*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: روحانیون دستاوردهای انقلاب را معرفی کنند حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: حوزه علمیه، مادر انقلاب و نظام اسلامی است و هیچ مادری هم حاضر نیست کمترین آسیبی به بچه‌اش وارد شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۰
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: فضای مجازی منبر جهانی برای ارائه معارف ناب اسلامی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر ضرورت فعالیت طلاب پایه چهار به بالا در فضای مجازی، گفت: استفاده درست از فضای مجازی می‌تواند به‌عنوان منبری جهانی در راستای ارائه معارف اسلام ناب محمدی عمل کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۴
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: طلاب به‌صورت تفننی لباس روحانیت را نپوشند حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی خطاب به طلاب گفت: وقتی این لباس را پوشیدیم باید حرمت آن را حفظ کنیم، به همین دلیل نباید لباس روحانیت را به‌صورت تفننی بپوشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۳
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: الهی بودن و سازش‌ناپذیری از ملزومات استکبارستیزی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به دائمی بودن تقابل دو جبهه انقلابی و استکباری، گفت: در این راستا الهی بودن و سازش‌ناپذیری از ملزومات مهم مبارزه با استکبار است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۶
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی: فتنه ۸۸ زخمی بر پیکره دموکراسی و مردم‌سالاری دینی ایران بود حوزه/ وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سران فتنه در سال ۸۸ به چهره نظام اسلامی پنجه کشیده و تلاش می‌کردند با ایجاد شبهه تقلب، انتخابات را بر هم زده و ساختار نظام اسلامی را تغییر دهند؛ اما با حضور به‌موقع و محکم مردم در یوم‌الله ۹ دی ناکام مانده و توطئه آن‌ها و دشمنان خنثی شد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۴:۴۰
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی: یوم‌الله ۹ دی از نقاط عطف تاریخ انقلاب و نظام اسلامی است حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: یوم‌الله ۹ دی از نقاط عطف تاریخ انقلاب و نظام اسلامی است؛ به‌گونه‌ای که می‌توان آن را بعد از ۲۲ بهمن و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، انقلاب سوم نام نهاد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۲۱:۱۵
عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی: روحیه حماسی ۹ دی در جامعه تداوم داشته باشد حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: تاریخ نشان داده هر جا ملت ایران با هم متحد و یک‌صدا، پشت رهبرشان ایستادند، پیروزی حاصل شده است؛ بنابراین باید روحیه‌ای که حماسه ۹ دی را خلق کرد برای همیشه تداوم داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۶:۳۱
در نشست کمیته همکاری حوزه و آموزش و پرورش تصویب شد؛ برگزاری اردوهای جهادی مشترک بین طلاب و دانش آموزان شیروانی حوزه/ در نشست کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش شیروان مصوب شد تا از این پس هر هفته اردوی جهادی مشترک بین طلاب و دانش آموزان این شهرستان به مقصد یکی از روستاهای شیروان برگزار شود.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۴:۰۶
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: سران فتنه بر مواضع باطل خود پافشاری می‌کنند/ ولایت کشتی نجات ایران است حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: سران فتنه هنوز عذرخواهی نکرده و همچنان بر مواضع باطل خود پافشاری می‌کنند؛ ازاین‌رو باید با گرامیداشت شایسته حماسه ۹ دی به آن‌ها نشان دهیم که ملت ایران با فتنه گران هم‌عقیده نیستند.
۱۳۹۷/۱۰/۷ - ۱۴:۴۵
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: مواضع سیاسی آیت‌الله هاشمی شاهرودی سرمشق حوزویان است مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به مواضع سیاسی آیت‌الله هاشمی شاهرودی، گفت: موضع‌گیری‌های مجاهدانه آن فقید سعید در برهه‌های متفاوت ازجمله در فتنه ۸۸ میراث گران‌بها و سرمشق حوزویان، طلاب، روحانیان و ارادتمندان به ایشان خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۲۱:۳۰
معاون قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جمع طلاب تأکید کرد: تقویت تفکر خلاّق طلاب برای نقش‌آفرینی در دنیای جدید حوزه/ معاون سیاسی عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش گفت: در آینده نزدیک انحصار تربیتی نه‌تنها از خانواده‌ها بلکه از نظام آموزشی و حوزه‌های علمیه ما هم گرفته می‌شود، ازاین‌رو باید حوزویان آماده بوده و به سمت تفکر خلاق بروند تا بتوانند در دنیای جدید نقش‌آفرینی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۵:۰۷
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: تاریخ انقلاب به درستی برای دانشجویان تبیین شود حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه گروه هدف دانشجویی اقتضائات و نیازهای ویژه‌ای دارد، گفت: باید با استفاده از ابزارهای هنری و به‌روز مباحث انقلابی را برای دانشجویان مطرح کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۳:۱۴
مدیر مدرسه علمیه ولیعصر (عج) اسفراین: هدایت معنوی نسل جدید مهم‌ترین رسالت حوزویان است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) اسفراین گفت: روحانیون و اساتید حوزوی باید با ‏حضور در محافل دانشگاهی هدایت معنوی نسل جدید را بر عهده گرفته و اجازه ندهند این مهم به دست ‏نااهلان و فضای غبارآلود مجازی سپرده شود.‏
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۲:۵۲
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی تشریح کرد: شروط موفقیت در ایفای رسالت طلبگی و حوزوی حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: کسی که می‌خواهد جامعه را به سمت رشد و کمال رهنمون کند باید ورع و تقوایی داشته باشد که کنترل‌کننده او از معاصی باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۷:۱۲
استاد حوزه علمیه قم: رسالت بیرونی حوزه علمیه مدیریت اجتماعی است حوزه/ استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه حوزه و دانشگاه هر کدام یک رسالت درونی و یک رسالت اجتماعی دارند، گفت: در حوزه علمیه رسالت درونی تربیت طلبه و رسالت بیرونی مدیریت اجتماعی است.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۶:۰۳
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: تحصیل ۲ هزار و ۶۰۰ طلبه خراسان شمالی / برقراری کرسی درس خارج در حوزه استان حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در سال ۹۱ در مجموعه حوزه علمیه استان حدود ۸۴۰ طلبه عموماً سطح یک داشتیم، اما الآن حدود دو هزار و ۶۰۰ طلبه در ۱۵ مدرسه علمیه برادران و خواهران استان در مقاطع تحصیلی یک، دو، سه و چهار حوزوی تحصیل می‌کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۳:۱۲
رئیس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: روحیه جهادی و انقلابی‌ رمز عبور از مشکلات اقتصادی کشور است حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با تأکید بر استفاده از توان و توانمندی داخلی برای غلبه بر معضلات موجود، گفت: رمز عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود در کشور روحیه جهادی و انقلابی گری است.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۳:۰۹
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: طلایی‌ترین فرصت تاریخی برای اعتلای اسلام در اختیار ماست حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به آمیخته شدن سیاست و دیانت در نظام اسلامی، گفت: نسل فعلی در بهترین و طلایی‌ترین فرصت تاریخی برای اعتلای اسلام اصیل قرار دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۳:۰۹
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: برخی در پی تضعیف و کمرنگ کردن اصول اصیل انقلاب در کشور هستند مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان این‌که امروز عده‌ای در کشور تلاش می‌کنند تا اصول اصیل انقلاب را تضعیف و کمرنگ کنند، گفت: در برابر این تحرک خطرناک و سازمان‌یافته دشمنان، باید از همه ظرفیت‌های موجود به‌منظور تقویت این اصول مهم بهره گیریم.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۲:۱۵
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی تبیین کرد: چهار عامل محبوب بودن در نزد ائمه اطهار(ع) حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت:­ آموختن علم دین و رشد عقلی و فهمی و فقهی ابتدای کار طلبه و روحانی است؛ چراکه بعد از کسب این سرمایه‌های چهارگانه باید با این سرمایه‌ها به سراغ مردم و جامعه برویم.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۰:۰۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس