*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
الگویی از ارتباط موثر با نوجوانان؛ روحانی که هم روانشناس است و هم مربی کاراته حوزه/ روحانی جوان ۲۷ ساله هم روانشناس است و هم مربی کاراته. او توانسته جوانان و نوجوانان زیادی را به سمت خود جلب کند، به گونه ای که هنگام نماز در هر کجا که باشد، در سالن کاراته، در زمین فوتبال و یا در کلاس درس، پشت سرش صفی از جوانان و نوجوانان برای اقامه نماز بسته می شود.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۸:۲۱
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد: وقف ۵۳ مورد جدید از ابتدای سال ۹۷ تاکنون در بیرجند حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه درآمد موقوفات امسال ۱۷ درصد و در بقاع متبرکه ۱۴ درصد نسبت به برنامه جلوتر هستیم، گفت:از ابتدای امسال ۵۳ وقف جدید داشتیم که بر مبنای نیاز جامعه بوده است و همچنین ۳۵۲ مبلّغ در کلیه مراسمات ملی و مذهبی و آئینی داشته ایم.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۳:۲۱
مدیر کل‌ امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امورخیریه: پاسداشت فضائل اخلاقی از مهمترین برکات موقوفات است / یکی از مهمترین اقدامات دشمن، کمرنگ کردن ارزش‌های دینی است حوزه/ مدیر کل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این‌که موقوفات و واقفان یکی از بزرگ‌ترین ارزش‌هایی که داشته‌اند در راستای پاسداشت فضائل اخلاقی است، گفت: حوزه‌های علمیه به عنوان یکی از مهمترین اماکن پاسخگو به شبهات از دیرباز به وسیله موقوفات اداره‌ شده‌اند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۳:۱۲
مدیر مدرسه علمیه جعفریه سرایان: روحانیون دستاوردهای انقلاب را تبیین کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه جعفریه سرایان گفت: امروز طلاب و روحانیون باید آرمان ها، ارزش ها و دستاوردهای انقلاب را در جامعه به خوبی تبیین و تبلیغ کنند که جلوی کمرنگ شدن عزت و اقتدار جمهوری اسلامی که دشمنان سعی به انجام آن دارند را بگیرند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۹:۵۳
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف: وقف‌های جدید منطبق با نیازهای روز جامعه باشد/ واقفان دست متولیان را باز بگذارند حوزه/رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف با بیان این‌که بایستی واقفین بر اساس نیازهای روز جامعه به وقف اموالشان بپردازند، گفت: باید فردی که وقف می‌کند دست متولیان را باز گذارد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۹:۲۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: عبادتی بالاتر از حل مشکل مردم نیست حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عبادت ۷۰ جز است، اما از بهترین عبادات، انجام وظیفه و خدمت به خلق خدا مشروط به قصد قربت است؛ درواقع هرکاری که از نظر کارشناسی قابل قبول و وظیفه شخص شناخته بشود و در آن نیت الهی داشته باشد، عبادت است.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۴:۵۵
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران: تامین امنیت مردم و کشور اولویت اول نیروی هوایی است حوزه/فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تامین امنیت در اولویت اول قرار دارد و تلاشمان این است که با توجه به زیرساخت هایی که در شهر بیرجند قرار دارد مستقر شویم و وظیفه خودمان که تامین امنیت ملی و مردم منطقه است را به اجرا در آوریم.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۳:۵۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:تلاش دشمن برای مذاکره به خاطر ترس و مکر است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن همواره تشر می‌زند، شرط می‌گذارد و از مذاکره صحبت می‌کند تاکید کرد: مذاکرات تزویر و مکر است و اینکه دشمن شرط و شروط می گذارد علتش این است که دشمن می ترسد و جز این نمی تواند باشد.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۳:۵۳
سرگذشت خواندنی یک استاد حوزه؛ از کار در کارگاه «جوشکاری و آهنگری» تا رسیدن به کرسی تدریس حوزه/ خانواده ام به شدت با طلبه شدن من مخالفت می کردند، لذا برای اینکه قدر عافیت را بدانم و از تصمیمم برگردم، من را به کار کردن در جوشکاری مشغول کردند ...
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۹:۴۴
امام جمعه فردوس: امام رضا(ع) بهترین محور وحدت امت اسلام است حوزه/ امام جمعه فردوس با تاکید بر این‌که یکی از عوامل وحدت‌زا در جوامع اسلامی الگوگیری از سیره ائمه معصومین(ع) است، گفت: امام رضا(ع)، بهترین محور وحدت شیعه و سنی است و حضرت در مقابل امواج خروشان دریای سیاست حاکم در زمان خود به مقابله پرداخت و روش ایشان در تحولات اجتماعی و سیاسی آن روز الگویی برای همگان است.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۲:۴۱
فضائل پیامبر اعظم(ص) از زبان روحانیون شیعه و سنی؛ بازخوانی سیره پیامبر(ص) نسخه درمان دردهای امروز جامعه است/ وحدت نبوی؛ حلقه گمشده جهان اسلام حوزه/ بدون شک بازگشت به سیره نبوی، بازگشت به حریت، عزت، آزادگی، وحدت و سعادت و نسخه شفابخش دردهای امروز جوامع اسلامی است و همه بدی ها، ذلت‌ها و شقاوت‌ها ناشی از دور شدن از آن سرچشمه زلال است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۰۸:۴۵
امام جمعه موقت بیرجند: نیات واقفین‌ به سمت نیازهای روز جامعه هدایت شود حوزه/امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر ضرورت اولویت‌سنجی در بحث وقف، گفت: نیات واقفان به سمت نیازهای ضروری جامعه همچون حوزه‌های علمیه، بهداشت و درمان، معالجه بیماران خاص و ازدواج جوانان سوق داده شود.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۰۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اگر درآمد وقف غیر از نیت واقف هزینه شود گویی دزدی شده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی وقف و احیای موقوفات، تصریح کرد: اگر درآمد وقف در جایی غیر از نیت واقف هزینه شود، گویی دزدی شده است.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۵:۰۹
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی: مجموع درآمد موقوفات خراسان جنوبی به بیش از ۲ میلیارد تومان رسید حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی درآمد در جهت مدارس علوم دینی را بیش از ۲۸۲ میلیون تومان، در جهت نیات مذهبی ۸۹۷ میلیون تومان، در نیات مساجد هم بیش از ۱۳۶ میلیون تومان برشمرد و گفت: مجموع درآمد موقوفات در استان خراسان جنوبی تا امروز بیش از ۲ میلیارد و ۷۸۴ میلیون تومان بوده است.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۰۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد: اجرای ۱۵۷ برنامه در دهه وقف خراسان جنوبی حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۵۷ برنامه در دهه وقف در سطح استان اجرا می‌شود، گفت: از ابتدای سال جاری تا امروز ۵۳ وقف جدید در سامانه ثبت‌شده ‌است.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۱:۵۸
خبرگزاری حوزه گزارش می دهد؛ قدم قدم با زائران رضوی در مسیر عاشقی/ پاهای تاول زده راهیان عشق حوزه/ پس از اربعین حسینی، دوست داران امام هشتم(ع) اکنون با پای پیاده راهی حرم دوست هستند تا سه روز دیگر خود را در جوار آن حضرت ببینند.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۱:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: آمریکا بداند مردم ایران حرف نمی زنند بلکه عمل می کنند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: استکبار دل در رخنه ایجاد کردن در بین مردم بسته است، ولی از آن غافل است که مردم ما همانند آنان حرف نمی زنند بلکه در عمل ثابت می کنند و آنها هیچگاه زانو زدن ملت ما را نخواهند دید.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۵:۰۳
حماسه ای دیگر با شعار «مرگ بر آمریکا»/ تیر تحریم ها به سنگ خورد حوزه/ ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی باری دیگر در صحنه حضور یافتند تا نشان دهند دشمنان این مرز و بوم همچنان که امام راحل فرمودند، هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۳۹
با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛ تشکر از حضور پرشور مردم بیرجند در راهپیمایی ۱۳ آبان حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی مردم همیشه در صحنه استان تشکر و قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۱۶
مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند: مسئولیت جوانان در حفظ انقلاب سنگین تر از نسل گذشته است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند گفت: جوانان با توجه به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری که فرمودند "ترس از استکبار و آمریکا در تمام دنیا ریخته " وارد بر میدان شده اند و ما نیز به عنوان یک ایرانی باید تلاش کنیم کشور خود را بسازیم و به وظایف خود عمل کنیم.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت