*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
امام جمعه شهرستان فردوس: کادرسازی برای نظام از رسالت های حوزه انقلابی است حوزه / امام جمعه فردوس، حوزه‌های علمیه را محور صیانت از ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی دانست و گفت: کاردسازی برای نظام از رسالت های حوزه انقلابی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حوزه انقلابی در دفاع از دین و دیانت مردم با کسی تعارف ندارد حوزه / حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه باید برای رسیدن به تمدن اسلامی هزینه‌ کرد، گفت: در زمان حال باید حوزه‌های عملیه، انقلابی باقی بمانند و در راستای آنچه که خدواند فرموده به طور کامل گام برداشته و تسلیم افکار دشمن نشوند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۰
امام جمعه شهرستان سرایان: حوزه انقلابی محور صیانت از ارزشهاست حوزه / امام جمعه سرایان با تاکید بر این که حوزه انقلابی محور صیانت از ارزشهاست، گفت: دشمنان در صددند جدایی میان مردم و روحانیت هستند و در این مسیر از هیچ گونه دسیسه ای فروگذار نیستند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۶:۰۴
استاد حوزه علمیه خراسان جنوبی: پاسدار خون شهدا باشیم حوزه / مدیر مدرسه امام حسن مجتبی(ع) بیرجند، حوزه های علمیه و روحانیت نقش موثری در بصیرت بخشی به مردم دارند، تصریح کرد: بصیرت و راه‌های تشخیص حق و باطل ریشه در قرآن و کلام ائمه معصومین (ع) دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۵:۵۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: بسیاری از مشکلات به فرهنگ برمی‌گردد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که بسیاری از مشکلات به فرهنگ برمی‌گردد، گفت: مشکل اساسی ما این است که به آنچه که می دانیم، عمل نمی ‌کنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۶:۱۱
زاکانی در جمع روحانیون خراسان جنوبی: عده‌ای بر سر سفره انقلاب نشسته و امام(ره) و شهدا را بدهکار خود می‌دانند حوزه/ نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در جمع روحانیون خراسان جنوبی گفت: عده‌ای بر سر سفره انقلاب نشسته‌اند، اما امام(ره) و شهدا را بدهکار خود می‌دانند.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۵:۲۴
محقق حوزه خراسان جنوبی تاکید کرد: ۹ دی حماسه ای جاودان در قلب تاریخ حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوسف با بیان این که در ۹ دی، اوج دلبستگی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی نمایان شد، تصریح کرد: این روز همانند ۲۲ بهمن ماه، به معنای واقعی کلمه "یوم الله" است و باید زنده نگهداشته شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۳:۴۹
امام جمعه طبس: حماسه ۹ دی سند افتخار و حفظ کیان انقلاب اسلامی در تاریخ ایران است حوزه/ امام جمعه طبس با بیان این که جریان ۹ دی ،دفاع از انقلاب و آرمان های آن بود، گفت: حماسه سازی این روز بزرگ به عنوان یک سند افتخار و حفظ کیان انقلاب اسلامی در طول تاریخ ایران ثبت شد
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۳:۴۷
امام جمعه اهل سنت : هرکسی و در هر لباسی فتنه گری کند محکوم است حوزه/ امام جمعه اهل سنت شهرستان بیرجند گفت: امروز اگر می بینیم که ایران اسلامی یکپارچه مانده و آمریکا و اسرائیل از دست ایران به ستوه آمده و فریاد می کشند؛ به برکت وجود ولی فقیه و نعمت ولایت در جامعه است.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۰۳
مدیر مدرسه علمیه خواهران قاین: تقویت حوزه های علمیه شهرستان کمک به توسعه فرهنگ دینی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) قاین گفت: باید حوزه های علمیه شهرستان ها تقویت شوند، چرا که نقش بی بدیلی در توسعه فرهنگ دینی و اسلامی دارند.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۸:۳۲
تجمع بزرگ "بصیرت انقلابی و میثاق با ولایت" در بیرجند برگزار می شود حوزه/ تجمع بزرگ طلاب و روحانيون استان خراسان جنوبی با عنوان "بصیرت انقلابی و میثاق با ولایت"، چهارشنبه ۸ دي، در حسينيه جماران بيرجند برگزار مي شود.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۷:۴۹
امام جمعه قاین: ملت در ۹ دی با ولایت تجدید میثاق می کند حوزه/ امام جمعه قاین با بیان این که ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت است، اظهار کرد: اهمیت این روز بزرگ باید برای آحاد ملت ایران و بویژه نسل جوان بازگو شود.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۶:۳۷
حجت الاسلام والمسلمین بابایی ماهانی: کمبود روحانی در بسیاری از شهرها و روستاهای کشور مشهود است حوزه/ امام جمعه شهرستان فردوس با بیان این که کمبود روحانی در بسیاری از شهرها، روستاها و بخش ها مشهود است، گفت: خانواده ها بایستی فرزندان بااستعداد و علاقه مند به طلبگی را به حوزه های علمیه فرستاده تا پس از فراگرفتن علوم اسلامی، به شهرها و بخش ها مراجعه و به ارشاد مردم بپردازند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۹:۰۵
حجت الاسلام والمسلمین عبادی: با دوری از سیاسی بازی، یوم الله ۹ دی متبلور می شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: زمانی که دست از سیاسی بازی و باند بازی برداریم، در همان لحظه نور بصیرت بر قلب ما وارد شده و سبب به وجود آمدن یوم الله ۹ دی می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۶:۲۳
عالم اهل سنت: فتنه ۸۸ مبانی دینی را هدف قرار داده بود حوزه/ مولوی عبدالهی با بیان این که باید خط قرمزها را بشناسیم و تابع قانون باشیم، گفت: روز ۹ دی روز بصیرت است؛ زیرا دشمنان به دنبال تخریب چهره‌های نظام و اختلاف میان دولت و ملت هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۴:۳۳
امام جمعه طبس: طلبه انقلابی نسبت به ظلم حساس است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مهاجریان مقدم تصریح کرد: مهمترین رسالت حوزه‏ های علمیه انقلابی ، پرورش شخصیت های اسلام شناس و طلاب در تراز انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۰۹:۴۷
امام جمعه شهرستان بشرویه: اوج حماسه ملت ایران در ۹ دی رقم خورد حوزه/ امام جمعه شهرستان بشرویه با بیان این که ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت ملت شریف ایران است، گفت: اوج حماسه ملت ایران در۹ دی رقم خورد.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۸:۳۰
امام جمعه درمیان تاکید کرد: تخصصی شدن؛ نیاز امروز حوزه های علمیه حوزه/ امام جمعه درمیان گفت: امروز با توجه به گسترش علوم و به تبع مشکلات مربوطه ، نیاز است تا با راه اندازی رشته های تخصیصی در حوزه به سئوالات فقهی مبتلابه جامعه پاسخ داده شود.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۱:۴۸
شاگرد آیت الله واعظ زاده خراسانی: آیت الله واعظ زاده تا آخرین لحظه دست از علم آموزی برنداشت حوزه/ حجت الاسلام خوشخو گفت: آیت الله واعظ زاده خراسانی با وجود کهولت سن تا آخرین لحظه از زندگی دست از علم آموزی و تحقیق و پژوهش برنداشت.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۲۱:۰۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد؛ جلوگیری از نفوذ دلالان در اقتصاد کشور/ زحمات کشاورزان و تولید کنندگان نباید از بین برود حوزه/ باید ساز و کاری فراهم شده تا فعالان عرصه تولید و کشاورزی کشور، به سود مطلوبی برسند، نه اینکه زحمت‌ها را تولیدکنندگان و کشاورزان انجام دهند و سود‌ها را دلالان ببرند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۸:۰۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس