*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٥ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Monday, January 22, 2018
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶  -  ۱۴:۳۷
در گفتگو با تنی چند از طلاب و فضلای حوزه مطرح شد: دروس اخلاق مراجع تقلید؛ الگوی تهذیبی برای همه حوزویان تنی چند از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ، برگزاری دروس اخلاق عمومی از سوی بزرگان و مراجع معظم تقلید را الگویی برای همه حوزویان در مسیر توجه دادن به مساله اخلاق و تهذیب در جامعه دانستند.
عضو سابق مذاکره کننده هسته ای: ترور دانشمندان هسته ای با خلاء اطلاعاتی و نفوذ دشمن ایجاد شد حوزه/ زمانی نظام به اقتدار سابق باز خواهد گشت که مسئولین در مسیر اصول، مبانی اسلام و انقلاب قدم بردارند و به دشمن لبخند نزنند و با دیپلماسی غربی ها با آنها سخن نگویند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۲
عضو جامعه مدرسین حوزه: وقوع انقلاب در صحنه بین الملل تعارض ذاتی بین اسلام و دشمنان ایجاد کرد/ پیروی مردم از ولی فقیه توطئه دشمنان را عقیم کرد حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: دشمن در شرایط کنونی در تلاش برای انقلاب زدایی و ایجاد جنگ نرم در استفاده از فرهنگ خطی است، این مسئله کمی قبل از فتنه آغاز و ادامه دارد و تنها مانع و سد این برنامه دشمن توجه به ارزشها و هشدارهای رهبری است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۵
دکتر زاکانی: مسئولان از لیبی و قذافی عبرت بگیرند/ قذافی به غرب اعتماد کرد، کشورش نابود شده است حوزه/ بزرگترین مشکل دولت دهم ویازدهم این بود در آن شرایط به سرمایه بزرگ هسته ای دقت نکردند، به هدایت رهبری توجهی نشد و دولت با اعتماد آمریکا خواست مشکل را حل کند، اوضاع بدتر شد،باید از سرنوشت لیبی و قذافی درس عبرت گرفت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۶
عضو وزارت امور خارجه: دکترین امام راحل و انقلاب عزت می آورد/حوزه علمیه مرکز دیپلماسی است حوزه/ حوزه علمیه در مباحث استراتژی باید باز خواست کند. حوزه مرکز دیپلماسی است، ولی مانیفست دیپلماسی انقلاب نوشته نشده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع): راه حل مشکلات ، تکیه بر اقتصاد مقاومتی است، نه اقتصاد مذاکراتی حوزه / عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) تصریح کرد: همچنان معتقدیم که راه حل مشکلات کشور ، تکیه بر اقتصاد مقاومتی است و نه اقتصاد مذاکراتی.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۰
نویسنده و پژوهشگرحوزه: باورها، سرنوشت جوامع را شکل می دهند حوزه/ نویسنده و پژوهشگر حوزوی به تشریح چگونگی روند شکل دهی به نظامات اجتماعی بر اساس باورهای انسانی پرداخت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۷:۳۵
نماینده مجلس شورای اسلامی: مسیر غیر از ولایت وکار جهادی مسیری اشتباه است حوزه/ اگر در مباحث علمی و هسته ای به موفقیت هایی رسیده ایم، به دلیل اطاعت از ولایت و روحیه جهادی و انقلابی است و هرچه غیر از این مسیر باشد، اشتباه است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۱:۲۰
عضو جامعه مدرسین: طلاب باید به اهمیت وظایف خطیر خود واقف باشند/امروز هیچ امری از دین شناسی، واجب تر نیست حوزه/ مدیر مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) بر لزوم آشنایی هرچه بیشتر طلاب در زمینه آشنایی با وظایف خطیر و حساس خود در جامعه کنونی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۶
معاون آموزش حوزه های علمیه: سطح کیفی پذیرش سفیران هدایت ارتقاء و تقویت شود/ کار اصلی سفیران هدایت، تربیت مبلغ است حوزه/ سیاست اصلی مدیریت حوزه، تقویت حوزه های علمیه شهرستانها و واگذاری و واسپاری اختیارات به این حوزه ها جهت افزایش مدیریت اجرایی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۹
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی: شایسته سالاری از ارکان اصلی در گزینش است حوزه/ تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها گفت: شایسته‌سالاری و جذب افراد صالح و کارآمد جزو سرفصل‌ها و سرخط‌های اصلی از ابتدای انقلاب در امر گزینش مطرح بوده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۰
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رنجبر: علاقه مردم به رهبری در راهپیمایی‌ها به اثبات رسید/رخدادهای اخیر تلنگری برای مسئولان بود حوزه/ کارشناس معارفی رسانه ملی گفت: هرچند ظاهر فتنه‌های اخیر قهرآمیز بود اما در دل آن‌ها لطف‌های مختلفی نیز وجود داشت چراکه با این رخدادهای اخیر علاقه مردم به رهبری در راهپیمایی‌های باشکوه باری دیگر برای همگان به اثبات رسید.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۹
فرمانده تیپ امام صادق(ع): دشمن به قدرت فرامنطقه ای ایران اعتراف کرده است/ به فکر معامله با دشمن نباشیم حوزه/ امروز دشمن برای زباله های که در خارج کشور هستند سرمایه گذاری می کند، تا دین را زمین بزند، ولی رهبری شجاع و دیدبان اهداف و برنامه دشمن را با آینده نگری و تیز بینی می بیند، هشدار می دهد، اما بعضی گوش برای شنیدن وقلبی برای فهمیدن ندارند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۱:۳۹
عضو خبرگان رهبری: باید از ابزارهای نوین تبلیغی برای ترویج فرهنگ وقف استفاده کنیم حوزه/ عضو خبرگان رهبری بر لزوم بهره گیری از ابزارهای نوین تبلیغی متناسب با شرایط به روز شده جامعه به منظور ترویج فرهنگ وقف تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۶
معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور: فعالیت های تبلیغی و ترویجی باعث گرایش مردم به وقف شده است معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه کشور گفت: فعالیت های تبلیغی و ترویجی موجب گرایش مردم به وقف کردن در سال های اخیر شده و باید این روند تقویت شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۵
دبیرشورای توسعه فرهنگ قرآنی: حوزه های علمیه مهمترین مرجع قرآنی کشور هستند/ از ۴ هزار فیلم تولید شده پس از انقلاب، تنها ۱۰ فیلم قرآنی است حوزه/ پس از انقلاب ۱۰ فیلم قرآنی ساخته شده است؛ ۴هزار فیلم در کشور ما پس از انقلاب ساخته شده است و جالب اینکه پربیننده ترین فیلم ها قرآنی بوده است؛ واقعا نمی دانیم با این همه ظرفیت چرا کمتر سرمایه گذاری در این بحث انجام می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۶
حجت‎الاسلام والمسلمین ملکی: وضعیت حجاب در جامعه مناسب نیست/ مانوس بودن برخی با سگ، عذاب الهی است حوزه/معاونت تهذیب حوزه های علمیه با انتقاد از وضعیت حجاب در جامعه گفت: یکی از مهمترین معارف قرآنی، معارف مرتبط به حفظ حجاب است ولی متاسفانه هنوز بسیاری از زنان جامعه ما هم نمی دانند که حجاب یک معرفت قرآنی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۲
مراسم افتتاحیه سبک قرآنی اقوم برگزار شد حوزه/ مراسم افتتاحیه طرح قرآنی سبک اقوم امروز با حضور معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور در قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۶
حسینی کاشانی: نماز، نماد ارزشمند سبک زندگی دینی و اسلامی است /خانواده رکن اصلی تربیت دینی فرزندان است حوزه/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: یکی از نمادهای ارزشمندی که در سبک زندگی ما مسلمانان وجود دارد نماز است که اعتقاد و باور به آن کمک می کند تا ما از خیلی کارهای نادرست دوری کنیم .
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۲
کارشناس ستاد اقامه نماز: خانواده ها نماز متفکرانه، عاشقانه و عارفانه را به فرزند بیاموزند حوزه/ کارشناس ستاد اقامه نماز استان قم گفت: نماز یک ادب در مقابل خداست و خانواده باید با تربیت صحیح دینی، نماز متفکرانه، عاشقانه و عارفانه را به فرزند خود آموزش دهد تا بتواند اشتیاق او را برای نماز و صبحت با خدا حفظ شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۱
با حضور مسئولین فرهنگی استان، همایش نماز و خانواده در قم برگزار شد حوزه/ همایش نماز و خانواده با حضور مسئولین و فعالین عرصه فرهنگ و نماز در تالار شهید آوینی قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس