*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٩ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, December 18, 2017
گزارش حوزه از دغدغه های اساتید حوزه و دانشگاه؛ هدف وحدت حوزه و دانشگاه هم‌افزایی است/ پژوهشکده‌های حوزه و دانشگاه در مراکز استان‌ها تاسیس شود حوزه/ وحدت حوزه و دانشگاه از اموری است که جزو مسائل اصلی انقلاب و کشور بوده و حوزه می‌تواند بعد اسلامی بودن و دانشگاه نیز بعد تخصصی بودن را تقویت و پیشرفت علوم، صنعت و اقتصاد را تأمین کند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۵:۵۴
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی: آمار طلاق بالاست/ مسئولان چاره اندیشی کنند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه در برخی از مناطق آمار طلاق خیلی بالا است و احساس می‌شود که فرهنگ بیگانه ورود پیدا کرده است و مسئولان باید چاره اندیشی کنند، گفت: در فرهنگ اسلامی ایرانی، تمام لذت شخص در رضای خدا است، نه رضایت نفس، بنابراین انسان باید تمامی مشکلات را برای خشنودی و رضایت خداوند تحمل کند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۳:۰۲
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی: حوزه و دانشگاه برای حل مشکلات کشور به یکدیگر کمک کنند حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه حوزه و دانشگاه باید برای حل مشکلات کشور به یکدیگر کمک کنند، گفت: این دو نهاد باید با یک هدف واحد پیش بروند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۱:۳۱
مدیرکل نظارت و بازرسی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کشور: مردم نسبت به دولت، آمر به معروف و ناهی از منکر باشند/ تزریق تفکر مثبت نیاز اصلی دانشجویان است حوزه/مدیرکل نظارت و بازرسی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کشور به اشاره به اصل ۸ قانون اساسی، بر لزوم انتقاد سازنده از دولت و حاکمیت اشاره کرد و گفت: امربه‌معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی بوده و این مهم را باید مردم نسبت به دولت و بالعکس انجام دهند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۰۹:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی : بصیرت شرط تشخیص حق و باطل است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: شرط تشخیص حق و باطل از یکدیگر بصیرت است که جزو اولویت‌های اولیه برای هر مسلمان است.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۰۱
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: افراطیون مذهبی پیروان استکبارند/ جنگ و خون‌ریزی در هیچ کجای مذهب وجود ندارد حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، با بیان اینکه جنگ و خونریزی در هیچ کجای مذهب وجود ندارد، گفت: به یقین افرادی که راه‌های افراط و تفریط را بر می‌گزینند پیرو آمریکا و استکبار هستند.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۳:۵۳
نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری: ملت های مسلمان مانع سروسامان گرفتن مجدد داعش هستند / تفکر داعش همچنان وجود دارد حوزه/نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه داعش ادعای خلافت اسلامی را داشت، گفت: اگرچه داعش در عرصه میدانی و نظامی با شکست مواجه شد، اما تفکر آن همچنان وجود داشته و باید نسبت به این مهم هوشیار و آگاه بود.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۳:۴۷
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: دشمن به فکر غارت فرهنگی کشور است / لزوم توجه مسئولان به آسیب های فرهنگی جامعه حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: جامعه غارت‌زده آن نیست که اموالش را به غارت ببرند؛ چرا که اموال قابل جبران است اما اگر فرهنگ جامعه به یغما رفت، چیزی جز تفاله‌ای بیش باقی نمی‌ماند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۲:۰۶
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: در حکومت اسلامی معنا ندارد بین پرداخت حقوق‌ها ۱۰۰ درصد فاصله باشد حوزه/ نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث پرداخت حقوق‌ها در کشور فاصله خیلی زیاد است که باید تلاش شود این فاصله از بین رفته و مسیر همسان سازی صورت بگیرد، چرا که در حکومت اسلامی معنا ندارد که بین حقوق‌ها ۱۰۰درصد فاصله باشد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۸:۰۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند: دبیرخانه دائمی «وحدت حوزه و دانشگاه» تشکیل شود حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بر ضرورت تشکیل دبیرخانه دائمی «وحدت حوزه و دانشگاه» تاکید کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۲:۵۵
مهر افتخاری دیگر بر سینه سبزپوشان نیروی انتظامی؛ حکایت فرشته‌ای زمینی که آسمانی شد/ در باغ شهادت هنوز باز است حوزه/ گر چه هشت سال دفاع مقدس سالهاست که به پایان رسیده، اما در باغ شهادت هنوز باز است و همچنان مسابقه برای آسمانی شدن جوانان این مرز و بوم رونق دارد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۲۱
رئیس مجمع عالی بسیج استان قم: در منابر مسائل سیاسی تبیین شود/ شهدا ناظر بر اعمل ما هستند حوزه/ حجت الاسلام جوشقانیان گفت: یک روحانی باید روی منبر خود سیاسی صحبت و مسائل روز کشور و جهان را برای مردم تبیین کند، اما جناحی صحبت نکند و اسمی از اشخاص نیاورد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۲:۲۹
مدیرکل امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد: اجرای طرح «تحول اجتماعی در سکونت گاه‌های غیر رسمی» در ۷ استان کشور حوزه/ مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فن‌آوری‌های نو سازمان تبلیغات اسلامی از اجرای طرح «تحول اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی» در ۷ استان کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۵:۱۸
مدیرکل امورمبلغین و مساجد سازمان تبلیغات اسلامی: یک هزار مبلغ در سامانه سَجام ساماندهی شدند حوزه/مدیرکل امورمبلغین و مساجد سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تاکنون ۷۰ هزار نفر از شبکه تبلیغ در سامانه سجام، ساماندهی جامعه اعزام مبلغ ساماندهی شدند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴:۳۴
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان جنوبی: سردار سلیمانی افتخار جهان اسلام است حوزه/رئیس عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه روز به روز بر اقتدار و عزت کشورمان افزوده می‌شود، گفت: سردار سلیمانی به عنوان یکی از فرماندهان برجسته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی افتخار جهان اسلام است.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: تماشاگر نفوذ دشمن نباشیم حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر این که باید روزنه های دشمن را بشناسیم، گفت: دشمن از خارج می آید، نفوذ می کند، تصمیم سازی و تصمیم گیری می کند و ما تنها تماشا می کنیم.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۳:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد: فعالیت بیش از ۶۴۰ روحانی در خراسان جنوبی/ وجود ۲ هزار مسجد در استان حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت ۶۴۲ روحانی در استان خبر داد و آمار مساجد استان را ۲ هزار و ۸۴ مسجد اعلام کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۶:۵۷
نماینده بعثه رهبری در حج و زیارت خراسان جنوبی: نباید اجازه بدهیم عده ای خون شهدا را پایمال کنند حوزه/ حجت الاسلام اوحدی با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم عده ای خون شهدا را پایمال کنند، گفت: شهدا مانند گوهرهایی در جامعه می درخشند و تاریکی ها را به نور تبدیل می کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۴:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: انقلاب مردم هند به پیروی از قیام امام حسین(ع) به سرانجام رسید حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: وقتی اروپا و انگلیس به غارت شبه قاره پرداخت و با بی رحمی خون مردمانش را می مکید، گاندی رهبر انقلاب هند، گفت «من به پیروی از سرور آزادگان، حسین(ع) انگلیس را بیرون می کنم» و این کار را نیز انجام داد.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۲:۳۲
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی: فرهنگ صحیح اسلامی در دانشگاه‌ها پیاده سازی شود حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به این که ایمان به علم ارزش می بخشد، گفت: فرهنگ صحیح اسلامی بصورت کامل در دانشگاه‌ها پیاده سازی شود.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۴:۵۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس