*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ رجب ۱۴۴۰ \ Friday, March 22, 2019
امام جمعه طبس: «ولایت‌پذیری» مهمترین ویژگی‌ حضرت زینب(س)بود امام جمعه طبس با بیان این‌که «ولایت‌پذیری» از مهمترین ویژگی‌های حضرت زینب(س)بود، گفت: عزاداری در مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ویژه امام حسین(ع)،حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س)، چنانچه همراه با معرفت و شناخت باشد، تأثیرگذارتر است.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۰۸:۴۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد: میزبانی بقاع متبرکه خراسان جنوبی از ۱۲ هزار نفر در لحظه تحویل سال حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: بیش از ۱۲ هزار نفر سال نو را در جوار امامزادگان خراسان‌جنوبی تحویل کردند.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۸:۱۶
امام جمعه سربیشه : مبارزه با اشرافی گری، فساد و اختلاس مهمترین بحث عدالت گستری است حوزه/ امام جمعه سربیشه با اشاره به اینکه در عدالت گستری مهمترین بحث مبارزه با اشرافی گری و فساد و اختلاس ها است، گفت: خبرهای فساد اقتصادی که امروز در گوشه و کنار کشور می شنویم زیبنده نظام اسلامی نیست و این اختلاس های وجهه انقلاب را از بین می برد.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۶:۲۵
روحانیون خراسان جنوبی در گفتگو با «حوزه»: پیامبر(ص) و علی(ع) شناسنامه های امت اسلامی اند/ درس های مکتب علوی برای جامعه امروز حوزه/ انسان همواره برای رسیدن به کمال نیازمند سرمشق و نمونه عینی، قابل اعتماد و متعالی در ابعاد گوناگون است. در دین اسلام کامل ترین الگوهای تربیتی ائمه اطهار(ع) هستند و سپس در خانواده اسلامی والدین، به ویژه پدر در راس این قله قرار می‌گیرد که طبق حدیث نبوی، آن حضرت و حضرت علی(ع) پدران امت هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۷
کارشناس مذهبی در جمع معتکفین بیرجند: افق های آینده انقلاب در بیانیه گام دوم ترسیم شده است حوزه/ کارشناس مذهبی در جمع معتکفین بیرجند، گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب، رهبری افق ها را برای جوانان بیان کرده اند و مخاطب این بیانیه شما هستید که باید اتفاقات بزرگ را رغم بزنید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: ۱۰۲ وقف جدید در سال ۹۷ ثبت شده است حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در طول سال جاری ۱۰۲ وقف جدید به ثبت رسیده است، گفت: از این تعداد ۱۴ وقف منفعتی قرآنی است که از محل آن کمبود اعتبار فعالیت‌های قرآنی در استان جبران خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: واردات کالای قاچاق با شعار قطع نمی شود/ سوءمدیریت بدترین مشکل است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، سوءمدیریت را بدترین مشکل دانست و گفت: اگر می توانستند و جلوی قاچاق را می گرفتند، حال ما بهتر بود، اما علی رغم شعارهایی که می دهند انواع جنس های قاچاق وارد کشور می شود و جلوی تولید ملی را می گیرد
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۵
رئیس اداره اوقاف خوسف: طرح آرامش بهاری در ۵ بقعه مبارکه خوسف برگزار می شود رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف گفت: در آستانه سال جدید طرح آرامش بهاری در ۵ بقعه متبرکه این شهرستان برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد: جذب ۲۰۰ میلیون تومان از خیران برای پروژه های محرومیت زدایی حوزه/ مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: گروه های جهادی توانستند ۲۰۰میلیون تومان از منابع خیرین را جذب و وارد استان خراسان جنوبی کنند و برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی خدمات لازم را به مردم استان ارائه دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۸
خبرگزاری حوزه گزارش می دهد؛ فرهنگ سوزی در چهارشنبه های آخر سال حوزه/ چهارشنبه آخر سال وحشتی سرد بر دل‌ها می‌نشاند و سلامتی را در سال آینده به آرزو تبدیل می کند، حال اگر چهارشنبه انتظار به امید ظهور حضرت مهدی(عج) تبدیل شود،نوید امید در دل ها زنده خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۶
انتقاد شدید امام جمعه بیرجند از وضعیت کنونی کشور / کاری کرده اند که مردم درگیر خرید چند کیلو گوشت شده اند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بد عمل کردن مسئولین چه در گذشته و چه حال، باعث شده تا مردم به جای اینکه به دنبال آرمان های در اوج انقلاب بروند، درگیر تقسیم چند کیلو گوشت شده اند و یک عده نیز مشغول جمع کردن پول های میلیادری شده و یک عده به نان شبشان گرفتارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۲
استاد دانشگاه: چهارشنبه سوری یک سنت خرافی است استاد دانشگاه گفت: چهارشنبه سوری یک سنت بسیار اشتباه است و اگر آتش را یک نمادی بدانیم که می توانیم از شر عبور کنیم، تفکر خرافی است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸
کارشناس فرهنگی: چهارشنبه سوری مراسمی دور از عقل و منطق است حوزه/ حجت الاسلام شاهبیکی، چهارشنبه سوری را مراسمی دور از عقل و منطق دانست و گفت: عجیب است که غربی ها در بین تمام سنت های نیکویی که از قبل در تمدن ایران وجود داشته است روی همین مسئله ی چهارشنبه سوری دست گذاشته اند و مانور می دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: بیانیه گام دوم تمدن سازی انقلاب اسلامی در دنیاست حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند تمدن سازی انقلاب برای تحقق آرمان های بزرگ اساسی ابتدای انقلاب است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۵
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا: اتفاقات آن سوی مرزها در رصد نیروهای مسلح است حوزه/ فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا با بیان اینکه نیروهای مسلح گوش به فرمان رهبری هستند، گفت: امروز نه تنها ارتش می داند در آن سوی مرزهای کشور چه اتفاقی می افتد بلکه همه نیروهای مسلح این رصد را انجام می دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۵
عضو مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی: کمپین های ساخت و تجهیز مدارس راه اندازی شود حوزه/عضو مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی با بیان اینکه خیرین می توانند از طریق یک کمپین کمک های مردمی را جمع آوری و در نهایت یک مدرسه با نام همان کمپین احداث کنند، گفت: جامعه فرهنگیان نیز می توانند مدرسه ای بسازند که هر کلاس به نام یک معلم باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۶
امام جمعه بیرجند: هر جایی قانون پیاده شود، زیبایی موج خواهد زد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پیغمبران برای اجرای عدل مبعوث شده اند، گفت: جامعه بشری خوب نخواهد شد مگر اینکه تحت تعلیم قانون عدل قرار گیرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۶
امام جمعه بیرجند: موسیقی فاخر باید جای موسیقی های لهوی را بگیرند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید شعر، موسیقی، شعار، مدح، نوحه و... آنچنان حالت فاخری به خود بگیرد که بتواند افراد را جذب کند و جای موسیقی های لهو و لعب و محتواهای فاسد و مفسد را پر کند و این کار شدنی است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۴
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی خراسان جنوبی خبر داد: ظرفیت ۱۵۰ هزار نفری میزبانی از میهمانان نوروزی در هر شب حوز/مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی خراسان جنوبی مجموع ظرفیت هتل ها، مهمانپذیرها و مهمانسراهای ادارات را حدود ۱۵۰ هزار نفر اقامت در شب برشمرد و گفت: این موضوع باعث شده مدت اقامت گردشگران را افزایش دهیم که سال گذشته مدت متوسط اقامت هر مسافر در استان به دو شب رسید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۱
اجرای طرح آرامش بهاری در ۵۵ بقعه استان خراسان جنوبی حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه طرح آرامش بهاری در ۵۵ بقعه اجرایی می شود، گفت: در ۳۵ بقعه متبرکه جشن میلاد حضرت علی(ع) را در امامزاده های شاخص و منتخب خواهیم داشت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس