*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
امام جمعه اهل سنت درمیان : بیانیه گام دوم نقشه راهی برای ادامه مسیر انقلاب است حوزه/ امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: شیعه و سنی به حکم قرآن با هم برادر هستند و اگر اختلاف های جزئی هم وجود داشته باشد با برگزاری نشست های همفکری می توان سوءتفاهمات را برطرف کرد .
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۹
دوره «توانمندسازی نیروهای تراز انقلاب» در بیرجند برگزار می شود حوزه/مسؤل طرح مطالعاتی منظومه فکری مقام معظم رهبری در بیرجند گفت: دوره «توانمندسازی نیروهای تراز انقلاب» با حضور حجت الاسلام و المسلمین فخریان مدیریت طرح راه اندازی شده است که مباحث اصول کارتشکیلاتی ازمنظر مقام معظم رهبری، ولایت فقیه و پیشینه آن به همراه پرسش و پاسخ مطرح خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۵
عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی: برخی هنرمندان پیاده نظام فرهنگی لیبرالیسم شده اند حوزه/ایزدخواه با بیان اینکه برخی هنرمندان پیاده نظام فرهنگی لیبرالیسم شده اند و ارزش ها را مورد هجمه قرار می دهند، گفت: امریکا گفت نمی خواهد شعارهای بزرگ را از ملت ایران بگیرید بلکه فقط کافی است سطح فکر مردم را پایین بیاورید و خودشان زمین می خورند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۷
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی: باور به مسیر مقاومت در دهه پنجم انقلاب راهگشاست حوزه/مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه آنچه که می تواند در دهه پنجم انقلاب راهگشا باشد این است که باور به مسیر مقاومت داشته باشیم، گفت: مقاومت هزینه دارد اما هزینه مقاومت از سازش کمتر است و امروز برخی کشورها در سازش با قدرت های دنیا هزینه های سنگینی می دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۷
ثبت نام اعتکاف در خراسان جنوبی آغاز شد حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته یک هزار و ۶۱۰ برادر و شش هزار و ۱۳۲ خواهر در ۱۸۳ مسجد در سطح استان خراسان جنوبی برای اعتکاف فعال بودند گفت: امسال ۱۹۲ مسجد آماده پذیرایی از معتکفین هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۸
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: سیاهی چادر زن از سرخی خون شهید در حفظ دین اثرگذارتر است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: شهدا در وصیت نامه های خود بارها به حفظ حجاب تاکید کرده اند و سیاهی چادر را از سرخی خون خود در حفظ دین اثرگذارتر دانسته اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اولین قدم در گام دوم انقلاب تحقق دولت اسلامی است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه روح پیام رهبری در گام دوم انقلاب، دولت اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی محقق شده و مردم به دولت ها رأی می دهند تا قانون اساسی را پیاده کنند نه اینکه دنبال حزب و گروه باشند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۵
انتقاد نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از یارانه ۴۵ هزار تومانی حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگرچه توزیعات کالاها هرچند به صورت زشت درکنار خیابان ها انجام می شود اما تکلیف روستایی چیست، گفت: می توان براساس همان یارانه، توزیع بین سرپرستان خانوار صورت بگیرد و یا طرح بهتری استفاده شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۰
نماینده بعثه رهبری در حج و زیارت خراسان جنوبی: از هر ۱۲ نفر یک نفر به عنوان یاور حجّاج انتخاب می شود حوزه/ نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج وزیارت خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های آموزشی حجاج، گفت: کاروان های مدینه قبل، ۱۰ جلسه و مدینه بعد، باید ۱۲ جلسه برگزار کنند که حدود ۱۵ جلسه در مدینه و مکه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۸
رئیس حج و زیارت خراسان جنوبی: ۲۳۰۰ زائر خراسان جنوبی به حج تمتع ۹۸ اعزام می شوند حوزه/رئیس حج و زیارت خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی برای سال آینده ۱۷ کاروان حج با ظرفیت ۲ هزار و ۳۰۰ زائر در نظر گرفته است، گفت: ثبت نام از دیروز جمعه آغاز شده و تا پنج روز ادامه دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۷
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی خبر داد: آغاز اعزام ۲۸ کاروان دانشجویی خراسان جنوبی/۱۲۰۰ نفر اعزام می شوند حوزه/ مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: اولین اعزام از فرداد ۱۰ اسفند آغاز و تا ۲۵ اسفند ادامه دارد که در ۲ بازه اعزام خواهران و برادران بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر از دانشجویان و موسسات آموزش عالی اعزام می شوند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۵۳
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: راهی را طی کرده ایم که از عهده دیگر کشورها بر نمی آمد/ هر طلبه ای باید یک مطهری باشد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: به پشت سر که نگاه می کنیم، می بینیم راه طولانی را طی کرده ایم که از عهده کشورهای دیگر بر نمی آید، لذا باید قدم دوم را برداشت.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: موج های سیاسی نمی تواند اهل ایمان را غرق کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه موج های سیاسی، نمی تواند اهل ایمان را غرق کند، گفت: من و شما نباید اهل فتنه باشیم اما از فتنه نیز نباید بترسیم.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۳۷
ایثار به وسعت دلدادگی؛ مادر شهیدی که تمام دارایی‌اش را وقف حوزه علمیه کرد حوزه/ تمام دارایی مادر شهید، یک باب منزل مسکونی است، که آن را هم وقف حوزه علمیه کرده تا برایش باقیات الصالحات باشد، منزلی که هرگز نماز شب مادر در آن ترک نشده و روزانه بیش از ۵ هزار صلوات در آن ختم شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۴۹
کارشناس مذهبی خطاب به طلاب : میان مردم بروید و مسائلشان را پاسخ بگویید حوزه/کارشناس مذهبی با بیان اینکه باید تلاش کنید و بروید دنبال مردم نه این که منتظر باشید مردم به شما رجوع کنند، گفت: در منطقه بیرجند بزرگانی داشتیم که خودشان دنبال مردم می رفتند و مسائلشان را پاسخ می گفتند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۸:۱۸
امام جماعت اهل سنت زیرکوه: حفظ انقلاب و نظام اسلامی هزینه دارد حوزه/ مولوی حسینی با تاکید بر اینکه قطعا نگه داشتن انقلاب و نظام اسلامی بها دارد و بهای آنها را باید بپردازیم، بیان داشت: اگر بخواهیم نظام اسلامی تداوم پیدا کند باید ما هم مساعدت ها و کمک های خودمان را مضاعف کنیم و هوشیاری و توده جامعه را بیشتر کنیم و امیدواریم دشمن باز هم مأیوس بماند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۷:۴۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی: ۲۴۷ مسجد و نمازخانه اهل سنت در خراسان جنوبی وجود دارد حوزه/مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی با با بیان اینکه ۲۴۷ مسجد یا نمازخانه فعال، نیمه فعال و غیرفعال در سطح استان خراسان جنوبی وجود دارد، گفت: هر دهه از انقلاب ۴۰ مسجد یا نمازخانه به اهل سنت اضافه شده است که این ها براساس اعلام خود اهل سنت بوده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۶:۲۵
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان: امام جماعت، مدیر مسجد است/ جوانان گام دوم انقلاب را بردارند حوزه/رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، امام جماعت را مدیر مسجد خواند و گفت: مسجد یک کانون فرهنگی برای پرورش جوانان مومن دارای انگیزه است و در این مسیر هر بخشی را نتوانیم تأمین کنیم بخشی از مسئولیت ما بر زمین مانده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۲۴
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: شیعه انگلیسی و سنّی آمریکایی هر دو ریشه اسلام را می خشکانند حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شیعه انگلیسی زمانی که بیش از هر چیزی وحدت، مطرح است ضد آن عمل می کند، سنّی آمریکایی هم کارهایی می کند که ربطی به اسلام ندارد و جنایتی نیست که فروگذاری نکند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۲۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: عده ای برای حذف شعار «مرگ بر ‌آمریکا» حرف های عوام پسند می زنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه رهبر انقلاب شعار «مرگ بر آمریکا» را تفسیر کرده اند، گفت: خیلی ها توجه ندارند که شعار چه می کند و بعد حرف هایی می زنند که عوام می پسندد، اما باید بدانند آنچه آمریکا را از چهل سال پیش تاکنون به خاک سیاه کشانده، همین قدرت شعار بوده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۴:۴۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس