*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۲ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 19, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: مدیران اقتصادی بانک خون جامعه اند/ وضع ارائه کالا و اجناس به مردم نامطلوب است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: از دیدگاه اسلام و تعبیر قرآن، جایگاه اقتصاد مانند جایگاه خون در بدن است و همان طور که اگر فشار خون پایین آید، زانو های انسان خم می شود، اقتصاد جامعه نیز این گونه است، لذا مدیران و مسئولانی که در این قسمت کار می کنند باید توجه داشته باشند که برای جامعه بانک خون هستند و نباید به هیچ وجه راضی شوند که زانوی جامعه خم گردد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۲:۵۱
انتقاد امام جمعه بیرجند از ترویج قمار در جامعه حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه هر آنچه به عقل ضرر و اراده انسان را از بین می برد توسط دین اسلام حرام اعلام شده است، گفت: ترویج قمار آثار مخرّب زیادی در جامعه دارد و زمینه فساد را نیز فراهم می کند لذا باید قبل از پیشرفت جلوی آن گرفته شود.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۱:۳۲
بربال خاطره ها؛ تعطیلی مدرسه معصومیه بیرجند به خاطر انتشار صحبت های امام(ره) حوزه/رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: ما از سال ۴۲ خاطراتی را جمع آوری کردیم که نشان می داد طلاب مدرسه علمیه معصومیه بیرجند صحبت های امام را دست نویس می کردند و به همین خاطر عمال رژیم پهلوی قصد حمله به این مدرسه را داشتند که به همین خاطر این حوزه تعطیل می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۸:۴۰
استاندار خراسان جنوبی: مردم حوصله شنیدن آمارهای ما را ندارند/ مسئولان در عمل خدمت کنند حوزه/استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم دیگر حوصله شنیدن آمارهای طولانی ما را ندارند، گفت: تلاش شود اثرات دستاوردها در کیفیت زندگی مردم ملموس باشد و فضایی و تخیلی نباشد.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۵:۳۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز: مسیر جهانی تحت تاثیر نگرش انقلابی ایران تغییر کرده است حوزه/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز گفت: حدود ۴۰ سالی که از انقلاب می گذرد مسیر جهانی تحت تاثیر نگرش انقلابی ایران تغییر کرده است و به نوعی که مفهوم دین به عنوان یک مفهوم زنده و پویا حداقل در آسیا وغرب آسیا شناخته می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۵:۰۰
رئیس دانشگاه بیرجند: هدف دانشگاه و اساتید تربیت یک نسل متعهد به جامعه است حوزه/رییس دانشگاه بیرجند با بیان اینکه تدریس علمی تکلیف ثانویه اساتید است، گفت: در یک کلمه هدف دانشگاه و اساتید تربیت یک نسل متعهد به جامعه است و همه اهداف زیرمجموعه این هدف قرار می گیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۴:۵۹
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی: امور را به جوانان انقلابی بسپارید حوزه/ فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن می خواهد جوانان ما را از انقلاب جدا کند، گفت: درست است که پیشکسوتانی داریم اما باید امور را به جوانان انقلابی بسپاریم و دقت کنیم اگر پیشرفت علمی و فرهنگی داشته ایم محصولش تلاش جوانان عزیز بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۳:۱۵
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی: اساتید دانشگاه ها «انسان» تربیت کنند حوزه/رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خراسان جنوبی با اشاره به طرح ضیافت اندیشه گفت: این طرح می تواند ما را در مسیر تربیت قرار دهد، چراکه وظیفه ما اساتید دانشگاه تربیت انسانهاست.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۲:۰۷
بی آزار تهرانی در بیرجند: دشمن در تدارک فتنه ۹۸ است حوزه/کارشناس مذهبی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای ایجاد فتنه در سال۹۸، گفت: دشمن برای ضربه زدن به نظامی اسلامی به دنبال ایجاد ناامیدی و نارضایتی در میان مردم است.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۰:۲۷
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی: ۳ روز در هفته شیر و کیک رایگان در مناطق محروم و مرزی توزیع می شود حوزه/مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تا زمانی شیر و کیک مورد نیاز تامین شود در مدارس مناطق محروم توزیع خواهد شد، گفت: پیش بینی شده که سه روز در هفته شیر و کیک متبرک آستان قدس رضوی در بین دانش آموزان دوره ابتدایی مناطق محروم و مرزی خراسان‌جنوبی توزیع شود.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۶:۳۵
حوزه علمیه سرایان با مشارکت آستان قدس رضوی احداث می شود حوزه/مدیر مدرسه علمیه جعفریه سرایان گفت: احداث حوزه علمیه امام رضا(ع) سرایان، با اعتبار۸۰ میلیارد ریال و با ظرفیت پذیرش ۲۴۰ طلبه به عنوان بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی سرایان از طرف آستان قدس رضوی کلید خورد.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۰۹:۱۵
امام جمعه سربیشه در جمع خبرنگاران: برخی از مردم حتی قدرت پرداخت قبض برق خود را ندارند/ مسئولان چاره اندیشی کنند حوزه/امام جمعه سربیشه با ابراز تاسف از اینکه ساختمان های برخی ادارات و سازمان ها همچون کاخ است، در حالی که مستضعفان زیادی داریم که نیاز به کمک دارند، گفت: متاسفانه برخی از مردم قدرت پرداخت قبض برق خود را ندارند و این مبالغ روی هم تلنبار می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۵:۲۳
مشاور وزیر بهداشت اعلام کرد: تولید بالای ۹۰ درصد داروی مورد نیاز در داخل کشور حوزه/ فتحیان با بیان اینکه خیلی از افراد از کشورهای مختلف برای درمان به ایران می آیند، چون هزینه ها خیلی کم است، گفت: بالای ۹۰ درصد داروی مورد نیاز را خودمان تولید می کنیم که امیدواریم همچنان موفقیت ها ادامه پیدا کند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۵:۰۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: برخی دین را تنها در نماز و روزه خلاصه می‌کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در جمع اساتید حوزه گفت: برخی علم و دین را تنها در نماز و روزه خلاصه می‌کنند، در حالی که پیامبران الهی و اهل بیت(ع) بر روی همه مسائل کار می کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۴:۴۱
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی: برخی با مطرح کردن ارقام غیر واقعی در خصوص بودجه به حوزه های علمیه هجمه وارد می کنند حوزه/مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: برخی ها که به بودجه حوزه های علمیه هجمه وارد می کنند، ندانسته و یا دانسته به دنبال قرار دادن مردم در برابر روحانیون هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۳:۴۲
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی: بیان و قلم از ذکر خصوصیات شهید صیاد شیرازی قاصر است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برای بیان خصوصیات صیاد شیرازی هم بیان و هم قلم قاصر است، گفت: همه ی ما مدیون امام راحل هستیم زیرا ایشان فتح الباب معارف انبیاء بودند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۲۱:۵۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: هیچ کس مخالف شاد بودن مردم در چارچوب قانون نیست حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: همه طرفدار شاد بودن مردم که حق یک شهروند می باشد، هستیم، اما آن را در چارچوب قانون قبول داریم، لذا اگر قانون را قبول داریم همان را نیز باید اجرا کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۵:۲۸
مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند خبر داد: رتبه اول مدرسه رضویه بیرجند در بین مدارس علمیه خراسان جنوبی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با بیان اینکه مدرسه رضویه در زمینه‌های علمی بین مدارس استان رتبه اول را دارد، گفت: این مدرسه از لحاظ علمی حتی از برخی از مدارس مشهد نیز بالاتر است.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۱:۲۵
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه مقاومت بسیج میثم مشهد: همه حسنات اهل بیت(ع) منشأ فاطمی دارد حوزه/ مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه مقاومت بسیج میثم مشهد با تاکید بر اینکه از وجود حضرت فاطمه(س) وجود اهل بیت(ع) به عالم هستی اعطا می شود، گفت: بنابراین حلم حسنی، شجاعت حسینی، عبادت سجادی، آثار باقری، علوم کاظمی، جواد تقوی، حجج رضوی و همه حسنات اهل بیت(ع) منشأ فاطمی دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۶:۳۰
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی: مراسم گرامی‌داشت هفتم بهمن در بیرجند برگزار می شود حوزه/ رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با اعلام اینکه مراسم گرامی داشت هفتم بهمن روز شنبه ششم بهمن ساعت ۱۸ در سینما بهمن برگزار می شود، گفت: دعوت از سه نفر از افرادی که به صورت مستقیم در آن روز حضور داشتند، ارائه سرود تولیدی حوزه هنری خراسان جنوبی و همچنین پخش قطعه ای از مستند در این زمینه ازجمله برنامه های مربوط به این روز است.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۶:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس