*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
مدیرکل صدا و سیمای استان خراسان جنوبی: انیمیشن واقعیت مجازی «شکست آمریکا» تولید شد حوزه/مدیرکل صدا و سیمای استان خراسان جنوبی از تولید انیمیشن واقعیت مجازی با عنوان «شکست آمریکا» خبر داد و گفت: این انیمیشن ویژه جوانان، نوجوانان و کودکان است و مجوز پخش آن صادر شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۹:۰۷
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی: موزه استکبارستیزی خراسان جنوبی طرح مصوب ملی است حوزه/مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در سطح استان دو طرح مصوب کشوری داریم گفت: این دو طرح شامل موزه استکبارستیزی و مرکز فرهنگی دفاع مقدس در مرکز استان می باشند که هنوز تا تکمیل آن فاصله زیادی داریم.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۹:۱۶
استاندار خراسان جنوبی خبر داد: تصویب ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل یادمان های شهدا حوزه/استاندار خراسان جنوبی با اعلام اینکه در سفر آقای نوبخت مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل یادمان های شهدا تصویب شد، گفت: شاید بتوان از این اعتبار در صورت تخصیص برای موزه استکبارستیزی طبس استفاده کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۹:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: «پاسداران» اصحاب امام حسین(ع) در این زمانند/ عربده کشی های آمریکا به جایی نمی رسد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عربده کشی ها و تبلیغات گسترده ای که دشمنان به ویژه آمریکا به راه انداخته اند به خاطر این است که تنها مانع برای رسیدن به اهدافشان که همان سلطه بر جهان است را اصحاب حسین(ع) در زمان حاضر می دانند و این اصحاب چه در لباس پاسدار، چه بسیج و به طور کلی ملت بزرگ ایران در مقابلشان ایستاده اند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۵:۴۲
امام جمعه بیرجند: به روستائیان توجه بیشتری شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در برخی موارد خود افراد می خواهند که در منطقه بمانند اما به خاطر ایجاد مشکلات فراوان ناچار است که محل زندگی اش را ترک و به دیگر استان ها مهاجرت کند، و این اقدام باعث می شود که برای دولت، جامعه و خودش مشکلاتی ایجاد کند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۰۵
روحانیون از نقش برجسته سپاه و سپاهی می گویند؛ پاسداران عزت و شرف ایران و ایرانی تنها نیستند/ ملت یکدل و یکصدا در پشتیبانی از مجاهدان مخلص حوزه/ سپاه پاسداران نهادی برآمده از مردم است که پاسدار انقلاب و عزت و شرف ایران و ایرانی است و مجاهدان مخلص این نهاد انقلابی در صیانت از این مرز و بوم پرافتخار از جان هم می گذرند تا به تعبیری آب در دل مردم تکان نخورد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۱:۵۱
امام جمعه اهل سنت بیرجند: اگر مسلمانان کنار هم باشند می‌توانند در یک روز اسرائیل را نابود کنند حوزه/امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه وحدت رمز موفقیت مسلمانان در برابر استکبار جهانی است گفت: اگر مسلمانان در کنار هم قرار گیرند و صف واحدی داشته باشند می‌توانند در یک روز اسرائیل را از بین ببرند و استکبار جهانی نمی‌تواند در برابر مسلمانان زورگویی کند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۱:۵۱
بقعه ای با ۷۲ چراغ فروزان در ورودی شهر بیرجند حوزه/سید حامدالله علوی از نوادگان امام محمد باقر(ع) با گروهی از افراد خاندان خود از مدینه به ری و از آن جا به خراسان می‌آیند، بعد از شهادت او، سید محمد نقیب رهبری گروه را برعهده گرفته و همراه با باقی مانده سپاه راهی کوه‌های باقران می‌شوند و در نهایت نیز حدود ۷۲ نفر از این افراد در ورودی شهر بیرجند که به دره شیخان معروف است غافلگیر شده و قتل عام می‌شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۹:۱۹
امام جمعه سربیشه خواستار شد: توجه خیرین مدرسه ساز به توسعه معنوی مدارس حوزه/امام جمعه سربیشه گفت: با توجه به اینکه کار خیرین مدرسه ساز به اندازه تعلیم و تربیت دارای اهمیت بسیار است، باید بحث توسعه معنوی مدارس و کمک به دانش آموزان مورد توجه خیرین قرار بگیرد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۸:۱۰
امام جمعه بیرجند: علم و دین هرگز از یکدیگر جدا نیستند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علم و دین باید با یکدیگر و در کنار هم باشند؛ اگر دین از دانش جدا شود سر از خرافات در می آورد، و اگر دانش از دین جدا شود آتش به بار خواهد آورد، لذا باید قدر این فرصت را بدانیم.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۶:۰۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: علم به تنهایی مسئله را حل نمی کند نیازمند عمل است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه علم به تنهایی مسئله را حل نمی کند بلکه نیازمند عمل است، گفت: از فتنه های آخرالزمان همین بس که انسان شاید در ابتدای صبح دین داشته باشد، اما ظهر از راه دین منحرف گردد و به بیراهه برود.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۲:۴۸
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی: خدمت به مردم اولین اولویت سپاه پاسداران است حوزه/ سردار قاسمی با تاکید بر این که خدمت به مردم اولویت اول سپاه پاسداران است، تصریح کرد: در راستای فرمان مقام عظمای ولایت، کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در اولویت برنامه های سپاه قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۰:۳۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع): «سپاه» پاسدار انقلاب و امنیت مردم است حوزه/مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: پاسداران، راه سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) را ادامه می دهند و آن مجموعه ای که باید از اسلام و انقلاب اسلامی حراست کند؛ مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۰۸:۱۰
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی: وحدت رمز پیروزی مسلمانان در برابر استکبار جهانی است حوزه/ رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی با بیان اینکه وحدت رمز پیروزی مسلمانان در برابر استکبار جهانی است گفت: باید شیعه و سنی نقاط مشترک خود در دین اسلام را بیش از پیش تقویت کنند.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۱:۰۵
امام جماعت اهل سنت زیرکوه مطرح کرد: تفرقه موجب نفوذ دشمن به ذهن و افکار مسلمین می شود حوزه/ امام جماعت اهل سنت زیرکوه در خصوص ایجاد تفرقه و نفوذ دشمنان در ذهن و افکار مسلمانان، گفت: خداوند می فرماید اگر تفرقه را بین خودتان جای دادید، سست خواهید شد و دشمن در ذهن و افکار شما نفوذ خواهد کرد.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۶:۰۶
امام جمعه بیرجند: کوتاهی در حوزه سلامت ده ها مشکل دیگر به وجود می آورد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سهل انگاری در سلامت افراد، باعث می گردد تا ده ها مشکل دیگر به واسطه آن به وجود آید.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۳:۴۵
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی: مردم هیچ گاه کم نمی گذارند و در میدان عمل حضور دارند حوزه/ مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید حضوری موفق، موثر و مفید برای مردم سیل زده داشته باشیم، گفت: مردم خراسان جنوبی همیشه انقلابی بودن خود را ثابت کرده اند، لذا اگر مشاهده کنند که برنامه ریزی جدی صورت می پذیرد و مسئولان نیز صادقانه با آن ها حرف می زنند وارد میدان می شوند و کم نمی گذارند.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۳:۱۸
امام جمعه سرایان: فرقه های اسلامی مسئله وحدت را در عمل به واقعیت تبدیل کنند حوزه/امام جمعه سرایان با اشاره به اتحاد و همدلی بین تمام فرقه های اسلامی، گفت: همه فرقه های اسلامی باید دست به دست هم دهند تا مسئله وحدت را بیش از پیش در عمل و نه در شعار به واقعیت تبدیل کنند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۶:۳۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی: بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی حضور یافتند حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: در طرح ملی آرامش بهاری که در امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی که از ۲۸ اسفندماه آغاز و تا ۱۴ فرورین‌ماه ادامه داشته بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر مهمان امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان جنوبی شدند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۵۲
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی: بسیاری از روستاهای خراسان جنوبی کمبود فضای آموزشی دارند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه در بسیاری از روستاهای خراسان جنوبی حتی مرکز استان کمبود شدید فضاهای آموزشی وجود دارد، گفت: اگر ما در زمینه ساخت فضاهای آموزشی به اعتبارات دولتی متکی باشیم معلوم نیست چه زمانی این مشکلات و نواقص برطرف شود .
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۵۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس