*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان: زمان‌شناسی و بهره‌گیری از ابزارهای نوین لازمه تحول در حوزه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: زمان‌شناسی و عالم به زمان بودن و همچنین بهره‌گیری از دانش جدید و ابزارهای نوین لازمه تحقق آرمان تحول حوزه است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۹:۰۸
رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی: ابتکار و خلاقیت در تبلیغ مدنظر روحانیان مبلّغ باشد حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر اینکه روحانیان مبلّغ باید برای یک منبر حداقل دو ساعت مطالعه داشته باشند، گفت: همچنین ضروری است در فعالیت تبلیغی ابتکار، نوآوری و خلاقیت داشته باشیم.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۷:۳۹
مسئول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد؛ حضور ۱۷۰ طلبه جدیدالورود مدارس علمیه خواهران خراسان شمالی در «طرح تعالی» مسئول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: بیش از ۱۷۰ نفر از خواهران طلبه جدیدالورود دوره تثبیتی مدارس علمیه استان در دوره آموزشی «طرح تعالی» شرکت کردند.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۲:۴۵
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: بهره‌گیری از فضای مجازی از الزامات فعالیت تبلیغی روحانیان است حوزه/ مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در عصر فعلی بهره‌گیری از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از مهم‌ترین ملزومات فعالیت فرهنگی و تبلیغی طلاب و روحانیان است.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۲:۲۰
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: مهارت های حضور طلاب و روحانیون در فضای مجازی ارتقاء یابد حوزه/ حجت‌الاسلام سالاری مکی با اشاره به لزوم فعالیت تیمی در زمینهٔ فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از سوی طلاب و روحانیان، گفت: طلاب باید طریقه کار کردن در فضای مجازی را بیاموزند و به‌صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت کنند تا اثرگذاری داشته باشند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۳:۱۵
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی تأکید کرد؛ ضرورت پاسخگویی مستند به شبهات اعتقادی حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه ارائه سند برای پاسخ به شبهات ازجمله مواردی است که باید مدنظر روحانیان و طلاب باشد، افزود: در پاسخ به شبهات باید نباید فتوا داده و تفسیر به رأی کنیم.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۲:۳۱
استاد حوزه علمیه قم: روحانیان جوانان را به عقاید استدلالی منطبق بر وحی و عقل تجهیز کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز باید جوانان جامعه را به عقاید استدلالی منطبق بر وحی و عقل مجهز کنیم تا بتوانند در برابر هجمه‌های طاغوتی ایستادگی کنند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۲:۰۶
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد: تحول حوزه علمیه باید توأم با حفظ اصالت و رسالت تاریخی باشد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد گفت: تحول در حوزه علمیه باید توأم با دفاع از اصالت، قداست و رسالت تاریخی باشد تا به این طریق تحول در مسیر صحیح و درست خود قرار گیرد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۲:۵۶
در سال تحصیلی جدید؛ ۲۷۰۰ طلبه در حوزه علمیه خراسان شمالی تحصیل می‌کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: بر اساس برنامه در سال تحصیلی پیش رو دو هزار و ۷۰۰ طلبه خواهر و برادر در ۱۶ مدرسه علمیه خراسان شمالی در سطوح یک تا چهار حوزوی تحصیل می‌کنند.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۰:۵۴
مسئول آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی: فعالیت تبلیغی روحانیت بر پایه اخلاق طلبگی استوار باشد حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: نفس کار تبلیغ و فعالیت دینی و فرهنگی طلاب و روحانیان بر اخلاق طلبگی استوار است.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۰:۵۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: شرط ایفای صحیح رسالت طلبگی تقویت ابعاد علمی و اخلاقی است حوزه/ دبیر شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: شناخت و اعتقاد راسخ و کامل به خداوند حربه‌ای کارآمد در برابر طوفان‌های سهمگین شبهات و شهوات، حملات روانی دشمنان و کمبودهای احتمالی مسیر هدایت است.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۰:۴۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: تقویت و استمرار نظام اسلامی در گرو عملکرد روحانیت است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: همان‌طور که نظام جمهوری اسلامی ایران به پیشتازی روحانیت ایجاد شد، بقای نظام نیز وابسته به عملکرد روحانیت و علما است که تا چه اندازه رسالت خود را به نحو احسن انجام دهند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۶:۰۲
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: بالندگی حوزه و ارتقاء طلاب درگرو اجرای کیفی طرح تحول است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: حفظ، صیانت و رشد و بالندگی حوزه علمیه و ارتقای سطح علمی- پژوهشی طلاب درگرو اجرای کیفی طرح و برنامه‌های تحولی است.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۵:۰۳
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: عمق‌بخشی به آگاهی اعتقادی طلاب از مهم‌ترین وظایف مسئولان حوزوی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: عمق بخشیدن به آگاهی اعتقادی طلاب از وظایف مهم مسئولان و اساتید حوزوی است تا طلاب بتوانند در برابر هجمه‌های اعتقادی پاسخگو باشند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۲۷
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی: حوزه برای انجام ماموریت جهانی به تربیت طلاب زباندان نیاز دارد حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: طلاب می‌توانند با فراگیری زبان‌های زنده دنیا به‌ویژه زبان عربی در عرصه جهانی به فعالیت‌های تبلیغی پرداخته و به این طریق فرهنگ اسلامی را به دیگر کشورها صادر کنند.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۰۹:۱۵
در قالب اردوی جهادی؛ طلاب خراسان شمالی به کمک کشاورزان می‌روند مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: طلاب و روحانیان این استان به اردوی جهادی ویژه همیاری برای دروی محصول گندم کشاورزان اعزام می‌شوند.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۰۲:۵۵
امام جمعه جاجرم: ستادهای نماز جمعه خدمات انقلابی را منعکس کنند حوزه/ امام جمعه جاجرم گفت: ائمه جمعه به دلیل زی طلبگی نمی‌توانند خدمات خود را به‌خوبی منعکس کنند، اما مسئول و اعضای ستاد نماز جمعه باید خدمات نماز جمعه و امام جمعه را به گوش دیگران برسانند.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۸:۲۶
امام جمعه شیروان: مصلای نماز جمعه مرکز وحدت است نه جناح بازی حوزه/ حجت‌الاسلام کوثری با اشاره به اینکه باید مصلای نماز جمعه مرکز وحدت و ائتلاف باشد، تصریح کرد: هر کس با هر نوع سلیقه‌ سیاسی که وارد مصلی می‌شود باید با او با مهربانی و عطوفت رفتار کرد و حق نداریم علایق و سلایق سیاسی خود را در این زمینه لحاظ کنیم.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۸:۰۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: خدمت به نماز جمعه کمتر از ثواب نماز نیست حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اهمیت و ارزش فعالیت اعضای ستادهای نماز جمعه، گفت: بر اساس روایات اسلامی فیض خدمت به نمازگزاران جمعه کمتر از ثواب نمازگزاران نیست.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۲:۳۲
مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی: بیعت هفتگی با ولایت مهم‌ترین ره آورد نماز جمعه است حوزه/ مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نخستین و بزرگ‌ترین ره آورد و کارکرد نماز جمعه بیعت هفتگی مردم با ولایت و رهبری است.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۲:۳۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس