*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: راهی را طی کرده ایم که از عهده دیگر کشورها بر نمی آمد/ هر طلبه ای باید یک مطهری باشد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: به پشت سر که نگاه می کنیم، می بینیم راه طولانی را طی کرده ایم که از عهده کشورهای دیگر بر نمی آید، لذا باید قدم دوم را برداشت.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: موج های سیاسی نمی تواند اهل ایمان را غرق کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه موج های سیاسی، نمی تواند اهل ایمان را غرق کند، گفت: من و شما نباید اهل فتنه باشیم اما از فتنه نیز نباید بترسیم.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۳۷
ایثار به وسعت دلدادگی؛ مادر شهیدی که تمام دارایی‌اش را وقف حوزه علمیه کرد حوزه/ تمام دارایی مادر شهید، یک باب منزل مسکونی است، که آن را هم وقف حوزه علمیه کرده تا برایش باقیات الصالحات باشد، منزلی که هرگز نماز شب مادر در آن ترک نشده و روزانه بیش از ۵ هزار صلوات در آن ختم شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۴۹
کارشناس مذهبی خطاب به طلاب : میان مردم بروید و مسائلشان را پاسخ بگویید حوزه/کارشناس مذهبی با بیان اینکه باید تلاش کنید و بروید دنبال مردم نه این که منتظر باشید مردم به شما رجوع کنند، گفت: در منطقه بیرجند بزرگانی داشتیم که خودشان دنبال مردم می رفتند و مسائلشان را پاسخ می گفتند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۸:۱۸
امام جماعت اهل سنت زیرکوه: حفظ انقلاب و نظام اسلامی هزینه دارد حوزه/ مولوی حسینی با تاکید بر اینکه قطعا نگه داشتن انقلاب و نظام اسلامی بها دارد و بهای آنها را باید بپردازیم، بیان داشت: اگر بخواهیم نظام اسلامی تداوم پیدا کند باید ما هم مساعدت ها و کمک های خودمان را مضاعف کنیم و هوشیاری و توده جامعه را بیشتر کنیم و امیدواریم دشمن باز هم مأیوس بماند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۷:۴۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی: ۲۴۷ مسجد و نمازخانه اهل سنت در خراسان جنوبی وجود دارد حوزه/مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی با با بیان اینکه ۲۴۷ مسجد یا نمازخانه فعال، نیمه فعال و غیرفعال در سطح استان خراسان جنوبی وجود دارد، گفت: هر دهه از انقلاب ۴۰ مسجد یا نمازخانه به اهل سنت اضافه شده است که این ها براساس اعلام خود اهل سنت بوده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۶:۲۵
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان: امام جماعت، مدیر مسجد است/ جوانان گام دوم انقلاب را بردارند حوزه/رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، امام جماعت را مدیر مسجد خواند و گفت: مسجد یک کانون فرهنگی برای پرورش جوانان مومن دارای انگیزه است و در این مسیر هر بخشی را نتوانیم تأمین کنیم بخشی از مسئولیت ما بر زمین مانده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۲۴
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: شیعه انگلیسی و سنّی آمریکایی هر دو ریشه اسلام را می خشکانند حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شیعه انگلیسی زمانی که بیش از هر چیزی وحدت، مطرح است ضد آن عمل می کند، سنّی آمریکایی هم کارهایی می کند که ربطی به اسلام ندارد و جنایتی نیست که فروگذاری نکند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۲۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: عده ای برای حذف شعار «مرگ بر ‌آمریکا» حرف های عوام پسند می زنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه رهبر انقلاب شعار «مرگ بر آمریکا» را تفسیر کرده اند، گفت: خیلی ها توجه ندارند که شعار چه می کند و بعد حرف هایی می زنند که عوام می پسندد، اما باید بدانند آنچه آمریکا را از چهل سال پیش تاکنون به خاک سیاه کشانده، همین قدرت شعار بوده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۴:۴۲
حجت الاسلام و المسلمین فرحزاد: سوء مدیریت ها باعث به وجود آمدن مشکلات شده است حوزه/ کارشناس مذهبی با بیان اینکه باید فرا حزبی و فرا گروهی فکر کرد، گفت: ما بحران مدیریت داریم و سوء مدیریت ها باعث به وجود آمدن مشکلات می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۹:۴۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی : بزرگان اهل سنت وجود حضرت زهرا(س) را معجزه می دانند حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بزرگان درجه یک برادران اهل سنت از جمله امام فخر رازی وجود مقدس حضرت زهرا(س) را معجزه می دانند، گفت: همان چیزی که در مورد نزول سوره مبارکه کوثر شنیده ایم، این ها هم این حرف را می گویند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۳:۵۸
حجت الاسلام فرحزاد در بیرجند: توسل به اهل بیت(ع) راه رسیدن به آرزوهاست حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد یکی از راه‌های رسیدن به آرزوهای بلند را توسل به اهل بیت(ع) و به ویژه حضرت زهرا(س) دانست و گفت: ائمه اطهار(ع) برای برآورده شدن حاجات و خواسته های انسان‌ها واسطه‌ای بین آنها و خدا هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۳:۵۷
معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی: رفتارهای زننده به صورت عرف درآمده است حوزه/معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه به قدری تبلیغات وسیع است که جای رفتارهای بد و خوب در جامعه تغییر کرده است و انجام رفتارهای زننده در باب عرف در جامعه بدل شده است، گفت: ما امروز دچار مشکل جاهلیت مدرن شده ایم به گونه ای که زن را تنها بخاطر جذابیت ها و سوءاستفاده کردن از آن می خواهند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۰:۵۳
مدیر حوزه علمیه رضویه بیرجند: امام خمینی(ره) و امام خامنه ای خیر کثیرند حوزه/مدیر حوزه علمیه رضویه بیرجند ولایت فقیه را در رأس نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: امام خمینی(ره) و امام خامنه ای از فرزندان حضرت زهرا(س) بوده و خیر کثیر هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۰:۱۲
روحانیون شیعه و سنی از حضرت زهرا(س) می‌گویند؛ حضرت زهرا(س)با ولادتش‌ به زن‌ها ارزش داد/ الگوی بشریت در تمام دوران ها حوزه/ عظمت وجودی حضرت صدیقه طاهره(س) به قدری است که بزرگان در بیان مقام آن حضرت اظهار عجز می کنند و صحبت از زهرای مرضیه را امری دشوار می پندارند و تنها ائمه معصومین(ع) هستند که به حقیقت آن وجود نازنین دسترسی دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۰:۰۰
امام جمعه اهل سنت درمیان: حضرت زهرا(س)الگویی برای همه جوامع انسانی است حوزه/امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان اینکه فاطمه (س) الگویی برای همه جوامع انسانی است، گفت: حضرت زهرا (س) می تواند الگویی برای همه جوامع انسانی بویژه جامعه زنان باشد و زنان ما می توانند سبک و سیره زندگی خود را براساس خط و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و همچنین حضرت زهرا(س) شکل دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۵:۰۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: شهدای اول انقلاب همچون شهدای صدر اسلام دوران سختی را سپری کردند حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شهدای اول انقلاب که در دوران سخت استقامت کردند و شکوه آفريدند انسان را به یاد شهادت یاسر، سمیه و پدر و مادر حضرت عمار یاسر می اندازد که دوران سختی را سپری کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۱:۴۵
در گام دوم انقلاب باید به صورت جدی وارد میدان شد/ از تجربه ها درس بگیریم و کار خود را اصلاح کنیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید از تجربه ها درس گرفت و کار خود را اصلاح کنیم، گفت: در گام دوم انقلاب باید به صورت جدی وارد میدان شویم و حرکت پر شتابی را آغاز نماییم.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۱:۴۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: فضای مجازی عامل بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:بسیاری از آسیب هایی که به خانواده ها وارد شده، فضای مجازی آن را تشدید کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۱:۴۰
امام جمعه نهبندان: استفاده از کالای داخلی لازمه تقویت اقتصاد کشور است حوزه/امام جمعه نهبندان گفت: باید از کالاهای داخلی استفاده و از ورود کالاهایی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود، جلوگیری کنیم و برای تقویت کارخانه‌ها و اشتغال جوانان از کالاهای داخل استفاده کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۲:۱۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس