*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ \ الجمعة ٣ رجب ١٤٣٨ \ Friday, March 31, 2017
عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با «حوزه»: اختلاس، اقتدار و عزت نظام را از بین می برد/ حقوق های نجومی اعتماد عمومی را خدشه دار کرد حوزه/ عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به این که اختلاس حرام بوده و دارای اثرات سوء و جبران ناپذیری است و اقتدار و عزت نظام را از بین می برد، گفت: حقوق های نجومی اعتماد عمومی را خدشه دار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵
همایش مسجد و انقلاب اسلامی درخراسان جنوبی برگزار می‌شود حوزه / مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی از برگزاری همایش مسجد و انقلاب اسلامی با حضور طلاب و روحانیون خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۰
حوزه علمیه رضویه بیرجند طلبه می‌پذیرد حوزه / مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند از پذیرش طلبه دراین مدرسه علمیه خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۱
امام جمعه بیرجند: با تنگ نظری نمی توان جامعه را به جلو هدایت کرد حوزه/ امام جمعه بیرجند با تاکید بر این نکته که افراد، باید گنجایش فکری داشته باشند،متذکر شد: با تنگ نظری نمی توان جامعه را به جلو هدایت کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۸
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی: ۵۰ خانه عالم در خراسان جنوبی به خاطر نبود روحانی خالی است حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی با اشاره به کمبود روحانی در کشور و نیاز مبرم جامعه در این زمینه،گفت:بالغ بر ۵۰ خانه عالم خالی در خراسان جنوبی وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۱
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی: روحانیت نقش موثری در ایجاد فضای ارشاد و ارتباط دوسویه با مردم دارد حوزه/مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به نقش موثر روحانیت در جامعه،گفت: روحانیت نقش موثری در ایجاد فضای ارشاد و ارتباط دوسویه با مردم دارند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۰
عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با «حوزه»: آیت الله رفسنجانی خطر دفاع از انقلاب را به جان می خرید حوزه/ عضو جامعه روحانیت مبارز ضمن اشاره به خدمات ارزشمند آیت الله هاشمی رفسنجانی در کشور،گفت: ایشان نقش بسزایی در پایه گذاری زیربناهای توسعه کشور در جامعه داشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۵
استاد حوزه بیرجند: خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی فراموش نشدنی است حوزه/ استاد حوزه بیرجند با بیان این که آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی کم نظیر و اثرگذار برای انقلاب اسلامی بود، گفت: ملت ایران هرگزخدمات شایسته این بزرگمرد تاریخ را فراموش نمی کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰
امام جمعه اهل سنت بیرجند: اعتدال و وحدت ویژگی بارز یار دیرین رهبری بود حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند اعتدال، عقلانیت، وحدت و میانه روی را از مهمترین ویژگی های بارزشخصیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و گفت: ایشان در تمام مسائل صاحب نظر بوده و از یاران دیرین امام راحل (ره) مقام معظم رهبری بود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰
امام جمعه شهرستان درمیان: انقلاب با نام هاشمی پیوند دارد/ عمرش را در راه اعتلای اسلام هزینه کرد حوزه/ امام جمعه شهرستان درمیان با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از ستون های انقلاب بود، گفت: رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری بود و در برابر تکبر، تحجر، در کنار رهبری وامام ایستادگی کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: بصیرت افزایی از مهمترین وظایف روحانیت است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ضمن اشاره به نقش مؤثر طلاب و روحانیون در جامعه فعلی، گفت: طلاب و روحانیت باید با بصیرت افزایی در جامعه، به رفع جهالت دینی بپردازند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۶
امام جمعه طبس: حضورموثر آیت الله هاشمی رفسنجانی در همه بحران ها مشهود بود حوزه/ امام جمعه طبس ضمن اشاره به نقش بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی در همه ادوار انقلاب، گفت: حضور ایشان در جریان همه بحران های انقلاب در کنار مردم بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۹
توصیه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به خبرنگاران: جنایات آمریکا از حالت عادی اخبار خارج شود/ مردم باید به حقیقت رویدادها پی ببرند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با اشاره به این که خبرنگاری، یکی از حساس ترین و پرمخاطره ترین مشاغل ها است، گفت: مردم باید به حقیقت رویدادها پی برده و برای مثال جنایات آمریکا از حالت عادی اخبار خارج شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۷
مدیر سابق مدرسه علمیه شهرستان خضری: تربیت نیروهای انقلابی از مهمترین اهداف حوزه‌های علمیه است حوزه/ مدیر سابق مدرسه علمیه امام باقر(ع) شهرستان خضری استان خراسان جنوبی، گفت: تربیت و پروش نیروهای انقلابی از مهمترین اهداف حوزه‌های علمیه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۰۷
مدیر مدرسه علمیه خواهران شهرستان خوسف: طلاب خود را آماده تبلیغ در فضای مجازی و پاسخ به شبهات کنند حوزه/ طلاب و روحانیون باید با مجهز بودن به علم روز، آمادگی پاسخگویی به هرگونه شبهات مطرح در جامعه را داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۲
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: علم بدون اخلاق خطرناک و منحرف کننده است حوزه / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت : ارزش همه علوم به الهی بودن است، و لذا علمی که بدون اخلاق و در مسیر غیر خدا باشد بسیار خطرناک است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۸
با حضور امام جمعه و روحانیون صورت گرفت؛ تقدیر از طلاب ممتاز مدرسه امام خمینی (ره) هرسین حوزه/ آیین تقدیر از ممتازین و آغاز نیمسال دوم تحصیلی مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان هرسین برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۵
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی: تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی مهمترین رسالت حوزه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: طلبه تراز انقلاب اسلامی، طلبه ای است که در راستای استقرار تمدن اسلامی گام بردارد و مدیران مدارس باید برای پرورش طلبه انقلابی برنامه ریزی کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: توجه به مناطق محروم در اولویت قرار گیرد حوزه / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که در هر جایی که سپاه ورود پیدا کرده، مردم خیر و برکت را لمس کرده اند، گفت: در استان‌های خراسان جنوبی و سیستان وبلوچستان که مردم گرفتاری‌های زیادی دارند، گرفتن دست آنها کاری با ارزش و نزد خداوند نیکو است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۳
امام جمعه درمیان: بقای انقلاب درگرو زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است حوزه/ امام جمعه درمیان ضمن اشاره به ضرورت برگزاری یادواره شهدا در جامعه، گفت: درجه کیفی برنامه های کنگره شهدا بایستی ارتقاءیابد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس