*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: مسجد پایگاه اصلی فرهنگ و تربیت دینی است حوزه/ امام جمعه بجنورد با بیان اینکه مسجد پایگاه اصلی فرهنگ و تربیت دینی است، گفت: پویایی مساجد سبب کاهش دغدغه های فرهنگی در جامعه می شود.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۳:۵۶
نماینده مجلس خبرگان رهبری: با روزه‌خواری علنی برخورد قاطع شود حوزه/ نماینده خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت: روزه‌خواری در منظر عام بی‌احترامی به ماه رمضان بوده و باید با آن برخورد قاطع شود.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۲:۳۶
مدیر بنیاد مهدی موعود (عج) خراسان شمالی: گروه‌های تبلیغی ویژه مهدویت به مناطق مختلف خراسان شمالی اعزام می‌شوند حوزه/ مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) خراسان شمالی گفت: با بهره‌گیری از توان طلاب سطوح دو و سه گروه‌های ویژه تبلیغی مهدویت به مناطق مختلف استان اعزام می‌شوند.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۲۳:۰۰
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: رسانه‌ها اهتمام بیشتری به ترویج مهدویت داشته باشند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر بهره‌گیری از فرصت فضای مجازی در راستای تبیین فرهنگ اصیل انتظار، از رسانه‌ها خواست تا اهتمام بیشتری به ترویج مباحث مربوط به مهدویت داشته باشند.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۲۲:۰۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: هنر متولیان مذهبی هدایت قشر خاکستری به مساجد است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: هنر متولیان فرهنگی و مذهبی این است که بتوانند قشر خاکستری و فراری‌های از مسجد را به این اماکن هدایت کرده و زمینه‌های اصلاح آن‌ها را فراهم کنند.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۲۱:۴۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: برخی می‌خواهند شعارهای انقلاب را کمرنگ کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خطاب به جوانان انقلابی و ارزشی، گفت: برخی می‌خواهند شعارهای انقلاب را کمرنگ کنند؛ اما شما جوانان انقلابی نباید اجازه این کار را بدهید.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۲۴
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: امام حسن (ع) عابدترین شخص زمان بود حوزه/ مسئول فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه امام حسن (ع) عابدترین اهل زمان بود، گفت: عبادت آن حضرت مثلاً زدنی بود، هنگام وضو بندهای بدن آن حضرت می‌لرزید و رنگش زرد می‌گشت.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۱۵
با هدف تقویت بنیه اعتقادی طلاب؛ نخستین کارگاه کلام اسلامی در حوزه علمیه آشخانه برگزار شد حوزه/ نخستین کارگاه کلام اسلامی ویژه تقویت بنیه اعتقادی طلاب و پاسخ‌گویی به شبهات در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) آشخانه برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۲:۳۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکایی ها ربوده است نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: امروز می‌بینیم سپاه و نیروهای مسلح ما هم عِده، هم عُده و هم عُرضه را دارد، عُده سپاه موشک‌های نقطه زنی هستند که تا چند هزار کیلومتر برد دارند و عُرضه هم دارد چون تا چندمتری پایگاه آمریکایی‌ها موشک خود را تنظیم کرده و خواب را از چشم آنان ربوده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: مساجد برای تربیت جوانان مؤمن و انقلابی برنامه ریزی کنند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: در شرایط کنونی مساجد مهم­ ترین و مناسب­ ترین پایگاه برای تربیت جوانان مؤمن و متعهد به انقلاب است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۰
رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد خبر داد: برگزاری طرح «با قرآن در رمضان» در مساجد بجنورد حوزه/ رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد از برگزاری طرح «با قرآن در رمضان» در مساجد شاخص این شهرستان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۳:۱۵
امام جمعه بجنورد: روزه‌داری، پلکان معرفت افزایی است حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: روزه خاص الخاص روزه کسی است که از روزه‌داری پلکان معرفت ساخته و خود را در محضر باری‌تعالی می‌بیند، به‌گونه‌ای که تا آخر ماه پرواز و صعود او روزبه‌روز بیشتر می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۴۳
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: مدارس تربیت‌محور در خراسان شمالی راه‌اندازی شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید با بهره‌گیری از توان نخبگان دینی و فرهنگی، مدارس تربیت محور در استان راه‌اندازی شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۵:۵۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس آموزش و پرورش تبیین شود حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه جوانان مخاطب اصلی رهبری در بیانیه گام دوم هستند، گفت: باید این بیانیه متناسب با مخاطبان و مقاطع تحصیلی در مدارس تبیین شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۵۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: ترویج فرهنگ قرآنی اولویت ویژه روحانیان در ماه رمضان باشد حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای ترویج فرهنگ اصیل قرآن، نیازمند توجه بیشتر متولیان فرهنگی است، گفت: در این راستا باید مبلغان اعزامی در ماه مبارک رمضان بیشترین فعالیت خود را بر ترویج فرهنگ قرآنی متمرکز کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۲۲
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی: عقد اخوت راهکاری برای مشارکت مؤمنانه در حل مشکلات فردی و اجتماعی است حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: عقد اخوت میان مسلمانان راهکاری برای مشارکت مؤمنانه در حل مشکلات فردی و اجتماعی است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۳:۴۷
امام جمعه بجنورد: فرهنگ افطاری ساده در جامعه ترویج شود حوزه/ امام جمعه بجنورد با انتقاد از برپایی سفره‌های رنگین افطار، گفت: باید مؤمنین فرهنگ افطاری دادن با حداقل طعام، اما همیشگی و مداوم را ترویج کنند تا رفتار اسلامی ما الگویی برای همگان قرار گیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۲:۳۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالی: ماه رمضان فرصت عمومیت بخشی به ارزش‌های دینی است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: ماه مبارک رمضان و روزه‌داری در این ماه فرصت ارزنده و ذی‌قیمتی برای عمومیت بخشیدن به ارزش‌های دینی در جامعه است.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۵:۲۷
مدیر مدرسه علمیه امام خامنه‌ای بجنورد تبیین کرد: چهار شرط تحقق نظام تربیتی الهی از دیدگاه شهید مطهری مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد با اشاره به چهار شرط تحقق نظام تربیتی الهی از دیدگاه شهید مطهری، گفت: مبارزه با موانع و فراهم کردن زمینه تربیت نخستین شرط در نظام تربیتی الهی است.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۴:۴۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: شهید مطهری مولد دانش و معلم بینش بود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: شهید مطهری هم مولد دانش و هم معلم بینش بود؛ یعنی سطحی سخن نمی‌گفت و هنر او این بود که هم قدرت بنان و هم قدرت بیان داشت.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۴:۳۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس