیا را وسیله ای برای رسیدن به خدا در نظر بگیرند، سعادتمند خواهند بود .
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۰:۴۳
امام جمعه تبریز در جمع علمای بلاد: حوزه آذربایجان شرقی مهد پرورش علمای بزرگ است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی مهد پرورش فقها و علمای بزرگی است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۰:۱۷
استاندار آذربایجان شرقی در اجلاسیه جامعه مدرسین: نسخه دین درمان آسیب های فرهنگی و اجتماعی است حوزه/ استاندار آذربایجان شرقی، بهره گیری از دین را بهترین درمان آسیب های فرهنگی و اجتماعی در جامعه عنوان کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۰:۰۵
پخش کلیپ خاطره انگیز از مرحوم آیت الله مشکینی در اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه/ در آغاز دومین روز هشتمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین در تبریز،کلیپ کوتاه و جذاب و خاطره انگیزی از سخنان مرحوم آیت الله مشکینی(ره)، در سالن اجلاس واقع در مصلی تبریز پخش شد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۹:۵۰
عضو خبرگان رهبری در اجلاسیه جامعه مدرسین تاکید کرد: ضرورت بهره برداری حداکثری از ظرفیت های حوزه های استان ها حوزه/ نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت بهره برداری حداکثری از ظرفیت های حوزه های استان ها تاکید کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۹:۱۲
با حضور شخصیت های برجسته حوزوی؛ دومین روز اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین در تبریز آغاز شد حوزه/ دومین روزهشتمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه با علما و فضلای آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان غربی، صبح امروز، در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگستان تبریز آغاز شد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۹:۰۴
در تجمع طلاب و اساتید حوزه اردکان مطرح شد؛ مسئولان محکم در برابر زیاده خواهی های آمریکا بایستند/ مردم از بازی های برجام خسته شده اند حوزه / تجمع طلاب و اساتید حوزه علمیه اردکان در اعتراض به یاوه گویی های ترامپ و دعوت مسئولان به تکیه بر توان داخلی در مدرسه علمیه امام صادق(ع)اردکان برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۸:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس