*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: اگر انقلاب نبود امروز در ایران دین و ناموس معنا نمی‌داد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه اگر انقلاب اسلامی در سال ۵۷ با قدرت غیبی الهی به پیروزی نمی‌رسید، امروز در ایران دین و ناموس معنا نمی‌داد تا چه برسد به خارج از ایران، گفت: تشکیل هسته‌های مقاومت در کشورهای اسلامی ثمره انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۵:۲۹
جوانان بیرجندی در گفتگو با «حوزه نیوز» مطرح کردند: بیانیه «گام دوم انقلاب»؛ راهی روشن برای پیشرفت و توسعه کشور/ مسئولان به جوانان اعتماد کنند حوزه/ رهبر معظم انقلاب چند سالی است که بر لزوم حضور محوری جوانان در عرصه های مختلف تاکید فراوانی دارند و در بیانیه گام دوم انقلاب نیر نسل جوان را مورد خطاب قرار داده اند، بنابراین لازم است، مسئولان به جوان ها اعتماد کرده و میدان را برای آنان باز کنند.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۰:۵۷
امام جمعه بیرجند: خدمت به محرومان بهترین جهاد است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز دشمن به نسبت های زیادی ضعیف شده است، گفت: تمام نقشه های دشمن منجر به شکست خواهد شد و برگ پیروزی از آن جوانان انقلابی کشور است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۰۹:۰۰
امام جمعه بیرجند: صدا و سیما ماهیت جامعه و اندیشه ملت را می سازد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: صدا و سیما به جهت اینکه برای مردم اندیشه می سازد و ماهیت جامعه را شکل می دهد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۲۲:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: آمریکا از واقعه صحرای طبس درس عبرت بگیرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: وزیر دفاع آمریکا پس از افتضاحی که در صحرای طبس متحمل شدند اینگونه گفت که" ما در محاسبات خود همه چیز را حتی هوا را نیز سنجیده بودیم و ما هیچگونه کوتاهی انجام ندادیم اما رهبر انقلاب ایران هر دستی که بلند می کرد یکی از هواپیماهای ما سرنگون می شد ."
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۱:۲۰
امام جمعه فردوس: مدیران، میدان را برای جوانان باز کنند حوزه/ امام جمعه فردوس، جوانان را مخاطب اصلی مقام معظم رهبری در بیانه گام دوم انقلاب دانست و گفت: مدیران، میدان را برای جوانان باز کنند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۰:۳۳
مسئول ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار خراسان جنوبی: جدیدترین کتب دفاع مقدس خراسان جنوبی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شد حوزه/مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: اداره کل حفظ آثار خراسان جنوبی با ۷۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت می کند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۵:۳۸
دانشگاه علوم پزشکی در تربیت پزشک بیشتر به تقویت ایمانش بپردازد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنچه به تعلیمات دانشگاه علوم پزشکی برمی گردد این است که در تربیت پزشک بیش از آنکه به تخصص بپردازد به تقویت ایمان افراد کمک کند زیرا ما به دنبال سلامت انسان هستیم تا سلامت تن انسان.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۳:۱۰
نماینده مجلس شورای اسلامی: به تعویق افتادن کنکور سراسری در حال بررسی است حوزه/نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به درخواست ها برای تعویق کنکور سراسری اشاره کرد و گفت: خیلی ها متقاضی این هستند که به خاطر حوادث طبیعی، کنکور سراسری به تعویق بیفتد، بر همین اساس طرحی در مجلس مورد بررسی است که آیا کنکور به تعویق بیفتد یا خیر.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۰۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: کشور به جهاد علمی و اقتصادی نیاز دارد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جهاد تنها حالت نظامی ندارد، بلکه دارای جهاد علمی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و... هستیم، لذا باید خود را به انواع سلاح ها مجهز کرد تا بتوانیم در هر جهادی پیروز میدان باشیم.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۰۶
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی: ۷۰ درصد تعهدات خیّرین مدرسه ساز در سالیان قبل محقق شده است حوزه/مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون در خراسان جنوبی ۲۱ جشنواره خیرین مدرسه ساز برگزار شده است، گفت: طی این جشنواره ها ۱۴۲ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان تعهدات خیرین بوده که ۷۰ درصد آن محقق شده و یک هزار و ۷۹۸ کلاس ساخته شده است.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۰۰
طلبه جهادی: مشکلات مردم مناطق سیل زده به باد فراموشی سپرده نشود حوزه/ طلبه جهادی با بیان اینکه طلاب همیشه در همه صحنه ها آتش به اختیار هستند، گفت: طلبه ها در همه صحنه ها حضور داشتند، اما تواضع و فروتنی خودشان را نشان نمی دادند و یا با لباس روحانیت در صحنه ها حاضر نمی شدند.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳:۵۰
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی خبر داد: حضور کارگردان فیلم «شیار ۱۴۳» در مراسم صحرای طبس حوزه/مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی با بیان اینکه واقعه طبس نماد پیروزی اراده الهی بر جنود کفر بود، گفت: از کارگردان فیلم «شیار ۱۴۳» برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است که در آن روز حضور خواهد داشت،
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳:۵۰
کارشناسان مذهبی در گفتگو با «حوزه نیوز» مطرح کردند: امیدبخشی؛ مهم‌ترین راهبرد مهدویت/ این روزها قلب های مسلمانان آکنده با درد است حوزه/ این روزها که قلب های مسلمانان آکنده با درد است، مهدویت زمینه ای برای امیدواری جوامع به آینده است و این امیدبخشی به وعده‌ای اشاره دارد که خداوند به انسان‌ها داده است.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۹:۳۵
روحانیون شیعه و سنی در گفتگو با «حوزه»: تنها به یاد امام زمان(عج) بودن کافی نیست، عمل لازم است/ امنیت امروز ثمره مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) است حوزه/ سربازان گمنام امام زمان(عج) در طول شبانه روز در آمادگی کامل قرار دارند، تا هیچ کسی نتواند به امنیت مردم خدشه ای وارد کند و در این زمینه همواره از خوگذشتگی نشان داده‌اند
۱۳۹۸/۲/۱ - ۰۸:۳۵
امام جمعه سرایان: شناخت امام زمان(عج، مهم ترین وظیفه منتظر واقعی است حوزه/ امام جمعه سرایان کسب معرفت را مهم ترین شاخصه ی منتظران ظهور دانست و تصریح کرد : مهم ترین شاخصه های منتظران، کسب معرفت و شناخت آن امام همام است.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۰۲:۲۰
امام جمعه بیرجند: «ضعف نظارت» درد امروز کشور است حوزه/ امام جمعه بیرجند گفت: آنچه به عنوان یک درد اجتماعی در کشور مطرح است و حتی بسیاری از مردم عادی از آن می نالند، ضعف نظارت هاست و تا جایی پیش رفته است که گاهی خود نیروی نظارتی تحت تأثیر محیط قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۲:۵۸
کارشناس حوزوی: رونق تولید ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است حوزه/ حجت الاسلام شمس‌الدین زاده با بیان این‌که اشتغالزایی و رونق بازار فروش، صادرات و برون رفت از رکود از برکات رونق تولید است، گفت: یکی از مهمترین تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر رونق تولید به عنوان ستون فقرات جامعه است.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۲:۵۰
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی: طلبه با کار جهادی به درک واقعی لباس روحانیت پی می برد حوزه/مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: هر مدرسه علمیه در استان باید یک گروه جهادی داشته باشد، چراکه طلبه با کار جهادی به درک واقعی لباسی که بر تن خواهد کرد، پی می برد.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۰۸:۵۵
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: ارتش همواره در کنارمردم است حوزه/نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش همواره در کنار مردم بوده است و نیروهای مسلح در سیل و زلزله، مرزها و شرایط بحرانی حضور فعال داشتند و امروز ارتش جزئی از مردم است.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس