*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, October 17, 2017

اخبار مرتبط با : همراه با مردم بحرین

ائتلاف جوانان انقلابی بحرین خواستار بزرگداشت سالروز همه پرسی مردمی در بحرین شد
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم بحرین خواست سومین سالروز اجرای همه پرسی مردمی در سال ۲۰۱۴ را احیا کنند؛ چراکه نتایج این همه پرسی بر حق مردم در تعیین سرنوشت خویش و برپایی نظام سیاسی جدید تاکید کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۳۹
ادامه اعتراض مردم بحرین به عادی سازی روابط آل خلیفه با رژیم صهیونیستی
حوزه/ اعتراض گسترده مردم بحرین به عادی سازی رابطه آل خلیفه با رژیم صهیونیستی و بازداشت کودکان که از روز جمعه آغاز شده بود روز شنبه نیز ادامه یافت و مردم شهرها و مناطق مختلف بحرین با حضور در خیابان ها مخالفت و اعتراض خود را نسبت به این دو اقدام آل خلیفه اعلام کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۵۵
روحانی بحرینی به یک سال زندان محکوم شد
حوزه/ دادگاه آل خلیفه، روحانی شیعه بحرینی به نام شیخ حمزه الدیری را به یک سال زندان و پرداخت ۵۰۰ دینار برای توقف اجرای این حکم محکوم کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۳۰
در محکومیت رابطه با رژیم صهیونیستی؛
روز گذشته بحرین عرصه تظاهرات خشم مردم بود
حوزه/ روز گذشته بحرین شاهد اعتراضات و راهپیمایی گسترده مردمی در اعتراض به اقدام رژیم آل خلیفه در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی بود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۴۶
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین:
رفتار آل خلیفه در برابر نسل انقلابی بحرین، جنون آمیز است
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین روز گذشته با صدور بیانیه ای موج بازداشت کودکان و نوجوانان توسط مزدوران آل خلیفه را محکوم و تاکید کرد، حالت جنون نظام آل خلیفه در برابر نسل جوان انقلابی بحرین باعث شده از هیچ رفتار و جنایتی در برابر این نسل ابایی نداشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۰۶
به همت موسسه‌های مردمی انجام شد؛
ثبت ۱۳ گزارش نقض حقوق و آزادی در بحرین در نشست حقوق بشر سازمان ملل
حوزه/ موسسه های حقوقی بحرینی با همکاری موسسه های عربی و بین المللی ۱۳ گزارش در خصوص نقض حقوق در بحرین را در نشست حقوق بشر سازمان ملل ارائه دادند که به عنوان اسناد رسمی ثبت گردید.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۴۸
بحرینی ها فردا در اعتراض به بازداشت کودکان تظاهرات می کنند
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم خواست روز جمعه با حضور در راهپیمایی، بازداشت کودکان و زندانی کردن آنها توسط آل خلیفه را محکوم کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۰:۵۵
آل خلیفه با زندانی کردن کودکان قوانین بین الملل را زیر پا می‌گذارد
حوزه/ حقوق متعددی از کودکان بحرینی نقض می شود و آنها در معرض جنایت هایی مانند بازداشت، محرومیت از تابعیت و شکنجه قرار دارند و مسئولان بحرینی در این زمینه آشکارا معاهده حقوق بشر سازمان ملل درباره کودکان را زیر پا می گذارند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۶
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین:
آل خلیفه ۲۲میلیون دلار برای خرید توپخانه هزینه کرده است
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد نظام آل خلیفه از بانک های خارجی تقاضای وام بر مبنای دلار کرده تا بتواند بدهی های عمومی خود را پرداخت کند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۰۰
شب گذشته صدای انفجار در مناطق مختلف بحرین پیچید
حوزه/ شاهدان عینی شب گذشته از به گوش رسیدن صدای مهیب انفجار در مناطق مختلف این کشور خبر دادند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۰:۵۵
جریان الوفاء بحرین:
نظام بحرین در برابر مقاومت مردم، درمانده و بیچاره شده است
حوزه/ الوفاء گفت: پادشاه نگون بخت و نظام جنایتکار او بارها با دست زدن به سرکوب مردم و خشونت علیه آنها شکست و درماندگی خود را ثابت کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۱۵
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین:
جولان دادن سفیر آمریکا در منامه در شب عاشورا، یک توطئه بود
حوزه/ درویش گفت: جولان دادن ویلیام روبوک سفیر آمریکا در منامه در شب دهم محرم بخشی از آخرین تلاش های آنها برای سرپوش گذاشتن بر سرکوب رسمی ساکنان اصیل بحرین توسط نظام می باشد.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۲:۴۳
با هدف عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی؛
پادشاه بحرین اعضای یک کنیسه یهودی را به بحرین دعوت کرد
حوزه/ منابع خبری اسرائیلی اعلام کردند در اقدامی بی سابقه، حمد بن عیسی پادشاه بحرین یک کنیسه یهودی آمریکایی را به بحرین دعوت کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۱:۳۲
در عاشورای امسال؛
تصاویر شهدای انقلاب بحرین با هیئت های عزاداری همراه شد
حوزه/ یکی از ویژگی های عزاداری امسال سنابس بحرین، حضور چشمگیر مردم عزادار در هیئت ها بود و اینکه تصاویر شهدا و پرچم سیاه رنگ عزاداری حسینی علاوه بر حسینیه ها بر دیوار منازل نیز نصب شد که در این میان تصاویر ۵ شهید منطقه الدراز بیش از سایر شهدا خودنمایی می کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۰:۲۲
بانوان زندانی بحرین خواستار مبارزه با یزید زمان شدند
حوزه/ زنان بازدداشت شده در زندان های آل خلیفه در بحرین، پیامی مکتوب به مناسبت فرار رسیدن ماه محرم صادر کردند و خواستار یاری زنان زندانی شدند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۷:۲۵