*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٠ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, October 21, 2017
سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: شناخت امام زمان(عج) مهمترین ویژگی منتظر واقعی است حوزه/ سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به شاخصه های منتظران ظهور، گفت: یکی از مهم ترین شاخصه های منتظران، کسب معرفت و شناخت آن امام همام است.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۱:۲۵
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی: حوزه خراسان جنوبی در پذیرش طلاب جدید محدودیت ندارد حوزه/ حجت الاسلام مشرفی با اشاره به شرکت یک هزار و۶۰۰ داوطلب در آزمون ورودی حوزه خراسان جنوبی، گفت: حوزه خراسان جنوبی در پذیرش طلاب جدید محدودیت ندارد و داوطلبانی که بتوانند مراحل پذیرشی را با موفقیت طی کنند، به مدارس معرفی می شوند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۹:۵۴
مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی (ع) بیرجند: حرکت در مسیر ولایت فقیه مهمترین شاخصه رئیس جمهور مطلوب است حوزه/ مدیر مدرسه امام حسن مجتبی (ع) بیرجند با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: ولایت پذیری، حرکت در مسیر ولایت، کار جهادی و ارزشی بودن از مهمترین شاخصه‌های کاندیدای اصلح است.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۹:۰۳
قائم مقام بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی: فرزند آیت الله العظمی مکارم شیرازی به بیرجند سفر می‌کند حوزه/ قائم مقام بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) با بیان اینکه اجتماع مردمی یاوران مهدی(عج) روز ۲۲اردیبهشت ماه به صورت راهپیمایی در بیرجند برگزار می‌شود، گفت: این هفته فرزند آیت الله العظمی مکارم شیرازی به بیرجند سفر می‌کند.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۴:۰۱
نماینده ولی فقیه خراسان جنوبی: برای انتخاب اصلح، رفتار طرفداران کاندیداها مورد توجه قرار گیرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مشورت در انتخابات امری لازم و ضروری است، گفت: برای انتخاب اصلح باید طرفداران کاندیدا را بشناسیم و در رفتار آنها دقت نظر داشته باشیم.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۸:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: عدالت طلبی اهل بیت(ع) همه مردم دنیا را مجذوب کرده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اوج راهپیمایی بین المللی اربعین استکباری ستیزی و ارادات به اهل بیت است، گفت: عدالت‌‏طلبی مهم‌ترین مسأله است و رابطان عتبات عالیات کار بسیار بزرگی انجام می‏‌دهند، زیرا انگیزه مردم را در این جهت پرورش داده و رابط بین قلب‌‏های مردم و اهل بیت(ع) هستند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۲۱:۵۵
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد: «استکبار ستیزی» و «ولایت مداری» دو شاخصه مهم رئیس جمهور مطلوب حوزه/ امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، گفت: استکبار ستیزی و ولایت مداری، جزء شاخصه‌های مهمی است که رئیس جمهور باید داشته باشد و از این رو به این مهم در انتخابات پیش رو باید توجه کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۷:۲۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دنیا در انتظار معلمانی مانند شهید مطهری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه معلم واقعی خداوند است، گفت: دنیا منتظر معلمانی است که در راستای تعلیم الهی و انبیاء، مانند شهید مطهری،کار کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۶:۰۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: خاطرات پیشکسوتان دفاع مقدس ثبت و ضبط شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که روحیه ایثار و جان فشاني های دوران هشت سال دفاع مقدس باید حفظ شود، خواستار ثبت و ضبط خاطرات پیشکسوتان آن دوران شد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۵:۲۷
کارشناس دینی: عدالت خواهی از مهمترین اهداف بعثت خاتم الانبیاء(ص) بود حوزه/ یک کارشناس مذهبی با بیان این که رسول خدا(ص)، دارای کاملترین صفات اخلاقی بود، گفت: "عدالت خواهی"، یکی از مهمترین اهداف بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص) بوده است.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۹:۰۴
کارشناس حوزوی: جوانان مشاوره های قبل از ازدواج را جدی بگیرند حوزه/ کارشناس حوزوی گفت: زوجین در ابتدای امر از روی احساس تصیم به ازوداج می‌گیرند، بعد با گذشت چند ماه و یا یک سال از زندگی تازه می‌فهمند که نمی‌توانند یکدیگر را درک کرده و هر کدام ساز ناکوک خود را می‌زند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۶:۲۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: برخی به اسم شیعه در زمین دشمنان اهل بیت(ع) بازی می کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز برخی افراد به اسم شیعه و مسلمان در جبهه دشمن بازی می‌کنند، گفت: این افراد می‌توانند در قالب شهروندان عادی جامعه و یا حتی یکی از دولتمردان باشند و از این رو نیاز است که طلاب و روحانیون به کمک انقلاب بیایند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۶:۱۷
رئیس مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه: شبکه صادرات مازاد تولیدات مردمی تشکیل شود حوزه/ رئیس مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه با بیان این که شبکه صادرات مازاد تولیدات هسته های مردمی اقتصاد مقاومتی تشکیل گردد، گفت: اگر این شبکه تشکیل نشود، تولیدات داخلی بر روی دست ما باقی خواهند ماند و به اقتصاد ضرر وارد خواهد شد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۷:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:فرمان اجرای اقتصاد مقاومتی همانند فرمان آزاد سازی خرمشهر است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: همان طور که در زمان جنگ فرمان آزادسازی خرمشهر داده شد، امروز هم فرمان اقتصاد مقاومتی داده شده است.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۵:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: مشکلات کشور با باند بازی حل نمی‌شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه منویات مقام معظم رهبری نسخه شفا بخشی برای مشکلات کشور است، گفت: متأسفانه برخی از ما به دنبال کارهای سیاسی رفته و مقوله فرهنگ را فراموش کردیم، و دشمن نیز از همین روزنه، به دنبال نفوذ و ضربه زدن به نظام و اسلام است.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۸:۴۲
کارشناس و محقق دینی : مسئولان از کنار قاچاق کالا بی تفاوت عبور نکنند/ بیکاری منشا بسیاری از آسیب های اجتماعی است حوزه/ عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به راهکارهای تحقق شعار سال تعیین شده از سوی رهبری، گفت: دولت به تنهایی نمی تواند در عرصه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال قدمی بردارد، بلکه باید در راستای تحقق این مهم، همه مسئولان دست به دست یکدیگر داده و تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۲:۲۶
امام جمعه شهرستان قاین: حوزه های علمیه سهم زیادی در تحقق شعار سال دارند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اصفهانی با بیان این که حوزه های علمیه سهم زیادی در تحقق شعار سال دارند، گفت: به دلیل نفوذ کلام بالای روحانیت در بین مردم، آنان باید به فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و تبیین منویات مقام معظم رهبری بپردازند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۷:۱۴
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی: مسئولان موانع پیش روی تولید را رفع کنند حوزه/ یکی از دلایل نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری توجه بیشتر بر اصل تولید و اشتغال به عنوان ضرورت امروز جامعه است، لذا باید مسئولان مشکلات سرمایه گذاران و موانع تولید را رفع کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۵:۲۵
حذف معنویت ریشه تمام مشکلات بشر امروز است حوزه/ حجت الاسلام مرتضائی نیا گفت: معنویت حقیقی، رویگردانی انسان از وابستگی به دنیا، خدایی شدن، تهذیب نفس و توجه به حیات دنیوی و اخروی است.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۸:۳۰
امام جمعه موقت بیرجند: معتکف واقعی باید به دنیا پشت کند حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه بهره برداری درست از اعتکاف دغدغه مسئولان است، گفت: معتکف واقعی باید به همه چیز دنیوی پشت کرده و تنها به خالق آفریدگار فکر کند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۷:۳۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس