*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ رجب ۱۴۴۰ \ Friday, March 22, 2019
مسئول دفتر عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی خراسان جنوبی: عشق و ایمان به خدا عنصر پیروزی انقلاب اسلامی بود حوزه/ مسئول دفتر عقیدتی سیاسی پایگاه هوای خراسان جنوبی گفت: نیروی هوایی امروز و گذشته سه ویژگی تعهد، عشق و ایمان را داشته و این نیروی هوایی با پیوستن به انقلاب اسلامی در ۱۹ بهمن ۵۷ یک شوک بزرگی به رژیم شاهنشاهی انداخت و نقطه عطفی در پیروزی انقلاب به وجود آورد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۲
مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان: امروز نیاز مردم از بیان حلال و حرام شرعی فراتر رفته است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین نوایی گفت: افق‌های پیش‌رو برای حوزه‌های علمیه باید ترسیم شود، چراكه امروز نیاز مردم از بیان حلال و حرام شرعی فراتر رفته و مسأله امروز پاسخ به نیازهای اساسی جامعه است و در مسائل اقتصادی و ایجاد نظام بانکداری بدون ربا و جذب جوانان موفق نبوده‌ایم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: وضع توزیع کالاهای اساسی در شأن مردم نیست/ با تشکیل جلسه مشکل مردم حل نمی شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همه از جنگ اقتصادی سخن می گوییم، اما باید گفت آمادگی ما برای این جنگ چیست؟ افزود: گزارشاتی از توزیع گوشت، برنج و دیگر کالاها داده می شود، اما در زمان جنگ که این گونه توزیع نمی کنند!
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۰
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی در نهبندان: انقلاب ثمره اعتبار و آبروي هزار ساله روحانيت است حجت الاسلام والمسلمین نصیرایی گفت: اعتماد مردم به اين انقلاب ثمره اعتبار و آبروي هزار ساله روحانيت است و به واسطه انفاس قدسيه حضرت امام خميني(ره) و همين حوزه‌هاي علميه و ايمان و اعتقاد مردم ولايت‌مدار بود كه انقلاب تا اين مرحله پيش رفته است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۸
اقدام جالب یک مدرسه علمیه در چهل سالگی انقلاب حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) قهستان گفت: اهداف و برنامه های دشمنان کشور، القای ناکارآمدی نظام اسلامی به ملت است و جامعه روحانیت وظیفه دارد، که با تبیین دستاورد های انقلاب به مردم، این نقشه ها و هدف های استکبار را تبیین و نقش برآب کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۷
امام جمعه سرایان: اثبات حقانیت تشیّع در دنیا مهمترین دستاورد انقلاب است حوزه/ امام جمعه سرایان گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران حقانیت تشیع در جهان را به منصه ی ظهور رساند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۱
امام جمعه بیرجند: جوانان این سرزمین گنج های پنهان کشور هستند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به اینکه استعدادها و ابتکارات جوانان این سرزمین گنج های پنهان کشور محسوب می شوند، گفت: کار نظامی زمانی باارزشمندتر می شود که ایمان بنیان، علم بنیان و تکنیک بنیان باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: همه امور در ارتباط با فرهنگ معنا می دهد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: آنچه در انسان حرف اول را می زند، فرهنگ است، لذا همه ی امور در ارتباط با فرهنگ معنی می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۱
اهدای خون توسط خادمیاران رضوی خراسان جنوبی در دهه فجر حوزه/ مسئول روابط عمومی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: تعدادی از خادمیاران آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی در اقدامی خداپسندانه با اهدای خون جهت نجات زندگی افراد نیازمند اقدام کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۱
امام جمعه اهل سنت درمیان: شیعه و سنی در مقابل انقلاب مسئول اند حوزه/ امام جمعه اهل سنت درمیان با تاکید بر این‌که ملت شریف ایران بایستی به کوری چشم دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی مراسم چهل سالگی انقلاب را پرشورتر از گذشته برگزار کنند، گفت: حفظ وحدت و همدلی در راستای مقابله با فتنه‌های دشمنان از ضروریات است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۲:۴۰
امام جمعه فردوس: انقلاب اسلامی جرقه بیداری اسلامی در جهان بود حوزه/ امام جمعه فردوس گفت: این نهضت شکوهمند و الهی که زمینه‌ساز بیداری و آزادی‌خواهی ملت‌های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی بود را فراهم ساخت تا امروز در مسیر عزت و اقتدار به تحقق اهداف و آرمان‌های خود پیش می‌روند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۱
مدیر مدرسه ی علمیه جعفریه قاین: امروز مشکلات منطقه بدون حضور ایران حل نمی شود حوزه/ حجت الاسلام ابطحی مقدم، فرهنگ اسلامی را، راز ماندگاری انقلاب ایران دانست و گفت: امروز مشکلات منطقه، بدون حضور ایران حل نمی شود و نمی توانند قدرت بی بدیل ما را نادیده بگیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: ایران اسلامی ۴۰ سال است که با گزینه های روی میز دشمنان می جنگد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هر یک از گزینه های دشمنان از جمله ترور، نفاق، نفوذ، جنگ نظامی و روانی و همچنین محاصره اقتصادی می تواند یک کشور را از پای درآورد، اما انقلاب اسلامی ۴۰ سال است که با این گزینه ها دست و پنجه نرم می کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۷
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی: نباید در ۴۰ سالگی مشکل بیکاری و معیشتی داشته باشیم/ مسئولان جهادی عمل کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید در آستانه جشن ۴۰ سالگی مشکل بیکاری و معیشتی داشته باشیم، گفت: مردم همیشه در صحنه ها حاضر بودند و کوتاهی نکردند، مسئولین هم باید از ملت درس بگیرند و رسالتشان را بهتر از گذشته انجام دهند و جهادی عمل کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۵
امام جمعه بیرجند: ناکارآمدی برخی مسئولان به تحقق اهداف دشمن کمک می کند حوزه/ امام جمعه بیرجند با بیان اینکه هسته های مقاومت در هر بخشی در حال انتشار و ترویج است، گفت: تظاهرات جلیقه زردها در فرانسه نشان داد که کشورهای مختلف دنیا از انقلاب اسلامی ایران الگو می گیرند، هرچند ناکارآمدی برخی مسئولان نیز به تحق اهداف دشمن کمک می کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۹
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران: دشمن شبانه روز علیه دستاوردهای نظام تلاش می کند حوزه/مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: دشمن فرماندهی خود را از وزارت دفاع امریکا به وزارت امور اقتصادی و دارایی خود تغییر داد لذا باید وزارت امور اقتصادی ایران قرارگاه فرماندهی شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۸
با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛ دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیرجند برای حضور پرشور مردم در مراسم ۱۲ بهمن حوزه/شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم خراسان جنوبی برای حضور در مراسم گرامی داشت ۱۲ بهمن در خراسان جنوبی دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۰
مدیرکل حفظ ‌آثار مقدس خراسان‌جنوبی: بزرگداشت مقام شهید در نقاط مختلف استان خراسان جنوبی برگزار می شود حوزه/مدیرکل حفظ ‌آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی با اشاره برنامه‌ریزی های صورت گرفته برای حضور شهید به نقاط مختلف استان گفت: هفته آینده به مناسبت سوگواری حضرت زهرا(س) برنامه های متعددی در سطح شهرستان های خراسان جنوبی جهت بزرگداشت مقام شامخ شهیدان برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۲
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی: حلقه های طیبه صالحين بزرگترین شبکه تربیتی جهان است/ اجرای ۳ هزار برنامه به مناسبت دهه فجر در بیرجند حوزه/معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: راه اندازی بزرگترین شبکه تربیتی جهان در قالب حلقه های طیبه صالحين از دستاوردهای بسیج است که متناسب با هر برنامه ای چه برای آیتم جنگ سخت، جنگ نیمه سخت و جنگ نرم بسیج برنامه دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ برنامه در دهه فجر امسال در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری بیش از ۲هزار و ۵۰۰برنامه به مناسبت دهه فجر سال جاری در خراسان‌جنوبی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس