*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان شمالی: روحانیان اهتمام ویژه‌ای به تبلیغ بازسازی عتبات عالیات داشته باشند حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان شمالی از روحانیان مبلغ خواست تا در طول سال و با استفاده از فرصت منابر و مجالس اهتمام ویژه‌ای به تبلیغ و جلب مشارکت‌های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات داشته باشند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۹:۲۹
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی خبر داد: ثبت ۵ هزار و ۵۷۵ موقوفه در خراسان شمالی حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با بیان اینکه تاکنون پنج هزار و ۵۷۵ موقوفه با بیش از ۱۱ هزار رقبه در استان ثبت شده است، گفت: در یک سال گذشته هم ۵۱ مورد وقف جدید از سوی واقفان خیراندیش این استان به ثبت رسیده است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۲:۲۰
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: قرآن و اهل‌بیت (ع) بهترین محور وحدت شیعه و سنی اند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در شرایطی که دشمنان اسلام در پی گسترش شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی هستند، قرآن و اهل‌بیت (ع) بهترین محور وحدت مسلمانان محسوب می‌شوند.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۰:۳۶
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: تداوم مبارزه با استکبار پیام مهم راهپیمایی ۱۳ آبان بود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: راهپیمایی پرشور و باشکوه اقشار مختلف مردم در یوم‌الله ۱۳ آبان حامل پیام تداوم راه مبارزه با استکبار جهانی بود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۱۹
معاون مجمع تقریب مذاهب اسلامی در بجنورد: ایران و نیروهای مقاومت در منطقه عرصه را بر آمریکا تنگ کرده‌اند حوزه/ معاون بین‌الملل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه ارتش رژیم جعلی اسرائیل با وجود تمام ادعاها و شکست‌ناپذیری در برابر نیروهای مقاومت و قدرت نظامی ایران مستأصل شده است، گفت: ایران اسلامی و نیروهای مقاومت در منطقه عرصه را برای زورگویی مستکبران عالم به ویژه آمریکا تنگ کرده‌اند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۴۹
هم‌زمان با یوم‌الله ۱۳ آبان صورت گرفت؛ طنین فریاد «مرگ بر ‌آمریکا» در دیار باب الرضا(ع) حوزه/ هم‌زمان با یوم‌الله ۱۳ آبان مردم انقلابی خراسان شمالی، دیار باب الرضا (ع) و گنجینه فرهنگ‌ها با حضور پرشور در راهپیمایی و تظاهرات این روز خشم و نفرت خود را از مستکبران و زورگویان عالم به نمایش گذاشتند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۴۶
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: تعزیرات حکومتی شیطنت کاسب‌نماها را کنترل کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید نهاد تعزیرات حکومتی ضمن پیشگیری از نفوذ آسیب‌های مختلف به بازار، شیطنت‌های برخی کاسب نماها و شیادان اقتصادی را کنترل کند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۴:۱۹
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد: روشنگری نسبت به استکبار از وظایف روحانیت است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خامنه‌ای بجنورد با تأکید بر گرامیداشت شایسته یوم‌الله ۱۳ آبان، گفت: روشنگری و بصیرت افزایی نسبت به اهداف استکبار در جوامع اسلامی از وظایف روحانیان و حوزویان است.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۴:۱۸
استاد حوزه علمیه خراسان: مبارزه با استکبار جهانی در ضمیر ایرانیان نهادینه است حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان گفت: مبارزه با ظلم و استکبار در ضمیر تک‌تک ایرانیان نهادینه شده و اگر کسانی به دنبال این هستند که مسئله مبارزه با آمریکا را کم‌رنگ کنند این افراد یا از مکتب اسلام الهام نگرفته‌اند یا مردم ایران را خوب نشناخته‌اند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۴:۱۴
امام جمعه بجنورد: خودسازی و جامعه‌سازی از ثمرات وقف است حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: خودسازی، جامعه سازی و ترویج فرهنگ دینی، فرهنگ اهل‌بیت (ع) و به‌ویژه فرهنگ ایثار از نتایج و ثمرات وقف است.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۳:۳۶
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:۱۳ آبان موعد شکستن هیمنه و اقتدار پوشالی آمریکاست حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، موعد شکسته شدن هیمنه و اقتدار پوشالی آمریکا در زمینه‌های مختلف است.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۳:۲۲
هم‌زمان با ایام اربعین صورت گرفت؛ اعزام ۱۱۰ روحانی مبلّغ از خراسان شمالی به کربلای معلی حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با ایام اربعین حسینی ۱۱۰ روحانی مبلغ به‌منظور فعالیت تبلیغی از این استان به کربلای معلی اعزام شدند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۳:۳۱
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی: معرفی خدمات و برکات نظام از وظایف روحانیان است حوزه/ دبیر مجمع علمای خراسان شمالی گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بصیرت افزایی و آگاهی بخشی نسبت به برکات و خدمات نظام اسلامی از وظایف روحانیان مبلغ است.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۳:۰۹
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: در مکتب حسینی دنیا هتل استراحت نیست حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: اگر سبک زندگی ما سبک زندگی حسینی و اربعینی شود، پیاده‌روی اربعین در امتداد قیام معنوی و سیاسی امام سجاد (ع) و تلاش برای جهانی‌سازی پیام عاشورا و قیام کربلا خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۹:۴۵
محقق حووزی : تبیین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی از رسالت‌های روحانیان است حوزه/تبلیغ، تشریح و تبیین راهکارها و مواضع صحیح اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی از رسالت‌های اصلی طلاب و روحانیان است.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۳:۳۱
به همت خیران و واقفان نیک‌اندیش صورت گرفت؛ ثبت ۱۵ وقف با نیت مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: به همت خیران و واقفان نیک‌اندیش و رایزنی‌های صورت گرفته، تاکنون ۱۵ وقف با نیت رفع نیازهای این مدرسه علمیه به ثبت رسیده است.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۰۹:۳۰
امام‌ جمعه بجنورد: غرب زده های داخلی جوانان را به سمت بی دینی سوق می دهند حوزه / امام ‌جمعه بجنورد گفت: افراد غرب‌زده از عواملی هستند که سبب بی‌اهمیتی برخی جوانان نسبت به دین شده‌اند.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۵:۱۱
رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی در جمع طلاب: هجمه فرهنگی مهم‌ترین استراتژی دشمن برای منفعل کردن انقلاب است حوزه/ رئیس پلیس امنیت عمومی استان خراسان شمالی گفت: دشمنان در ۴۰ سال گذشته هر استراتژی اعم از نظامی، فرهنگی، اقتصادی و ... را علیه انقلاب به کار گرفتند و درنهایت به این نتیجه رسیدند که تنها استراتژی برای منفعل کردن انقلاب، هجمه فرهنگی است.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۵:۱۰
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی تأکید کرد: استفاده درست و محاسبه‌شده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید استفاده درست و محاسبه‌شده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در دستور کار همه افراد به‌ویژه فعالان فرهنگی باشد تا از لغزش‌های احتمالی در این مسیر پیشگیری و جلوگیری شود.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۲:۲۲
عضو شورای حوزه علمیه خراسان شمالی مطرح کرد: تلاش دشمن در شبکه های ماهواره ای و مجازی برای دور کردن مردم از انقلاب حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: امروز دشمنان با استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به دنبال کمرنگ کردن ارزش‌های دینی در بین اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان هستند.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱:۵۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس