*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
اجتماع بزرگ ۱۰ هزار نفری بسیجیان در بیرجند حوزه/فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجندگفت: بسیجیان برادر و خواهر از اقشار ۲۲ گانه مانند طلبه و روحانی، کارمند، کارگر، دانشجو، پزشک و مهندس در قالب سازمان مشخص شده اقتدار خود را به رخ دشمنان می‌کشند.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۳:۳۸
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: پرچم شهدا نباید بر زمین بیفتد حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی ضمن تاکید بر اینکه شهدا و از جمله شهدای کشاورز در راه اجرای عدالت شهید شده‌اند، گفت: پرچم شهدا نباید به زمین بیاید که اگر این‌طور شد بی‌عدالتی محسوب می‌شود.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۳:۳۰
همزمان با هفته وحدت صورت گرفت: اعزام دانشجویان جهادگر به دو روستای محروم خراسان جنوبی حوزه/ گروه جهادی شهید فهمیده دانشگاه آزاد اسلامی به دو روستای بویک و نویک از توابع دهستان شاخنات خراسان جنوبی اعزام شدند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۷:۵۴
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان‌‌جنوبی: رسول الله(ص)همانند خورشید تابان برای بشریت است حوزه/ مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه وجود پیامبر عظیم الشان‌ اسلام(ص)همانند خورشیدی تابان برای بشریت است،گفت: یکی از مهمترین جلوه‌های وحدت مسلمانان دنیا همایش عظیم اربعین است که همه آزادی‌خواهان از اقصی نقاط جهان گرد هم می‌آیند و با هیچ چیز قابل قیاس نیست.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۷:۲۷
اشک ها و لبخندهایی که شفاعت آخرت را در بردارد حوزه/ حسینیه جماران بیرجند حال و هوای دیگری پیدا کرده است،‌ جایی که شهدای روحانی و سایر شهدای دفاع مقدس خراسان جنوبی میزبانان جلسه هایی هستند که باعث شده، فرزندان نسل های بعد از انقلاب را به جلسه خود فرا بخوانند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۶:۰۸
جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور: ۱۳ میلیون یمنی در روز یک وعده غذایی و اکثرشان نان خالی می خورند حوزه/جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: امروز در یمن هر ۹ دقیقه یک کودک فقط از گرسنگی می میرد، ولی بعد از اینکه فرزندانشان می میرد پدر بچه، اعلام آمادگی برای جهاد می کند. ۱۳ میلیون یمنی در روز یک وعده غذایی و اکثرشان نان خالی می خورند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۵:۴۱
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خبر داد: فعالیت ۲۲۰ گروه جهادی بسیج در خراسان جنوبی حوزه/فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه جهاد را در گذشته جنگ مسلحانه در برابر دشمنان معرفی می کردند و امروز در هر عرصه که کار شبانه روزی باشد جهاد نامیده می شود، گفت: ۲۲۰ گروه جهادی در دو ماه گذشته بیش از ۳۶۰ اردوی جهادی برگزار کردند که هنوز ادامه دارد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۵:۳۰
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی: حدود ۱۰ هزار جهادگر به مناطق محروم خراسان جنوبی اعزام شده اند حوزه/رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی اعلام کرد: از ابتدای سال ۹ هزار و ۹۸۰ نفر در ۷۶۰ اردوی جهای در استان خراسان جنوبی شرکت کردند و در هفته بسیج تا زمان اجلاسیه نهایی کنگره شهدا این خدمات ادامه دارد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۵:۲۹
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی: مردم یمن روز به روز آل سعود را تحقیرتر می کنند/ وحدت؛ رمز پیروزی امت اسلام حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی گفت: رژیم منحوس عربستان از تمامی امکانات و سلاح های نظامی بهره برده است تا ملت یمن را تحت سیطره خود درآورد، اما نه تنها نتوانسته هیچ دستاوردی داشته باشد، بلکه روز به روز بر تحقیرش افزوده می گردد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۳:۱۱
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی: اگر هزاران قدم برای معرفی اربعین برداشته شود، باز هم کم است حوزه/ رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه با استقبالی که از کار تئاتر و دیگر برنامه های کاروان فرهنگی لقاء الحسین شد، به ضرورت کار فرهنگی در اربعین بیش از پیش پی بردیم، گفت: اگر هزاران اقدام برای دریای بی کران اربعین شود، باز هم کم است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۳:۰۱
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان بیرجند: در آینده ای نزدیک با کمبود نیروی آموزشی در آموزش و پرورش مواجه خواهیم بود حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان بیرجند با بیان اینکه پیشتاز بودن دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در مباحث فرهنگی بر کسی پوشیده نیست،گفت:توجه به امور فرهنگی از ضروریاتی است که نباید از اهمیت آن غفلت کرد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۲:۵۶
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی: اربعین محور وحدت همه آزادیخواهان عالم است حوزه/ مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه جریان امام حسین(ع) را باید تبدیل به جریانی کنیم که هرکس بر اساس استعداد و توانایی خودش به تقویت آن کمک کند، گفت: امیدواریم که این جریان و رودخانه عظیم به اقیانوس بی کران وصل شود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۲:۵۰
دیدگاه نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی در خصوص بت پرست ترین افراد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بت پرست تر از همه بت پرستان، خودپرستانی هستند که در همین کشور از ستمگران حمایت می کنند، گفت: برای انسان شرم آور است که بیش از ۵۰ کشور اسلامی، از دور ظلم هایی که بر انسانها و مسلمانان می شود را تماشا کنند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۳۵
در یادواره «آبروی کوچه، افتخار محله» مطرح شد؛ اظهار نظرهای برخی مسئولان باعث دلسردی مردم و خوشحالی دشمن می شود حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ انصارالرضا(ع)خراسان‌جنوبی گفت: متاسفانه در کشورمان برخی راه را گم کرده و به خاطر مسئولیت‌ها خیلی چیز ها را از جمله غیرت، امنیت، شهامت، حجاب، عزت و ... را زیر پا می گذارند و پس از ۴۰ سال از عمر انقلاب حرف‌هایی می زنند، که باعث دلسردی مردم و خوشحالی دشمن می شود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۹:۵۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع): اگر به دنبال امت واحده هستیم باید در مقابل دشمن ید واحده باشیم حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی گفت: اگر ما به دنبال وحدت امت اسلامی هستیم حداقل باید در مقابل دشمن واحد، بااندیشه و تفکر واحد و همچنین ید واحده مقابله و ایستادگی کنیم.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۹:۱۱
امام جمعه موقت خوسف: دنیای کنونی بیش از هر زمانی نیازمند وحدت است حوزه/ کارشناس مذهبی با تاکید بر این‌که وحدت جهان اسلام موجب عزت و اقتدار مسلمانان در مقابل دشمنان و بدخواهان خواهد شد، گفت: دنیای اسلام امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و انسجام است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۸:۵۴
روایتی از وزیدن عطر شهدا در حسینیه جماران بیرجند؛ دیار کویر با نوای عاشقانه جانی تازه گرفت/ تجربه پاک زیستن با همنفسی شهدا حوزه/ خراسان جنوبی امروز هوایی تازه و پاک استشمام کرد و با یک نوای عاشقانه جانی تازه گرفت، امروز معنای شهادت دوباره تعریف شد و مفهوم ایثار، مروری دوباره گشت.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران: مسئولان به جای نظریه پردازی، رهنمودهای رهبر انقلاب را عملیاتی کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: در نظام ولایی، مدیریت، سیاست گذاری و فرمانروایی مختص ولی امر است، لذا از همه مسئولین، سران قوا و مدیران انتظار داریم به جای نظریه پردازی، رهنمودهای ولایت فقیه را هم خوب بفهمند و هم خوب عمل کنند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۳:۲۵
عضو جامعه مدرسین حوزه در بیرجند: علما تمام قد در برابر آل یهود و آل سعود ایستاده اند حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: علما امروز تشیع، مذهب، دین و ایران عزیز را در برابر جبهه ابلیس محافظت می کنند و تمام قد در برابر شبکه های ناصبی و آل یهود ایستاده اند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۳:۱۸
امام جمعه نهبندان: کنفرانس وحدت پیام دوستی را به کل جهان مخابره می کند حوزه/ امام جمعه نهبندان گفت: برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی می تواند در رساندن پیام دوستی و وحدت به کل جهان تأثیرگذار باشد.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۹:۲۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس