*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
عضو خبرگان رهبری: به دنیا فخر می فروشیم که فقیهی جامع الشرایط در رأس مملکت ما حضور دارد عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ما به دنیا فخر می فروشیم و افتخار می کنیم که در رأس مملکت ما فقیه جامع الشرایطی با ویژگی های تعیین شده در قانون قرار دارد و انصافاً طرحی بهتر از ولایت فقیه وجود ندارد.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۱:۴۵
آیت الله علم الهدی: جریانات متحجری که مسیر روحانیت را غیرسیاسی جلوه می کنند، از وهابیت بدتر هستند حوزه/ عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه ضربه جریان تحجر که مسیر روحانیت را غیرسیاسی جلوه می‌کند، از وهابیت بدتر است، تصریح کرد: امروز ایجاد دوگانگی در میان روحانیت به عنوان روحانی سیاسی و غیرسیاسی، بزرگترین خیانت به این قشر است.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۰۸:۳۸
آیت الله علم الهدی: حوزه و دانشگاه مراقب جریان های متحجر باشند/ در فتنه ۸۸ سرسخت ترین جنگ نرم بر کشور تحمیل شد حوزه /نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه حوزه و دانشگاه باید مراقب جریان های متحجر در بین خود باشند، گفت: دشمن با همه توان به میدان آمده است و از هر نوع روشی برای از بین بردن نظام اسلامی استفاده می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۱:۳۲
مدیر حوزه عمیه خراسان در جمع روحانیون جاجرم: امروز فرصت های طلایی و تاریخی در اختیار حوزویان قرار دارد/ تربیت طلبه انقلابی مهمترین ماموریت حوزه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، تربیت طلبه انقلابی را مهمترین ماموریت حوزه دانست و گفت: امروز زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری حوزه علمیه با گذشته قابل مقایسه نیست و فرصت طلایی و تاریخی در اختیار حوزویان قرار دارد که باید حداکثر استفاده را ببرند.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۵:۴۷
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان: حوزه هرچه دارد از فقه جواهری است/ راه اندازی سامانه نقد و نظر در حوزه خراسان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امام راحل(ره) فقه جواهری را به عنوان اصل مسلم و مقام معظم رهبری فقاهت را یک اصل در حوزه علمیه دانستند، تاکید کرد: هر چه داریم از علمای بزرگ حوزه و همان طور که امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری فرمودند، از فقه جواهری و فقاهت است.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۴۰
تولیت آستان قدس رضوی: حضرت مسیح(ع) مبشر سعادت بشر بود/ قدرت‌های استکباری به نام مسیحیت ظلم و جنایت می‌کنند حوزه/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبریک میلاد حضرت مسیح(ع)، تصریح کرد: ایشان همچون تمام انبیای عظام الهی، مبشر سعادت بشر و حامل پرچم توحید و تکریم انسان بود، پیام نجات بخشی که بشریت بیش از همیشه به آن نیازمند است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۷:۴۱
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان: هم‌افزایی نهادهای عالی حوزوی به‌ تحول در حوزه سرعت می‌بخشد مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان، با مبارک دانستن تأسیس شورای عالی نهادهای حوزوی، گفت: حوزه نیازهای متفاوتی دارد، لذا مجموعه نهادهای حوزوی تصمیم گرفته اند که با وحدت رویه و اتخاذ تصمیم‌های همگون، رفع این نیازها را تسریع کنند و به تحول در حوزه سرعت ببخشند.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۰۲:۴۵
استاد حقوق دانشگاه شهیدبهشتی تهران؛ اعلامیه حقوق بشر جهانی کرامت انسانی را بدون منشاء می داند حوزه/ استاد حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران تصریح کرد: اعلامیه جهانی حقوق بشر که انسان را صاحب کرامت می‌داند و متأسفانه با نگرشی غیرتوحیدی، کرامت ذاتی انسان را بدون منشأ ذکر می‌کند، تنها با تکیه بر عقل مستقل و خودبنیاد به سراغ کرامت انسانی و تحلیل آن رفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۰۵
عضو هیئت اندیشه ورز فرق و ادیان حوزه علمیه خراسان: فضلای حوزه برای حضور در فضای بین الملل آماده و مجهز باشند حوزه/ عضو هیئت اندیشه ورز فرق و ادیان حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه یکی از اساسی ترین اهداف این هیئت تحقق حضور فضلا در عرصه بین المللی است، گفت: حوزه علمیه باید با زبان معقول و معتدل معارف اهل بیت(ع) را در دنیا ترویج کند.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۷:۱۵
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان: فلسفه مدیریت اسلامی رشد انسانیت است حوزه/ عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان یکی از اهداف اصلی در مدیریت اسلامی را رساندن افراد تحت سرپرستی به مراتب بالاتر عنوان کرد و گفت: هر چند که در این رابطه باید همه جوانب زندگی طلبه را مد نظر داشت، اما باید اول از خودمان شروع کنیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۳۰
مشاور مدیر حوزه علمیه خراسان در امور اهل سنت: روحانیون از تبلیغ در فضای مجازی غافل نشوند حوزه/ دبیر کارگروه تبلیغ اجلاس مدیران مدارس با بیان این که تبلیغ جهادی در مدارس علمیه باید به صورت جدی نهادینه شود، بر ضرورت تربیت مبلغان بر اساس منویات مقام معظم رهبری و تبلیغ نوین در راستای جنگ پیچیده امروز دشمنان علیه مکتب تشیع در فضای مجازی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۲۳
مرکز گسترش رسانه دینی حوزه علمیه خراسان راه اندازی شد حوزه/ مرکز گسترش رسانه دینی حوزه علمیه خراسان با هدف حضور فعال طلاب حوزه علمیه در حوزه تولیدات هنری و رسانه ای و مقابله با تهاجم رسانه ای به فرهنگ دینی آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۲۲
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: حوزه علمیه نماد مدیریت اسلامی است/ فعالیت بسیج حوزه علمیه خراسان آغاز می شود حوزه/ آیت الله علم الهدی با بیان اینکه مدیریت اسلامی نقطه مقابل نظام سرمایه داری و آمریکایی است، گفت: این مدیریت بر اساس روابط عاطفی و انسانی شکل می گیرد که نماد عملی آن مدیریت حوزوی و طلبگی است که در طول تاریخ از زمان شیخ طوسی تاکنون این گونه بوده است.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۶:۱۰
مدیر حوزه علمیه خراسان در اجلاس مدیران مدارس: اندیشه و عمل جهادی راهبرد حوزه انقلابی است/ تحول با مشارکت همه حوزویان محقق می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، اندیشه و عمل جهادی را راهبرد حوزه انقلابی دانست و گفت: در حرکت تحولی و انقلابی باید به مدیریت راهبردی که ترکیبی از اندیشه و عمل است، بیاندیشیم.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۶:۰۳
آیت الله علم الهدی: نتیجه جدایی علم و دین، سکولاریسم است/ آمیختگی فرهنگی میان حوزه و دانشگاه در حال توسعه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به تفکر سکولاریزه کردن کشورها توسط غرب، گفت:‌حوزه علم و دین از یکدیگر جدا نیستند زیرا جدایی آنان موجب بروز سکولاریسم می شود.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۰:۴۲
مؤلفه های مدیریت راهبردی از نگاه رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از ضرورت مدیریت راهبردی در شرایط امروز جامعه گفت و آن را لازمه فعالیت ها دانست.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۱:۳۳
«بررسی شاخصه های مدعیان دروغین» دریک نشست علمی حوزه/ یک کارشناس مسائل دینی گفت: دشمن در مورد جریان ظهور و مهدویت تلاش می کند با ساخت ماکت هایی دروغین، مردم را از حق دور کند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۵:۲۵
در دوره دانش افزایی نومدرسین حوزه مشهد تاکید شد؛ اسلام با انزوا طلبی کاملا مخالف است حوزه/ یک مشاوره خانواده در جمع نومدرسين ابراز کرد: ارتباط موثر لازمه تربیت و یک ضرورت انکارناپدیر است.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۵:۲۴
ویزگی های تدریس موفق حوزه/ مدرس دوره دانش افزایی نومدرسین حوزه علمیه مشهد گفت: کسب اطمینان از صحت حرکت و استمرار ارزشیابی از اموری است که در عرصه تعلیم و آموزش مهم است .
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۵:۰۱
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران به فرهنگ عمومی تبدیل شود حوزه/ معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان گفت: خانواده شهدا و ایثارگران علت اعتبار، عظمت و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و مایه افتخار و مباهات نظام و انقلاب هستند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۴:۲۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس