*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با «حوزه»: اختلاس، اقتدار و عزت نظام را از بین می برد/ حقوق های نجومی اعتماد عمومی را خدشه دار کرد حوزه/ عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به این که اختلاس حرام بوده و دارای اثرات سوء و جبران ناپذیری است و اقتدار و عزت نظام را از بین می برد، گفت: حقوق های نجومی اعتماد عمومی را خدشه دار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵
همایش مسجد و انقلاب اسلامی درخراسان جنوبی برگزار می‌شود حوزه / مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی از برگزاری همایش مسجد و انقلاب اسلامی با حضور طلاب و روحانیون خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۰
حوزه علمیه رضویه بیرجند طلبه می‌پذیرد حوزه / مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند از پذیرش طلبه دراین مدرسه علمیه خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۱
امام جمعه بیرجند: با تنگ نظری نمی توان جامعه را به جلو هدایت کرد حوزه/ امام جمعه بیرجند با تاکید بر این نکته که افراد، باید گنجایش فکری داشته باشند،متذکر شد: با تنگ نظری نمی توان جامعه را به جلو هدایت کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۸
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی: ۵۰ خانه عالم در خراسان جنوبی به خاطر نبود روحانی خالی است حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی با اشاره به کمبود روحانی در کشور و نیاز مبرم جامعه در این زمینه،گفت:بالغ بر ۵۰ خانه عالم خالی در خراسان جنوبی وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۱
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی: روحانیت نقش موثری در ایجاد فضای ارشاد و ارتباط دوسویه با مردم دارد حوزه/مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به نقش موثر روحانیت در جامعه،گفت: روحانیت نقش موثری در ایجاد فضای ارشاد و ارتباط دوسویه با مردم دارند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۰
عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با «حوزه»: آیت الله رفسنجانی خطر دفاع از انقلاب را به جان می خرید حوزه/ عضو جامعه روحانیت مبارز ضمن اشاره به خدمات ارزشمند آیت الله هاشمی رفسنجانی در کشور،گفت: ایشان نقش بسزایی در پایه گذاری زیربناهای توسعه کشور در جامعه داشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۵
استاد حوزه بیرجند: خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی فراموش نشدنی است حوزه/ استاد حوزه بیرجند با بیان این که آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی کم نظیر و اثرگذار برای انقلاب اسلامی بود، گفت: ملت ایران هرگزخدمات شایسته این بزرگمرد تاریخ را فراموش نمی کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰
امام جمعه اهل سنت بیرجند: اعتدال و وحدت ویژگی بارز یار دیرین رهبری بود حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند اعتدال، عقلانیت، وحدت و میانه روی را از مهمترین ویژگی های بارزشخصیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و گفت: ایشان در تمام مسائل صاحب نظر بوده و از یاران دیرین امام راحل (ره) مقام معظم رهبری بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰
امام جمعه شهرستان درمیان: انقلاب با نام هاشمی پیوند دارد/ عمرش را در راه اعتلای اسلام هزینه کرد حوزه/ امام جمعه شهرستان درمیان با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از ستون های انقلاب بود، گفت: رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری بود و در برابر تکبر، تحجر، در کنار رهبری وامام ایستادگی کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: بصیرت افزایی از مهمترین وظایف روحانیت است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ضمن اشاره به نقش مؤثر طلاب و روحانیون در جامعه فعلی، گفت: طلاب و روحانیت باید با بصیرت افزایی در جامعه، به رفع جهالت دینی بپردازند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۶
امام جمعه طبس: حضورموثر آیت الله هاشمی رفسنجانی در همه بحران ها مشهود بود حوزه/ امام جمعه طبس ضمن اشاره به نقش بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی در همه ادوار انقلاب، گفت: حضور ایشان در جریان همه بحران های انقلاب در کنار مردم بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۹
توصیه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به خبرنگاران: جنایات آمریکا از حالت عادی اخبار خارج شود/ مردم باید به حقیقت رویدادها پی ببرند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با اشاره به این که خبرنگاری، یکی از حساس ترین و پرمخاطره ترین مشاغل ها است، گفت: مردم باید به حقیقت رویدادها پی برده و برای مثال جنایات آمریکا از حالت عادی اخبار خارج شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۷
مدیر سابق مدرسه علمیه شهرستان خضری: تربیت نیروهای انقلابی از مهمترین اهداف حوزه‌های علمیه است حوزه/ مدیر سابق مدرسه علمیه امام باقر(ع) شهرستان خضری استان خراسان جنوبی، گفت: تربیت و پروش نیروهای انقلابی از مهمترین اهداف حوزه‌های علمیه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۰۷
مدیر مدرسه علمیه خواهران شهرستان خوسف: طلاب خود را آماده تبلیغ در فضای مجازی و پاسخ به شبهات کنند حوزه/ طلاب و روحانیون باید با مجهز بودن به علم روز، آمادگی پاسخگویی به هرگونه شبهات مطرح در جامعه را داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۲
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: علم بدون اخلاق خطرناک و منحرف کننده است حوزه / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت : ارزش همه علوم به الهی بودن است، و لذا علمی که بدون اخلاق و در مسیر غیر خدا باشد بسیار خطرناک است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۸
با حضور امام جمعه و روحانیون صورت گرفت؛ تقدیر از طلاب ممتاز مدرسه امام خمینی (ره) هرسین حوزه/ آیین تقدیر از ممتازین و آغاز نیمسال دوم تحصیلی مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان هرسین برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۵
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی: تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی مهمترین رسالت حوزه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: طلبه تراز انقلاب اسلامی، طلبه ای است که در راستای استقرار تمدن اسلامی گام بردارد و مدیران مدارس باید برای پرورش طلبه انقلابی برنامه ریزی کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: توجه به مناطق محروم در اولویت قرار گیرد حوزه / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که در هر جایی که سپاه ورود پیدا کرده، مردم خیر و برکت را لمس کرده اند، گفت: در استان‌های خراسان جنوبی و سیستان وبلوچستان که مردم گرفتاری‌های زیادی دارند، گرفتن دست آنها کاری با ارزش و نزد خداوند نیکو است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۳
امام جمعه درمیان: بقای انقلاب درگرو زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است حوزه/ امام جمعه درمیان ضمن اشاره به ضرورت برگزاری یادواره شهدا در جامعه، گفت: درجه کیفی برنامه های کنگره شهدا بایستی ارتقاءیابد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس