*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ \ ۶ شوال ۱۴۳۹ \ Thursday, June 21, 2018

اخبار مرتبط با : سبک زندگی دینی

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بررسی کرد:
موانع پیش روی تحقق سند تحول بنیادین نظام آموزشی کشور
حوزه/ معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش حافظ ملیت، یکپارچگی ملی و نظام سیاسی ما است و امروز دانش آموزان ما در آموزش و پرورش ملت واحد ایرانی را تجربه می کنند و در دورترین نقطه کشور، پرچم جمهوری اسلامی در مدارس به اهتزاز در می آید و این نظام آموزشی، دستگاه نظام ساز، ملت ساز و دولت ساز است به همین جهت باید از این دستگاه صیانت کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۴:۱۸
رئیس مرکز تحقیقات زن و خانواده:
نظام تحصیلی ما متناسب با خانواده و ارزش‌های آن نیست/ به مادی گرایی اجتماع دامن زده ایم
حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: نهادهایی در جمهوری اسلامی وجود دارد که گاهی نیز به وجود و فعالیت‌های آن‌ها افتخار می‌کنیم اما خود از عواملی هستند که در افزایش تجردگرایی تاثیر دارند؛ ما ناخواسته بعد از انقلاب اسلامی به مدرن‌شدن و مادی‌گرایی اجتماع دامن زده‌ایم و در حال حاضر نظام تحصیلی موجود متناسب با خانواده و ارزش‌های خانواده نیست.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۰۷:۱۷
دبیر موسسه سراج همدان مطرح کرد :
بی معنایی خانواده در غرب
حجت الاسلام نقوی با اشاره به این که غرب و تفکر مادی گرا انسان ها را از هدف خلقت دور خواهد کرد و در غرب خانواده، محبت و انسانیت معنا ندارد، گفت: آرامش در سبک زندگی غربی، نسخه دروغینی است که دشمن تحویل جوان امروز می دهد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۷
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی حوانساری:
زوج های جوان ساده زیستی را از حضرت زهرا(س) بیاموزند
حوزه/ استاد حوزه با تاکید بر این که زوج های جوان ساده زیستی را از حضرت زهرا(س) بیاموزند، گفت: متاسفانه امروز بیشتر مشکلاتی که در بین افراد و زوجین پیش می آید بر سر تجمل گرایی و خودپسندی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی مطرح کرد:
شبهه آفرینی و شهوت گستری؛ دو راهبرد شبکه های اجتماعی ضددینی
حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: شبکه های اجتماعی و شبکه های بی دینی که رسانه را در اختیار دارند، شیطان بوده و بلندگوهایی هستند که از استعمار علیه دین تغذیه می شوند یعنی دلار می گیرند و علیه دین تبلیغ می کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۶:۳۷
در جشنواره رسانه‌ای ابوذر بسیج رسانه استان سمنان؛
خبرگزاری حوزه «رسانه برتر در فرهنگ‌سازی سبک زندگی ایرانی - اسلامی» شد
حوزه/ خبرگزاری حوزه، در جشنواره رسانه‌ای ابوذر بسیج رسانه استان سمنان به‌عنوان «رسانه برتر در فرهنگ‌سازی سبک زندگی ایرانی - اسلامی» مورد تقدیر قرار گرفت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۳
تولیت آستان قدس رضوی:
القای ناکارآمدی نظام فتنه دشمن است/ مسئولان در تراز انقلاب عمل کنند/ «ما می توانیم» با مدیریت بسیجی و انقلابی محقق می شود
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه فتنه امروز دشمن القای ناکارآمدی نظام است، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب هرجا مدیریت بسیجی، انقلابی و با روحیه «ما می توانیم» داشتیم، در آن عرصه پیروز بوده ایم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۷
به همت دفتر نمایندگی مسجد جمکران:
دوره تربیت مشاور خانواده مهدوی ویژه طلاب تهرانی برگزار می‌ شود
حوزه/ به همت دفتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران در تهران از طلاب علاقمند در دوره آموزشی تربیت مشاور خانواده مهدوی ثبت نام به عمل می آید .
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۸
در راستاي عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري برگزار می شود؛
دوره آموزشي تربيت مربي سبك زندگي اسلامی در خراسان شمالی
حوزه/مسئول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: دوره آموزشي تربيت مربي سبك زندگي اسلامي در راستاي عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص سبك زندگي اسلامي در حوزه علمیه خراسان شمالی برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۵
انتقاد مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از جمع آوری پرچم های فاطمیه
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از جمع آوری پرچم های فاطمیه و عکس های شهدا از سطخ شهر انتقاد کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۳
مؤسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) میبد برگزار کرد؛
کرسی آزاد اندیشی «زن و اطاعت پذیری آری یا خیر؟»
حوزه/ دستورات اسلام در مورد خانواده بر اساس خلقت متفاوت زنان و مردان و ویژگی های جسمی و روحی آنان است و به هیچ وجه نگاه اسلام به زن نگاه ضعیف تر نیست و برای قضاوت در مورد احادیث هم فرد باید مجهز به علم فقه الحدیث باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۱
رئیس شورای حوزه علمیه استان کرمانشاه؛
شرایط خفقان دوران ستم شاهی برای دانش آموزان تشریح شود
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: در جمع دانش آموزان شهرستان گیلان‌غرب خواستار بازگویی شرایط قبل از انقلاب برای نسل جوانو ونوجوان از سوی معلمان و مربیان شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۳
مشاور دبیر ستاد همکاری ها:
تربیت پایه و از ارکان خوشبختی هر جامعه است
حوزه/ مشاور دبیر ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش در جمع گروهی از فعالان فرهنگی و آموزشی خواستار توجه همه دستگاهاه و شخصیت های حقیقی و حقوقی برای کمک به آموزش و پرورش شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۴
در کارگاه طب اسلامی مدرسه علمیه چیذر تهران مطرح شد؛
پنج عامل مهم خوشبختی در زندگی انسان
حوزه/ کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت از منظر طب اسلامی، در مدرسه علمیه چیذر تهران برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۱
دانشیار دانشکده حقوق دانشگاه قم:
در سبک زندگی اسلامی انسان در برابر محیط زیست مسئول است
حوزه/ در دوران مدرنیته چون سبک زندگی انسانی مبتنی بر بنیان های مدرنیته، مانند اصالت سود، دوگانه انگاری و سایر مسائل است، بشر محیط زیست را تبدیل به بحران کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۱