*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩ \ Monday, September 25, 2017

اخبار مرتبط با : اخبار انتخابات

مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان:
غیرت دینی و ملی مردم در انتخابات نمایان تر شد
حوزه/ مدیر حوره علمیه خواهران استان لرستان با اشاره به این که حضور مردم در انتخابات نمود عینی غیرت دینی و ملی در دفاع از میهن اسلامی بود، گفت: صفوف فشرده مردم برای مشارکت در سرنوشت کشور خط بطلانی بر نقشه های شوم دشمنان بود.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۰:۵۵
در جلسه مدیران مدارس علمیه استان گلستان مطرح شد؛
حضور مردم در انتخابات و تجلی مردم سالاری دینی بود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان گلستان در جمع مدیران مدارس استان، با تقدیر از حماسه آفریتی ملت انقلابی، گفت: حضور مردم در انتخابات و تجلی مردم سالاری دینی بود
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۷:۱۵
عضو شورای عالی حوزه در همایش «طلایه داران هدایت»:
حضور حماسی مردم در انتخابات از افتخارات نظام است / در مناظرات به انقلاب و نظام جفا شد
حوزه/ عضو شورای عالی با تاکید بر این که حضور حماسی مردم در انتخابات از افتخارات این نظام است، گفت: ظرفیت این انقلاب آن است که نظام و رهبری موج و دعوتی ایجاد می کند که حتی همه مخالفان هم به پای صندوق های رای می آیند و می گویند که آن را قبول دارند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۷:۰۳
آیت الله مهمان نواز در گفتگو با «حوزه»:
پایه های مردم سالاری دینی در ایران مستحکم است/ امروز زمان همدلی برای رفع مشکلات کشور است
حوزه/ نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات، مظهر مردم‌سالاری دینی و نماد اراده ملی در تعیین سرنوشت آینده کشور بود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۷:۴۹
مدیر حوزه های علمیه:
انتخابات بدخواهان انقلاب را به انفعال کشاند
حوزه/ در شرایطی که انتخابات در بسیاری از کشورهای مدعی دموکراسی مشحون به انواع ناامنی‎ها و با حضور حداقلی ملّت‎ها انجام می‎گیرد برگزاری انتخابات در ایران اسلامی، بدخواهان انقلاب را به انفعال کشاند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۶:۴۷
مدیر حوزه های علمیه خواهران :
مردم با حضور حماسی در انتخابات به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: حضور گسترده اقشار مختلف مردم، صرف‌نظر از سلایق و عقاید سیاسی، در انتخابات فرصتی مغتنم است تا همه خادمان ملت، پیام آنان را به درستی بشنوند و از هیچ تلاشی برای تحقق آرزوها، تامین مطالبات برحق مردم و پاسداری از ثمره خون شهدا فرونگذارند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۶:۲۲
عضو شورای حوزه علمیه استان لرستان:
مردم حماسه آفریدند/ رئیس جمهور منتخب به وعده ها عمل کند
حوزه/ حجت الاسلام امیدیان، حضور حماسی مردم در انتخابات را لبیک به رهبر معظم انقلاب خواند و بر لزوم خدمت به محرومان، رفع مشکل بیکاری و ازدواج جوانان و بهبود وضع معیشتی مردم تاکید کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۴۵
معاون جامعه مدرسین :
حضور حماسی مردم در انتخابات حمایت از اصل نظام و انقلاب بود
حوزه/ حضور مردم نشان دهنده حمایت از نظام، انقلاب و آرمان های امام راحل است و درعین حال، باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان شد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۲۰
تقدیرآیت الله امینی از حضور حماسی مردم در انتخابات
حوزه/عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات امسال شکوهی وصف ناپذیر از وحدت و همدلی و نمایشی بی نظیر از اراده ملی و غیرت دینی که در دنیای امروز، مشابهی برای آن نمی توان یافت. و این یکی از پیشتوانه های اصلی نظام اسلامی ایران است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۰۴
مدیر حوزه علمیه استان لرستان: رئیس جمهور منتخب از همه ظرفیت ها در دولت استفاده کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان، مردم را پیروز واقعی انتخابات خواند و گفت: رئیس جمهور منتخب بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی، برای پیشرفت کشور در تمام عرصه ها از تمام نخبگان استفاده کند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۰۸:۳۹
نایب رئیس شورای حوزه علمیه یزد:
حماسه آفرینی مردم سرمایه عظیم نظام اسلامی است
حوزه / پیروز حقیقی انتخابات، مردم، اسلام، انقلاب و رهبر معظم انقلاب هستند، چرا که دعوت معظم له از مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات و لبیک آنان به فرمان رهبر خویش چنین اتفاق پرشکوهی را رقم زد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۷:۲۹
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
مشارکت حداکثری در انتخابات نماد وفاداری به ارزش ها بود
نماینده ولی فقیه در قزوین با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات، گفت: عده‌ای نان و آب خود را از قرار دادن مردم در مقابل یکدیگر به دست می‌آورند و در تلاشند در جامعه دسته‌بندی و دو قطبی ایجاد کنند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۵:۱۸
مدیر حوزه علمیه خراسان:
انتخابات ایران اوج مردم سالاری دینی بود /رئیس جمهور منتخب قدردان حماسه آفرینی مردم باشد
حوزه / رئیس جمهور منتخب می تواند از این پشتوانه به عنوان نیرویی مستعد در راستای صیانت از ارزش های اصیل اسلامی، آرمان های بلند امام و رهبری و راه شهیدان سرفراز این مرز و بوم و در مسیر کار، تلاش، اشتغال و سربلندی آن استفاده نموده و قدردان حماسه آفرینی و اعتماد ملت شریف کشورمان باشد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۹
آیت الله طباطبایی نژاد:
انتخابات، دموکراسی اسلامی را در ابعاد مختلف به رخ جهانیان کشید
حوزه/ مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت : امروز باید همه مردم ایران به دور از سلایق سیاسی دست در دست یکدیگر بگذارند تا رئیس جمهور منتخب بتواند به وعده هایی که داده است، عمل کند و مشکلات کشور را مرتفع نماید.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۸
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
حماسه‌آفرینی مردم در انتخابات نشانه اعتماد به نظام است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: حماسه‌آفرینی مردم در انتخابات نشانه اعتماد ملی به نظام و نشاط سیاسی در ایران اسلامی است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۳۵