*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 24, 2019

اخبار مرتبط با : حقوق بشر آمریکایی

تاکیدتیپ امام جعفر صادق (ع) برافشای حقوق بشر آمریکایی
حوزه/ تیپ امام جعفر صادق (ع) ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهیدان قربانی حقوق بشر آمریکایی بر این حقیقت تاکید می نماید، بازخوانی مواضع و نظرات ضد استکباری بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) پشتوانه عظیمی برای ارتقای بصیرت و آگاهی ملت انقلابی و استکبارستیز ایران بوده است.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۲:۲۳
مولوی غلام حیدر فاروقی: آمریکا بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در دنیاست
حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند آمریکا را بزرگ ترین ناقض حقوق بشر دانست و گفت: آمریکا یکی از بزرگترین کشورهای تروریست و جنایت کار در سطح دنیا است.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۰۲:۴۵
تصاویر/ نشست تخصصی حقوق بشر امریکایی؛ تروریسم و تحریم
عکس: سبحان بیرانوند
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۹:۲۷
گزارشی از اختتامیه کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی در قم
حوزه/ «کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری» پیش از ظهر امروز در سالن همایش های مدرسه عالی دارالشفاء در قم به کار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۷:۲۸
سفیر سابق ایران در جمهوری آذربایجان:
تروریسم ریشه در مبانی نظری امریکا دارد
حوزه/ محسن پاک آیین دیپلمات و سفیر سابق ایران در جمهوری آذربایجان، گفت: تروریسم رسانه‌ای یکی از مصادیق تروریسم امریکایی است که امروز با قدرت خود بر جنایات امریکا صحه می‌گذارد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۶:۳۲
دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی:
جنایت علیه بشریت مصداق حقوق بشر امریکایی است
حوزه/ دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی گفت: حقوق بشر امریکایی ظلم به انسان‌هاست و هرجا حقوق بشر به ضرر منافع امریکا باشد، آن را نقض می‌کند.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۶:۱۵
سرپرست امور بین الملل دانشگاه آزاد:
تحریم‌ عین نقض حقوق بشر است
حوزه/ سرپرست اداره کل امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به گفته مقام معظم رهبری و مسئولان کشور بزرگ‌ترین تهدید علیه کشور جنگ نظامی نیست بلکه جنگ اقتصادی و تحریم‌هاست.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۶:۱۵
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری:
تحریم مصداق تروریسم اقتصادی آمریکا است
حوزه/ معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری گفت: امریکا به عنوان مدعی حقوق بشر بارها اصول سازمان ملل و بیانیه حقوق بشر را زیر پا گذاشته است و به انواع تروریسم و تحریم دست می‌زند.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۵:۴۳
محمدجواد هاشمی نژاد:
بیش از ۱۷ هزار شهید ترور در طول انقلاب به ثبت رسیده است
حوزه/ رئیس بنیاد هابیلیان گفت: بیش از ۱۷ هزار نفر شهید ترور در انقلاب وجود دارند که جان خود را فدا کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۵:۲۹
فعّال حقوق بشر :
تقسیم بندی تروریست ها به خوب و بد جفای نابخشودنی آمریکایی هاست
حوزه/ سعید حقانی ، فعال حقوق بشر گفت: در تروریست خوب و تروریست بد آن هایی که در راستای اهداف امریکا حرکت کنند تروریست خوب تلقی می شوند ولی اگر گروهک دیگر در راستای برنامه های امریکا حرکت نکنند، آمریکا علیه آن موضع گیری می کند و به آن ها عنوان تروریست بد می دهد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۵:۲۳
آیت الله عیسی قاسم در اختتامیه کنفرانس حقوق بشر آمریکایی:
نتیجه مجاهدت ها باید به نابودی سلطه آمریکا بر جهان منتهی شود/ جنایات آمریکا در منطقه مشهود است
حوزه/ رهبر انقلابیون بحرین گفت: شعار «مرگ بر آمریکا» و «هیهات مناالذله» به تنهایی کافی نیست، البته که این شعارها باید وجود داشته باشد، اما آنچه مهم است این است که همه ما دست به دست هم دهیم تا راهکارهایی را برای تحقق عملی مرگ بر آمریکا پیدا کنیم و نتیجه باید به نابودی سلطه آمریکا در جهان منتهی شود.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۴:۳۷
کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در قم برگزار شد
حوزه/ دومین روز و اختتامیه »کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری» پیش از ظهر امروز در سالن همایش های مدرسه عالی دارالشفاء در قم برگزار شد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۴:۳۰