*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
امام جمعه بیرجند: تفکرات لیبرالی نتیجه ارتباط با اروپایی‌ها است حوزه/ امام جمعه بیرجند گفت: وقتی با اروپایی ها وغربی ها ارتباط برقرار کردیم، تفکرات ناب اسلامی و از خودگذشتگی ها جای خود را به لذت جویی، خودپرستی و تفکرات لیبرالی و ثروت اندوزی داد.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸:۱۰
گفتگوی خواندنی با مداح مشهور؛ «مداحی‌» اجرای کنسرت و بازی با احساسات نیست/ هر چهار فرزند آقا مستأجرند حوزه/ گاهی سابقه مداحی من را می پرسند، می گویم «نیم قرن»؛ در جلسات هیئت های محلی جوانان و نوجوانان می خواندم و بعد براساس اتفاق زیبایی با حاج آقای کافی مرتبط شدم، آن زمان مداح استخوان دار کشوری به تعداد انگشتان یک دست نداشتیم، فقط سه مداح بزرگ بودند که یکی از آنها مرحوم حاج محمد علامه بود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۰:۵۲
فعالیت بیش از ۲۰۰ پایگاه اوقات و فراغت تابستانی در خراسان جنوبی حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از ۲۰۰ پایگاه اوقات و فراغت در سراسر استان، با هدف برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی در تابستان با حضور طلاب، فعال است.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۰:۵۲
امام جمعه بیرجند با خانواده دو شهدای روحانی دیدار کرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با حضور در منزل مادر شهیدان روحانی شهید یحیی ساقینی و شهید حسین گرامی با آنها گفتگو کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۰:۴۸
امام جمعه اهل سنت بیرجند: هنر مدیریتی رهبر معظم انقلاب موجب پیشرفت فراوان شده است حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: بصیرت و آگاهی رهبر معظم انقلاب در طی سه دهه از رهبری ایشان ؛ انقلاب را در برابر همه هجمه های شدید دشمن حفظ کرده است.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۰:۵۹
امام جمعه بیرجند: شکوه اسلام به مناسک حج است حوزه/ شکوه اسلام در مناسک حج است، اما در عین حال روح این عبادت در لبیک آن خوابیده است.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۴:۰۶
روحانیون شیعه و سنی در گفتگو با «حوزه نیوز»: مجلس خبرگان بعد از امام بهترین انتخاب را انجام داد/ مسئولان همانند رهبری مردم را از خود بدانند حوزه/ رحلت امام عظیم الشأن انقلاب اگرچه ضربه بزرگ روحی برای تمام آزادی خواهان جهان بود، اما انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان رهبر جدید جمهوری اسلامی ایران بعد از حضرت امام(ره)، امیدها را در دل ها زنده کرد و خونی جدید در رگ های نهضت آزادی خواهی در جهان به جریان درآورد و روحی تازه در کالبد نهضت ضد استکباری دمید.
۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۱:۳۹
پایان یک ماه بندگی و عبودیت خدا؛ نغمه‌های بندگی در عید عبودیت و بندگی حوزه/ از همان ساعات ابتدایی صبح در خیابان های منتهی به مصلای المهدی بیرجند شاهد جنب و جوش بود. زن و مرد و کودک و نوجوان، پیر و جوان بعد از یک ماه بندگی به ایستگاه آخر رمضان یعنی فطر رسیدند ...
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۲:۰۱
امام جمعه موقت بیرجند: رهبر معظم انقلاب یک انقلابی تمام عیار و الگوی همه انقلابیون اند حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه امروز کشور نیازمند افراد انقلابی و جهادگر است، گفت: انقلابی های واقعی هستند که می توانند انقلاب را به اهداف آن برسانند.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۱:۲۶
امام جمعه فردوس: انتخاب رهبری به جانشینی امام (ره) یک امر الهی بود حوزه/ حجت الاسلام بابایی انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان جانشین امام راحل(ره) را امری الهی دانست و تصریح کرد: هر روز بیشتر از گذشته مردم در می یابند، که چقدر این انتخاب، شایسته و الهی بوده است و راه و انقلاب امام به بهترین شکل پس از ایشان ادامه پیدا کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۴:۳۵
روحانی اهل سنت : انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای یک هدیه الهی بود حوزه/ مولوی خالقی با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب به عنوان جانشین امام خمینی(ره) گفت: انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای، یک هدیه الهی بود.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۳:۱۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: شرط از بین رفتن مشکلات این است که چشم امید به بیگانگان نداشته باشیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هر چند مشکلات زیادی در حال حاضر داریم اما شرط از بین رفتن مشکلات این است که چشم امید به بیگانگان نداشته باشیم.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۱:۴۲
امام جمعه خوسف: عید فطر زمان شکفتن گل‌های ایمان در دل و جان انسان است حوزه/امام جمعه خوسف با بیان این‌که عید فطر زمان شکفتن گل‌های ایمان در دل و جان انسان است، گفت: این عید تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته‌اند.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۱:۱۲
مولوی عبداللهی: امام راحل فراتر از یک مذهب بود حوزه/ امام جمعه اهل سنت اسدیه، تفکر و اندیشه های امام را جهانی و برای تمامی بشریت دانست و تصریح کرد: هدف معمار کبیر انقلاب اسلامی جهانی شدن اسلام بود و اندیشه های ایشان راهنما و رهنمودی برای بشریت است.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۷:۱۰
مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) بیرجند: برای حفظ میراث امام(ره) از جان مایه بگذاریم حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) بیرجند گفت: امـام(ره) اسـلام نـاب را دوبـاره زنـده کـرد و بـه ذهـن و عـمـل انـسـان هـا و صـحـنـه هـای سـیـاسی جهان برگرداند، بنابراین باید برای حفظ این میراث و صیانت از ولایت فقیه از جان مایه بگذاریم.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۴:۰۵
ماندگاری در خوسف: خط امام (ره) خط نترسیدن از استکبار است/ برخی پشت میزهایشان ترسیده اند حوزه/ مسئول هیئت امنای موسسه روایت سیره شهدا، با تاکید بر این که خط امام(ره) خط نترسیدن از استکبار است، تصریح کرد: امروز اگر مردم و مسئولین بترسند یعنی از خط امام راحل(ره) جدا شده‌اند.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۲:۲۳
امام جمعه خوسف: زنده نگهداشتن یاد و نام امام راحل(ره) زنده نگهداشتن اسلام ناب است حوزه/ امام جمعه خوسف با تاکید بر این که زنده نگهداشتن یاد و نام امام راحل(ره)، زنده نگهداشتن اسلام ناب است، گفت: اگر ایشان نبود امروز نامی از اسلام حقیقی نبود.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۱:۰۸
۸۵ فعالیت قرآنی ویژه ماه رمضان در سراسر خراسان جنوبی برگزار شد حوزه/ مسئول قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای ماه رمضان ۸۵ فعالیت قرآنی با موضوع جزء خوانی، تدبر ،تفسیر، محافل مجلس خوانی یا (قرائت قرآن ) و نمایشگاه قرآنی در سراسر استان برگزار شده است.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۷:۳۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد: اقامه نماز عید سعید فطر در ۳۶ امامزاده خراسان‌جنوبی حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در راستای تبدیل شدن امامزادگان و بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و در جهت اجرای طرح ضیافت الهی نماز عید سعید فطر در ۳۶ بقعه و امامزاده شاخص استان اقامه می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۴:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: دشمن دام بی بندوباری برای جوانان پهن کرده است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: امروز دشمن برای تغییر فرهنگ مردم، رفتارهایی همچون رقص، موسیقی غربی و غناء را به اسم آزادی ترویج می کند، این همان دام و دانه‌ای است که دشمن پهن کرده، این‌ها آزادی نیست، بلکه سلب آزادی است .
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس