*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: سپاه نماد قدرت ایران اسلامی است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، سپاه پاسداران را نماد قدرت انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: سپاه پاره تن ملت ایران است و هیچ گاه اجازه نداده که مردم احساس ناامنی بکند .
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۳۸
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی خبر داد: دعوت از ۵۰۰ خیّر برای شرکت در سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی حوزه/مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی با اعلام اینکه تاکنون ۵۰۰ خیّر از خراسان جنوبی به جشنواره خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی دعوت شده اند، افزود: این جشنواره سوم اردیبهشت در مشهد برگزار می شود و امیدواریم این تعداد در این جشنواره حضور و آموزش و پرورش را یاری کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۳۷
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی: پوشیدن لباس سبز سپاه افتخار است حوزه/ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: امروز این لباس را با افتخار بر تن می کنیم که به همه نشان دهیم ما در یک هدف مشترکیم و کسی که به هدف مشترک ما جسارت و اهانتی کند به ما اهانت کرده است.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۳۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: آمار سقط جنین نگران کننده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در رابطه با سقط جنین آمار نگران کننده است، گفت: شاید یک مورد استثنایی از نظر فقهی مورد تأیید باشد که خودش یک بحث است، اما خارج از آن با توجه به اینکه جان یک انسان در میان است چه قانونی و چه غیر قانونی، خلاف قانون خدا به شمار می رود.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۳:۵۱
امام جمعه زیرکوه: دانش آموزان نمونه در کانکس درس می خوانند حوزه/امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه در مرکز شهرستان هنوز دانش آموزان نمونه در کانکس درس می خوانند گفت: نیازمند توجه خیرین برای ساخت کلاس درس برای آنها هستیم که از همه خیرین مدرسه ساز که در این زمینه کار خیر انجام می دهند می خواهیم توجه ویژه ای به شهرستان مرزی زیرکوه داشته باشند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۸
امام جمعه بیرجند: به وضعیت روستاها رسیدگی شود حوزه نیوز/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه وقتی فردی حقوق نجومی می گیرد و از طرفی دیگر افراد دست به اختلاس می زنند، در نتیجه برخی در فقر فرو می روند، گفت: مردم روستاها جرمی نکرده اند که از برخی امکانات محروم شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۷
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی: سه نقطه از مناطق سیل زده استان لرستان به خراسان جنوبی سپرده شده است حوزه/ مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر سه نقطه از مناطق سیل زده استان لرستان به خراسان جنوبی سپرده شده است، گفت: حضور دستگاه های دولتی در منطقه کمرنگ بوده و مردم دعاگوی نیروهای جهادی و بسیجی و قشر روحانیت و نیروهای نظامی سپاه و ارتش هستند .
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۲:۱۰
امام جمعه بیرجند: آذین بندی و تبلیغات ما را از هدف اصلی نیمه شعبان دور نکند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بخشی از اطلاع رسانی ها با آذین بندی شهر و تبلیغات صورت می گیرد اما این موضوعات نباید به گونه ای باشد که ما را از هدف اصلی جشن نیمه شعبان دور کند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۳:۱۴
امام جمعه بیرجند: برخی سیاست های کشور را به کشورهای شکست خورده فرهنگی غرب وصل می کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی افراد سیاست کشور را به کشورهای شکست خورده فرهنگی غرب وصل می کنند، گفت: هیچ آدم با ایمانی افسرده نمی شود، زیرا دیدگاه، عقیده و فکر یک انسان با ایمان همه اتفاقات را برای خود خیر می داند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۱
معاون تبلیغ مدرسه علمیه سفیران هدایت بیرجند: تفرقه خواسته دشمنان برای نابودی اسلام است حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند گفت: ملت ایران علی رغم تمام مشکلات و سختی‌ها پای آرمان‌های امام راحل ایستادند و وحدت و انسجام و ایستادگی رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۷:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: تفکر پاسداری و بسیجی در تمامی اقشار جامعه جاری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تفکر پاسداری و تفکر بسیجی تنها در ارگان سپاه پاسداران خلاصه نمی شود، گفت: انگیزه اصلی مردم از همان ابتدای انقلاب اسلامی و با رای ۹۸ درصدی مشخص بوده و اکنون نیز همانگونه است و هیچ تغییری در مردم ایجاد نشده است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۴:۰۷
امام جمعه بیرجند: نیروهای مسلح " ید واحده " و امید مردم ایران به حساب می آیند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ید واحده، خار چشم دشمنان و امید مردم به حساب می آیند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۵۹
فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی: پیچیده ترین تسلیحات را از زیر دریا تا مافوق جوّ می سازیم/ تروریست نامیدن سپاه دشمنی با ملت ایران است حوزه/فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی گفت: تنوع تسلیحات بومی در ساختار جمهوری اسلامی ایران به جز چند کشور ابرقدرت در جهان، نظیری ندارد و اکنون پیچیده ترین تسلیحات را از زیر دریا تا مافوق جوّ می سازیم.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۰۸
امام جمعه درمیان: شهرستان درمیان نیازمند تاسیس مدارس جدید است حوزه/امام جمعه درمیان با بیان اینکه درمیان نیازمند تاسیس مدارس جدید است، گفت: در اسدیه نیازمند تاسیس حداقل ۳ مدرسه جدید و ۳خوابگاه هستیم و با اطلاع رسانی کردن کمبودها می توانیم باعث جذب خیّرین مدرسه ساز شویم.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۳۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: شهدا رفتند تا اسلام و ولایت زنده بماند / سپاه جلو دار خدمت رسانی است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: شهدا رفتند تا اسلام و ولایت زنده بماند، تا قامت استوار ایران همچنان بایستد، تا کسی نگوید به نائب امام زمان(عج) آن‌چه نباید بگوید.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۷:۵۲
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی: سپاه خادم مردم است/ رسالت مهم سپاه حفاظت از انقلاب است حوزه/فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان این‌که امروز سپاه خودش را خادم مردم می‌داند، گفت: در واقع رسالت اصلی سپاه،حفاظت از انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۳۱
امام جمعه بیرجند: سپاه پاسداران هیچ میانه‌ای با تروریسم ندارد/ همه ما پاسدار و سپاهی هستیم حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که سپاه یک نماد است، گفت: به دشمنان بیرونی، دوستان ناآگاه داخلی و همه دنیا اعلام می‌کنیم که اگرچه سپاه یک نماد است اما ارزش اصلی آن اندیشه پاسداری است لذا دشمنان داخلی و خارجی بدانند همه ما یک پاسدار و سپاهی هستیم و به این موضوع افتخار می کنیم.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۲۰
قرارگاه خدمت رسانی حوزه علمیه خراسان در لرستان آغاز به کار کرد حوزه/ قرارگاه خدمت رسانی شهید حجت الاسلام تقی پور حوزه علمیه خراسان در مناطق سیل زده استان لرستان آغاز به کار کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۳:۲۷
در مراسم حمایت طلاب و روحانیون بیرجندی از سپاه پاسداران مطرح شد؛ امروز سپاه خار چشم دشمنان شده است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت بیرجند با بیان اینکه امروز سپاه خار چشم دشمنان شده است، گفت: ما همه پاسداریم و به آن افتخار می‌کنیم.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۲۲:۵۷
تجمع روحانیون و طلاب شیعه و سنی بیرجند در حمایت از سپاه+ تصاویر حوزه/ جمعی از اساتید، طلاب و روحانیون شیعه و سنی بیرجند در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام آمریکا در تروریست شناختن این نهاد انقلابی و ولایی تجمع کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۵۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس