*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶  -  ۰۹:۰۱
گزارشی از حضور یک طلبه در روستای دورافتاده «سیدال» نهبندان؛ آموزش عملی دین به بچه ها با چاشنی بازی و شوخی/ پیوند طلبه و دانشجو در اردوی جهادی حوزه/ طلبه ای جوان و جهادگر است که با گروه دانشجویی خیبر دانشگاه پیام نور بیرجند به روستای محروم و دورافتاده «سیدال» نهبندان آمده تا ۱۰ روز را اینجا و در کنار گروه جهادی به سازندگی و معنویت بگذراند.
امام جمعه موقت سمنان: اجتماع بزرگ اربعین خنثی‌کننده نقشه‌های دشمنان است امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه اجتماع بزرگ زائران اربعین حسینی دشمنان را متحیر کرده است، گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی خنثی‌کننده نقشه‌های دشمنان است.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۲۰:۱۰
مناظره علمی دو کارشناس با موضوع«فلسفه و علوم انسانی اسلامی»؛ قائمی‌نیا: علوم جدید برآمده از فلسفه نیست/ رفیعی‌آتانی: علوم انسانی و طبیعی محصول فلسفه است حوزه/ حجت الاسلام علیرضا قائمی نیا، دکتر عطاء الله رفیعی آتانی در یک مناظره علمی، به نقد دیدگاه های یکدیگر در رابطه با فلسفه و علوم انسانی پرداختند.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۷:۵۴
آیت الله طبرسی تأکید کرد: ضرورت توجه به ارزش های اخلاقی در ورزش قهرمانی حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اﯾﻦ ﮐﻪ در ﮐﻨﺎر ورزش ﺑﺎﯾﺪ ارزش ھﺎی اﺧﻼﻗﯽ و دﯾﻨﯽ ﻧﯿﺰ در ﻧﺴﻞ ﺟﻮان ﻣﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﺷﻮد، ﺗﺼﺮﯾﺢ ﮐﺮد: ﭼﻮن ﻋﻠﻢ و ورزش ﺑﺪون اﺧﻼق ﺗﻌﺎﻟﯽ ﺑﺨﺶ ﻧﺨﻮاهد ﺑﻮد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۷:۵۳
با مشارکت طلاب غیر ایرانی برگزار شد؛ مرحله مقدماتی جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی در اصفهان حوزه/ مرحله مقدماتی جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی در اصفهان با حضور و مشارکت ۷۵ نفر از طلاب غیر ایرانی برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۷:۵۱
روایت استاد رشاد از آشنایی جرج جرداق با نهج البلاغه حوزه/ زمانی که در بیروت به منزل جرج جرداق رفتم، به من گفت «من شبها نهج البلاغه را زیر متکایم می گذارم و می خوابم و هیچ وقت از نهج البلاغه جدا نشده ام».
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۷:۱۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین : رسانه ملی؛ مرکزی برای پیگیری جریان های عدالتخواهانه و انقلابی است مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: صدا وسیما به تعبیر امام یک دانشگاه است که عنوان رسانه ملی را نیز به همراه دارد. این رسانه یک دستگاه عظیم تبلیغاتی است که مهم‌ترین بعد آن تبلیغ و تبیین اهداف انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۶:۵۳
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: بیکاری ریشه همه بدبختی‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی است/ مسئولان چاره اندیشی کنند نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر بیکاری در جامعه تداوم پیدا کند، جامعه دچار هرج و مرج می‌شود، چرا که بیکاری ریشه همه بدبختی‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی است و مسئولان باید برای رفع این مشکل چاره اندیشی کنند.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۶:۵۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر خواستار شد: لزوم اجرای پیوست فرهنگی در مناطق مهاجرپذیر صنعتی مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به اجرای پیوست فرهنگی در مناطق صنعتی، گفت: زیرساخت های نفت و گاز بیشتر با نگاه اقتصادی طراحی و راه اندازی شده اند و به دلیل وجود آسیب هایی از قبیل اعتیاد در این مناطق، مقوله پیوست فرهنگی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۳۸
امام جمعه گرمسار: پیوند خانواده ها با مساجد مستحکم شود حوزه/ حجت‌الاسلام آرامی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت بالای مساجد در آگاهی بخشی در جامعه هدف به‌ویژه نوجوانان و جوانان استفاده شود، گفت: مساجد همچون خانه امن و مورد اعتمادی برای خانواده‌ها محسوب می‌شوند.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۲۱
با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان؛ رئیس جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد حوزه/در مراسمی رئیس جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: اجرای طرح جامع هنر در مدارس علمیه استان بوشهر حجت الاسلام سید رضا موسوی نژاد از تصویب طرح جامع هنر، بخش ترویجی هنر جهت اجرا در حوزه های علمیه خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۱
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: با ورزش می توان بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ورزش قهرمانی و همگانی در شرایط کنونی یک ضرورت است، گفت: با ورزش می توان بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی خبرداد برگزاری انتخابات هیئات مذهبی در ۹ شهر خراسان شمالی حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از برگزاری انتخابات هیئات مذهبی این استان در مرکز هشت شهرستان استان و در شهر سنخواست خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۰
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی سمنان: ۶۲۵ گفتمان دینی در سطح سمنان برگزار می‌شود معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری ۶۲۵ گفتمان دینی در سطح این استان در سال جاری خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۰۶
معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه ازنا(س) خبر داد: اجرای طرح« حلقات بهداشت روان» ویژه دانش آموزان حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه ازنا(س) از اجرای طرح «حلقات بهداشت روانی» با حضور طلاب این مدرسه برای دانش آموزان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۴:۰۲
تلاش دشمن برای ناكارآمدي اثرات روضه سیدالشهدا(ع) حوزه/ استاد حوزه مازندران تصریح کرد: دشمن امروز تلاش می کند تا روضه ها در چارچوب روضه باقی بماند و کارآمدی و احیای معنوی اش را از دست دهد؛ حال آن که امام قبل از آن که امام آخرت باشد، امام دنیاست.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۴:۰۰
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور مطرح کرد: دستکش مخملین اتحادیه اروپا بر دستان چدنی آمریکا/ روحیه انقلابی در لحظه لحظه ملت ایران متجلی است حوزه/ قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور شعار امسال یوم الله ۱۳ آبان را «غیرت انقلابی» اعلام کرد و گفت: نباید از دستکش های مخملین اتحادیه اروپا بر دستان چدنی آمریکا غافل شویم.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۳:۵۳
عضو مؤسسه روایت سیره شهدا: عدم تقویت قدرت موشکی دشمن را جری تر می‌کند عضو مؤسسه روایت سیره شهدا با بیان اینکه مواضع ضد ایرانی ترامپ عدم مورد اعتماد بودن آمریکا را نشان داد، گفت: عدم تقویت قدرت موشکی دشمنان را جری تر می‌کند.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۳:۴۸
یکی از اساتید حوزه علمیه یزد درگذشت حوزه / حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد باقر مفیدی فر از اساتید حوزه علمیه یزد دارفانی را وداع گفت.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۳:۴۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی سمنان: طرح «تجدید میثاق با شهدا» ویژه اربعین در سمنان اجرا می‌شود مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان از اجرای طرح تجدید میثاق با شهدا در اربعین ۹۶ خبر داد و گفت: اجرای طرح نائب الشهید در پیاده‌روی اربعین امسال از سوی زائران این استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۳:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت