*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی: با روزه خواری در ملأعام برخورد می شود حوزه/معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه گاهی اوقات اتفاق می‌افتد شهروندانی که دارای عذر شرعی هستند در ملأ عام روزه‌خواری می‌کنند، گفت: غیر از این که روزه‌خواری از نظر شرعی حرام است از نظر دستگاه قضایی و نیروی انتظامی نیز با آن برخورد می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۴:۰۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: با حرف و شعار نمی توان آزاد اندیش شد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با حرف و شعار نمی توان آزاد اندیش شد، کسی می تواند در هر مسئله ای آزاد اندیش باشد که ابتدا مقدمات آن را فراهم کند و از طرفی دیگر، از قیودی که انسان را اسیر خود می کند، آزاد گردد.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۰:۱۹
امام جمعه بیرجند: قدم اول پیشرفت «بیداری» است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه با بیان اینکه در راه سیر و سلوک و پیشرفت، قدم اول بیداری است، گفت: نفس انسان، آدمی را به تنبلی وا می دارد و حرف از یاس و ناامیدی می زند لذا باید بر نفس خود غلبه کند.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۵:۱۴
همایش«طلایه داران تبلیغ» در بیرجند برگزار می شود حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: همایش«طلایه داران تبلیغ» یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور مبلغین اعزامی به مناطق روستایی و شهری استان برگزار خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۵:۰۳
مشاور بین‌الملل بنیاد مهدی موعود(عج): عدم نظارت صحیح از سوی دولت دلیل بسیاری از قاچاق‌ها در کشور است حوزه/مشاور بین‌الملل بنیاد مهدی موعود(عج) گفت: به اعتقاد بنده عدم مدیریت صحیح از سوی دولت، دلیل بسیاری از قاچاق‌ها در کشور است که نهایتا منجر به عدم تنظیم بازار‌ می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۳:۴۲
۱۶۰ نفر متقاضی ورود به مدرسه رضویه بیرجند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند گفت: ۱۶۰ نفر متقاضی ثبت نام در این مدرسه برای سال تحصیلی آینده هستند که با وجود تبلیغات منفی علیه قشر روحانیت و نظام، با این وجود تعداد بسیار خوبی متقاضی حضور در حوزه محسوب می شود.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۳:۴۲
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: هیچ کدام از دولت‌ها به آموزش و پرورش کمک چندانی نکردند حوزه/ نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: هیچ کدام از دولت‌ها به آموزش و پرورش کمک چندانی نکردند و اگر نیروی انسانی با کیفیت داشته باشیم می‌توان موفق شد، اما اگر نیروی انسانی خوب و با کیفیت نداشته باشیم، هر چقدر سرمایه باشد باز هم نمی‌تواند بشر را به سعادت برساند
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۰۸:۳۵
مسئول امور مبلغین تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد: اعزام بیش از ۱۲۰۰ مُبلّغ در ماه مبارک رمضان سال جاری مسئول امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از یک هزارو ۲۰۰ مُبلّغ در ماه مبارک رمضان سال جاری به مناطق شهری و روستایی سراسر خراسان جنوبی اعزام خواهند شد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۷:۱۴
در همایش تجلیل از مدیران و مدرسین اهل سنت مطرح شد: جریان نفاق بزرگترین خطری است که علمای اسلام را تهدید می‌کند حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: امروز بزرگترین خطری که علمای اسلام را تهدید می‌کند، جریان نفاق است، که از ما استفاده ابزاری می‌کنند، تا جامعه اسلامی را به تنش وا دار کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۴:۲۲
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شود/ فضای مجازی به مدیریت انقلابی نیاز دارد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خواستار راه اندازی شبکه ملی اطلاعات شد و گفت: تجربه نشان داده است که اگر به موقع امکانات را در اختیار جوان های با استعداد و انقلابی کشور قرار دهیم، در مقابل دشمنان و ترفندهای آنان کم نمی آورند، لذا هرچه زودتر باید اقدامات ویژه ای در این خصوص صورت گیرد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۲:۰۱
پیام امام جمعه بیرجند به مناسبت روز معلم حوزه/ در پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت روز معلم آمده است: امیدوارم مسئولان آموزش و پرورش کشور با بهره گیری از تجربیات چهل سال انقلاب اسلامی و اهمیت بخشی به مسئله تربیت اسلامی و تفکر بسیجی بتوانند مطهری های جوان را پرورش، تقویت و به جامعه تحویل نمایند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۵۶
امام جمعه بیرجند: به خاطر ضعف مدیریت در حال از دست دادن نخبگان کشور هستیم حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: متأسفانه به خاطر ضعف مدیریت بزرگترین سرمایه های انسانی که جوان های نخبه هستند را از دست می دهیم و شاهد هستیم که تعدادی به کشورهای دیگر سفر می کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۲۳
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی: غربی ها با محصولات رسانه ای فتح فرهنگی می کنند/ سبک زندگی اندیشه ساز است حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: استکبار جهانی در سبک زندگی می خواهد به زور فرهنگ، ذائقه، اندیشه ملت ها را عوض کند، اما ملت ها کمتر به این موضوع توجه دارند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۲:۴۵
امام جمعه بیرجند: مردم در پیاده کردن اسلام حرف دارند نه در خود اسلام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علما و روحانیون چشم و چراغ و همچنین مشعل انقلاب هستند که امید است در انجام مأمویتی که بر دوش آن ها نهاده شده است، موفق باشند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۴:۱۷
امام جمعه سربیشه: امروز سیاسی سالاری جای شایسته سالاری را گرفته است/ سبک زندگی اسلامی؛ شاهراه رسیدن به تمدن اسلامی حوزه/ امام جمعه سربیشه گفت: توجه مسئولین به شایسته سالاری و جوانان مومن و متخصص از مهمترین ویژگی های گام دوم انقلاب است.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۰:۰۰
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: تفکرات آیت الله مطهری کوه های پر ادعا و لیدرهای جریان کمونیست را ذوب کرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنچه در قرآن، تفکر و علوم قرآنی است در وجود مقدس شهید آیت الله مطهری متبلور شده بود و کوه های پر ادعا و لیدرهای جریان کمونیست را ذوب و تحت تأثیر قرار داد تا جایی که در خصوص اسلام و انقلاب نوشته های جدیدی ارائه دادند.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۶:۵۵
کتاب «از تبار بهار» در بیرجند رونمایی می شود حوزه/رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه جاری شاهد رونمایی کتاب «از تبار بهار» مجموعه خاطرات و زندگی نامه علمای خاندان آیتی، خواهیم بود.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۳:۵۱
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان‌ جنوبی خبر داد: آغاز مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در بيرجند حوزه/معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان‌ جنوبی گفت: مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان با حضور ۲۱ تیم از دانشگاه‌های استان خراسان جنوبی در دانشگاه بیرجند آغاز شد.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۳:۱۷
پیام امام جمعه بیرجند به مناسبت روز کار و کارگر حوزه/ در این پیام آمده است: اولویت بخشی به وضعیت کارگران، امنیت شغلی و حقوق قانونی آنان است که براساس گزارشات متعدد دریافتی، متأسفانه شاهد هستیم که توجه ویژه ای به مطالبات این قشر تأثیرگذار و حساس از جامعه نمی شود.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۳:۱۶
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی: برخورد تند یک مسئول با مردم به پای نظام نوشته می شود حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با بیان این‌که یک برخورد نابجا و ناشایست از سوی یک مسئول در قبال مردم به پای نظام نوشته می شود، گفت: تاثیر انعکاس این نوع رفتارهای ناشایست در فضای مجازی آنقدر بالاست که به سرعت در سراسر جهان پخش می شود.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۰:۳۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس