*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ \ ۸ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Friday, November 16, 2018
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷  -  ۱۳:۳۵
خطیب جمعه قم: مسئولان موضعی خلاف مواضع مراجع تقلید اتخاذ نکنند/ سخنان وزیرخارجه در خصوص پولشویی سنجیده نبود حوزه/ امام جمعه قم، با اشاره به اظهارات برخی مسئولان در خصوص حضور زنان در ورزشگاه ها بیان کرد: مراجع و حوزه بارها موضع خود را در این زمینه بیان کردند و زیبنده نیست، مسئولی خلاف مواضع مراجع معظم تقلید سخن بگوید.
عصر امروز در قم برگزار شد: نشست اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با شورای عالی جامعه مدرسین حوزه/ نشست اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اعضای شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عصر امروز در جامعه مدرسین برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۲:۲۴
آیت الله علیدوست: سراسر زندگی و منطق معصومین علیهم السلام کرامت است حوزه/ امام حسن عسکری(ع) در فضای تضارب آراء و بروز مسائل علمی میزیستند وعالمانه به شبهات پاسخ می دادند طوری که می فرماید: هیچ پیامبر وامامی مثل من درگیر پاسخ گویی به شبهات نبود. ایشان در این مدت محدود خود را مورد توجه همه علمای بزرگ قرار دادند و این معجزه است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۱:۵۹
از مراجع و علما تا بازاری و نانوا؛آمده بودند برای عرض تسلیت به امام زمان(عج) حوزه/ جوانی که با کاسه ای از گل و با پیاده در مسیر راه افتاده بود و جوانانی که خود را به او می رساندند و از او می خواستند بر روی پیشانی و سرشان گل مالی کند.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۱:۳۵
۲۷ آبان ماه؛ کارگاه فلسفه اخلاق با موضوع «عینیت اخلاقی» برگزار می شود حوزه/ چهل وچهل و سومین کارگاه فلسفه اخلاق با موضوع «عینیت اخلاقی» ۲۷ آبان ماه در خانه اخلاق پژوهان جوان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۱:۲۵
نماینده ولی فقیه در بسیج: سخنرانی که ناامیدی را در بین مردم رواج دهد خلاف قرآن عمل کرده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در بسیج مستتضعفین بیان کرد: سخنرانی که ناامیدی را در بین مردم رواج دهد خلاف قرآن عمل کرده
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۱:۲۲
خطیب جمعه قم: مسئولان موضعی خلاف مواضع مراجع تقلید اتخاذ نکنند/ سخنان وزیرخارجه در خصوص پولشویی سنجیده نبود حوزه/ امام جمعه قم، با اشاره به اظهارات برخی مسئولان در خصوص حضور زنان در ورزشگاه ها بیان کرد: مراجع و حوزه بارها موضع خود را در این زمینه بیان کردند و زیبنده نیست، مسئولی خلاف مواضع مراجع معظم تقلید سخن بگوید.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۳:۳۵
آيت الله محمد جواد فاضل لنکرانی: طلاب مراقب الگوهای تقلبی باشند/ انسان تا عالم نشود مهذّب نمي‌شود حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: مراقبت كنيم الگوي هر طلبه‌اي بايد ائمه معصومين (ع)باشد، بزرگان ما كه عمري را طي كردند بويي از اين ائمه(ع) را پيدا كردند، انسان به آنها هم ارادت پيدا مي‌كند و الا يك طلبه كم سن و سالي مي‌خواهد به الگو و قطب اخلاقي تبدیل شود، بازي كردن با دين است، اينها خطري است كه براي حوزه است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲:۱۱
عضو هیئت‌مدیره انجمن سواد رسانه‌ای طلاب: تلگرام پروژه اقتصادی دشمن را دنبال می کند/ ارائه ارز دیجیتال گرام هدف اصلی مدیران تلگرام است حجت‌الاسلام کهوند گفت: مسئولان با حمایت نکردن از پیام‌رسان‌های داخلی و با بیان عدم اعتماد مردم به پیام‌رسان‌های داخلی موج منفی را علیه پیام‌رسان‌های داخلی به راه انداختند.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۱:۱۱
حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی: شیعه در برخورد با مردم و اهل بیت(ع) صادق و امانتدار است حوزه/ امروز درزمانی قرار داریم که دین فروشی و اسلام فروشی زیاد شده است و این از بدبختی جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۱:۰۶
حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد: مسئولین به فکر رفع فقر مردم باشند/۳میلیون زن، نان آورخانه هستند حوزه/ یکی از مشکلات جامعه اسلامی و کشور، وجود فقر است و الان براساس آمار ۳میلیون زن، نان آور خانه هستند. این اوضاع خوبی نیست، نباید در جامعه اسلامی مردان و زنان آن فقیر باشند.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۱:۰۳
حجت الاسلام علی اکبری: ثروت ها نباید در دست گروه خاصی باشد حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت:همه حق برخورداری از منابع را دارند و برای اینکه این ثروت های موجود دستخوش جنایات قرار نگیرد نباید در دست گروه خاصی باشد و باید عادلانه میان همه تقسیم شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۵۷
نماینده مقام معظم رهبری در عراق: حوادث اخیر منطقه موجب اشتیاق مردم به انقلاب و ایران شده است حوزه/ نماینده مقام معظم رهبری در عراق تحولات سالهای اخیر منطقه را موجب روشن شدن چهره همه گروه ها و تمایل شدید مردم این منطقه به نظام اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۴۴
حجت الاسلام والمسلمین واعظ موسوی: متاسفانه قدرت علمی حوزه های علمیه نادیده گرفته شده است حوزه/ رئیس انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه قم، با انتقاد از روند مجوزات علمی در کشور و نادیده گرفتن قدرت علمی حوزه در بیان کرد: از یکی از سوالات مهمی که در این عرصه مطرح است این است که حوزه های علمیه که بیش از ۱۲ قرن سابقه دارد از نظر مدارک و درجات علمی مستقل نیست و برای گرید علمی مجلات علمی خود نیازمند مجوزهای دیگر است
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین مومنی: دزدان دین در فضای مجازی و حقیقی در کمین شیعیان هستند حوزه/ سخنران حرم بانوی کرامت گفت: باید شیعیان مراقب دزدان دین باشند چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی چراکه دین‌داری در آخرالزمان سخت است و برای حفظ دین سختی‌های زیادی کشیده شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۳۴
سخنران حرم بانوی کرامت: سستی ایمان و عقیده، انسان را به سمت حرص و طمع سوق می دهد حوزه/ کارشناس معارفی حرم مطهر گفت: هر انسانی روزی مقدری دارد و با حرص و ولع نمی‌توان به بیشتر از آن دست‌یافت و اگر هم با روش‌های غیرشرعی مالی به دست بیاورد خیری در آن نیست و از بین خواهد رفت؛ چراکه رزق انسان‌ها قبل از تولدشان معلوم شده است و سستی ایمان و عقیده باعث می‌شود انسان به سمت حرص و طمع برود.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۳۱
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی ۱۷ نفر از شاگردان امام عسکری(ع) قمّی هستند حوزه/ در روایتی امام حسن عسکری(ع) فرمودند« هر کسی دردنیا محب اهل بیت(ع) باشد در روز قیامت با معصومین(ع) محشور خواهد شد».
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۲۷
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع): رسانه ها درباره کرسی های آزاداندیشی از مسئولان مطالبه گری کنند حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) بر لزوم مطالبه گری رسانه های جمعی از مسئولان در خصوص برگزاری کرسی های آزاداندیشی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۰۱:۰۰
استاد انصاریان: آیت الله العظمی میلانی گفت که تبلیغ را ترک نکن حوزه/ استاد انصاریان حال خوش آیت الله العظمی میلانی(ره) هنگام رحلت را به واسطه عشق وافر به اهل بیت(ع) درسی بزرگ به مبلغان دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۳:۵۵
اختتامیه طرح تربیت مدرس جامع برگزار شده است حوزه/ باحضور رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره ) اختتامیه طرح تربیت مدرس جامع در مؤسسه امام خمینی(ره) در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱:۵۰
سی و هفتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی در قم برگزار شد حوزه/ با حضور آیت الله العظمی مکارم شیرازی، سی و هفتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی و ششمین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس