*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: اقتصاد مقاومتی در میدان عمل پیاده سازی شود/ واردات بی رویه، کارخانه ها را ورشکست کرده است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی با تاکید بر این که اقتصاد مقاومتی باید در میدان عمل پیاده سازی شود، گفت: متاسفانه واردات اجناس خارجی که تولید مشابه دارد، بسیاری از کارخانه ها و کارگاه ها را به حالت تعطیل و یا نیمه تعطیل کشانده و کسب و کار خوابیده است.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۱:۴۳
جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع): اردوهای جهادی تبلور «آتش به اختیار» است حوزه/ جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، با بیان این که مشکلات در جامعه با کار جهادی حل شدنی است، گفت: اردوهای جهادی فرصت مناسبی برای خودسازی و ترویج سبک زندگی اسلامی است و نمونه بارز آتش به اختیار است.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۵:۱۱
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: حوزه و دانشگاه محل تولید اندیشه هستند حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حوزه و دانشگاه محل تولید اندیشه و عقل نظری هستند و در شرایط فعلی ایجاب می کند که به این عقل نظری اکتفا نکنند و با احساس تکلیف بیشتر و با انگیزه و گرایش حق طلبی و عدالت خواهی کار علمی کنند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۳:۱۰
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: جایگاه حوزه‌های علمیه ایران یک جایگاه جهانی است حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به پیشرفت‌های قابل توجه، حوزه‌های علمیه کشور، بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، گفت: امروز جایگاه حوزه‌های علمیه کشور یک جایگاه جهانی است و این از اهم مسائل است.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۷:۲۷
مدیر کل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی خبر داد: تخریب ۶ بقعه ساختگی در خراسان جنوبی حوزه/ مدیر کل اوقاف وامور خیریه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون شش بقعه ساختگی در استان تخریب شده است، گفت: جدیداً شاهد ایجاد بقعه ای با اهداف شخصی در معصوم آباد خوسف هستیم، که در راستای مخالفت با آن، با فرمانداری مکاتباتی شده و منتظر جواب هستیم.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۷:۲۰
کارشناس فرهنگی مطرح کرد: دوری از فرهنگ علوی و فاطمی؛ مهمترین عامل افزایش حوزه/ حجت الاسلام مظاهری با بیان این که امروزه مادیات و چشم و همچشمی ها درجامعه حرف اول را می زند، گفت: کمرنگ شدن فرهنگ زندگی علوی و فاطمی سبب آمار بالای طلاق در جامعه شده است.
۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۵:۰۹
کارشناس فرهنگی مطرح کرد: دروس مدیریت روابط اجتماعی در حوزه تدریس شود/ آمار بالای طلاق و ضرورت ورود روحانیت به حل مسئله حوزه/ حجت الاسلام نجمی پور، خواستار تدریس دروس مدیریت روابط اجتماعی در حوزه شد و با اشاره به افزایش آمار طلاق در جامعه، گفت: باید ائمه جمعه و جماعات، طلاب و مبلغین به مسائل مرتبط با خانواده ورود پیدا کرده و در این خصوص شفاف سازی نمایند.
۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۰۱:۱۰
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: هیچ عبادتی بالاتر از هدایت انسان‌ها نیست حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که هیچ عبادتی بالاتر از هدایت انسان‌ها نیست، گفت: اگر انسان همه چیز داشته باشد اما گمراه باشد، زندگی و حیات او بی معنی است.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۴۰
استاد حوزه علمیه خواهران بیرجند: جامعه در بحث های تربیتی با چالش مواجه است حوزه/ خانم حجی پور با بیان اینکه امروزه دغدغه‌های دینی کمرنگ و شاهدبرخی ولنگاری های فرهنگی در جامعه هستیم، گفت: سند ۲۰۳۰ سندی فاجعه آمیز است و ما باید در برخی زمینه‌های فرهنگی مانند مسائل قرآنی «آتش به اختیار» باشیم و منتظر ورود دستگاه‌های دولتی نباشیم.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۱:۴۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: برخی با سکوت خود به جبهه باطل و دشمن خدمت می کنند حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این که برخی به جای ظاهر شدن در جبهه حق، با سکوت خود به دشمن خدمت می کنند، تصریح کرد: هر فردی که نسبت به جنایات دشمنان بی تفاوت باشد و یا دست دوستی به سوی دشمن دراز کند، باید در خود تجدید نظر کند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۶:۱۰
گفتگوی خواندنی با نفر اول مسابقات بین المللی قرآن مالزی؛ عشق پدر به قرآن مرا عاشق کرد/ بوسه‌ای از جنس شهادت، آرامش قلبم شد حوزه/ ۶ ساله بودم که پدرم برایم ضبط صوت کوچکی خریده بود و هر روز صبح قبل از رفتن به اداره، آن را در کنار گوشم می‌گذاشت و می‌گفت «تا وقتی که ظهر از اداره برگردم، یک صفحه قرآن را تلاوت کن و یاد بگیر»، این پشتکار و جدیت پدر بود که مرا هم عاشق کتاب آسمانی کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۳:۱۷
مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی: طرح «هر طلبه یک وقف» اجرا شود حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خواستار اجرای طرح «هر طلبه یک وقف» شد و گفت: باید در زمینه‌های وقف در حوزه سلامت و علم به ویژه حوزه‌های علمیه فرهنگ سازی شود.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۵:۱۴
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: تربیت طلاب انقلابی و باسواد ضرورت امروز حوزه است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی با تاکید بر ضرورت تربیت طلاب انقلابی و باسواد، نقش عالمان دینی را روشنگری در جامعه دانست.
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۴:۵۸
مدیرحوزه‌ علمیه خراسان جنوبی خبر داد: برگزاری اردوهای جهادی و دوره های تابستانه در خراسان جنوبی حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی از برگزاری اردوهای جهادی و دوره‌های آموزشی تابستانه خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۸:۰۵
رئیس شورای خراسان جنوبی: کارهای فرهنگی باید با مدیریت جهادی انجام شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه دشمن برای ضربه زدن به حوزه فرهنگ کشور تلاش بسیاری می کند، گفت: فعالیت‌های فرهنگی در کشور باید با مدیریت جهادی و ابتکاری انجام شود.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۳:۵۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: هیچ خدمتی بالاتر از حل مشکلات مردم نیست حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ممکن است یک فرد متخصص هم باشد، اما اهدافی جز اهداف اصلی که باید را دنبال می کند، گفت: هیچ خدمتی بالاتر از حل مشکلات مردم نیست.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۰:۰۲
تبلیغ جهادی یک روحانی جوان در روستاهای کویری؛ از منبرهای جذاب و تاثیرگذار تا محرومیت زدایی از روستا و روستائیان حوزه/ طلبه جوانی که هم سن و سالهایش در فضای مجازی وقت سپری می‌کنند، با پوشیدن لباس مقدس روحانیت تلاش می‌کند تا با حضور در روستاهای کویری و محروم خراسان جنوبی، فقر فرهنگی و محرومیت را از چهره مردمان زحمت کش بزداید.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۰۹:۳۹
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: ضعف فرهنگی زمینه ساز تسلط دشمن است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تنها وقتی ضعف داریم، دشمن بر ما غلبه می کند، گفت: باید در جامعه اسلامی عدالت اجتماعی پیاده شود.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۶:۱۰
اساتید حوزه خراسان جنوبی در گفتگو با حوزه مطرح کردند: نمایش وحدت و اقتدار امت اسلامی در عید تکمیل بندگی حوزه/ امسال شکوه و عظمت ایران اسلامی بار دیگر با شرکت درنماز عید سعید فطر همانند دو واقعه تاریخی یعنی حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس و پرتاب موشک های سپاه بر قلب تروریست ها در منطقه خاورمیانه، برای جهانیان به نمایش گذاشته شد.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۵:۱۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس