*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٩ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, December 18, 2017
رئیس تبلیغات اسلامی قاین: ۱۰کاروان پیاده از شهرستان قاین به مشهد الرضا(ع) می‌روند حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین با بیان اینکه طبق روال همه ساله در ایام شهادت امام رضا(ع) هیئات مذهبی به صورت کاروان‌های پای پیاده به مشهد می‌روند، گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۱۰ کاروان پیاده و۴۰ هیئت مذهبی به مشهد الرضا بروند.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۴:۰۱
مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی خبر داد: راه انداری ۸ موکب برای خدمت رسانی به زائران اربعین حوزه/ مدیر کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه ۸ درصد نیات واقفان در استان مرتبط با اربعین است، گفت: پیش بینی می‌شود امسال در ۸ موکب، به ۱۰هزار زائر اربعین حسینی خدمت رسانی کنیم.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۵۰
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی: محال است بشر بدون عدالت به یک زندگی درست برسد حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه ۱۲۴ هزار پیغمبر و جانشینان آنها برای پیاده کردن قسط و عدل مبعوث شدند تا بشر درست زندگی کند، گفت: محال است بشر بدون عدالت به یک زندگی درست برسد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۳:۴۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: سنت وقف از پایه‌های ایجاد تمدن اسلامی است حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان این که از طریق وقف می توان بخش قابل توجهی از مشکلات و تنگناهای جامعه را شناخت و اموال و دارایی‌های افراد نیکوکار را داوطلبانه در جهت رفع آنها به کار بست، گفت: شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی نماد وحدت و قدرت است.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۳۳
راهپیمایی ۱۳ آبان در بیش از ۳۰ نقطه استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود حوزه/رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در بیش از ۳۰ نقطه استان برگزار می‌شود،
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۵:۰۹
خبرگزاری حوزه از سفری همراه با تعلیم و تعلم گزارش می‌دهد عاشق حسین که باشی از همه چیز می گذری حوزه/عشق به حسین، پیر، مرد ، جوان روحانی وطلبه نمی‌شناسد، عاشق حسین که باشی حاضری از هر چیز بگذری تا در مراسم اربعینش حضور یابی، این عشق در طلاب مدرسه علمیه رضویه بیرجند هم رسوخ کرده و آنها مدرسه را تعطیل کرده تا خود را به انبوه عشاق راه کربلا برسانند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۲:۱۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اعلام کرد: تفکر بسیجی یعنی آزادی انسان از تمام زرق و برق‌های دنیایی حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر این که تفکر بسیجی یعنی انسان زمین‌گیر نباشد، ادامه داد: دام‌های زیادی برای انسان در زرق و برق‌های آخرالزمانی پهن شده و تفکر بسیجی یعنی آزادی انسان از تمام زرق و برق‌های دنیایی.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۴۷
آثار مثبت اجتماعی زکات در خراسان جنوبی حوزه/ رئیس اداره امور اجرایی زکات خراسان جنوبی گفت: زکات پیوند بین فرد و جامعه بوده و از محل جمع آروی زکات در خراسان جنوبی پروژه‌های عمرانی احداث و برای محرومان در بخش‌های مختلف هزینه می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۳۲
امام جمعه شهرستان سرایان مطرح کرد: «هر زائر یک خبرنگار» در راهپیمایی اربعین حوزه/ یکی از مهمترین دستاوردهای همایش بزرگ اربعین، استفاده از ظرفيت "هر زائر يك خبرنگار" در كنار ساير ظرفيت‌ها و تلاش هاى صدا و سيما به ‌ويژه با برجسته‌سازى حضور افراد و موكب هاى اهل سنتِ محب اهل بيت(ع) و پيروان ساير اديان الهى (ازجمله مسيحيان، صائبى‌ها و...) مى‌تواند اين راهپيمايى عظيم را به نحو مطلوبى به مردم ايران، منطقه و جهان منعكس نمايد.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲:۳۳
رئیس شورای حوزه های علمیه خراسان جنوبی: سازمان‌های حقوق بشری شریک دزد و رفیق قافله اند حوزه/ رئیس شورای حوزه های علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر امروز جامعه و کشوری از خودش دفاع نکند هیچ دادرسی ندارد، تصریح کرد: سازمان‌های حقوق بشر خود شریک دزد و رفیق قافله هستند.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۱:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی: هر چه بصیرت افزایش یابد هزینه‌های دنیوی و اخروی کمتر می‌شود حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه باید مسأله بصیرت افزایی را به صورت فرهنگ عمومی در آید، گفت: مردم باید به هر میزانی که از حقایق دین اسلام، انسانیت و تقوا می‌دانند برای دیگران بازگو کنند، زیرا هر جه بصیرت افزایش یابد، هزینه‌های دنیوی و اخروی کمتر می‌شود
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۸:۵۱
رئیس شورای حوزه علمیه در خراسان‌جنوبی : راهپیمایی عظیم اربعین اعتراض به ستمگری‌ها در سطح جهان است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه در خراسان‌جنوبی گفت: امروزه انگیزه عدالت‌خواهی به نام حسین(ع) و اعتراض به ستمگری‌ها در سطح جهان به صورت راهپیمایی عظیم اربعین حسینی صورت می گیرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۳:۲۱
امر به معروف؛ فریضه فراموش شده در جامعه امروز حوزه/ امام جمعه بشرویه با بیان اینکه طبق آیات و روایات علت برتری امت اسلامی امر به معروف و نهی ازمنکر است، گفت: یکی از فرائض فراموش شده در جامعه امر به معروف و نهی ازمنکر است.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۱:۰۱
امام جمعه موقت بیرجند: پیاده روی اربعین ادامه راه شهیدان کربلا است حوزه/امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه قیام عاشورا درس دین باوری، شجاعت، جسارت و امربه معروف ونهی ازمنکر را داد، گفت: ریشه همه آسیب ها به دلیل فاصله گرفتن از دین بوده و حرکت عظیم پیاده روی اربعین عظمت اسلام را در برابر استکبار نشان می‌دهد.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۱:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: رضایت الهی ملاک حب و فرح انسان است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی ملاک حب و فرح انسان را خوشحالی اولیاء الهی دانست و گفت: اهل‌بیت(ع) وقتی خوشحال می‌شدند که عدل برپا می‌شد و همه چیز بر پایه عدل بود.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۱:۰۴
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی تاکید کرد: لزوم توجه حوزه های علمیه به ‌آموزش های مجازی حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان این که آموزش مجازی در حوزه هم مورد توجه است، گفت: نمی توان نسبت به آموزش مجازی بی تفاوت بود و در حوزه‌های علمیه برای افرادی که امکان حضور در کلاس ندارند، این امکان دنبال می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۳:۵۱
رئیس شورای حوزه های علمیه خراسان جنوبی: عده ای دل در گرو دشمن دارند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: در جریان انقلاب اسلامی هم برخی اشخاص به گونه ای مخالف انقلاب عمل می کردند، زیرا دل هایشان درگرو ‌جای دیگری بود و در حال حاضر هم این گونه است و عده ای دل به دشمن بسته اند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۱:۳۵
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حاج قاسم سلیمانی افتخار جهان اسلام است حوزه/ قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، سردار حاج قاسم سلیمانی را افتخار جهان اسلام خواند و گفت: مکتب اهل بیت(ع) جای پرورش چنین افراد بزرگی است.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۹:۳۰
امام جمعه طبس: داعش نفس های آخرش را می‌کشد/ دنیا قدرت و عظمت سپاه را دیده است حوزه/حجت الاسلام والمسلمین مهاجریان مقدم با بیان این مطلب که داعش نفس های آخرش را می‌کشد، گفت: دشمن از ایران می‌ترسد، زیرا توانسته همه نقشه های شوم آنها را بر هم بزند و باید یقین داشته باشیم این بار هم آمریکا تو دهنی محکمی خواهد خورد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۰۲:۴۵
با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان؛ رئیس جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد حوزه/در مراسمی رئیس جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس