*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Sunday, February 17, 2019

اخبار مرتبط با : همراه با مردم بحرین

جمعیت وفاق اسلامی بحرین:
عادی سازی روابط رژیم آل خلیفه با اسرائیل بیانگر نامشروع بودن این رژیم است
حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: گرایش رژیم آل خلیفه به سمت رژیم صهیونیستی به تنهایی بیانگر این است که این رژیم نماینده مردم نیست و قانوناً از سوی مردم انتخاب نشده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۰
علمای بحرین:
ملت بحرین گرد محور آیت الله عیسی قاسم متمسک شوند
حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هفتمین سالگرد انقلاب بحرین بیانیه ای صادر کرده و گفتند: همه ملت بحرین را به تسمک حول محور آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر حمایت، یاری و همکاری با ایشان در جهت یاری دین و عزّت ملت و آینده کشور دعوت می کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۹
عضو ارشد مجلس علمای بحرین در نماز جمعه تهران:
مردم بحرین به حمایت ملت ایران نیاز دارند
حوزه/ یکی از رهبران سیاسی انقلاب مردمی بحرین در سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران گفت: امروز بحرین بعد از ۸ سال به پرتگاه ورشکستگی اقتصادی رسیده است. درآمد بحرین بیش از ۸۵ درصد متکی به نفت است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۳
مردم بحرین در سالگرد انقلاب خود دست به تظاهرات زدند+ تصاویر
حوزه/ در روز ۱۴ فوریه مناطق مختلفی از بحرین از جمله پایتخت "منامه" ، ابوصیبع، الشاخوره، الدیه و باربار شاهد تظاهرات مردمی بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۰
جنبش العمل الاسلامی بحرین در سالروز انقلاب ۱۴ فوریه؛
ملت شریف بحرین هرگز در میانه راه مقاومت از خواسته هایش دست نمی‌کشد
حوزه/ همزمان با هشتمین سالروز آغاز انقلاب مردمی ۱۴ فوریه ملت بحرین، جنبش عمل اعلام کرد؛ امید ما به یاری خدای تعالی است و ملت ما بر درخواست مشروع و قانونی و عادلانه خود مصمم است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۷
نیروهای آل‌خلیفه به نمادهای عزاداری فاطمیه تعرض کرده و آن را جمع کردند+تصاویر
حوزه/ نیرو های امنیتی آل خلیفه به نماد های دینی در بحرین متعرض شده و پرچم ها و پارچه نوشته های مشکی متناسب با شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را جمع آوری کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۷:۲۵
از آغاز سال ۲۰۱۹ تا کنون ۴۰ شهروند بحرینی بازداشت شده اند
حوزه/ شبکه رصد "هجوم های امنیتی به مناطق و منازل بحرین " از تشدید اوضاع امنیتی خیابانهای بحرین همزمان با نزدیک شدن به هشتمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۳۶
شیخ حسین الدیهی:
وضعیت فوتبالیست بحرینی نشانگر مظلومیت ملت بحرین است
حوزه/ شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: ملت بحرین از حکومت دیکتاتوری و حکم های خودسرانه رنج می برد و آنچه برای "حکیم العریبی" فوتبالیست بحرینی جریان دارد، نشانگر مظلومیت ملت بحرین است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۱
امام جمعه مشهد با آیت الله عیسی قاسم دیدار کرد+تصاویر
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین که روز شنبه وارد ایران شده بود به زیارت حرم امام رضا (ع) مشرف شد و آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد با او دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۱
با صدور بیانیه های جداگانه؛
ملت و احزاب بحرین از آیت الله قاسم حمایت کردند
حوزه/ مردم مناطق مختلف بحرین و احزاب بعد از صدور بیانیه آیت الله عیسی قاسم به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، هر کدام با صدور بیانیه ای از آیت الله عیسی قاسم حمایت کرده و بر برپایی سالگرد انقلاب و تداوم راه تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵
جمعیت الوفاق بحرین
الوفاق بحرین: انقلاب خود را با عزم و اراده ادامه می دهیم
حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین همزمان با ورود نهضت ملی عظیم بحرین به نهمین سال خود شعار این جمعیت را "راه انقلاب را ادامه می دهیم" اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰
علمای بحرین تاکید کردند:
تکلیف شرعی ملت بحرین وحدت کلمه و پیروی از فرمایشات آیت الله عیسی قاسم است
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای بیانیه اخیر آیت الله عیسی قاسم که اولین بیانیه صادره از سوی ایشان پس از خروج از بحرین است را نقشه راهی برای بحرین و آینده آن خواندند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۴
مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
حکم حبس ابد علیه شیخ علی سلمان به اشاره عربستان انجام شد
حوزه/ حجت الاسلام شفقت شیرازی در واکنش به صدور حکم حبس ابد علیه شیخ علی سلمان توسط دادگاه عالی بحرین گفت: حرمت و ارزش دادگاه عالی بحرین و قانون در این کشور برای دست یابی به اهداف سیاسی پایمال می شود و حکم حبس ابد علیه شیخ علی سلمان به اشاره عربستان انجام شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۰
با سفر به جمهوری اسلامی ایران؛
آیت الله عیسی قاسم وارد مشهد مقدس شد
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین که پس از بازگشت از سفر درمانی خود در نجف اشرف سکونت داشت ،اکنون با سفر به جمهوری اسلامی ایران وارد مشهد مقدس شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۱
آیت الله قاسم:
ملت بحرین خواری و ذلّت را نمی پذیرد
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین در پی حوادث بحرین بیانیه ای صادر کرده و اعلام کرد: ملت بحرین به خواسته خود در عدالت، حق و آزادی ادامه می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۷