*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۴ شعبان ۱۴۳۹ \ Saturday, April 21, 2018
روش‌ها و فعالیت های فرهنگی در بقاع متبرکه باید بروزرسانی شوند حوزه/نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: روش‌ها و فعالیت ها در بقاع متبرکه باید بروزرسانی شوند و از روش‌های جدید استفاده شود تا نهایت تاثیرگذاری بر روی مخاطب ایجاد شود.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۰۹:۰۳
سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: بیش از یکصد مبلغ اعزامی در طرح آرامش بهاری در خراسان جنوبی حضور دارند حوزه/سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان این که ۹۶ بقعه آماده پذیرایی از زائران بوده و طرح آرامش بهاری در ۶۵ بقعه برگزار می شود، گفت: در طرح آرامش بهاری امسال ۱۱۲ روحانی اعزامی از قم و ۶۲ مبلّغ بومی فعال هستند .
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: سرلوحه همه امور باید بصیرت و هوشیاری باشد حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تبلیغ مانند راه پیغمبران است، گفت: باید سرلوحه همه امور بصیرت و هوشیاری باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: غرب سربه جنون گذاشته و خود را در مخصمه می بیند حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انگیزه اسلام ناب، همه را جذب می کند گفت: دنیای غرب که سر به جنون گذاشته است و با مردم بد برخورد می کند چون خودش را در مخمصه می بیند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۸
سرپرست اوقاف خراسان جنوبی: بیش از ۲ هزار زائر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی اسکان یافتند حوزه/سرپرست اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوس از برگزاری دعای آل یاسین به هنگام سال تحویل در بقاع متبرکه خراسان جنوبی خبر داد و گفت: در مدت سه روز گذشته ۲هزار و۳۷۸ زائر در بقاع متبرکه اسکان یافتند
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۴
امام جمعه بشرویه: مسئولان از بنگاه‌های تولیدی حمایت کنند حوزه/امام جمعه شهرستان بشرویه با بیان اینکه اعزام کاروان‌های راهیان نور یکی از راه های تقویت بنیه اعتقادی و ایمانی جوانان و نوجوانان نسل حاضر است، گفت: در راستای تحقق اقتصادمقاومتی باید با وحدت و همدلی همه مسئولین و مردم با تشویق بنگاه‌های تولیدی داخل به تحقق این دستور مقام معظم رهبری جامعه عمل پوشید.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۱
مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی، هنری مساجد خراسان‌جنوبی: آرامش بهاری از بهترین طرح ‏های اوقاف است/ زیارت با معرفت به انسان رشد می‌دهد حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد خراسان‌جنوبی با بیان این که زیارت با معرفت به انسان رشد می‌دهد، بر لزوم معرفی شخصیت امامزادگان تأکید کرد و گفت: در بسیاری از شجره نامه‌های ائمه بر زیارت با معرفت تأکید شده است، بنابراین باید شخصی را که زیارت می‌کنیم بشناسیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: امر به معروف و نهی از منکر شرط سلامت جامعه است/ دست قانون شکنان از سرمملکت کوتاه شود حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، امر به معروف و نهی از منکر را شرط سلامت جامعه دانست و گفت: نباید شاهد این باشیم که عده ای هر روز قانون کشور را بشکنند و آبرو و حیثیت جامعه اسلامی را خدشه‌دار کنند که این فقط بخشی از مسئله است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۱
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی: آیا مسئولان هنگام ساخت خیابان‌های کم‌عرض در خواب به سر می‌بردند؟! حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه گاهی با دیدن تصاویر هوایی از شهر بیرجند، به دلیل وجود بی‌سروسامانی خجالت می‌کشم، گفت: چگونه این ساخت و ساز به طور نامنظم رخ داده است. در طرح جامع برای شهر باید همه چیز دیده شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۶
نظر کارشناسان حوزه در موضوع چهارشنبه سوری؛ چهارشنبه سوری سنت اسلامی نیست/ مسئولین فرهنگ سازی کنند حوزه/ مراسم چهارشنبه سوری سنتی پیشین بوده که به سمت ناهنجاری ها منحرف شده و در اسلام جایی ندارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی: مسئولان به خانواده های شهدا کم توجهی نکنند حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید تا آنجایی که می‌توانیم باید از کار خانواده‌های شهدا و ايثارگران گره‌گشایی کنیم، گفت: برخی مسئولان نسبت به خانواده‌های شهدا مضایقه می‌کنند که باید گفت ننگ بر آن‌ها که خیلی بی‌سعادت هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۳
قائم‌مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور: موقوفات حوزه سلامت احیا شده اند حوزه/قائم‌مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: در حوزه سلامت، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های زیادی وجود دارد که موقوفه هستند، ولی به دلیل اینکه پیگیری نشده است تابلوی موقوفه خود را برداشته بودند اما با پیگیری‌های صورت گرفته، امروز این موارد احیا شده‌اند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: تاثیر شعر از شمشیر برنده تر است حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: اگر شاعر، شعر خود را در اختیار دین و صراط مستقیم قرار دهد حتی ارزش آن بالاتر از منبر است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۴
قائم مقام سازمان اوقاف و امورخیریه کشور: مردم باید نتیجه نیات واقفین را لمس و مشاهده کنند حوزه/قائم مقام سازمان اوقاف و امورخیریه با تاکید بر اینکه باید مردم نتیجه نیات واقفین را لمس و مشاهده کنند گفت: برخی به دنبال تصرف در موقوفات هستند و یکی از مهم ترین انتظاراتی که از مدیر جدید وجود دارد، مبارزه با موقوفه خواری و چنگ اندازی به موقوفات است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۵
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: افزایش ۸۰ درصدی درآمد موقوفات نسبت به سال گذشته/۱۱۰ درصد رشد برنامه در بقاع متبرکه حوزه/مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در طول یک سال گذشته درآمد موقوفات ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده و از ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در سال گذشته به حدود ۶ میلیارد تومان در سال جاری رسیده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۶
سرپرست اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی معرفی شد حوزه/باحضور قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، سرپرست جدید اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی معرفی شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۳
به همت مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی؛ همایش تجلیل از همسران مدافعان حرم در بیرجند برگزار می شود حوزه/مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه در روز ۵ شنبه ۲۵ اسفند ماه برنامه ای در قالب تجلیل از همسران مدافعان حرم در بیرجند برگزار می شود گفت: از خراسان جنوبی ۸ طلبه به سوریه و برای دفاع از حرم اعزام شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۱
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی: سرنوشت نسل آینده به قلم ومطبوعات گره خورده است حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن در رسانه‌های خود از نظر تکنیک و تاکتیک و روان‌شناختی تمام همت خود را برای تغییر اندیشه‌ها به کار گرفته است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۶
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: حیات اسرائیل به علت تفرقه مسلمانان است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اینکه اسرائیل می‌تواند به حیات ننگین و ظلم و ستمش ادامه دهد به علت همین تفرقه‌ای است که بین مسلمانان است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۲
دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین خبر داد: افتتاح دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در خراسان جنوبی حوزه/دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند، گفت: خراسان جنوبی ششمین استان است که دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در آن راه‌اندازی می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس