*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
امام جمعه بیرجند: امروز فضای مجازی به یک بمب برای جامعه تبدیل شده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این که امروز فضای مجازی به یک بمب برای جامعه تبدیل شده است، گفت: آن دسته از افرادی که در خواب هستند و یا خود را به خواب زده اند، نصیحت گوش کرده و به استقلال فکری و فرهنگی کشور فکر کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۵۳
امام جمعه اهل سنت اسدیه: نگذاریم سفره افطار نیازمندان خالی بماند حوزه/ امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه انسان در خلال این ماه با نفس و شیطان دست و پنجه نرم می کند گفت: شیطان ممکن است در وجود آدمی وسوسه ایجاد کند که توانایی روزه را نداریم یا در اعمال روزانه سهل انگاری شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: با تمامی مشکلات باز هم مردم در احسان و نیکوکاری حرف اول را می زنند نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه منشأ این دنیای زشت و پر از ظلم و ستم فرهنگ های بیگانه است، گفت: متأسفانه فرهنگ های بیگانه غربی، مسلمانان را نیز آلوده کرده است و در خیلی مکان ها نمی توانیم فرقی بین مسلمانیِ مسلمان، و کفرِ کفار بگذاریم.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۱:۵۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: اروپایی ها راه آمریکا را ادامه می دهند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: در واقع آنچه ترامپ و آمریکایی ها انجام دادند، اروپایی ها هم همان تفکر را دارند، ضمن اینکه از نظر ظاهر و گفتارشان پایبندی در برجام بودند، اما عملاً همان رفتاری که آمریکا نسبت به ایران انجام داد را آنان پیشه گرفتند
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۲۱:۰۰
مراسم جزء‌خوانی قرآن در ۳۲ امامزاده خراسان‌جنوبی برگزار می شود حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان از فرصت‌هایی است که خداوند برای کسب ارزش‌ها و معنویات الهی فراهم کرده، گفت: محافل جزءخوانی قرآن کریم در راستای طرح ضیافت الهی در ۳۲ امامزاده و بقعه متبرکه شاخص استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۶:۱۸
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: نیروی انتظامی خدمتگزار مردم است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، نیروی انتظامی را خدمتگزار مردم دانست و گفت: چه در نهادها و چه در جریان کلی جامعه و کشورمان با آرمان ها فاصله داریم، اما این که احساس شود در راه قرار داریم و به مقصد خواهیم رسید، مهم است.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۳:۰۷
امام جمعه بیرجند: امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه ای را شکست داد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آمریکا زمانی می توانست حکومت ۵۰ کشور را بدون اندک هزینه ای تغییر دهد اما اکنون خاصیت خود را از دست داده زیرا امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه را شکست داد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۰:۵۴
انتقاد امام جمعه بیرجند از عملکرد برخی وزرای دولت حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تغییر و تحول در وزارت خانه ها که گاهی بیجا صورت می گیرد جز فرصت سوزی فایده دیگری ندارد، لذا تا جایی که ممکن است باید سیاست ها را ادامه داد و نقص ها را برطرف کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۱۴
ویژه برنامه «خدیجه؛ مادر امت» در ۱۶ امامزاده خراسان‌جنوبی برگزار می شود حوزه/معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی از برگزاری ویژه برنامه «خدیجه (س)، مادر امت» همزمان با شب و روز دهمین روز ماه مبارک رمضان( شب و روز پنجشنبه) در ۱۶ امامزاده شاخص خراسان‌جنوبی خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۱۰
اطعام بیش از ۸ هزار روزه‌دار از محل موقوفات خراسان‌جنوبی حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طرح ضیافت الهی در ۴۵ بقعه متبرکه استان برگزار می‌شود، گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون بیش از ۸ هزار نفر از محل موقوفات مرتبط با ماه مبارک رمضان در استان اطعام شدند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۴:۵۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد: آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه قرآن خراسان جنوبی از ۲۶ اردیبهشت حوزه/مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خراسان جنوبی برگزار می شود، گفت: این نمایشگاه از پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت تا یک خرداد ماه در محل سالن شماره دو حسینیه جماران فعالیت دارد.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۴:۵۱
فرماندار بیرجند: پاسخگویی به شبهات جوانان کار هرکسی نیست حوزه/فرماندار بیرجند با بیان اینکه دشمنان نظام امروز جوان را با شبهاتی مواجه می کنند که لازم است به آنها پرداخته شود، گفت: شبهات و سؤالاتی برای نسل جوان پیش آمده که پاسخ دادن به آنها کار هرکسی نیست.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۶:۰۰
همزمان با ایام آزادسازی خرمشهر؛ برگزاری ۲۴ نشست بصیرتی در سطح مدارس علمیه خراسان جنوبی حوزه/ مسئول حفظ آثار و ارزش های دفاع مدس سپاه پاسداران خراسان جنوبی از برگزاری برگزاری ۲۴ نشست بصیرتی در سطح مدارس علمیه استان، همزمان با ایام آزدسازی خرمشهر خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۵:۳۳
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی: برنامه های سوم خرداد با محوریت جوانان برگزار شود حوزه/معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه ها باید مشخص و با جامعه هدف جوانان و نوجوانان رقم بخورد، گفت: تقویت روحیه ایثار و مقاومت به خصوص در شرایط امروز کشور با سبقه فرهنگی خاص و با تقویت نگاه به ولایت و ارزش ها را باید لحاظ کنیم.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۵:۰۹
نشست بازخوانی کارکرد رسانه ها در دوران دفاع مقدس برگزار می شود حوزه/مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: نشست بازخوانی کارکرد رسانه ها در دوران دفاع مقدس، تجمع بزرگ نیروهای مسلح به میزبانی سپاه، همایش گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر در حسینیه جماران و .. از برنامه های پیش بینی شده امسال در سالروز گرامی داشت سوم خرداد خواهد بود.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۵:۰۵
امام جمعه سربیشه: تسهیلات بانکی ۱۴ درصدی برای تولید کننده مضر است حوزه/امام جمعه سربیشه با بیان اینکه مالیات و سود بانکی کمر تولیدکنندگان را می شکند، گفت: استفاده از تسهیلات ۱۲ تا ۱۴ درصدی در اقتصاد که دولتمردان از آن نام می برند برای تولیدکننده مضر است.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۰:۳۲
جانشین دبیر ستاد امر به معروف خراسان جنوبی: هدف ستاد امر به معروف برخورد سلبی نیست حوزه/جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با تاکید بر تاثیر تذکر لسانی به افرادی که نسبت به ارزش‌های دینی و شئونات ماه رمضان بی توجه هستند، گفت: برخورد سلبی با این افراد هدف ستاد امر به معروف نیست.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۳:۱۸
مولوی غلام حیدر فاروقی: تحریم ها نمی تواند ملت ایران را وادار به تسلیم کند حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: آمریکا از گذشته سابقه دشمنی با مردم ایران را دارد و می خواهد ملت شریف ایران را وادار به سکوت در برابر زیاده خواهی هایش کند، لیکن باید بداند تحریم ها نمی تواند ملت ایران را وادار به تسلیم کند و همان طور که در گذشته در برابر تحریم ها مقاومت کردیم، این بار نیز مقاومت خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۹:۲۰
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: اروپایی ها نمی توانند در برابر خواسته های آمریکا مقاومت کنند حوزه/نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اروپایی ها نمی توانند در برابر خواسته های آمریکا مقاومت کنند، گفت: این نشان از ناتوانی آنان در سیستم های کشورشان است باعث تاسف است که با توجه به ادعایی که غربی ها در دنیا دارند، استقلال سیستمی و فکری در بین آنان حاکم نیست.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۴:۳۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حفظ کرامت مراجعه کنندگان اولویت اول سازمان های بیمه ای باشد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حفظ کرامت و شخصیت مراجعه کنندگان باید کاملا رعایت گردد، گفت: آنچه در جهت پر رنگ کردن احسان بسیار مهم می باشد کیفیت انجام و اجرای آن است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۲:۳۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس