*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
امام جمعه بجنورد: احیای نماز جمعه از برکات انقلاب و نظام اسلامی است حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: احیای نماز جمعه به برکت انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران در این کشور قرآن و اهل بیت(ع)، ثمرات و برکات فراوانی را در پی داشته است.
۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۲۰:۲۵
رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی: ائمه جمعه و جماعات دستگاه قضایی را در ضابطه‌مند سازی رفتارها یاری کنند حوزه/ رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی با تأکید بر نقش تأثیرگذار ائمه جمعه و جماعت در تبیین سازوکارهای قانونی و شرعی تصریح کرد: انتظار می‌رود ائمه جمعه و جماعات دستگاه قضایی را در ضابطه‌مند سازی رفتارها و کارکردها یاری کنند.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۱:۵۰
مسئول اداره برنامه‌ریزی تبلیغی حوزه علمیه خراسان: گفتمان سازی آرمان‌های انقلاب مهم‌ترین رسالت‌ حوزویان است حوزه/ مسئول اداره برنامه‌ریزی تبلیغی حوزه علمیه خراسان با اشاره به وظایف طلاب و روحانیان در جامعه دینی، گفت: گفتمان سازی در مسیر تبیین آرمان‌های انقلابی از مهم‌ترین رسالت‌های حوزویان است.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۱:۱۴
هم‌زمان با دهه کرامت؛ طلاب شیروانی حلقه‌های معرفتی تشکیل دادند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: طلاب این مدرسه علمیه هم‌زمان با دهه کرامت در محل امامزاده حمزه رضا (ع) شیروان اقدام به برگزاری حلقه‌های معرفتی برای زائران و مسافران کردند.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۰۲:۱۵
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: پیگیری مشکلات سیل‌زدگان از دغدغه‌های حوزه علمیه خراسان شمالی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به تداوم اردوهای جهادی طلاب و روحانیان استان در مناطق سیل‌زده، گفت: پیگیری و رفع مشکلات و نیازهای اهالی مناطق سیل‌زده از دغدغه‌های حوزه علمیه خراسان شمالی است.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۳:۱۰
رئیس جمهور: راهی جز وحدت، اتحاد، یگانگی و کار و تلاش روزافزون نداریم حوزه/ رئیس جمهور در نشست شورای اداری خراسان شمالی گفت: اگر تحریم‌های اخیر آمریکا نبود و کارشکنی‌های آنها وجود نداشت، امروز شرایط بهتری داشتیم، اما علی رغم همه فشارها باز هم ملت ایران به پیش می رود و به مقصد می رسیم.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۰:۲۷
کارشناس دینی حوزه علمیه خراسان شمالی: بدحجابی و بی‌حجابی از مهم‌ترین عوامل نابودی خانواده‌هاست حوزه/ پژوهشگر دینی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در کنار سایر عوامل و زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، بی‌حجابی و بدحجابی یکی از مهم‌ترین عوامل از هم پاشیدن خانواده‌ها محسوب می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۴:۵۷
مسئول نمایندگی آستان قدس در خراسان شمالی: ۵۶۰۰ خادمیار رضوی در خراسان شمالی جذب شدند مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان شمالی گفت: از ابتدای آغاز فعالیت نمایندگی آستان قدس رضوی در سال ۹۵ در استان تاکنون پنج هزار و ۶۰۰ خادمیار رضوی توسط این نمایندگی جذب شدند.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۴:۱۳
با حضور رئیس جمهور؛فاز بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان افتتاح شد حوزه/ رئیس‌جمهور در سفر به خراسان شمالی فاز بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان با قدرت تولید ۳۲۰ مگاوات برق را افتتاح کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۳:۵۰
امام جمعه بجنورد: تفاوت سلایق سیاسی نباید مسئولان را از خدمت به کشور دور کند حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: وجود سلایق مختلف و متفاوت سیاسی در کشور امری طبیعی بوده و ممنوع نیست؛ اما این سلایق و تفکرات گوناگون نباید مسئولان را از هدف متعالی خدمت به مردم دور کند.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۳:۴۹
رئیس‌جمهور در شیروان: تحریم‌ها و تهدیدهای آمریکا ملت ایران را متزلزل نکرده است حوزه/ رئیس‌جمهور گفت: اگر امروز کسی ادعا کند که اراده ملت ایران در سایه فشارها، تهدیدها و تحریم‌های آمریکا ذره‌ای متزلزل شده است، این سخن ناروا و دروغ است.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۱:۱۸
مسئول سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی: محبت و مودّت به امام رضا (ع) در عمل به سیره رضوی متجلی می شود حوزه/ مسئول سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: باید محبت و مودّت نسبت به امام رضا (ع) در قالب عمل به سبک و سیره آن امام همام متجلی شود؛ زیرا محبت زبانی کفایت نمی‌کند.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۰۹:۴۹
مدرس حوزه و دانشگاه خراسان شمالی مطرح کرد؛ بدحجابی؛ ارزش اشتباهی که عرف جامعه شده است حوزه/ مدرس حوزه و دانشگاه خراسان شمالی گفت: بدحجابی یکی از ارزش‌های اشتباهی است که امروز برای زنان جامعه اسلامی عرف شده است؛ به‌گونه‌ای که برخی سعی در پیشی گرفتن از یکدیگر در مسئله بدحجابی دارند.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۰۲:۳۰
مدیر خادمیاران اهل سنت بجنورد خبر داد: خادمیاران اهل سنت مجری توسعه فرهنگ رضوی مدیر خادمیاران اهل سنت بجنورد با اشاره به فعالیت کانون خادمیاران اهل سنت، گفت: با توجه به محبت و مودت اهل سنت نسبت به امام رضا(ع) این گونه برنامه ها می تواند سبب تقویت وحدت اسلامی شود.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۲۰:۱۰
مسئول فرهنگی حوزه خراسان شمالی بررسی کرد: سیاست «فریبکاری صبورانه» رضا خان در کشف حجاب حوزه/ مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: ریشه‌های اصلی قیام مسجد گوهرشاد را باید در سیاست‌های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی عصر رضاخان جست‌وجو کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۵:۳۵
امام جمعه بجنورد: نیروهای مسلح کشور در اوج آمادگی قرار دارند حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای پاسخگویی به هر نوع ماجراجویی و تعرض دشمنان، گفت: امروز همه نیروهای مسلح ایران اسلامی در اوج آمادگی بوده و موجب سردرگمی و یأس دشمنان شده‌اند.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۴:۰۳
استاد اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان: تحقق سبک زندگی اسلامی جان‌مایه بیانیه گام دوم است حوزه/ استاد اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: هدف شناسی سبک زندگی غربی رساندن انسان به آرامش، آرایش، عدالت و آزادی است اما مفهوم انسان از نگاه دین اسلام اشرف مخلوقات است و هدف شناسی آن در سبک زندگی اسلامی رساندن انسان به عبودیت است.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۲:۳۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در زمره تعظیم شعائر الله است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: اقدامات و فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات تفسیر آیه «وَمَنْ یُعَظِّمَ شعائِرَ اللّه فَإنَّها مِن تَقْوی القلوب» بوده و در زمره تعظیم شعائر الله است.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۷:۲۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: رسالت اصلی نماز جمعه بالا بردن عیار معنویت و اخلاق در جامعه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار کرد: بر اساس فرمایشات رهبری در این بیانیه رسالت اصلی نماز جمعه بالا بردن عیار معنویت و اخلاق در جامعه است.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۶:۵۸
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی: چله دوم انقلاب موعد حرکت جدید در رشد نماز جمعه است حوزه/ رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: اکنون و بعد از عبور از چهل‌سالگی انقلاب اسلامی و صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب ما هم باید حرکت جدیدی را در باب نماز جمعه و امامت جمعه آغاز کنیم.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۶:۵۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس