*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
آیت الله علم الهدی در خطبه های نمازجمعه: وزرای جدید به مطالبات مردم توجه کنند/ دستگاه‌های نظارتی بر نابسامانی بازار نظارت ندارند حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت:حق این مردم خدمت است، باید به این مردم خدمت کنیم، عزیزان مسؤول باید مطالبات این مردم را ادا کنند، چند وزیر عوض شده، کابینه تغییر کرده، اما مطالبات مردم هنوز سر جایش است.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۵:۵۰
گزارشی از فعالیت دو هزار و ۴۰۰ مبلغ زائران پیاده رضوی؛ شیرینی درد تاول پاها به عشق خادمی زائران آقا حوزه/ سالیان گذشته مبلغین برای تبلیغ در ایستگاه‌ها و مراکز اسکان زائرین پیاده حضور یافته و به وعظ و سخن می‌پرداختند اما امسال به همت «قرارگاه فرهنگی زائرین پیاده» تبلیغ محفلی را جایگزین تبلیغ منبری کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۰۲:۱۵
آئین سنتی شام غریبان امام رئوف در حرم مطهر رضوی برگزار شد حوزه/ همزمان با شام شهادت حضرت امام رضا(ع)، آئين سنتي شام غريبان با حضور خدام بارگاه منور رضوي برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۹:۰۹
حجت الاسلام رفیعی در حرم رضوی مطرح کرد: «عصمت»، «علم غیب الهی» و «ولایت تکوینی»؛ سه ویژگی ممتاز اهل بیت(ع) حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه به تبیین عصمت، علم غیب الهی و ولایت تکوینی ائمه اطهار(ع) به عنوان سه ویژگی ممتاز آنان پرداخت و بر ضرورت شناخت جایگاه ائمه(ع) در جامعه اسلامی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۹:۰۷
حرم رضوی در روز شهادت امام رئوف(ع) غرق در عزاست حوزه/ هم‌زمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع)، حرم مطهر رضوی یکپارچه عزادار شهادت این امام همام است.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۳:۳۴
همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع)؛ اجتماع بزرگ «بانوان فاطمی، سوگواران رضوی» برگزار ‌شد حوزه/همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع) اجتماع بزرگ «بانوان فاطمی، سوگواران رضوی» به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار ‌شد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۳:۳۰
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی: امت اسلامی حق توقف، عقب گرد و سیر قهقرایی ندارد/ برتری در منطقه با ملت ایران است حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان این که امروز از قدرت های پوشالی کاری ساخته نیست، گفت: به لطف خداوند متعال، امروز دست توفق و برتری در منطقه با ملت ایران است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۲:۰۴
آیین سنتی خطبه خوانی شب شهادت حضرت رضا(ع) برگزار شد حوزه/ آیین سنتی خطبه خوانی شب شهادت هشتمین شمع فروزان هدایت، امام علی بن موسی الرضا(ع)، در میان حزن و اندوه خادمان و زائران بارگاه رضوی، با شکوه و معنویت خاصی زیر بارش رحمت الهی، در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۱:۵۹
تولیت آستان مقدس عسکریین(ع) در حرم رضوی: شخصیت علی بن موسی الرضا(ع) تاثیر ویژه ای بر نفوس مخالفین داشت حوزه/ تولیت آستان مقدس عسکریین(ع) گفت: حضرت رضا(ع) بر نفوس و جان های شیعیان و حتی مخالفین اثرات شایانی برجای گذاشته اند که همه به دنبال شخصیت عظیم ایشان بود.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۱:۵۶
تولیت آستان قدس رضوی در آئین خطبه خوانی: دشمن می خواهد با جنگ اقتصادی ملت ایران وادار به عقب نشینی شود حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان این که دشمنان می خواهند با جنگ اقتصادی ملت ایران را وادار به عقب نشینی کنند، گفت: آنان بدانند که ما پیروی امام رضا(ع) هستیم که دشمن را در توطئه حذف جریان امامت در خلافت وادار به عقب نشینی کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۱:۴۵
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی در حرم رضوی: زیارت امام رضا(ع) عملاً غم زدا و شادی آفرین است/ راه های نفوذ شیطان حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه با اشاره به سفارش های امام رضا(ع) خطاب به امت اسلامی، گفت: اولین سفارش ایشان آن است که مراقب شیطان باشید تا به درون شما راه پیدا نکند چراکه بدترین گرفتاری ها به دنبال آن است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۰:۰۹
حجت الاسلام ماندگاری در حرم رضوی: حرامخواری و دست درازی به بیت المال با ارادت به امام زمان(عج) نمی گنجد حوزه/ کارشناس مسائل دینی با بیان این که اگر اهل شهوترانی، بی حیایی، حرامخواری و دست درازی به بیت المال باشید در واقع پیمان را با امامتان شکستید و نباید بگذارید این پیمان ها و لبیک ها شکسته شود، عنوان کرد: اساسا نزول خواری، حرامخواری، دست درازی به بیت المال با ارادت به صاحب الزمان(عج) نمی گنجد.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۷:۲۴
همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع)؛ اجتماع ۵۰۰۰ نفری «زنان فاطمی، سوگواران رضوی» برگزار می‌شود حوزه/سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع) حرم مطهر رضوی میزبان اجتماع ۵ هزار نفری «زنان فاطمی، سوگواران رضوی» است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۴:۳۶
همزمان با ظهر ۲۸ صفر؛ اجتماع عظیم عزاداران نبوی در حرم رضوی برگزار شد حوزه/همزمان با ۲۸ صفر المظفر اجتماع عظیم عزاداران نبوی با حضور عزاداران و هیئت‎های مذهبی در صحن جامع رضوی حرم مطهر امام هشتم(ع) برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۴:۳۰
آیت الله علم الهدی در حرم رضوی: برخی با بردگی سیاسی و بی بصیرتی به انقلاب ضربه‎ می زنند/ پیامبر(ص) زندگی و معیشت مردم را متحول کرد حوزه/نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: هر جریان قدرت طلبی برای آنکه به مردم مسلط شود به دنبال آن است که مردم وابسته به جریان اهل بیت(ع) نباشند تا بتواند بر مردم مسلط شود و برخی ساده لوح و بی‌بصیرت را به بردگی خود درآورند، اما کسانی که شیعه اهل ‌بیت(ع) هستند در این دام‌ها نخواهند افتاد.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۴:۲۶
مراسم خطبه خوانی شب شهادت امام رضا(ع) در حرم رضوی برگزار می‌شود حوزه/مراسم خطبه‌خوانی شب شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۱۰:۳۵
حجت الاسلام رفیعی در حرم رضوی: دشمن به دنبال ترویج ریاست طلبی در کشور است حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه با بیان این که امروز دشمن بر تحریک نفس متمرکز است و می خواهد ریاست طلبی و قدرت طلبی توسعه پیدا کند، گفت: اگر چنین شود این اتفاقات به کشور لطمه می زند و آسیب زاست.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۹:۲۰
حجت الاسلام والمسلمین کازرونی در حرم رضوی: مسئولان خدمت بی منت به مردم را از شهید مدرّس بیاموزند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کازرونی با بیان این که شهید مدرس فقیه، مجتهد و نماینده مجلس بود و بدون هیچ منتی خدمت می کرد، گفت: همه شما باید اینگونه متخلق به اخلاق الهی باشید و چنانچه یاری رساندید هرگز منت نگذارید.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۰۳
جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای «پیاده تا بهشت» برگزار می شود موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی همزمان با دهه آخر صفر از قالب های هنری با همکاری هنرمندان ملی و استانی برای به تصویر کشیدن ارادت مردم به حضرت رضا(ع) استفاده کرده است.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۰:۰۴
تولیت آستان قدس رضوی: نظام پولی و بانکی در خدمت اهداف اقتصادی نظام قرار گیرد حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان این که باید نقدینگی به سمت تولید هدایت شود، گفت: باید نظام بانکی پشتوانه ارزشمندی برای تولید کننده و ایجاد اشتغال و رفع محرومیت باشد و نظام پولی و بانکی کشور در خدمت اهداف اقتصادی نظام قرار گیرد.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۸:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس