*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨ \ Wednesday, May 24, 2017
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دنیا در انتظار معلمانی مانند شهید مطهری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه معلم واقعی خداوند است، گفت: دنیا منتظر معلمانی است که در راستای تعلیم الهی و انبیاء، مانند شهید مطهری،کار کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۶:۰۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: خاطرات پیشکسوتان دفاع مقدس ثبت و ضبط شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که روحیه ایثار و جان فشاني های دوران هشت سال دفاع مقدس باید حفظ شود، خواستار ثبت و ضبط خاطرات پیشکسوتان آن دوران شد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۵:۲۷
کارشناس دینی: عدالت خواهی از مهمترین اهداف بعثت خاتم الانبیاء(ص) بود حوزه/ یک کارشناس مذهبی با بیان این که رسول خدا(ص)، دارای کاملترین صفات اخلاقی بود، گفت: "عدالت خواهی"، یکی از مهمترین اهداف بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص) بوده است.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۹:۰۴
کارشناس حوزوی: جوانان مشاوره های قبل از ازدواج را جدی بگیرند حوزه/ کارشناس حوزوی گفت: زوجین در ابتدای امر از روی احساس تصیم به ازوداج می‌گیرند، بعد با گذشت چند ماه و یا یک سال از زندگی تازه می‌فهمند که نمی‌توانند یکدیگر را درک کرده و هر کدام ساز ناکوک خود را می‌زند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۶:۲۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: برخی به اسم شیعه در زمین دشمنان اهل بیت(ع) بازی می کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز برخی افراد به اسم شیعه و مسلمان در جبهه دشمن بازی می‌کنند، گفت: این افراد می‌توانند در قالب شهروندان عادی جامعه و یا حتی یکی از دولتمردان باشند و از این رو نیاز است که طلاب و روحانیون به کمک انقلاب بیایند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۶:۱۷
رئیس مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه: شبکه صادرات مازاد تولیدات مردمی تشکیل شود حوزه/ رئیس مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه با بیان این که شبکه صادرات مازاد تولیدات هسته های مردمی اقتصاد مقاومتی تشکیل گردد، گفت: اگر این شبکه تشکیل نشود، تولیدات داخلی بر روی دست ما باقی خواهند ماند و به اقتصاد ضرر وارد خواهد شد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۷:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:فرمان اجرای اقتصاد مقاومتی همانند فرمان آزاد سازی خرمشهر است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: همان طور که در زمان جنگ فرمان آزادسازی خرمشهر داده شد، امروز هم فرمان اقتصاد مقاومتی داده شده است.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۵:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: مشکلات کشور با باند بازی حل نمی‌شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه منویات مقام معظم رهبری نسخه شفا بخشی برای مشکلات کشور است، گفت: متأسفانه برخی از ما به دنبال کارهای سیاسی رفته و مقوله فرهنگ را فراموش کردیم، و دشمن نیز از همین روزنه، به دنبال نفوذ و ضربه زدن به نظام و اسلام است.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۸:۴۲
کارشناس و محقق دینی : مسئولان از کنار قاچاق کالا بی تفاوت عبور نکنند/ بیکاری منشا بسیاری از آسیب های اجتماعی است حوزه/ عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به راهکارهای تحقق شعار سال تعیین شده از سوی رهبری، گفت: دولت به تنهایی نمی تواند در عرصه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال قدمی بردارد، بلکه باید در راستای تحقق این مهم، همه مسئولان دست به دست یکدیگر داده و تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۲:۲۶
امام جمعه شهرستان قاین: حوزه های علمیه سهم زیادی در تحقق شعار سال دارند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اصفهانی با بیان این که حوزه های علمیه سهم زیادی در تحقق شعار سال دارند، گفت: به دلیل نفوذ کلام بالای روحانیت در بین مردم، آنان باید به فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و تبیین منویات مقام معظم رهبری بپردازند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۷:۱۴
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی: مسئولان موانع پیش روی تولید را رفع کنند حوزه/ یکی از دلایل نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری توجه بیشتر بر اصل تولید و اشتغال به عنوان ضرورت امروز جامعه است، لذا باید مسئولان مشکلات سرمایه گذاران و موانع تولید را رفع کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۵:۲۵
حذف معنویت ریشه تمام مشکلات بشر امروز است حوزه/ حجت الاسلام مرتضائی نیا گفت: معنویت حقیقی، رویگردانی انسان از وابستگی به دنیا، خدایی شدن، تهذیب نفس و توجه به حیات دنیوی و اخروی است.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۸:۳۰
امام جمعه موقت بیرجند: معتکف واقعی باید به دنیا پشت کند حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه بهره برداری درست از اعتکاف دغدغه مسئولان است، گفت: معتکف واقعی باید به همه چیز دنیوی پشت کرده و تنها به خالق آفریدگار فکر کند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۷:۳۱
مدیر مدرسه علمیه شهر بشرویه: روحانیون جایگاه اعتکاف را تبیین کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهر بشرویه استان خراسان جنوبی با بیان این که اعتکاف، یکی از برنامه های سازنده الهی برای تعالی انسان است، گفت: تبیین جایگاه اعتکاف از ضروریات است.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۵:۴۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: تماشاچی تحریف انقلاب نباشیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علما باید برای روشنگری عقلی، شرعی و سیاسی مردم در صحنه باشند و اگر ما تماشاچی باشیم تا اسلام و انقلاب را تحریف و احکام فقهی را به بازی بگیرند، نه تنها چیزی به دست نمی‌آوریم، بلکه بدترین ظلم را می‌کنیم.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۵:۳۷
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی: حوزه انقلابی تحول گراست حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح‌های تحولی خود را تهیه کرده ایم، گفت: حوزه علمیه خراسان جنوبی تلاش دارد، تا این استان محل تربیت طلاب انقلابی باشد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۲۲:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دین شناسی شرط اول دینداری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه طلاب سنگرنشینان علم و ایمان هستند، گفت: حوزه‌های علمیه مانند سرباز خانه در برابر استکبار هستند و هر چه سربازان آن توانمند تر باشند، ترس دشمن بیشتر می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۸:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: شهید آوینی ها هنر را به معنای حقیقی ارائه دادند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هنر اصیل در اسلام بوده و از آن ما مسلمانان است، گفت: دنیای غرب، جهان را با بی هنری خود آتش کشیده است و نمی‌داند به کجا می‌رود و سرگردان است.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۶:۴۰
مسئول ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی خبر داد: اعزام طلاب و روحانیون به ۴۰۰ مدرسه دانش آموزی برای اقامه نماز حوزه/ مسئول ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته در بیش از ۴۰۰مدرسه طلاب ومبلغان دینی برای اقامه نماز اعزام شدند، گفت: حوزه‌های عملیه نقش تعیین کننده‌ای در توسعه فرهنگی نماز در جامعه دارند.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۲:۴۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: در کار فرهنگی تنها باید با خدا معامله کنیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر بخواهیم جامعه ای سالم داشته باشیم، باید ابتدا سالم سازی را از خانه خود آغاز کنیم، گفت: در کار فرهنگی باید تنها با خدا معامله کنیم.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۴:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس