*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Sunday, November 18, 2018
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷  -  ۱۲:۳۸
آیت الله اراکی در تجمع حوزویان مدافع مردم مظلوم یمن: ملت ایران و حوزه‌های علمیه با تمام توان از مردم یمن پشتیبانی می‌کنند/آل سعود منفورترین حکومت در جهان اسلام است حوزه/ دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: ملت ایران و حوزه‌های علمیه با تمام نیرو و توان از ملت یمن پشتیبانی می‌کنند و همه جهان باید به یاری ملت یمن بشتابند.
معاون هماهنگ کننده سپاه در مراسم یادواره شهید زین الدین: دشمنان مقاومت در مواجهه با روحیه انقلابی مردم یمن شکست سختی خورده اند حوزه/معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنان جریان مقاومت اسلامی امروز در مواجهه با اراده و روحیه انقلابی مردم یمن ، شکست سنگین و سختی خورده اند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۲۳:۰۲
سفیر کشور رومانی در ایران : دنبال گسترش و توسعه روابط سنتی با ایران هستیم حوزه/ کشور رومانی همواره به دنبال گسترش و توسعه روابط سنتی خود با ایران است؛ همه وظیفه داریم تا از جهان آزاداندیشی، صلح و پیشرفت و توسعه همکاری های بین الملل صیانت نماییم.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۹:۰۳
معاون ارتباطات و بین‌الملل جامعه‌المصطفی؛ مهم‌ترین پیام گفت‌وگوی ادیان رسیدن به صلح و آرامش جهانی است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قنبری گفت: مهم‌ترین پیام گفت‌وگوی ادیان، رسیدن به صلح و آرامش جهانی است تا بدین وسیله، ضمن انتقال پیام پیامبران و اولیای الهی، مقدمات ظهور منجی عالم بشریت فراهم شود.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۹:۰۰
به همت معاونت ارتباطات و بین المللی جامعة المصطفی برگزار شد؛ پنجمین دوره گفت‌وگوی ادیان شیعه و ارتدکس رومانی حوزه/ پنجمین دوره گفت‌وگوی ادیان شیعه و ارتدکس رومانی به همت معاونت ارتباطات و بین‌الملل جامعة‌المصطفی العالمیه، در مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۵۵
همرزم شهید زین الدین و رزمنده سال های دفاع مقدس: تدین، اخلاص، تعهد و تخصص شهید زین الدین، او را فرمانده محبوب دل ها کرد حوزه/ همرزم شهید زین الدین و رزمنده سال های دفاع مقدس تصریح کرد: آن چیزی که شهید مهدی زین الدین را حقیقتاً فرمانده محبوب دل ها کرد، تدین، اخلاص ، تعهد و تخصص ایشان بود.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۳۹
استاد دانشگاه: دوست و دشمن از قوام نظام اسلامی در شگفت اند حوزه/ استاد دانشگاهی تکیه نظام اسلامی بر پایه های اعتقادی اسلام اصیل را مهمترین عامل استحکام و قوام این نظام دانست که مایه تعجب همگان شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۲۲
جهاد و شهادت طلبی عامل برتری اسلام بر دشمنان بوده است حوزه/ پژوهشگر حوزه نظامی و سیاسی جهاد و شهادت طلبی را عامل ممیزه و پیروزی بخش اسلام و انقلاب اسلامی بر دشمنان دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۲۰
آیت الله العظمی سبحانی: علما برای زدودن تهمت ها از چهره اسلام تلاش کنند/ جنگ های نیابتی در مشرق زمین برای کاهش قدرت مسلمانان است حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی در پیامی به همایش فدراسیون شیعیان آلمان گفتند: عالمان بزرگوار در نقاط مختلف این قاره، سعی کنند سیمای واقعی اسلام را ترسیم کرده و تهمت‌ها را از چهره آن بزدایند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۱۶
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قم: ۳۰ هزار قمی عضو فعال کتابخانه های عمومی هستند مدیرکل کتابخانه های عمومی قم از عضویت فعال ۳۰ هزار نفر از مردم این استان در کتابخانه های عمومی خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۱۳
همرزم شهید زین الدین در دوران دفاع مقدس: راه شهید زین الدین ها پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب با قوت ادامه می یابد حوزه/ همرزم شهید زین الدین در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: راه شهید زین الدین ها پس از گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی با قوت ادامه می یابد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۰۴
دومین آزمون زبان عربی(تافل) در مجتمع آموزش عالی بنت الهدی برگزار می شود حوزه/ سرپرست مرکز آموزش زبان مجتمع آموزش عالی بنت الهدی با اشاره به برگزاری دومین آزمون بسندگی زبان عربی (تافل) اظهار کرد: این آزمون به همت معاونت آموزش ـ اداره زبان عربی مجتمع آموزش عالی بنت الهدی وابسته به جامعة المصطفی العالمية برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۰۲
خروش دوباره مدرسه فیضیه علیه آل سعود؛ کشتار مردم یمن را متوقف کنید حوزه /امروز در خروش هزاران نفری مدرسه فیضیه، تنها طلاب ایرانی نبودند که از مظلومیت مردم یمن دفاع کنند؛ بلکه طلاب غیر ایرانی از جمله یمنی، اوگاندایی، نیجریه و ... هم بودند که شعار « مرگ بر آمریکا» و « مرگ برآل سعود» را فریاد می زدند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۷:۴۷
مبارز یمنی: سلاح های ممنوعه بین المللی علیه مردم یمن مورد استفاده قرار می گیرند حوزه/ مبارز یمنی با بیان اینکه امروز بیشتر از یک جبهه در یمن وجود دارد و در این جبهه ها تمام سلاح هایی که از لحاظ بین المللی ممنوع هستند مورد استفاده قرار می گیرند گفت: امروز به هدف قراردادن مردم غیر نظامی و هدف قراردان بیمارستان ها و انبارهای غذا و دارو یمن را تهدید می کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۷
پیش کنگره تبیین اندیشه دفاعی مقام معظم رهبری برگزار شد حوزه/ سومین پیش نشست کنگره تبیین اندیشه دفاعی مقام معظم رهبری در موسسه آموزشی- پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۳۶
مفاهیم اندیشه‎ای مقام معظم رهبری بسط داده شود حوزه/ عضو هیئت علمی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) بر لزوم بسط و توسعه مفاهیم ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری به منظور تبیین این اندیشه ها تاکید کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۲۷
استاد علوم سیاسی مطرح کرد: تحسین برژینسکی از نحوه دفاعی امنیتی رهبر انقلاب حوزه/ استاد علوم سیاسی با اشاره به توانایی های عظیم راهبردی مقام معظم رهبری بااشاره به نقل قولی از برژینسکی مبنی بر اینکه سران غربی باید سیاست امنیتی و دفاعی را از رهبر ایران یادبگیرند این اندیشه دفاعی را مبتنی بر اسلام اصیل دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۲۶
برگزاری دو همایش استانی نماز در قم حوزه/ در آستانه برگزاری چهارمین اجلاس استانی نماز در قم دو همایش دانش‌آموزی و تخصصی خواهران در این شهر برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۳:۴۱
تبریک رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به رئیس جدید جامعه المصطفی حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در پیامی انتصاب رئیس جدید جامعه المصطفی العالمیه را تبریک گفت.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۲:۳۸
آیت الله اراکی در تجمع حوزویان مدافع مردم مظلوم یمن: ملت ایران و حوزه‌های علمیه با تمام توان از مردم یمن پشتیبانی می‌کنند/آل سعود منفورترین حکومت در جهان اسلام است حوزه/ دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: ملت ایران و حوزه‌های علمیه با تمام نیرو و توان از ملت یمن پشتیبانی می‌کنند و همه جهان باید به یاری ملت یمن بشتابند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۲:۳۸
هم اکنون در مدرسه فیضیه؛ تجمع حوزویان در حمایت از مردم یمن آغاز شد حوزه/ تجمع حوزویان در حمایت از مردم مظلوم یمن که به درخواست مراجع معظم تقلید صورت گرفت، هم اکنون در مدرسه فیضیه آغاز شد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۰:۴۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس