*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۰ محرم ۱۴۴۰ \ Thursday, September 20, 2018
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: وظیفه روحانیون نسبت به گذشته ۱۰ برابر شده است حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: با توجه به هجمه‌های دشمنان و شبهات، وظیفه روحانیون نسبت به گذشته ۱۰ برابر شده است.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۰:۴۰
صدور مجوز فعالیت ۳۵ موسسه قرآنی در خراسان شمالی حوزه/مسئول دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از صدور مجوز فعالیت ۳۵ موسسه قرآنی در این استان خبرداد.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۲:۵۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: لشکر «جندالله» در فضای مجازی تشکیل شود حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی از فعالان فضای مجازی استان خواست تا فضای مجازی را با کادر سازی و به‌عنوان لشکر جندالله، به خوبی در دست بگیرند و با سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی دقیق در مقابل جبهه مجازی دشمنان به پا خیزند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۲۸
رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان‌های خراسان: روح وحدت و برادری بین شیعه و سنی ایران حاکم است حوزه/رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان‌های خراسان گفت: همگرایی و روح وحدت و برادری در بین عالمان اهل تسنن و تشیع در استان خراسان شمالی، نمود بسیار خوبی دارد و مثال‌زدنی است و در ۴۰ سالی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد ما در این منطقه هیچ مشکلی بین این عزیزان ندیده‌ایم.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۲۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌ شمالی: نمایندگان مجلس تنها به فکر جمع‌آوری رأی نباشند/ در قوانین دست و پا گیر تجدیدنظر شود حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه قوانین دست‌وپا گیری در کشور وجود دارد که حتی برخی از آن‌ها مربوطه به دوران قبل از انقلاب است، گفت: برخی از قوانینی که در شرایط و زمان خاصی وضع‌شده است، باید تجدیدنظر و به‌روزرسانی شود تا موانع پیشرفت و آبادانی کشور از بین برود.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۳:۲۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد تأکید کرد: ضرورت بهره‌گیری از روش‌های نوین در تبلیغ دین حوزه/ حجت‌الاسلام هدایتی گفت: تبلیغ دینی نیز باید بر طبق نیاز روز جامعه و با روش‌های نوین ارتباطی صورت گیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۲:۲۵
مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: رسيدن به کمال و نزديک شدن به خداوند بالاترين هدف آفرينش است حوزه/مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه هدف از آفرینش انسان همواره مورد سؤال بوده است، گفت: رسيدن به کمال و نزديک شدن به خداوند بالاترين هدف آفرينش است.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۲:۱۳
نگاهی به زندگی دو روحانی شهید خراسان شمالی در حادثه ۷ تیر شهیدان والامقام حجج‌اسلام قاسم صادقی و محمد حسن طیبی از شهدای سرافراز استان خراسان شمالی هستند که در حادثه هفتم تیر به همراه شهید آیت‌الله بهشتی، به شهادت رسیدند.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۳:۲۸
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: نتیجه پیوند دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: نتیجه پیوند خوردن دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۰۲
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: دشمنان درصدد غارت غیرت مردان و حیای زنان جامعه ایرانی اند حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمنان درصدد غارت غیرت مردان و زنان جامعه اسلامی هستند و می‌خواهند ذهن مردم را از مسائل اعتقادی و دینی پاک کنند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۴:۱۸
رئیس دادگستری شهرستان اسفراین: روحانیت در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی دارد حوزه/رئیس دادگستری شهرستان اسفراین فعالیت مستمر روحانیون در جامعه را ضروری خواند و گفت: با توجه به نقش مهم در ارتقای ایمان جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی، مطالعات نشان داده است هر جا که روحانیون فعالیت مستمری داشته‌اند، جرائم و آسیب‌های اجتماعی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۰:۰۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: اعلام برنامه‌های بزرگداشت هفتم تیر در خراسان شمالی/ برگزاری مراسم محوری در مسجد انقلاب بجنورد حوزه/رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان این که ۶ تا ۱۲ تیر ماه هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی است، گفت: ویژه‌برنامه‌هایی به مناسبت بزرگداشت شهدای هفتم تیر در استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۴:۰۶
صبح امروز انجام شد؛ برگزاری کارگاه آموزشی «مهارت‌های تبلیغ» در حوزه علمیه خراسان شمالی حوزه/کارگاه آموزشی «مهارت‌های تبلیغ در فضای مجازی» ویژه طلاب و روحانیان در مرکز مدیریت حوزه علمیه استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۲۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد: سازمان تبلیغات نیازهای دینی جامعه را برطرف می‌کند حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: سازمان تبلیغات نیازهای دینی جامعه و به‌ویژه شبهات جامعه را برطرف می‌کند.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۰:۳۰
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی مطرح کرد: چهار هزار نفر زیر پوشش طرح‌های قرآنی تابستانه تبلیغات اسلامی خراسان شمالی حوزه/حجت‌الاسلام حمزه بابایی مقدم از زیر پوشش قرار گرفتن ۴ هزار نفر در طرح‌های قرآنی تابستانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۰۹:۳۷
طی ۳ ماهه نخست امسال ۲۳ وقف جدید در خراسان‌شمالی به ثبت رسید معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان ‌شمالی گفت: طی ۳ ماهه نخست امسال تاکنون ۲۳ وقف جدید در این استان به ثبت رسیده است.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۰۲:۴۵
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: جوانان و نوجوانان در اداره مساجد سهیم و دخیل شوند حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر این که جوانان و نوجوانان در اداره مساجد سهیم و دخیل شوند، گفت: حساسیت مسجد در تراز انقلاب بر کسی پوشیده نیست و لازم است هیئت‌امنای مسجد با مدیریت جهادی نسبت به پیگیری امور آن تلاش مضاعف داشته باشند
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۴:۴۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: تبلیغ آموزه‌های دین مهم‌ترین رسالت سازمان است حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: تبلیغ آموزه‌های دین، مهم‌ترین رسالت سازمان تبلیغات اسلامی است.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۲۱:۱۵
اجرای طرح تابستانه «نشاط معنوی» در بقاع متبرکه خراسان شمالی حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری طرح تابستانه «نشاط معنوی» در بقاع متبرکه این استان خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۵:۲۶
در قالب طرح جامع اوقات فراغت انجام شد؛ اجرای طرح «رویش» توسط طلاب اسفراینی در مساجد حوزه/مسئول مدرسه علمیه حضرت ولی‌عصر (عج) اسفراین از اجرای طرح «رویش» توسط طلاب این مدرسه علمیه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان در قالب طرح جامع اوقات فراغت خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۹:۵۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس