*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
خطیب نماز جمعه بجنورد: جای پیگیری مطالبات در کف خیابان نیست/ تحریم‌ها نشانه عجز آمریکا در برابر مقاومت ملت است خطیب نماز جمعه بجنورد با اشاره به ایستادگی مردم ایران در برابر تنگناهای اقتصادی، گفت: هرچند شاید به کارگزاران نظام نقد داشته باشیم، اما جای آن در خیابان‌ها نیست؛ در حالی که دشمن می‌خواهد مردم را به خیابان‌ها بیاورند.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۸:۲۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: خبرنگاری در رسانه‌های انقلابی جهاد فی سبیل الله است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: فعالیت در عرصه خبر و در رسانه‌های اسلامی، انقلابی و ارزشی نوعی جهاد فی سبیل الله بوده و توفیق ارزشمندی محسوب می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۴:۳۵
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: فساد و اختلاس نتیجه بی‌تقوایی و عدم تقید به حلال و حرام است حوزه / مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به مفاسد اقتصادی و اختلاس‌های موجود در کشور، گفت: اگر این‌ها در مکتب علم می‌نشستند و علم اثرگذار می‌خواندند که حلال و حرام را بشناسند امروز این‌گونه به حرام‌خوری نمی‌افتادند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۴:۳۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: عالم زمان‌شناس در برابر گردبادهای شبهات از مسیر حق منحرف نمی‌شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: روحانی و عالمی که به‌خوبی دشمن‌شناسی کرده و زمان‌شناس باشد، گردبادهای شبهات و شهوات او را از مسیر حق دور نمی‌کند.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۸:۴۷
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای: بهره‌گیری از فضای مجازی از بهترین ابزارهای تبلیغ در عصر کنونی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد گفت: در کنار استفاده از منبر و روش‌های سنتی تبلیغ، امروز بهره‌گیری از رسانه، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از بهترین ابزارهای تبلیغ دین است.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۳۹
مسئول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد: برگزاری طرح فرهنگی «محامین» ویژه طلاب خواهر بجنوردی حوزه/ مسئول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: طرح فرهنگی محامین (دوره اهل الذکر و تدبر در قرآن) ویژه طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهرا (س) بجنورد برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۲۶
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: علم و دانش بزرگ‌ترین نعمت الهی پس از خلقت است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: بعد از خلقت انسان، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نعمتی که خداوند به انسان داده نعمت علم و دانش است.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۰:۲۰
ویژه طلاب جدیدالورود مدرسه علمیه شیروان؛ اردوی فرهنگی تربیتی «راه دل» در حوزه علمیه خراسان شمالی برگزار شد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: اردوی فرهنگی تربیتی «راه دل» ویژه طلاب جدیدالورود این مدرسه علمیه به مدت دو روز در سطح استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۰:۰۴
در سال تحصیلی جدید؛ ۷۰ طلبه در مدرسه علمیه امام موسی کاظم (ع) جاجرم تحصیل می‌کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام موسی کاظم (ع) جاجرم با اشاره به پذیرش ۱۷ طلبه جدیدالورود در این مدرسه علمیه، گفت: در سال تحصیلی پیش رو درمجموع ۷۰ طلبه در سطح یک حوزه در مدرسه علمیه امام موسی کاظم (ع) جاجرم تحصیل می‌کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۳:۱۳
مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان: ایفای رسالت طلبگی درگرو زمان‌شناسی و مخاطب‌شناسی روحانیت است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: حوزه‌های علمیه باید با موقعیت‌شناسی و زمان‌شناسی درست و مهم‌تر از آن مخاطب شناسی به دنبال گسترش و ترویج معارف الهی باشند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۳:۱۳
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: انجام واجبات و ترک محرمات مانع از سقوط انسان به درّه رذایل می‌شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر اینکه باید در صراط مستقیم حرکت کرده و تلاش کنیم در دره رذایل سقوط نکنیم، گفت: برای حرکت در این مسیر باید به مسائلی نظیر انجام واجبات، ترک محرمات و اخلاق خوب توجه ویژه داشته باشیم.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۹:۵۱
با هدف آشنایی با حوزه تراز انقلاب؛ دوره «میثاق طلبگی» طلاب جدیدالورود خراسان شمالی برگزار شد حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: دوره «میثاق طلبگی» ویژه طلاب جدیدالورود مدارس علمیه استان با هدف آشنایی با حوزه مطلوب و تراز انقلاب اسلامی برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۲:۳۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: فعالیت علمی و تبلیغی مهم‌ترین رسالت طلاب در جامعه دینی است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه ماه‌های محرم و صفر فرصت تکرار نشدنی برای تبلیغ هستند، گفت: فعالیت‌های اجتماعی نباید مزاحم کار اصلی طلبه، یعنی فعالیت علمی و تبلیغی شود.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۵:۵۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: نعمت هدایت بزرگ‌ترین لطف الهی در حق بندگان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در شرایطی که لذت‌های دنیوی موجود بوده و شیطان هم همواره در پی وسوسه انسان است، بهترین لطف در حق انسان هدایتی است که با عاملیت انبیا و ائمه اطهار (ع) داده شده است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰:۳۴
مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان: آغشتگی به زخارف دنیوی از مهم‌ترین تهدیدهای رسالت طلبگی است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: یکی از مهم‌ترین آسیب‌های طلاب و روحانیان برای از دست دادن سنگر مهم هدایتگری، آغشته شدن آن‌ها به زخارف دنیوی و کمرنگ شدن بایسته‌های یک رهبری دینی در این قشر است.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۲:۲۵
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: خلق نیکو موهبت ذی‌قیمتی برای ساختن آخرت در دنیا است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه خداوند اخلاق رسول گرامی اسلام(ص) را به‌عنوان خلق عظیم معرفی می‌کند، گفت: درواقع خلق نیکو فرصتی است که خداوند در این دنیا به انسان داده تا با استفاده از آن آخرت خود را بسازد.
۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۱۵:۰۴
استاد حوزه علمیه خراسان: رفع مشکلات اقتصادی کشور درگرو تکیه به توان داخلی است حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان با تأکید بر تکیه به توان و توانمندی داخلی، افزود: مهم‌ترین عبرت سرنوشت برجام این است که باید از این پس بیش از گذشته در رابطه با اقتصاد مقاومتی اهتمام به خرج دهیم و با استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور، هرگز به دشمن متکی نشویم.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۰۲:۳۵
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان: تحول در حوزه‌های علمیه نیازمند هم‌افزایی بزرگان حوزوی و اندیشمندان جوان است حوزه/ استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: تحقق آرمان تحول در حوزه‌های علمیه نیازمند هم‌فکری و تعامل بزرگان حوزه و اندیشمندان جدید حوزوی است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۳:۲۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: ظلم‌ستیزی و مقابله با استکبار از درس‌های حماسه عاشورا است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: ستیز با ظالم و عدم سکوت در برابر ظالم را در رویارویی امام حسین (ع) با یزید بن معاویه شاهد بودیم که امروز هم همین خط از سوی پیروان واقعی آن امام همام تداوم دارد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۳:۲۱
در پی انتشار فراخوان‌های تظاهرات خیابانی از سوی ضدانقلاب؛ حجت‌الاسلام سالاری: مردم انقلابی پاسخ اراذل و اوباش اغتشاشات اخیر را می‌دهند حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به انتشار فراخوان‌های تظاهرات خیابانی از سوی ضدانقلاب، گفت: مردم هوشیار هستند و نمی‌گذارند ضدانقلاب از این اوضاع بهره‌برداری کند.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۲:۴۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس