*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷  -  ۱۲:۰۴
آیت الله اعرافی در نشستی با رئیس رسانه ملی: آماده همکاری با رسانه ملی هستیم/رسانه در ذات حوزه هاي علميه نهفته شده است حوزه / مدیر حوزه های علمیه گفت: به عنوان مدير حوزه و مجموعه نهادهاي مديريتي آن، آماده هستيم تا ضمن تبيين انتظارات و توقعات خود، هم افزايي هاي هدفمند و تاثيرگذار با رسانه ملي را پيگيري كنيم.
عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه: تولید محتوای مناسب در فضای مجازی نیازمند مشارکت حوزه و دانشگاه است حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم گفت: تولید محتوای مناسب و به روز در فضای مجازی نیازمند مشارکت نخبگان حوزه و دانشگاه است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۸:۰۵
در پیامی صورت گرفت: تسلیت مدیر حوزه های علمیه در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حسینی حوزه/ آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با صدور پیامی در گذشت حجت الاسلام والمسلمین حسینی از اساتید اخلاق را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۷:۵۹
عضو خبرگان رهبری: مخاطب شناسی و نیازسنجی از الزامات مهم توفیق مبلغان دین است خوزه/ عضو خبرگان رهبری، مخاطب شناسی و نیازسنجی از الزامات و بایسته های مهم در موفقیت مبلغان دین دانست.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۷:۰۵
در دانشگاه مفید قم؛ جشن خیریه «حمایت از بیماران اُستومی» برگزار شد حوزه/ جشن خیریه «حمایت از بیماران اُستومی» از سوی گروه هنری رسانه ای ستاک(زیر نظر حوزه هنری استان قم) و انجمن حمایت از بیماران اُستومی قم، با حضور مسؤلین و خیرین در دانشگاه مفید برگزار شد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۷
مدیر امور فرهنگی دانشگاه مفید: دانشگاه مفید از اقدامات خیرخواهانه حمایت می کند حوزه/ مدیر امور فرهنگی دانشگاه مفید، در جشن خیریه «حمایت از بیماران اُستومی»، گفت: دانشگاه مفید همواره از زمان تأسیس تا کنون از اقدامات خیرخواهانه حمایت کرده و در این عرصه برنامه ها و فعالیت های اثرگذاری داشته است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۵
حجت الاسلام لیالی: هزینه های بالای درمان بیماران اُستومی نیازمند کمک خیرین است حوزه/ حجت الا سلام لیالی با اشاره به اینکه راز تحمل بیماران اُستومی همراهی خانواده ها است، گفت: این بیماری هزینه های بالایی دارد که کمک بالای خیرین را می طلبد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۳
قاسمی: انجمن های خیریه تقویت شوند/ حمایت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی از انجمن بیمارن اُستومی حوزه/ مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه هزینه بالای درمان بیماران نیازمند کمک خیرین حوزه سلامت است گفت: لازم است که تشکل های اجتماعی هرچه بیشتر حمایت وتقویت شوند.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۱
خطیب جمعه قم تبیین کرد: چهار خطای بزرگ کنوانسیون های جهانی/انتظار جامعه از قوه قضائیه انجام آسان و سریع فرایند قضایی است حوزه/ آیت الله اعرافی یک جانبه گرایی غربی،تفاسیر غلط،ابزارهای فشار به ملت های آزاده و بی عدالتی در اجرا را مهمترین خطاهایی دانست که باعث ناکارآمدی کنوانسیون های بین المللی شده است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۰۱
یکی از فضلای حوزه: تخریب قبور بقیع(ع) ریشه در تخریب خانه حضرت زهرا(س) دارد حوزه/دشمنان سابقه طولانی در تخریب قبور ائمه(ع) دارند و هر کاری کردند و نتواستند نام و نشان اهل بیت(ع) را محو کنند.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۴:۵۳
در گفتگو با عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تبیین شد: اشراف به اقتضائات زمانی و مکانی؛ لازمه موفقیت در عرصه تبلیغ دین /ارتقای سواد رسانه ای؛ رمز توفیق حوزویان در فعالیت های تبلیغی حوزه/ عضو هیئت علمی گروه فرهنگ پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با تاکید بر این که اشراف به اقتضائات زمانی و مکانی، لازمه موفقیت در عرصه تبلیغ دین است، گفت: ارتقای سطح سواد رسانه ای از جمله رموز مهم توفیق حوزویان در فعالیت های تبلیغی است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۴:۴۸
آیت الله اعرافی در نشستی با رئیس رسانه ملی: آماده همکاری با رسانه ملی هستیم/رسانه در ذات حوزه هاي علميه نهفته شده است حوزه / مدیر حوزه های علمیه گفت: به عنوان مدير حوزه و مجموعه نهادهاي مديريتي آن، آماده هستيم تا ضمن تبيين انتظارات و توقعات خود، هم افزايي هاي هدفمند و تاثيرگذار با رسانه ملي را پيگيري كنيم.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۲:۰۴
نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در قاره آفریقا: توجه ویژه به زبان آموزی، لازمه توفیق حوزویان در تبلیغ بین الملل است حوزه/ نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در قاره آفریقا ، توجه ویژه به مساله زبان آموزی، لازمه توفیق حوزویان در تبلیغ بین الملل است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۰۷:۱۵
رئیس دانشگاه ادیان در دیدار رایزن فرهنگی جمهوری عراق : امیدواریم دانشگاهی با محوریت ادیان و مذاهب در عراق راه‌اندازی شود حوزه/ دکتر یاسر عبدالزهرا با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب به صورت رسمی از درج نام دانشگاه ادیان و مذاهب در فهرست دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی جمهوری عراق خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۰۱:۲۷
با حضور شخصیت های دینی و فرهنگی: مراسم چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام طباطبایی در قم برگزار شد حوزه/ آیین گرامیداشت چهلمین روز درگذشت استاد اخلاق و خطیب توانای حوزوی، حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی شامگاه پنجشنبه با حضور شخصیت های دینی، فرهنگی و ورزشی کشور در مسجد رفعت قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۰۰:۲۴
امام جمعه پردیسان در یادواره شهدا: بقیع باید آباد شود/ دست دوستی به طرف دشمن دراز نکنیم حوزه/باید کاری کرد بقیع مانند مشهد مقدس آباد شود و این امر جزء با هوشیاری مسلمانان میسر نمی شود.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۳:۰۶
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: حقیقت شوم وهابیت تکفیری را به نسل جدید بشناسانیم حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ما باید ماهیت حقیقی و شوم وهابیت تکفیری را به نسل جدیدی که شناخت درستی از آن ندارد، بشناسانیم.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۳:۰۰
رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه: وهابیت با تخریب قبور ائمه بقیع نشان داد که به اسلام اعتقادی ندارد حوزه/ رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم تصریح کرد: وهابیت خبیث با تخریب قبور ائمه بقیع نشان داد که به اسلام واقعی اعتقادی ندارد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۱:۵۲
رئیس سازمان صدا و سیما با مراجع و علما دیدار کرد حوزه/ رئیس رسانه ملی امروز با حضور در شهر مقدس قم با مراجع و علما دیدار و گفت و گو کرد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۸:۴۹
در جلسه كميسيون سياسي اجتماعي مجلس خبرگان رهبري مطرح شد: براي شكست استراتژي آمريكا برنامه هاي ويژه اي داريم حوزه/ رئيس رسانه ملي تاكيد كرد: حفظ مرجعيت رسانه اي و افزايش روحيه اميد در جامعه در دستور كار صداوسيما قرار دارد و براي شكست استراتژي آمريكا برنامه هاي ويژه اي داريم.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۸:۲۲
حجت الاسلام والمسلمین همتیان: غفلت عامل جدایی مردم از ولیّ خدا شد حوزه/ اگر معرفت نفس داشتیم تازه متوجه این حقیقت خواهیم شد که مولی هم است که آن وجود مقدس حضرت ولی عصر(عج) است که از همه مظلوم تر و غریب تر است.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۷:۱۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس