*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ \ ۹ صفر ۱۴۴۰ \ Thursday, October 18, 2018
طلاب وارد عرصه پاسخ گویی به شبهات شوند حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند گفت: با این تهاجم فرهنگی که بر علیه ایران اسلامی وجود دارد، و دشمنان علیه دین و اعتقادات ما در حال تبلیغ هستند، لذا آینده به طلاب با دانش نیازمند است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۱:۳۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: همایش تجلیل از برترین های علمی برگزار می شود حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی به همایش تجلیل از استعدادهای برتر استان اشاره کرد و گفت: این همایش از محل موقوفه بنیاد فرهنگی البرر، شنبه ۲۸ مهرماه از ساعت ۸ در مجتمع فرهنگی غدیر بیرجند برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: صداقت و ارزش های انسانی در مردم عشایر و روستایی پررنگ است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم عشایری و روستایی به دلیل آن که کمتر با ارتباطات فاسد جهانی مواجه هستند، صداقت و فطرت اولیه و عواطف و ارزش های انسانی در آنها پررنگ تر است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۴
تولیت آستان قدس رضوی در جمع دانشجویان: فشار اقتصادی راهبرد دشمن برای فاصله انداختن بین مردم و نظام است تولیت آستان قدس رضوی گفت: اعمال فشار اقتصادی بر مردم از جمله برنامه هایی است که دشمنان مد نظر قرار داده اند تا از این طریق بین ملت و نظام فاصله اندازند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۹:۲۴
سردار نوروزی در بیرجند: خون شهدا انقلاب را بیمه کرد/ صهیونیست ها شب ها خواب راحت ندارند حوزه/ نوروز با بیان اینکه نسل جوان این چیزها را نمی دانند و فکر می کنند شب خوابیدیم و صبح انقلاب به پیروزی رسیده است، گفت: این که می گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به خاطر خون هایی است که پای انقلاب ریخته شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۵:۰۷
مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: خواب آسوده ملت ایران به بیداری نیروهای مسلح بستگی دارد حوزه/مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: اگر بیداری شهدا و نیروهای مسلح نبود، مردم از آسایش و آرامش بهره‌ای نمی‌بردند و ما امروز با شهدا پیمان می‌بندیم تا در مسیر آن‌ها طی طریق کنیم و پرچم این انقلاب را توسط ولی امر مسلمین به امام زمان(عج) خواهیم داد
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۲۲
در مدرسه علمیه قهستان شهرستان سربیشه مطرح شد؛ آمار بالای جراحی پلاستیک در ایران نشان دهنده ظاهربینی برخی افراد است حوزه/ یک استاد حوزه گفت: آمار بالای جراحی پلاستیک در ایران به این دلیل است که شناخت برخی افراد چشمی و ظاهری است و در همین حد محدود شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۱:۰۰
فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز جامعه است حوزه/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: همه تلاش ها برای برگزاری یادواره های شهدا ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۰:۱۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد چون مانع بزرگی برای پیروزی بود، عنوان کرد: هنوز که هنوز است اندیشه های بیگاه پرست مانع انجام آرمان های نظام اسلامی می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۵۱
مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان جنوبی خبر داد: برگزاری ۴۰۰ یادواره شهید دانش آموزی در خراسان جنوبی حوزه/مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان داشت: آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان و تکریم ۴۳۵ شهید دانش‌آموز برنامه های مختلفی اجرا کرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۴۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد بیرجند : دیدار با خانواده شهدا زمینه ساز توسعه تفکر ایثارگری است حوزه/مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با بیان اینکه دیدار دانشجویان با خانواده شهدا زمینه ساز ایجاد تفکر ایثارگری است، گفت: دیدارهایی که دانشجویان با خانواده شهدا دارند باعث می شود تا با فرهنگ حقیقی ایثار و سبک زندگی اسلامی آشنا شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۱۵
روایتی از همراهی روحانیت با مردم؛ روحانی ۷۵ ساله ای که روزی ۸ ساعت کشاورزی می کند/ خواندن ۳۰۰ صفحه کتاب در روز حوزه/ روحانی ۷۵ ساله یکی از روستاهای خراسان جنوبی، علی رغم اینکه کار تبلیغی انجام می دهد، اگر روزی ۸ ساعت کار نکند مریض می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۸:۳۱
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: جایگاه شهدا در دل همه دانشگاهیان است حوزه/وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که در بین مجموعه شهدای عزیزمان شهدای زیادی از دانشجویان و دانش آموزان داریم، افزود: جایگاه شهدا در دل همه دانشگاهیان است و مسیرشان، مسیر اهل دانش و تقوا است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۵۶
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران: مشکل امروز ما نبود منطق شهداست/ پرچم استفاده از ظرفیت های داخلی و بستن شیرهای نفت را برافرازیم حوزه/معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مکتب اسلام و ولایت را عامل رسیدن جوانان به عزت و عظمت دانست و گفت: امروز همه چیز داریم، اما مشکل ما نبود منطق شهداست و باید از ظرفیت های عظیمی که مقام معظم رهبری تاکید می کنند، استفاده کنیم.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۵۲
رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور : تا زمانی که مشعل شهادت فروزان باشد انقلاب بیمه است حوزه/رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور با بیان اینکه ما بسیاری از تاریخ واقعی انقلاب را به جوانان منتقل نکرديم، گفت: دین ما را به این مسئولیت عظیم می‌رساند که در مقابل مظلومان عالم بی‌تفاوت نباشیم وتا زمانی که مشعل شهادت فروزان باشد انقلاب بیمه است
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۰۵
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های کشور : دشمن به دنبال زدن امید و اعتماد مردم است حوزه/ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور در ادامه با اشاره به توطئه های دشمن، تصریح کرد: دشمن به دنبال زدن نقاط قوت و امید و اعتماد مردم است، چرا که اگر روح امید گرفته شود تمام نقاط جامعه بی استفاده می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۷:۴۱
در نشست روسای دانشگاه های خراسان جنوبی با رئیس نهاد رهبری مطرح شد؛ اگر روزی نگران تربیت در دانشگاه بودیم، امروز نگران تعلیم هم هستیم حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های خراسان جنوبی اظهار داشت: ما از آموزه های دینی و قرآن کریم، بحث تعلیم و تربیت را همسان می بینیم، اما در دانشگاه این گونه نیست و اگر روزی نگران تزکیه و تربیت بودیم، امروز نگران تعلیم هم هستیم.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۷:۱۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی : نهاد رهبری در دانشگاه ها شبهه عدم ارتباط علم با دین را ریشه ای برطرف کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ما باید فرزندانمان را به صورت ریشه ای و مستدل با آنچه که از منبع دانش است، آشنا کنیم، گفت: رسالت نهاد رهبری در دانشگاه هاست که به صورت ریشه ای این مسئله و شبهه عدم ارتباط علم با دین را برطرف کند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۹:۵۵
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور: ۲۱۰ دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های کشور فعالیت دارند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رستمی اعلام کرد: در مجموع ۲۱۰ دفتر نهاد در دانشگاه های کشور فعالیت دارند که موفق بوده و مورد رضایت رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۹:۴۵
پیکر شهید غلامی در قاین تشییع شد حوزه/مراسم تشییع پیکر شهید ستوان دوم علی غلامی صبح امروز با حضور مسئولان، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم در شهرستان قاین برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۴:۱۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس