*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷  -  ۰۹:۱۸
در گفتگو با «­حوزه» مطرح شد؛ کنکاشی در موقوفات یکی از قدیمی‌ترین مدارس علمیه خراسان شمالی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان با اشاره به ثبت ۱۵ موقوفه با نیت رفع نیازهای این مدرسه، گفت: تنها در سه سال اخیر پنج موقوفه جدید به ارزش بیش از سه میلیارد تومان وقف مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان شده‌ است .
در مدرسه خواهران صالحات فولادشهر مطرح شد: سرانه مطالعه در ميان افسران قرارگاه فرهنگي جامعه پایین است حوزه/ امام جمعه جوزدان گفت: رهبر معظم انقلاب در اوقات فراغت به مطالعه كتاب مي پردازند، ولی متاسفانه در كشور ما سرانه مطالعه كتاب پايين است، حتي در بين افسران فرهنگي جامعه هم ضعيف مي باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۶:۱۴
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان: آمریکا میانه ای با حقوق بشر ندارد ​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: هیچ نقطه ای از جهان را سراغ نداریم که آثار آتش افروزی و توطئه آمریکایی ها در آنجا نباشد، که این نشان می دهد آمریکا در عمل میانه ای با حقوق بشر ندارد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۶:۱۴
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف خراسان جنوبی: شرکت در طرح حفظ قرآن طرح بشارت ، محدودیت سنی ندارد حوزه/رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امسال طرح ملی حفظ قرآن کریم تحت عنوان بشارت ۱۴۵۲ در ۳ بخش اجرا می شود و شرکت در این طرح هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و همه اقشار می توانند با مراجعه به سایت www.beshaarat.ir ثبت نام نمایند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۵۹
مدیر مدرسه علمیه شهرستان قروه: دولت آمریکا جنایتکار جنگی است ​حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه اشاره به اینکه دستان ارتش آمریکا به خون صدها هزار انسان بیگانه آغشته است، گفت: آمریکا در بسیاری از جنگ ها به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم دخالت داشته و دارد و عملا باید این کشور را جنایتکار جنگی معرفی کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۵۹
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: تعداد بقاع متبرکه خراسان جنوبی کاهش یافت!/ ثبت ۳۰ وقف جدید حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان این که دشمن برای ضربه به باورهای مردم فعالیت گسترده ای دارد تا به عناوین مختلف امامزاده و بقعه ایجاد کنند، گفت: سال گذشته ۱۰۶ بقعه در استان داشتیم که امسال به ۹۶ بقعه کاهش دادیم و بقیه جزو آمار اوقاف نیستند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۵۴
مدیر مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبارالوم: جنایات استکبار نمی تواند چشمه امید را در دل های منتظران خاموش کند حوزه/مدیر مدرسه علمیه صدیقه طاهره(سلام الله علیها) انبارالوم اذعان کرد: منتظران صاحب الزمان(عج) به پایان دوران ظلم و تجاوز امید دارند و جنایات سردمداران استکبار جهانی نمی تواند چشمه امید را در دل های آنان خاموش کند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۴۶
رئيس دانشكده الهيات سليمانيه عراق در سنندج: آمریکا بزرگترین و اصلی ترین ناقض حقوق بشر در دنیاست/ ایران تنها حامی مظلومان عالم است حوزه/ رئيس دانشكده الهيات دانشگاه سليمانيه عراق، آمریکا را بزرگترین و اصلی ترین ناقض حقوق بشر دانست و گفت: باید اذعان کرد که تنها کشوری که در حال حاضر از حقوق مسلمانان منطقه به ویژه مردم مسلمان اقلیم کردستان عراق حمایت می کند، جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۴۴
جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در سنندج: بیش از ۴۰ میلیون نفر از جمعیت آمریکا گرسنه اند/ از هر ۵۰۰ نفر آمریکایی یک نفر کارتون خواب است ​حوزه/ جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: در حال حاضر از ۵۰۰ نفر آمریکایی یک نفر کارتون خواب است و از سوی دیگر آمار مرگ و میر کودکان در این کشور نسبت به دیگر دولت های توسعه یافته رقم بسیا بالاتری است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۳۰
حمایت حوزویان کرمانشاه از مردم مظلوم یمن+ عکس حوزه/ اجتماع اعتراض آمیز اساتید، فضلاء و طلاب حوزه علمیه کرمانشاه در محکومیت جنایات آل سعود در یمن، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۱۵
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: سپاه و بسیج سرپنجه های محکم و مقتدر پیکره نظام جمهوری اسلامی اند نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه سپاه و بسیج سرپنجه های محکم و مقتدر پیکره نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: سپاه و بسیج در عرصه های مختلف به فرمان مقام معظم رهبری همیشه سربلند، موفق و مؤثر بوده است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۱۲
آیت الله طباطبایی نژاد در جمع طلاب: درس خارج فقه و اصول در حقیقت پژوهشگاه مبتنی بر کار تحقیقی و مطالعاتی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه اصفهان با بیان این که در درس خارج باید استدلال ها، فتواها و نظرات مختلف را مورد بحث و بررسی قرار داد، تصریح کرد: درس خارج در حقیقت یک پژوهشگاه مبتنی بر کار تحقیقی و مطالعاتی است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۱۰
مدیر حوزه علمیه خراسان: آیه ۶۴ آل‌عمران مبنای گفت‌وگوی بین ادیان است/ تشکیل هیئت اندیشه ورز«اسلام و ادیان» در حوزه خراسان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: کارهای بین‌الادیانی در این حوزه در قالب هیئت اندیشه‌ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان‌فرهنگی صورت می‌گیرد که گرچه تازه شروع به کار کرده اما فعالیت‌های ارزشمندی انجام داده است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۰۸
رئیس مرکز گفت‌وگوی ادیان دانشگاه علیگر هندوستان: گفت‌وگوی بین ادیان به شیوه تشیع در سراسر جهان تبدیل شود حوزه/ رئیس مرکز گفت‌وگوی ادیان دانشگاه مسلمانان شهر علیگر هندوستان با تاکید بر اینکه گفت‌وگوی بین ادیان باید به شیوه و رسم تشیع در سراسر جهان تبدیل شود، گفت: می بایست بر روی موضوع وحدت خانواده بشری کار و تأکید کنیم که این امر همان تفاهم بین ادیان با تأکید بر مسائلی مانند کرامت انسانی است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۴۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: کتاب شناسنامه هر کشور و ملتی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کتاب برای هر جامعه، امت و کشوری شناسنامه است، ادامه داد: ایران و اسلام دارای شناسنامه بسیار افتخار آمیزی است و همه نیز قبول دارند، که گواه این مطلب آثار دانشمندان و علمایی است که پس از ده ها قرن هنوز معتبر هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۷
مدیر دفتر امور فضلا و روحانیون حوزه اصفهان خبر داد: ورود ۳۰۰ طلبه جدیدالورود به دروس خارج حوزه علمیه اصفهان حوزه/ حجت الاسلام فقیهی گفت: در حال حاضر در استان اصفهان هرساله بیش از ۲ هزار نفر از روحانیون در دروس خارج علمای اصفهان شرکت می کنند، همچنین در کل استان اعم از شهر اصفهان و شهرستان ها، روزانه ۳۰ کلاس درس خارج برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۶
ماموستا محمدامین راستی در همایش «حقوق بشر آمریکایی»: حقوق بشر آمریکایی را باید در زندان های ابوغریب و گوانتانامو جستجو کرد ​حوزه/ امام جمعه موقت سنندج، در همایش بین المللی « حقوق بشر آمریکایی از منظر مقام مقطم رهبری»، گفت: امروز به جرأت می توان اعلام کرد که حقوق بشر آمریکایی را باید در زندان های ابوغریب و گوانتانامو مشاهده کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۶
سرپرست جدید نمایندگی آستان قدس رضوی در بوشهر معرفی می شود حوزه/ حجت الاسلام یوسف جمالی که پیش از این مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر بود، به عنوان سرپرست جدید نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان منصوب شد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۲
استاد حوزه علمیه قم مطرح کرد: ارتباط با امام زمان (عج)؛ شرط دستیابی به سعادت و تکامل است حوزه/ استاد مرکز تخصصی مهدویت قم گفت: ارتباط عاطفی با امام زمان (عج) باعث تکامل یافتن انسان‌ها می‌شود، زیرا هنگامی‌که نیت و قدرت و تفکر به قدرت و قوت برسد جسم را هم به دنبال خود کشانده و سختی‌ها را به‌راحتی تحمل می‌کند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۱
با حضور مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه؛ همایش های محوری علمای اهل شیعه و سنی در خراسان جنوبی برگزار می شود حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: برنامه ها هفته وحدت روز دوشنبه ۲۸ آبان با نشست مشترک علمای تشیع و تسنن استان، با حضور نماینده معزز ولی فقیه در استان، حجت الاسلام والمسلمین زمانی، مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه کشور و مولوی فاروقی ،امام جمعه اهل سنت بیرجند، در سالن غدیر بیرجند با حضور ۴۰۰ نفر آغاز می شود
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۰
مجاهد یمنی در تجمع طلاب تهرانی: بیداری ملت یمن مرهون انقلاب اسلامی است/ سعودی ها پاسخ جنایات خود را می گیرند حوزه/ عبدالعلی معید ملت یمن را مردمی سخت کوش و اهل مبارزه دانست، و گفت: مردم بی گناه و مظلوم یمن بسیار تلاشگر و اهل مبارزه با دشمنان اسلام بوده و بالاتر از همه این ها دارای ایمانی محکم و قوی هستند زیرا این مردم از تبار اویس قرنی و مالک اشتر می باشند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس