*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: دنیا به روحانیون زباندان نیاز دارد/ حوزویان نگاه جهانی داشته باشند حوزه /حجت الاسلام عبادی با تاکید بر این که امروز دنیا تشنه معارف اسلام است، گفت: طلاب باید غیر از زبان عربی، به زبان انگلیسی، روسی و دیگر زبان های زنده دنیا هم مسلط شوند تا بتوانند به عنوان مبلغ بین المللی، معارف دین را ترویج دهند.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۲:۴۲
رئیس تبلیغات اسلامی قاین: ۱۰کاروان پیاده از شهرستان قاین به مشهد الرضا(ع) می‌روند حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین با بیان اینکه طبق روال همه ساله در ایام شهادت امام رضا(ع) هیئات مذهبی به صورت کاروان‌های پای پیاده به مشهد می‌روند، گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۱۰ کاروان پیاده و۴۰ هیئت مذهبی به مشهد الرضا بروند.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۴:۰۱
مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی خبر داد: راه انداری ۸ موکب برای خدمت رسانی به زائران اربعین حوزه/ مدیر کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه ۸ درصد نیات واقفان در استان مرتبط با اربعین است، گفت: پیش بینی می‌شود امسال در ۸ موکب، به ۱۰هزار زائر اربعین حسینی خدمت رسانی کنیم.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۵۰
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی: محال است بشر بدون عدالت به یک زندگی درست برسد حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه ۱۲۴ هزار پیغمبر و جانشینان آنها برای پیاده کردن قسط و عدل مبعوث شدند تا بشر درست زندگی کند، گفت: محال است بشر بدون عدالت به یک زندگی درست برسد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۳:۴۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: سنت وقف از پایه‌های ایجاد تمدن اسلامی است حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان این که از طریق وقف می توان بخش قابل توجهی از مشکلات و تنگناهای جامعه را شناخت و اموال و دارایی‌های افراد نیکوکار را داوطلبانه در جهت رفع آنها به کار بست، گفت: شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی نماد وحدت و قدرت است.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۳۳
راهپیمایی ۱۳ آبان در بیش از ۳۰ نقطه استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود حوزه/رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در بیش از ۳۰ نقطه استان برگزار می‌شود،
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۵:۰۹
خبرگزاری حوزه از سفری همراه با تعلیم و تعلم گزارش می‌دهد عاشق حسین که باشی از همه چیز می گذری حوزه/عشق به حسین، پیر، مرد ، جوان روحانی وطلبه نمی‌شناسد، عاشق حسین که باشی حاضری از هر چیز بگذری تا در مراسم اربعینش حضور یابی، این عشق در طلاب مدرسه علمیه رضویه بیرجند هم رسوخ کرده و آنها مدرسه را تعطیل کرده تا خود را به انبوه عشاق راه کربلا برسانند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۲:۱۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اعلام کرد: تفکر بسیجی یعنی آزادی انسان از تمام زرق و برق‌های دنیایی حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر این که تفکر بسیجی یعنی انسان زمین‌گیر نباشد، ادامه داد: دام‌های زیادی برای انسان در زرق و برق‌های آخرالزمانی پهن شده و تفکر بسیجی یعنی آزادی انسان از تمام زرق و برق‌های دنیایی.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۴۷
آثار مثبت اجتماعی زکات در خراسان جنوبی حوزه/ رئیس اداره امور اجرایی زکات خراسان جنوبی گفت: زکات پیوند بین فرد و جامعه بوده و از محل جمع آروی زکات در خراسان جنوبی پروژه‌های عمرانی احداث و برای محرومان در بخش‌های مختلف هزینه می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۳۲
امام جمعه شهرستان سرایان مطرح کرد: «هر زائر یک خبرنگار» در راهپیمایی اربعین حوزه/ یکی از مهمترین دستاوردهای همایش بزرگ اربعین، استفاده از ظرفيت "هر زائر يك خبرنگار" در كنار ساير ظرفيت‌ها و تلاش هاى صدا و سيما به ‌ويژه با برجسته‌سازى حضور افراد و موكب هاى اهل سنتِ محب اهل بيت(ع) و پيروان ساير اديان الهى (ازجمله مسيحيان، صائبى‌ها و...) مى‌تواند اين راهپيمايى عظيم را به نحو مطلوبى به مردم ايران، منطقه و جهان منعكس نمايد.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲:۳۳
رئیس شورای حوزه های علمیه خراسان جنوبی: سازمان‌های حقوق بشری شریک دزد و رفیق قافله اند حوزه/ رئیس شورای حوزه های علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر امروز جامعه و کشوری از خودش دفاع نکند هیچ دادرسی ندارد، تصریح کرد: سازمان‌های حقوق بشر خود شریک دزد و رفیق قافله هستند.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۱:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی: هر چه بصیرت افزایش یابد هزینه‌های دنیوی و اخروی کمتر می‌شود حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه باید مسأله بصیرت افزایی را به صورت فرهنگ عمومی در آید، گفت: مردم باید به هر میزانی که از حقایق دین اسلام، انسانیت و تقوا می‌دانند برای دیگران بازگو کنند، زیرا هر جه بصیرت افزایش یابد، هزینه‌های دنیوی و اخروی کمتر می‌شود
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۸:۵۱
رئیس شورای حوزه علمیه در خراسان‌جنوبی : راهپیمایی عظیم اربعین اعتراض به ستمگری‌ها در سطح جهان است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه در خراسان‌جنوبی گفت: امروزه انگیزه عدالت‌خواهی به نام حسین(ع) و اعتراض به ستمگری‌ها در سطح جهان به صورت راهپیمایی عظیم اربعین حسینی صورت می گیرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۳:۲۱
امر به معروف؛ فریضه فراموش شده در جامعه امروز حوزه/ امام جمعه بشرویه با بیان اینکه طبق آیات و روایات علت برتری امت اسلامی امر به معروف و نهی ازمنکر است، گفت: یکی از فرائض فراموش شده در جامعه امر به معروف و نهی ازمنکر است.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۱:۰۱
امام جمعه موقت بیرجند: پیاده روی اربعین ادامه راه شهیدان کربلا است حوزه/امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه قیام عاشورا درس دین باوری، شجاعت، جسارت و امربه معروف ونهی ازمنکر را داد، گفت: ریشه همه آسیب ها به دلیل فاصله گرفتن از دین بوده و حرکت عظیم پیاده روی اربعین عظمت اسلام را در برابر استکبار نشان می‌دهد.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۱:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: رضایت الهی ملاک حب و فرح انسان است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی ملاک حب و فرح انسان را خوشحالی اولیاء الهی دانست و گفت: اهل‌بیت(ع) وقتی خوشحال می‌شدند که عدل برپا می‌شد و همه چیز بر پایه عدل بود.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۱:۰۴
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی تاکید کرد: لزوم توجه حوزه های علمیه به ‌آموزش های مجازی حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان این که آموزش مجازی در حوزه هم مورد توجه است، گفت: نمی توان نسبت به آموزش مجازی بی تفاوت بود و در حوزه‌های علمیه برای افرادی که امکان حضور در کلاس ندارند، این امکان دنبال می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۳:۵۱
رئیس شورای حوزه های علمیه خراسان جنوبی: عده ای دل در گرو دشمن دارند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: در جریان انقلاب اسلامی هم برخی اشخاص به گونه ای مخالف انقلاب عمل می کردند، زیرا دل هایشان درگرو ‌جای دیگری بود و در حال حاضر هم این گونه است و عده ای دل به دشمن بسته اند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۱:۳۵
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حاج قاسم سلیمانی افتخار جهان اسلام است حوزه/ قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، سردار حاج قاسم سلیمانی را افتخار جهان اسلام خواند و گفت: مکتب اهل بیت(ع) جای پرورش چنین افراد بزرگی است.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۹:۳۰
امام جمعه طبس: داعش نفس های آخرش را می‌کشد/ دنیا قدرت و عظمت سپاه را دیده است حوزه/حجت الاسلام والمسلمین مهاجریان مقدم با بیان این مطلب که داعش نفس های آخرش را می‌کشد، گفت: دشمن از ایران می‌ترسد، زیرا توانسته همه نقشه های شوم آنها را بر هم بزند و باید یقین داشته باشیم این بار هم آمریکا تو دهنی محکمی خواهد خورد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۰۲:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس