*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018

اخبار مرتبط با : اخبار انتخابات

مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان:
غیرت دینی و ملی مردم در انتخابات نمایان تر شد
حوزه/ مدیر حوره علمیه خواهران استان لرستان با اشاره به این که حضور مردم در انتخابات نمود عینی غیرت دینی و ملی در دفاع از میهن اسلامی بود، گفت: صفوف فشرده مردم برای مشارکت در سرنوشت کشور خط بطلانی بر نقشه های شوم دشمنان بود.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۰:۵۵
در جلسه مدیران مدارس علمیه استان گلستان مطرح شد؛
حضور مردم در انتخابات و تجلی مردم سالاری دینی بود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان گلستان در جمع مدیران مدارس استان، با تقدیر از حماسه آفریتی ملت انقلابی، گفت: حضور مردم در انتخابات و تجلی مردم سالاری دینی بود
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۷:۱۵
عضو شورای عالی حوزه در همایش «طلایه داران هدایت»:
حضور حماسی مردم در انتخابات از افتخارات نظام است / در مناظرات به انقلاب و نظام جفا شد
حوزه/ عضو شورای عالی با تاکید بر این که حضور حماسی مردم در انتخابات از افتخارات این نظام است، گفت: ظرفیت این انقلاب آن است که نظام و رهبری موج و دعوتی ایجاد می کند که حتی همه مخالفان هم به پای صندوق های رای می آیند و می گویند که آن را قبول دارند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۷:۰۳
آیت الله مهمان نواز در گفتگو با «حوزه»:
پایه های مردم سالاری دینی در ایران مستحکم است/ امروز زمان همدلی برای رفع مشکلات کشور است
حوزه/ نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات، مظهر مردم‌سالاری دینی و نماد اراده ملی در تعیین سرنوشت آینده کشور بود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۷:۴۹
مدیر حوزه های علمیه:
انتخابات بدخواهان انقلاب را به انفعال کشاند
حوزه/ در شرایطی که انتخابات در بسیاری از کشورهای مدعی دموکراسی مشحون به انواع ناامنی‎ها و با حضور حداقلی ملّت‎ها انجام می‎گیرد برگزاری انتخابات در ایران اسلامی، بدخواهان انقلاب را به انفعال کشاند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۶:۴۷
مدیر حوزه های علمیه خواهران :
مردم با حضور حماسی در انتخابات به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: حضور گسترده اقشار مختلف مردم، صرف‌نظر از سلایق و عقاید سیاسی، در انتخابات فرصتی مغتنم است تا همه خادمان ملت، پیام آنان را به درستی بشنوند و از هیچ تلاشی برای تحقق آرزوها، تامین مطالبات برحق مردم و پاسداری از ثمره خون شهدا فرونگذارند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۶:۲۲
عضو شورای حوزه علمیه استان لرستان:
مردم حماسه آفریدند/ رئیس جمهور منتخب به وعده ها عمل کند
حوزه/ حجت الاسلام امیدیان، حضور حماسی مردم در انتخابات را لبیک به رهبر معظم انقلاب خواند و بر لزوم خدمت به محرومان، رفع مشکل بیکاری و ازدواج جوانان و بهبود وضع معیشتی مردم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۴۵
معاون جامعه مدرسین :
حضور حماسی مردم در انتخابات حمایت از اصل نظام و انقلاب بود
حوزه/ حضور مردم نشان دهنده حمایت از نظام، انقلاب و آرمان های امام راحل است و درعین حال، باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان شد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۲۰
تقدیرآیت الله امینی از حضور حماسی مردم در انتخابات
حوزه/عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات امسال شکوهی وصف ناپذیر از وحدت و همدلی و نمایشی بی نظیر از اراده ملی و غیرت دینی که در دنیای امروز، مشابهی برای آن نمی توان یافت. و این یکی از پیشتوانه های اصلی نظام اسلامی ایران است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۰۴
مدیر حوزه علمیه استان لرستان: رئیس جمهور منتخب از همه ظرفیت ها در دولت استفاده کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان، مردم را پیروز واقعی انتخابات خواند و گفت: رئیس جمهور منتخب بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی، برای پیشرفت کشور در تمام عرصه ها از تمام نخبگان استفاده کند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۰۸:۳۹
نایب رئیس شورای حوزه علمیه یزد:
حماسه آفرینی مردم سرمایه عظیم نظام اسلامی است
حوزه / پیروز حقیقی انتخابات، مردم، اسلام، انقلاب و رهبر معظم انقلاب هستند، چرا که دعوت معظم له از مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات و لبیک آنان به فرمان رهبر خویش چنین اتفاق پرشکوهی را رقم زد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۷:۲۹
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
مشارکت حداکثری در انتخابات نماد وفاداری به ارزش ها بود
نماینده ولی فقیه در قزوین با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات، گفت: عده‌ای نان و آب خود را از قرار دادن مردم در مقابل یکدیگر به دست می‌آورند و در تلاشند در جامعه دسته‌بندی و دو قطبی ایجاد کنند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۵:۱۸
مدیر حوزه علمیه خراسان:
انتخابات ایران اوج مردم سالاری دینی بود /رئیس جمهور منتخب قدردان حماسه آفرینی مردم باشد
حوزه / رئیس جمهور منتخب می تواند از این پشتوانه به عنوان نیرویی مستعد در راستای صیانت از ارزش های اصیل اسلامی، آرمان های بلند امام و رهبری و راه شهیدان سرفراز این مرز و بوم و در مسیر کار، تلاش، اشتغال و سربلندی آن استفاده نموده و قدردان حماسه آفرینی و اعتماد ملت شریف کشورمان باشد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۹
آیت الله طباطبایی نژاد:
انتخابات، دموکراسی اسلامی را در ابعاد مختلف به رخ جهانیان کشید
حوزه/ مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت : امروز باید همه مردم ایران به دور از سلایق سیاسی دست در دست یکدیگر بگذارند تا رئیس جمهور منتخب بتواند به وعده هایی که داده است، عمل کند و مشکلات کشور را مرتفع نماید.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۸
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
حماسه‌آفرینی مردم در انتخابات نشانه اعتماد به نظام است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: حماسه‌آفرینی مردم در انتخابات نشانه اعتماد ملی به نظام و نشاط سیاسی در ایران اسلامی است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۳۵