*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ \ الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Sunday, January 21, 2018
امام جمعه موقت بیرجند: آمریکا با تاکتیک مذاکره به دنبال براندازی است/ سپاه در دل همه مظلومان عالم جا دارد حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند گفت: ما حاضر نیستیم برجام را به هر قیمتی ادامه دهیم و جنگ روانی آمریکا برای این است که شرایط سخت تری بر جمهوری اسلامی تحمیل کند و برجام های دو و سه را در دستور کار قرار دهد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۷:۵۴
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی: رشد و ارتقای فرهنگ در گرو تقویت حوزه‌های علمیه است/ تحصیل ۲ هزار طلبه در خراسان جنوبی حوزه/ مدیر حوز علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه هدف از تحصیل در حوزه علمیه ابلاغ دین وفهم بوده و در این زمینه تفاوتی بین زن و مردم نیست، گفت: اگر می‌خواهیم به رشد وارتقای فرهنگ در خراسان جنوبی توجه کنیم باید به حوزه‌های علمیه توجه شود.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۰۷:۲۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان‌جنوبی : فرهنگ مردم نشأت گرفته از تلاش و اخلاص علمای بزرگ است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان‌جنوبی با اشاره به جایگاه برجسته علمی مرحوم آیت‌الله تهامی از علمای بزرگ بیرجند، تصریح کرد: فرهنگ مردم نشأت گرفته از تلاش و اخلاص علمای بزرگ است.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۵۹
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: شهدا تربیت یافته مکتب اهل بیت(ع) بودند/ لزوم رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثارگران حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی، شهدا را تربیت یافته مکتب اهل بیت(ع) خواند و گفت: شهید حججی، شهادتش را در حرم امام رضا(ع) طلب کرده بود و در سفر آخری که راهی سوریه شد، پای پدر و مادرش را بوسید، لذا پیدا است که می‌دانست به شهادت می‌رسد.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۱۶
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: تاکید شهدا بر یاری نائب امام زمان(عج) است حوزه/ قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز همه باید نائب امام زمان(عج) را یاری کنند، گفت: تاکید شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم بر دفاع از ولایت و تبعیت از نائب امام زمان(عج) است.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۰:۵۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: ضرورت رویکرد جهادی در کسب علم حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی با تاکید بر ضرورت رویکرد جهادی در کسب علم دینی، گفت: وضعیت امروزی دنیا و آسیب افکار و اندیشه‌های غیر دینی که به همه جا رسیده و فساد و ظلم‌های زیادی در دنیا شده، به دلیل فاصله گرفتن از دین و حقیقت دین است.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۴:۴۷
امام جمعه اهل سنت بیرجند: عزت مسلمانان در وحدت و همدلی است حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه استعداد مسلمانان در دین است، گفت: امروزه همه مسلمانان به دنبال مال ودنیا وثروت هستند، در حالی که عزت مسلمانان در علم، دین ودانش است.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۴:۳۹
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان‌جنوبی:آمار حوادث و جرائم نگران کننده است حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: آمار حوادث و جرائم نگران کننده است، لذا باید در راستای پیشگیری از حوادث و جرائم تلاش بیشتری صورت پذیرد، امیدواریم به گونه‌ای در این امور عمل شود که شاهد کاهش آمار حوادث و جرائم باشیم.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۵۹
مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی: وقف، جامعه را در برابر آلودگی ها واکسینه می‌کند حوزه/ مدیر کل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه با سنت حسننه وقف می توان اجتماع را از در مقابل آلودگی‌های فکری، اخلاقی، سیاسی، فرهنگی واکسینه کرد، گفت: با گسترش فرهنگ وقف و انفاق، از تراکم و انباشتگی ثروت به دست عده ای خاص جلوگیری به عمل می آید.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۰۰
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان‌جنوبی : تا مشکل فرهنگ حل نشود، مشکلات جامعه برطرف نمی شود نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه علم زمانی کارآمد است که با فرهنگ مناسبی همراه باشد، گفت: مشکلات امروز جهان، جهل به معنی بسیط نیست، بلکه دانشی است که با فرهنگ منحط همراه است.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: نیت خالص الهی کار را تبدیل به عبادت می کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار آتش نشانان گفت: نیت خالص الهی، کار انسان را تبدیل به عبادت ارزشمند می کند.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۷:۰۰
مسیحی مسلمان شده مکزیکی: پنج سال پولم را برای شرکت در راهپیمایی اربعین جمع کردم / مطالعه ۲۰۰ کتاب برای مسلمان شدن حوزه/ مسیحی مسلمان شده مکزیکی گفت: به ایران آمده ام تا بصیرت خود را افزایش داده، دین اسلام را کامل بشناسم و با تبلیغ آن در مکزیک، آنجا را برای ظهور امام زمان(عج) آماده کنم.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۶:۰۰
آتش به اختیاری جوانان خراسان جنوبی: پویش «حمایت از مسلمانان میانمار» راه اندازی شد حوزه/ دبیر پویش مردمی حمایت از مردم مسلمانان میانمار با بیان اینکه پس از راه اندازی این پویش مردمی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و تعدادی از ائمه جمعه عضو این پویش شدند، گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از مسئولان و مردم عضو پویش مردمی شدند.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۰:۴۹
امام جمعه اهل سنت طبس مسینای خراسان جنوبی: هدف دشمن نابودی دین اسلام و انقلاب است / دفاع مقدس؛ الگوی مقاومت درجهان حوزه/ امام جمعه اهل سنت طبس مسینای خراسان جنوبی با بیان اینکه تا هنگامی که وحدت در جامعه باشد دشمن نمی‌تواند در بین مسلمانان رخنه ایجاد کند، گفت: دفاع مقدس درس اجتماعی و درس مقاومت بوده که در جهان الگوی آن در هشت هفته دفاع مقدس است.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۰:۳۶
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: عزاداری ها از مرز دین و شرع خارج نشود/ پیاده روی اربعین؛ سمبل عدالت خواهی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه عزاداری ها از مرز دین و شرع خارج نشود، تاکید کرد: مراسمات عزاداری باید به لحاظ علمی و اخلاقی تاثیرگذار باشد و سبب آزار و اذیت دیگران نشود.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵:۱۴
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: برترین اشعار، اشعار برگفته از آیات الهی است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید تنها رضای خداوند هدف شاعر باشد، تاکید کرد: شعر که برای جریان حق و ابطال باطل گفته شود، ارزشمند خواهد شود، چرا که هدف اصلی شعر رضای خداوند متعال است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۰:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: مسئولان حل مشکلات مردم را جدی بگیرند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حل مشکلات مادی و معنوی مردم و رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مورد انتظار همه از مسئولان است.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۸:۱۷
ائمه جمعه خراسان جنوبی در گفتگو با «حوزه» مطرح کردند: حقوق بشر آمریکایی یعنی سوزاندن کودکان و آوارگی ملت ها/ مسلمان کشی در میانمار در سایه تفرقه امت اسلامی حوزه/ نسل کشی مسلمانان و پاکسازی قومی در میانمار این روزها جزء خبرهای اول رسانه هاست. جنایات عجیب و وحشیانه ای که با حمایت دولت میانمار به رهبری زنی که جایزه صلح نوبل را هم دریافت کرده است!!، توسط بودایی های این کشور، در حق مسلمانان در حال اتفاق افتادن است ...
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۰:۱۹
رئیس شورای علمیه خراسان جنوبی: در عزل و نصب ها تعهد و شایستگی ملاک باشد نه جناح بازی حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، با تاکید بر ضرورت توجه به معیارهای گزینش در جذب افراد، تصریح کرد: در عزل و نصب ها باید تعهد و شایستگی ملاک باشد نه جناح بازی.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۱:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس