*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: با مشکل مدیریت بازار مواجهیم نه کمبود اجناس حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ما با مشکل مدیریت بازار مواجهیم نه کمبود اجناس، گفت: امروز هرچه بخواهیم وجود دارد، اما مردم به دلیل اینکه از نظر روانی آسیب دیده اند چند برابر نیازشان خرید می کنند و احتکار خانگی را به وجود می آورند.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۴۸
حضور ۱۶ هزار مسافر نوروزی در امامزادگان خضری دشت بیاض حوزه/رئیس اوقاف و امور خیریه خضری دشت بیاض گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون ۱۶ هزار و ۴۵۰ نفر زائر به زیارت امامزادگان و بقاع متبركه شهرستان خضری دشت بیاض مشرف شده اند.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۰۶
امام جمعه بیرجند: رونق تولید نیازمند چرخه قابل اعتماد بین مردم و مسئولین است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: رونق خود به خود به وجود نمی آید، بلکه نیازمند یک چرخه قابل اعتمادی است که باید بین مسئولین و مردم شکل بگیرد.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۱:۴۶
همزمان با طرح آرامش بهاری اجرا می شود؛ برپایی ایستگاه سلامت و بهداشت در جوار ۸ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از برپایی غرفه سلامت در برخی بقاع متبرکه خبر داد و گفت: امسال برای نخستین بار همزمان با طرح آرامش بهاری، شاهد برپایی غرفه‌های سلامت در راستای اجرای نیّات واقفین در سطح بقاع متبرکه هستیم.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۰:۵۴
امام جمعه طبس: تبلیغ چهره به چهره موثرترین روش تبلیغی است حوزه/امام جمعه طبس ضمن اشاره به تعطیلی مدارس و حوزه‌های علمیه در ایام نوروز، گفت: ایام نوروز، بهترین فرصت تبلیغ دین و معارف اسلامی است چراکه روحانیون و مبلغین دینی در مجالس و محافل مختلف به صورت گروهی و یا فردی، با افراد و خانواده‌های زیادی روبرو می‌شوند و می‌توانند نقش موثری در پاسخگویی به سؤالات شرعی و جوابگویی‌ به شبهات دینی ایفا کنند.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۰:۵۳
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: جلوی قاچاق کالا و دلال بازی ها گرفته شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید جلوی واردات بی رویه، حال چه به صورت رسمی و چه به صورت قاچاق، گرفته شود و از تولید داخل حمایت گردد و به گونه ای عمل نشود که اجناس داخلی بر روی دستان تولید کنندگان بماند و سودش را دلال ها به جیب بزنند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۲۰:۰۹
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی: وقف راهگشای رونق تولید است حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه وقف راهگشای رونق تولید و یکی از راه های بهبود شرایط اقتصادی است گفت: سازمان اوقاف با بهره‌گیری از ظرفیت مشاوره وقف، به واقفان و خیرین نیک اندیش در جهت ایجاد وقف های جدید در حوزه تولید و اشتغال مشاوره خواهد داد تا موقوفات بر اساس نیازهای جامعه ثبت گردد.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۶:۵۲
امام جمعه فردوس: نخستین الزام تحقق آموزش و پرورش موفق داشتن مدارس ایمن است حوزه/ امام جمعه فردوس نخستین الزام برای تحقق آموزش و پرورش موفق را داشتن مدارس ایمن و مستحکم ذکر کرد و گفت: ساخت بناهای آموزشی مستحکم باید در دستور کار خیران و دولت قرار بگیرد چراکه خراسان جنوبی مستعد بلایای طبیعی مانند زلزله است.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۶:۵۰
امام جمعه بیرجند: مسئولان به داد کارخانه های تعطیل برسند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر بخواهیم رونق تولید داشته باشیم ابتدا باید مقدمات آن را ایجاد کنیم که از جمله آن می توان به اعطای تسهیلات، رعایت حقوق کارگران، کمک به کارخانه های تعطیل و... اشاره کرد.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۶:۴۸
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: دستگاه‌های اجرایی در رفتار خود با تولیدکنندگان تجدیدنظر کنند حوزه/ حجت الاسلام عبادی گفت: تولید، رکن اقتصاد است و اگر تولید رونق بگیرد و دستگاه‌های اجرایی در رفتار خود نسبت به تولیدکنندگان و کارخانجات تجدیدنظر کنند به طور قطع فضای کسب و کار بهبود و بروکراسی اداری کاهش پیدا می‌کند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۵:۳۴
رئیس اداره اوقاف شهرستان بیرجند خبر داد: بازدید بیش از ۲ هزار نفر از سومین مدرسه تاریخی ایران حوزه/رئیس اداره اوقاف شهرستان بیرجند با بیان اینکه مدرسه شوکتیه پس از دارالفنون تهران و مدرسه رُشدیه تبریز به عنوان سومین مدرسه در ایران محسوب می‌شود، گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از دو هزار و ۳۰۰ مسافر و گردشگر از موقوفه مدرسه شوکتیه و موزه وقف بیرجند بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۴:۵۹
در همایش ملی طلاب و فضلای فردوس بررسی شد؛ رسالت ها و مأموریت های روحانیت در بیانیه گام دوم انقلاب حوزه/ دوازدهمین همایش ملی طلاب و فضلای فردوس، سرایان و بشرویه با سخنرانی آیت الله مروی و با موضوع «رسالت ها و مأموریت های روحانیت در قبال بیانیه گام دوم انقلاب»، برگزار شد.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۴:۰۴
نماینده ولی فقیه در بیرجند: فرهنگ جهادی راه حل مشکلات جامعه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، فرهنگ جهادی را راه حل مشکلات جامعه دانست و تصریح کرد: اگر فرهنگ جامعه، فرهنگ جهادی شود، یقین بدانید که حضرت مهدی(عج) ما را تنها نمی گذارند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۲:۵۸
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند و درمیان: بیش از ۱۵ هزار مسافر نوروزی از ۸ بقعه متبرکه بیرجند و درمیان بازدید کردند حوزه/رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند و درمیان گفت: از آغاز طرح آرامش بهاری تاکنون ( از ۲۸ اسفندماه لغایت ۴ فروردین ماه) بیش از ۱۵ هزار زائر از بقاع متبرکه بیرجند و درمیان بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۰۹:۴۰
امام جمعه بیرجند: دولت دست تولیدکنندگان را بگیرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر ضرورت تلاش برای تحقق رونق تولید، گفت: برخی کارخانه ها مشکلاتی برای راه اندازی مجدد دارند و باید دستشان را گرفت.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۳۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: در دفاع مقدس در شهرهایمان با ما می جنگیدند، اما امروز در کنار مرزهای فلسطین اشغالی قرار داریم حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در دوران دفاع مقدس، عوامل استکبار جهانی در شهرها با ما می جنگیدند، اما امروز در کنار فلسطین قرار داریم، آن روزها لبنان زیر چکمه های مستکبرین له می شد، اما امروز از حزب الله لبنان می ترسند، آن روزها برای تدارکات اولیه خودمان مشکل داشتیم، اما امروز دشمن از نیروهای مسلح و پیشرفت های نظامی ایران هراس دارد.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۲:۴۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد: حضور ۱۱۶ هزار زائر و مسافر نوروزی در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: بیش از ۱۱۶ هزار نفر زائر و مسافر نوروزی همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری از امامزادگان و بقاع متبرکه استان خراسان جنوبی در ایام نوروز بازدید کرده اند.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۲:۰۴
تعطیلات و گذری در دامان امامزادگان؛ سفر به تاریخ با حضور در امامزاده سید عبدالله(ع) روستای کارشک حوزه/روستای کارشک در ۱۲ کیلومتری شهر خضری از توابع شهرستان قاینات خراسان جنوبی مدفن امامزاده عظیم الشأنی به نام "عبدالله بن موسی الجون" است که نسب او با سه واسطه به امام حسن مجتبی(ع) می رسد.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۴:۳۸
امام جمعه سربیشه مطرح کرد: بایسته های انقلاب در ۴۰ ساله دوم حوزه/ امام جمعه سربیشه گفت: مسئولان باید برای تبیین مطالبات رهبری در گام دوم انقلاب به روزتر باشند و اگر می‌خواهیم انقلاب اسلامی به چهل سالگی دوم برسد باید در بحث مبارزه با فساد، دشمن شناسی، بصیرت و تکیه و اعتماد به جوانان هوشیار باشیم.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۰۲:۳۵
بیش از ۷۰ هزار مسافر از خیمه‌های معرفت خراسان‌جنوبی بازدید کردند حوزه/معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از ۷۰ هزار زائر و مسافر نوروزی از خیمه‌‌های معرفت طرح آرامش بهاری در این استان بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۰۰:۰۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس