*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
با حضور خدام رضوی صورت پذیرفت؛ اهدای مدال افتخار رضوی به نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی حوزه/در دیدار خادمان بارگاه منور رضوی، مدال افتخار این بارگاه قدسی به نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اهدا شد.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۱:۵۰
امام جمعه آرین شهر: جامعه از بیکاری رنج می برد حوزه/امام جمعه آرین شهر با بیان اینکه امروز جامعه از بیکاری رنج می برد، گفت: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند با ایجاد اشتغال برای جوانان روی توسعه کسب و کار کشور تاثیرگذار مثبت بگذارد.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۰:۳۹
روایتی از عنایت امام رضا(ع) به یک بیمار؛ شفای دختر ۳/۵ ساله بیرجندی در کنار پنجره فولاد/ از امام رضا(ع) خواستیم ما را دست خالی برنگرداند حوزه/ فاطمه زهرا دختر ۳.۵ ساله ای است که از ۳ ماهگی با ایست قلبی مواجه شد و از آن لحظه به بعد متخصصان بیرجند و مشهد او را جواب کردند، اما با توسل به حضرت رضا(ع) شفا پیدا کرد و زنده ماند و حال او اکنون رو به بهبودی است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۰:۲۴
داور بین المللی قرآن کریم عنوان کرد: قرآن محور وحدت شیعه و سنی حوزه/داور بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه برخی از استان ها در بخش های قرآنی خوب کار نکرده و انتظارها بیش از این است، گفت: قرآن می تواند همه اقشار جامعه اعم از اهل سنت و شیعه را در کنار هم قرار دهد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۲۶
جلوگیری از مهاجرت روستائیان با ارائه آموزش های مهارتی حوزه/حجت الاسلام سنجری با اشاره به نقش فنی و حرفه ای در توسعه روستاها گفت: اگر زیرساخت های مورد نیاز در روستاها موجود باشد بخش فنی و حرفه ای می تواند نقش موثری را در توسعه روستاها ایفا کند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۱۶
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: خدام رضوی در سراسر کشور به حرکت ولایی مردم سرعت می بخشد حوزه/قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حضور خدام رضوی در نقاط مختلف کشور ضمن اینکه انتقال دهنده مشکلات محرومان است، به طور قطع در حرکت ولایی نیز تاثیرگذار است.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۱۰
امام جمعه نهبندان: زیارت از راه دور امام رضا(ع) امکان پذیر است حوزه/امام جمعه نهبندان گفت: هر چند در مشهد مقدس تابش نور خورشید امام رضا(ع) بیشتر است، اما به این معنا نیست که تنها زیارت در محل حرم انجام می شود بلکه زیارت از راه دور هم امکان پذیر است.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۰۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: آزادی به سبک غربی یک برنامه استعماری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کشورهای استعماری وقتی می خواهند اراده یک ملت را بگیرند آن ها را به سمت بازی های شراب و موسیقی می برند، دشمن کارشناسی می کند و این ها برنامه استعمارگرانی است که می خواهند اراده جامعه را بگیرند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۲:۴۴
گره زدن دل های مردم محروم به پنجره فولاد امام رضا(ع)؛ کویرنشینان این بار با پای دل به زیارت آمدند حوزه/ خدام رضوی با حضور در مناطق محروم کشور به ویژه خراسان جنوبی دل های عاشق را از راه به زیارت حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) بردند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۱:۴۰
کودکان بی سرپرست شهر درمیان زائر کوی رضا(ع)؛ کودکان بی سرپرست به وصال امام رئوف رسیدند حوزه/کودکانی که در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست شهر درمیان نگهداری می شدند، دست کرامت رضوی کاروان حامل پرچم بارگاه منور را به دیدار این کودکان رساند و اینها راهی مشهد می شوند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۰:۵۸
با حضور کاروان خدام رضوی صورت پذیرفت؛ نمایش وحدت شیعه و سنی در نقطه صفر مرزی زیر پرچم رضوی+ عکس حوزه/کاروان حامل پرچم حرم مطهر ثامن الحجج(علیه السلام) در روستای آبگرم بخش گزیک حضور یافت و در این مراسم به وحدت هر چه بیشتر و دوری از تفرقه میان مذاهب اسلامی و علی الخصوص شیعه و سنی تاکید شد.
۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۶:۲۴
۱۰ وقف جدید در شهرستان سربیشه ثبت شد حوزه/مشاور امور وقف اداره اوقاف سربیشه از ثبت ۱۰ وقف جدید در شهرستان سربیشه خراسان جنوبی خبر داد و گفت: وقف های قرآنی مهجور مانده و جامعه نیازمند وقف های قرآنی است.
۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۶:۰۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: شهادت، مرگ در راه هدف است نه خود هدف حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان اینکه شهادت، مرگ در راه هدف است و خود هدف نیست، گفت: بسیاری از ارواح شهدا بر خانواده، جامعه و مسائل و موضوعات ناظر هستند و در مورد بسیاری از مسائل پیام می‌دهند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۶:۴۵
تأمین آب آشامیدنی روستاهای خراسان جنوبی با سقاخانه‌های امام رضا(ع) حوزه/ معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی با اشاره به نصب ۲۰ سقاخانه در روستاهای خراسان جنوبی گفت: سقاخانه‌های امام رضا(ع) آب آشامیدنی استان خراسان جنوبی را تأمین می‌کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۴:۴۶
تسلیت مادر شهیدان عبادی به مادر شهید «مدافع وطن» حوزه/ مادر شهیدان عبادی خطاب به مادر شهید مدافع وطن «ایمان یوسفی» که ۲۰ تیرماه در کویر خوسف به دست اشرار به درجه رفیع شهادت نائل ‌آمد، گفت: اکنون که مادری بزرگوار و شیرزنی از خطه دلیران در غم سفر ابدی فرزند شهیدش، چون مادر سادات حضرت زینب(س) صبری عظیم در پیش گرفته، یاد زمان عروج عاشقانه فرزندان شهیدم افتادم.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۴:۳۱
در گفتگو با دو کارشناس فرهنگی بررسی شد؛ راه های تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی حوزه/ بقاع متبرکه، از جمله مکان هایی هستند که اگر بیشتر به آن ها توجه گردد، می توانند نقش بسیار زیادی در پیاده سازی فرهنگ اصیل اسلام داشته باشند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۰:۳۹
گزارشی از حضور خدام رضوی در خراسان جنوبی؛ مدال افتخار آستان رضوی به پاس یک عمر تلاش خالصانه پیرغلام حسینی حوزه/ خدام رضوی با پرچم منور به بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام) به دیدار حاج شیخ سلیمان حسنی، یکی از پیرغلامان حسینی رفتند، که به پاس زحمات و قدردانی از این پیرغلام حسینی به وی مدال افتخار رضوی را اهدا کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۰:۳۹
روایتی از حضور خادمان خورشید هشتم در دیار کویر؛ اینجا همه با پای دل آمده اند حوزه/ دهه کرامت که می شود حال و هوای جای جای خراسان جنوبی امام رضایی می شود، دهه کرامت که می شود، مردم در روستاها، بقاع متبرکه و شهرها خود را به کاروان زیر سایه خورشید می رسانند تا پرچم بارگاه امام رضا(ع) را زیارت کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۰:۳۲
کارشناسان حوزوی در گفتگو با «حوزه»: شورای نگهبان قلب انقلاب و نظام است/ تخریب نهادهای انقلابی مهمترین استراتژی دشمن در جنگ نرم حوزه/ شورای نگهبان از جمله نهادهای انقلاب است، که همواره مورد هجمه های بسیار دشمنان اسلام قرار گرفته است، لذا باید قدر این نعمت را بدانیم و آن را حفظ کنیم.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۱۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دولت در عملکرد برخی وزارت خانه ها تجدید نظر کند/ قدرت نه گفتن به استکبار کم هزینه ترین جهاد است حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برای ملت بزرگ ایران، جهاد کبیر کم هزینه ترین، جهاد است، جهادی که پیروزی آن قطعی است و آن در نه گفتن و اطاعت نکردن از دشمن محقق می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۳:۰۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس