*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ محرم ۱۴۴۰ \ Sunday, September 23, 2018
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: ۱۸۰ روحانی مستقر در خراسان شمالی فعالیت می‌کنند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: ۱۸۰ روحانی مستقر بومی و اعزامی از حوزه های علمیه قم و مشهد در روستاهای پرجمعیت استان مشغول فعالیت هستند.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۲:۳۰
در نشست مدیران و مسئولان آموزش مدارس خراسان شمالی تاکید شد: حوزویان برای تولید محتوا در فضای مجازی تشکیلاتی و تیمی عمل کنند مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: اگر حوزویان برای فضای مجازی تولید محتوا داشته باشند و در این زمینه به‌صورت تیمی و تشکیلاتی کار کنند بدون شک می‌توانند بیش از پیش در این عرصه مؤثر باشند.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۴:۵۵
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: ورزش و ارزش‌ با یکدیگر گره بخورند نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه مسائل اخلاقی باید ملکه ذهن و وجود همه آحاد مردم به‌ویژه ورزشکاران شود، تأکید کرد: باید ورزش‌ و ارزش با یکدیگر گره بخورند.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۴:۵۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد: امربه‌معروف و نهی از منکر به فرهنگ عمومی تبدیل شود حوزه/رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۷:۲۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: ‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده است/ در جنگ مجازی مقابله‌به‌مثل کنیم حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه ‌امروز فضای مجازی به دنیای حقیقی مبدل شده و بر دنیای فیزیکی غلبه کرده است، گفت: تأثیر فضای مجازی بر سیاست، اقتصاد، مدیریت، تعلیم و تربیت و دیگر حوزه‌ها بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۲۷
در آیین افتتاحیه طرح «آسمانی ها» مطرح شد؛ توسعه و تعالی جامعه ایرانی با تربیت دینی فرزندان حوزه/ خانواده‌ها با تربیت فرزندان خود مطابق شعائر دینی و سبک زندگی ایرانی اسلامی هدایتگر جامعه در مسیر توسعه و تعالی باشند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۲:۱۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: وظیفه روحانیون نسبت به گذشته ۱۰ برابر شده است حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: با توجه به هجمه‌های دشمنان و شبهات، وظیفه روحانیون نسبت به گذشته ۱۰ برابر شده است.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۰:۴۰
صدور مجوز فعالیت ۳۵ موسسه قرآنی در خراسان شمالی حوزه/مسئول دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از صدور مجوز فعالیت ۳۵ موسسه قرآنی در این استان خبرداد.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۲:۵۵
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: لشکر «جندالله» در فضای مجازی تشکیل شود حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی از فعالان فضای مجازی استان خواست تا فضای مجازی را با کادر سازی و به‌عنوان لشکر جندالله، به خوبی در دست بگیرند و با سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی دقیق در مقابل جبهه مجازی دشمنان به پا خیزند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۲۸
رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان‌های خراسان: روح وحدت و برادری بین شیعه و سنی ایران حاکم است حوزه/رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان‌های خراسان گفت: همگرایی و روح وحدت و برادری در بین عالمان اهل تسنن و تشیع در استان خراسان شمالی، نمود بسیار خوبی دارد و مثال‌زدنی است و در ۴۰ سالی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد ما در این منطقه هیچ مشکلی بین این عزیزان ندیده‌ایم.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۲۷
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌ شمالی: نمایندگان مجلس تنها به فکر جمع‌آوری رأی نباشند/ در قوانین دست و پا گیر تجدیدنظر شود حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه قوانین دست‌وپا گیری در کشور وجود دارد که حتی برخی از آن‌ها مربوطه به دوران قبل از انقلاب است، گفت: برخی از قوانینی که در شرایط و زمان خاصی وضع‌شده است، باید تجدیدنظر و به‌روزرسانی شود تا موانع پیشرفت و آبادانی کشور از بین برود.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۳:۲۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد تأکید کرد: ضرورت بهره‌گیری از روش‌های نوین در تبلیغ دین حوزه/ حجت‌الاسلام هدایتی گفت: تبلیغ دینی نیز باید بر طبق نیاز روز جامعه و با روش‌های نوین ارتباطی صورت گیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۲:۲۵
مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: رسيدن به کمال و نزديک شدن به خداوند بالاترين هدف آفرينش است حوزه/مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه هدف از آفرینش انسان همواره مورد سؤال بوده است، گفت: رسيدن به کمال و نزديک شدن به خداوند بالاترين هدف آفرينش است.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۲:۱۳
نگاهی به زندگی دو روحانی شهید خراسان شمالی در حادثه ۷ تیر شهیدان والامقام حجج‌اسلام قاسم صادقی و محمد حسن طیبی از شهدای سرافراز استان خراسان شمالی هستند که در حادثه هفتم تیر به همراه شهید آیت‌الله بهشتی، به شهادت رسیدند.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۳:۲۸
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: نتیجه پیوند دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: نتیجه پیوند خوردن دیانت، اقتصاد و اخلاق، سلامت اقتصادی است.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۰۲
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: دشمنان درصدد غارت غیرت مردان و حیای زنان جامعه ایرانی اند حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمنان درصدد غارت غیرت مردان و زنان جامعه اسلامی هستند و می‌خواهند ذهن مردم را از مسائل اعتقادی و دینی پاک کنند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۴:۱۸
رئیس دادگستری شهرستان اسفراین: روحانیت در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی دارد حوزه/رئیس دادگستری شهرستان اسفراین فعالیت مستمر روحانیون در جامعه را ضروری خواند و گفت: با توجه به نقش مهم در ارتقای ایمان جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی، مطالعات نشان داده است هر جا که روحانیون فعالیت مستمری داشته‌اند، جرائم و آسیب‌های اجتماعی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۰:۰۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: اعلام برنامه‌های بزرگداشت هفتم تیر در خراسان شمالی/ برگزاری مراسم محوری در مسجد انقلاب بجنورد حوزه/رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان این که ۶ تا ۱۲ تیر ماه هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی است، گفت: ویژه‌برنامه‌هایی به مناسبت بزرگداشت شهدای هفتم تیر در استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۴:۰۶
صبح امروز انجام شد؛ برگزاری کارگاه آموزشی «مهارت‌های تبلیغ» در حوزه علمیه خراسان شمالی حوزه/کارگاه آموزشی «مهارت‌های تبلیغ در فضای مجازی» ویژه طلاب و روحانیان در مرکز مدیریت حوزه علمیه استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۲۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد: سازمان تبلیغات نیازهای دینی جامعه را برطرف می‌کند حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: سازمان تبلیغات نیازهای دینی جامعه و به‌ویژه شبهات جامعه را برطرف می‌کند.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۰:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس