*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
شرکت بیش از ۷۰۰ ناشر در نمایشگاه بیستم کتاب مشهد حوزه/ در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهدمقدس بیش از ۷۰۰ ناشر با بیش از ۸۰۰ غرفه حضور دارند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۸:۲۱
مسئول حسینیه اندیشه: مقیاس دین در سند چشم انداز و الگوی پیشرفت اسلامی توسعه یابد حوزه/ مسئول حسینیه اندیشه با بیان این که مقیاس دین باید در برنامه توسعه، سند چشم انداز و الگو توسعه یابد، گفت: همه شما ترکیب دین و کارآمدی را در دوران شیخ بهایی می دانید و باید بدانید هر ابزاری تمدن متناسب با خودش را می طلبد.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۱:۵۲
معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع) تهران: امروز رسالت نسل جوان آینده نگری است/ از همین حالا مقدمات سند ۲۰۵۰ نوشته شود حوزه/ معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع) تهران با بیان این که دشمنان بنا دارند تا ما را مشغول کنند که کار ایجابی نکنیم، گفت: ضرورت امروز کار ایجابی است؛ امروز یکایک شما دانشجویان و طلاب باید خط و محور به امت اسلامی بدهید.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۱:۴۵
امیر خوراکیان در مشهد: تحولات فرهنگی در فضای مجازی دست دیگران است/ استفاده اینترنت از ۴۸ به ۱۵۷ دقیقه در روز افزایش یافته است حوزه/ معاون شورای عالی فضای مجازی، بیان کرد: حوزه علمیه خراسان با تشکیل هیئت اندیشه ورز در فضای مجازی باید با مبانی نظری دینی در این عرصه ها، پرچمداری کند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۷:۲۶
مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی: فشار علیه جمهوری اسلامی به نقطه اوج رسیده است/ سه رویکرد آمریکایی ها در تقابل با ملت ایران مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به رسالت امروز جمهوری اسلامی ایران در جریان تحولات منطقه و در تقابل با دشمنان گفت: امروز فشار علیه جمهوری اسلامی ایران به نقطه اوج خود رسیده است.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۴:۳۲
مدیر مدرسه تعلیم القرآن و السنه نشتیفان خواف: شیعه و سنی در جبهه حق علیه باطل متحدند حوزه/ مدیر مدرسه تعلیم القرآن و السنه نشتیفان خواف با بیان این که زندگی و سیره پیامبر(ص) را باید مسلمانان الگوی خویش بدانند، گفت: امام راحل(ره) در جریان پیروزی انقلاب به جهت وحدت و همبستگی فرمودند که اهل سنت نیز به جبهه ها بروند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۴:۲۸
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: جهانی شدن اسلام نقطه پایان تقابل امت اسلامی با استکبار است حوزه/ آیت الله علم الهدی با بیان این که امروز نمی توانید نسبت به جریان استکبار بی تفاوت باشید، بیان کرد: بی شک مقابله با این جبهه و تضعیف آن مقابله با پیامبر است و بدانید نقطه پایانی تقابل ما با استکبار، نقطه جهانی شدن اسلام است.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۳:۲۴
رئیس جنبش حرکت و اصلاح لبنان: فجر عزت در تاریخ با میلاد پیامبر(ص) توام گردید/ وحدت تشیع و تسنن دشمن را ذلیل می کند حوزه/ رییس جنبش حرکت و اصلاح لبنان با بیان این که اگر ماه ها ذکر شود، ماه ربیع الاول را زنده بدارید، گفت: ماه ربیع الاول ماه نور، جمال، زیبایی و طراوت و بهار زیبایی، عزت و ماندگاری است.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۳:۱۸
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور: پروژه «تفرقه اسلامی» در دستور کار استکبار است/ روحانیون مبانی وحدت نبوی را تبیین کنند حوزه/ دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با اشاره به این که امروز پروژه «تفرقه اسلامی» در دستور کار استکبار است، گفت: همه باید بدانید که امروز تبیین درست آیات الهی بر عهده من و شما روحانیون قرار داده شده و ما باید مردم را بر سر سفره پرازنعمت رسول الله صلی الله علیه و آله دعوت و معارف ایشان را در کام مردم قرار دهیم.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۰:۱۰
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت: کشتی استکبار در منطقه به گل نشسته است حوزه/ رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گفت: نتیجه ۴ دهه مقاومت این است که کشتی استکبار در منطقه به گل نشسته و بدون تردید این نتیجه، حاصل مقاومت و ایستادگی ملت ایران است.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۹:۲۷
ارائه خدمات مشاوره ای حوزه خراسان در نمایشگاه کتاب مشهد حوزه/ مدیر ترویج و گسترش پژوهش حوزه علمیه خراسان از پنجمین سال متمادی حضور این حوزه در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد با ارائه مشاوره‌هاي ديني و پژوهشی خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۰:۱۶
مدیر حوزه علمیه خراسان: امروز زمان حرکت کُند و یا توقف حوزه علمیه نیست/ رویکرد جهادی و تحولی شرط اثرگذاری است ​حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه اکنون، زمان توقف و کُند حرکت کردن حوزه علمیه نیست، گفت: می‌توان شرایط فعلی دنیا را به عنوان یک فرصت دانست و به سؤال‌ها و نیازهای مختلف در عرصه‌های اعتقادی، فکری، سیاسی و فرهنگی پاسخ دهیم.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۱:۲۹
مدیر حوزه علمیه خراسان: آیه ۶۴ آل‌عمران مبنای گفت‌وگوی بین ادیان است/ تشکیل هیئت اندیشه ورز«اسلام و ادیان» در حوزه خراسان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: کارهای بین‌الادیانی در این حوزه در قالب هیئت اندیشه‌ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان‌فرهنگی صورت می‌گیرد که گرچه تازه شروع به کار کرده اما فعالیت‌های ارزشمندی انجام داده است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۰۸
رئیس مرکز گفت‌وگوی ادیان دانشگاه علیگر هندوستان: گفت‌وگوی بین ادیان به شیوه تشیع در سراسر جهان تبدیل شود حوزه/ رئیس مرکز گفت‌وگوی ادیان دانشگاه مسلمانان شهر علیگر هندوستان با تاکید بر اینکه گفت‌وگوی بین ادیان باید به شیوه و رسم تشیع در سراسر جهان تبدیل شود، گفت: می بایست بر روی موضوع وحدت خانواده بشری کار و تأکید کنیم که این امر همان تفاهم بین ادیان با تأکید بر مسائلی مانند کرامت انسانی است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۴۴
ارسال ۵۱۳ اثر به کنگره ملی امام زاده غیاث الدین محمد حوزه/ ۵۱۳ اثر از ۲۸ استان کشور در بخش های مختلف علمی، ادبی، هنری و مجازی به دبیرخانه نگره ملی غیاث الدین محمد ارسال شد و در اختتامیه کنگره از ۳ مقاله علمی و ۲۱ اثر ادبی و هنری تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در مشهد: تحصیل در حوزه «آموزش زندگی» است حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه در جمع طلاب مدرسه علمیه ثقلین مشهد تصریح کرد: طلاب حوزه های علمیه علاوه بر مجتهد شدن در دروس، مهارت زندگی کردن را هم یاد می گیرند که می بایست این برنامه را از دوره ابتدایی برای فرزندان مان پیاده کنیم.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۶:۲۷
حجت الاسلام والمسلمین طائب در مشهد: نیروهای امام زمان(عج) به یک قدمی مسجدالاقصی رسیده‌اند/ همه پای کار انقلاب باشند حوزه/ فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار با بیان این که پس از چندین قرن امروز دوباره نیروهای امام زمان(عج) به یک قدمی مسجدالاقصی رسیده‌اند، گفت: باید دست بیعت به ولی فقیه داد و از فرمان او اطاعت کرد و ولایت مطلقه را پذیرفت.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۴:۴۹
با صدور بیانیه ۱۴ ماده ای؛ هم اندیشی دوازدهم ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش بکار خود پایان داد حوزه/ دوازدهمین هم اندیشی سالانه ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش پس از دو روز بحث و بررسی پیرامون برنامه ها و راهکاری های تقویت همکاری ها با صدور بیانیه ۱۴ ماده ای، به کار خود پایان داد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۱۴
مدیر حوزه های علمیه خواهران در مشهد: حوزه هرگز به دنبال تضعیف و سهم خواهی از آموزش و پرورش نیست حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور گفت: حوزه هرگز به دنبال تضعیف، سهم خواهی و تحقیر تلاش های آموزش و پرورش نیست، بلکه رسالت حوزه تقویت نظام آموزشی کشور به ویژه آموزش و پرورش است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۰۰
در اختتامیه دوازدهمین همایش ستاد همکاری ها؛ دبیر ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش کناره گیری کرد/ حاجیان زاده جایگزین شد حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی ملکی به عنوان دومین دبیر ستاد همکاری های های حوزه و آموزش و پرورش که ۷ سال سکانداری این ستاد را به عهده داشت، در اختتامیه دوازدهمین همایش ستاد همکاری ها در مشهد، با این ستاد خداحافظی کرد و آقای حاجیان زاده جایگزین شد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۸:۴۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس