*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, October 17, 2017
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶  -  ۱۱:۱۰
آیت الله خاتمی در تجمع بزرگ حوزویان: بغض و کینه آمریکایی ها از ملت ایران به خاطر استقرار نظام دینی است/ اتحادیه اروپا قابل اعتماد نیست/ملت ایران پای هر بیگانه را خواهد شکست حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: کینه آمریکا این است که در این منطقه حساس، راهبردی و استراتژیک یک نظام دینی استقرار پیدا کرده است؛ بغض آنان از حاکمیت دین در این منطقه است؛ حاکمیتی که به برکت خدای متعال، همکاری مردم و فداکاری ایثارگران به این ملت هدیه داده شده است.
آیت الله فاضل لنکرانی: آمریکایی ها با حرکات احمقانه اجماع بین المللی علیه خودشان درست کرده اند حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: امروز آمریکایی ها با حرکات احمقانه‌ای که دارند به لطف خدا، اجماع بین المللی علیه خودشان درست کرده اند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۱:۲۸
رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه: ارتباط علمای مسلمان، اهمیت استراتژیک دارد/ رشته های آموزشی و پژوهشی قم بسیار گسترده و متنوع است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین کوهساری گفت: اگر بخواهیم تمدن اسلام را به جهان عرضه کنیم، نیازمند ارتباط و همکاری علما هستیم و این ارتباط از نظر ما اهمیتی استراتژیک دارد، زیرا ارتباطات کشورهای اسلامی در زمینه های مختلف در بستر ارتباط و اتحاد فکری صورت می گیرد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۷:۰۱
افزایش تعاملات بین خبرگزاری حوزه و مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات حوزه/ حسن صدرایی عارف و دکتر محمد حسنی در نشستی راهکارهای تعامل خبرگزاری حوزه و مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی را بررسی کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۶:۴۹
دبیرخانه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم: روز به روز شاهد افول قدرت پوشالی آمریکا و نابودی لیبرال دمکراسی هستیم حوزه/دبیرخانه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای نسبت به نطق اخیر رییس جمهور آمریکا واکنش نشان داده و تاکید کرده: به زودی شاهد افول قدرت پوشالی آمریکای به ظاهر ابرقدرت و نابودی لیبرال دمکراسی در آن کشور می باشیم.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۶:۲۸
یکی از علمای سوریه در جریان سفر به قم: حوزه علمیه ایران تجریه خوبی در زمینه تدریس علوم اسلامی دارد حوزه/ شیخ راجح گفت: تجربه ایران در حوزه های علمیه و تدریس علوم اسلامی تجربه ای موفق است و ما دوست دارم این تجربه را در سوریه پیاده کنیم.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۶:۲۶
سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه : رئیس جمهوری آمریکا تعادل روانی ندارد حوزه/ نباید به سخنان آدم دیوانه ای که تعادل روانی ندارد، توجه کرد چون حتی مردم امریکا هم ارزشی برای این شخصیت این فرد قائل نیستند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۶:۰۱
در نشست «برداشت های نادرست از خاتمیت قرآنی» تصریح شد: ویژگی های پویایی و جاودانگی شریعت حوزه / رئیس پژوهشکده علوم اسلامی المصطفی گفت: وضع احکام ثابت و متغیر، لحاظ مصلحت و مفسدت در وضع احکام، تقدیم اهم بر مهم، نفی عسر و حرج، نفی ضرر و ضرار، اختیارات ویژه حاکم دینی و حجیت عقل و تأیید احکام عقلی از جمله ویژگی های پویایی و جاودانگی شریعت است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۶:۰۰
بهره‌مندی ۴۱ هزار نفر از برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان قم با بیان اینکه در سال‌جاری ۳۷۰ کانون با ما تفاهم‌نامه امضا کردند گفت: تعداد اعضای این کانون‌ها که از برنامه‌های امسال بهره بردند بیش از ۴۱ هزار نفر بود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۵:۵۵
مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه: سادگی و فریب برخی دولت مردان موجب گستاخی ترامپ شد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین زمانی با بیان این که سادگی و فریب برخی دولت مردان موجب گستاخی ترامپ شد گفت: صلابت، اقتدار و شفافیت مواضع رهبری نظام،حوزه های علمیه، مسئولین انقلابی نظام نشان داد، تعداد اندک گروه های ساده لوح،‌ نمی تواند تصمیم گیرنده باشد و دراین رابطه ناچارند با نظام، رهبری انقلاب، حوزه های علمیه، مردم همراهی کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴:۱۸
پنجمین کرسی ترویجی جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود حوزه/معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری پنجمین کرسی ترویجی با موضوع «فطرت مبنای تبری در روابط اجتماعی» خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۴۴
به همت پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی؛ نشست علمی کردستان عراق، بحرن استراتژیک پیش رو برگزار می شود حوزه/پنجاه و دومین نشست از سلسله نشست های گفت و گوهای نوین پژوهشی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی با موضوع کردستان عراق، بحران استراتژیک پیش رو برگزار می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۴۳
معاون آموزش حوزه های علمیه خبر داد: اجرای دستورالعمل تغییرات امتحان شفاهی طلاب تا چند روز آینده/ طلابی که امتحان شفاهی پایه ۹ را داده اند برای أخذ موضوع پایان نامه مراجعه کنند حوزه/ معاون آموزش حوزه های علمیه از اجرای دستورالعمل جدید تغییرات امتحان شفاهی طلاب تا چند روز آینده خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۴۳
بسيج اساتيد و نخبگان حوزه علميه قم: مسئولین در مقابل بد عهدي هاي دشمن قاطعانه عمل کنند/ ايران بايد در موضع وصول طلب خود در برجام باشد حوزه/ غرب به دنبال آن است كه با نگه داشتن پوسته برجام، فعاليت هاي ما را محاصره و منافع خود را با تحريم هاي جديد تأمين كند، مسئولین بايد در مقابل بد عهدي هاي آنان در عمل قاطعانه جواب دهند .
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۲۴
درس اخلاق خانوادگی با حضور آیت‎الله ‎العظمی مکارم شیرازی برگزار می‎شود حوزه/ جلسه درس اخلاق با حضور طلاب و خانواده‎های آنها توسط حضرت آیت الله مکارم شیرازی برگزار می‎شود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۱۰
مدیریت امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) در واقعه کربلا مدیریت الهی بود امام جمعه قم گفت: مدیریت بحران یک فن و یک بیان است اما آنچه که امام سجاد علیه السلام و حضرت زینب سلام الله علیها در واقعه کربلا مدیریت کردند، یک نوع مدیریت الهی است که قابل خدشه نیست.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۲:۴۴
بیش از ۹۰۰ طلبه جامعه‌الزهرا(س) در حال تدوین پایان‌نامه و رساله علمی هستند حوزه/مدير اداره ارزشيابي تحصيلی جامعه‌الزهرا(س) گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰۰ نفر از طلاب سطح ۳ و سطح ۴ در حال تدوین پایان‌نامه یا رساله علمی هستند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۲:۴۳
صفحه «اتحاد علیه شیطان بزرگ» در خبرگزاری حوزه راه اندازی شد حوزه/ با هدف انعکاس موضعگیری و واکنش شخصیت های حوزوی به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا و نیز حمایت حوزه از سپاه، صفحه «اتحاد علیه شیطان بزرگ» در خبرگزاری حوزه راه اندازی شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۵۶
آیت الله خاتمی در تجمع بزرگ حوزویان: بغض و کینه آمریکایی ها از ملت ایران به خاطر استقرار نظام دینی است/ اتحادیه اروپا قابل اعتماد نیست/ملت ایران پای هر بیگانه را خواهد شکست حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: کینه آمریکا این است که در این منطقه حساس، راهبردی و استراتژیک یک نظام دینی استقرار پیدا کرده است؛ بغض آنان از حاکمیت دین در این منطقه است؛ حاکمیتی که به برکت خدای متعال، همکاری مردم و فداکاری ایثارگران به این ملت هدیه داده شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۱۰
دقایقی قبل در مدرسه فیضیه: تجمع بزرگ طلاب و فضلای حوزه علمیه علیه شیطان بزرگ آغاز شد حوزه/تجمع بزرگ حوزویان در واکنش به گستاخی های رئیس جمهور آمریکا و حمایت از نظام اسلامی، در مدرسه فیضیه آغازشد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۳۹
رضا امیرخانی: مشکلات و سختی ها در عرصه نوشتن نباید موجب نااُمیدی شود حوزه/ رمان نویس مطرح کشور تصریح کرد: وجود مشکلات و سختی ها در کار نویسنده ها نباید باعث افسردگی و ناامیدی آن ها در کارشان شود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۸:۳۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس