*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: تبیین شاخصه‌های شهدا و فرهنگ ایثار در جامعه رسالت همگانی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: حفظ سرمایه‌های انقلاب وظیفه همگانی است، به همین دلیل ضروری است ملت و مردم نسبت به تبیین و ترویج شاخصه‌های اخلاقی، اعتقادی شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۳:۰۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی خبر داد: ثبت ۵ هزار موقوفه و ۱۱ هزار رقبه در خراسان شمالی/ ۶۰ درصد موقوفات وقف روضه سیدالشهدا (ع) است حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با تشریح فعالیت‌های این نهاد، گفت: اجرای امینانه نیات واقفان، احیای موقوفات مجهول و هدایت وقف‌های جدید به سمت نیازهای روز جامعه از مهم‌ترین رویکردهای اوقاف و امور خیریه استان است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۲:۳۵
با انجام مصاحبه تخصصی؛ استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان شمالی انتخاب می‌شوند حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی از برگزاری مرحله مصاحبه شناسایی و انتخاب طلاب مستعد برتر حوزه علمیه استان با شرکت مستعدان آموزشی مدارس علمیه خراسان شمالی خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۹:۳۵
با حضور طلاب و خانواده‌های روحانیان؛ جشن آغاز امامت امام زمان (عج) در حوزه خراسان شمالی برگزار می‌شود حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با نهم ربیع‌الاول جشن آغاز امامت امام زمان (عج) با حضور طلاب و روحانیان و خانواده‌های آن‌ها در مدرسه علمیه امام خامنه‌ای بجنورد برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۴:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد: تلاش دشمن برای نفوذ به بخش‌های مختلف نظام اسلامی حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به عزم جزم دشمنان برای نفوذ به جامعه اسلامی در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی، گفت: در این شرایط مراجعه به قرآن و پرجمعیت کردن مساجد بهترین راه مقابله با نفوذ دشمنان است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۳:۳۲
به همت اداره فرهنگی حوزه خراسان شمالی برگزار می‌شود؛ نخستین مسابقه کتاب‌خوانی ویژه همسران طلاب در خراسان شمالی حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: به همت این اداره نخستین مسابقه کتاب‌خوانی ویژه همسران طلاب با موضوع احکام روابط زن و مرد و مسائل اجتماعی برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۰:۵۶
در گفتگو با یک مدیر حوزوی بررسی شد: چارچوب ها و موانع تحقق آرمان تحول در حوزه حوزه/ اگر حوزه در مقابل تحول مقاومت کند و علاقه‌ای برای حرکت به جلو نداشته باشد، به حوزه‌ای منزوی، منفعل و بی‌اثر تبدیل می‌شود، چراکه در طول زمان انگیزه فعالیت و حرکت را از دست داده و از درون تهی می‌شود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۹:۵۳
مسئول جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی: نماز جمعه مهم‌ترین رکن هدایت اجتماعی است حوزه/ مسئول جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی با بیان اینکه نماز جمعه مهم‌ترین رکن نظام هدایت اجتماعی الهی است، گفت: اگر جامعه‌ای به دنبال سرافرازی، ولایتمداری و دست‌یابی به اعلی درجه انسانیت است باید نظام هدایت اجتماعی الهی را رعایت کند.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۵:۴۹
مدیر سابق شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی: تخریب نهاد نماز جمعه با هدایت دشمنان انجام می‌شود حوزه/ مدیر سابق شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: خدمت به نهاد مقدس امامت جمعه ارزش والایی دارد، زیرا امامان جمعه نماینده نظام هستند و باید جایگاه آن‌ها حفظ شده و ارتقا یابد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۳:۵۲
مدیر حوزه ریاست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور: چابک سازی دفاتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در استان ها پیگیری می شود حوزه/ مدیر حوزه ریاست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: بازآرایی و چابک سازی دفاتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری استان ها هم‌زمان با ایجاد فضایی منعطف و مشحون از صمیمت و حسن خلق از دیگر مواردی است که انتظار می‌رود از سوی این شورا در استان پیگیری شود.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۳:۵۲
عضو شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: نهاد نماز جمعه شیرازه الفت بین مردم و نظام است حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: نهاد نماز جمعه و تریبون‌های مقدس امامت جمعه مرکز وحدت بوده و دل‌ها را به هم نزدیک می‌کنند، به‌گونه‌ای که می‌توان گفت نهاد نماز جمعه شیرازه الفت بین مردم و نظام است.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۳:۰۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه پل ارتباطی امامان جمعه و مسئولان باشد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه حلقه وصل و پل ارتباطی بین امامان جمعه و مسئولان اجرایی و اداری باشد تا از این طریق رفع مشکلات مردم هر شهر و منطقه تسریع شود.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۲:۵۰
معاون اجرایی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور: نماز جمعه قرارگاه فرهنگی شهر در مواجهه با تهاجم دشمنان است حوزه/ معاون اجرایی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: ما در حال جنگ فرهنگی، رسانه‌ای و سیاسی با دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب هستیم و این جنگ به قرارگاه احتیاج دارد که فرماندهی این قرارگاه با شخص امام جمعه است.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۲:۲۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی خبر داد؛ احیای ۲۷۶ موقوفه در خراسان شمالی/ تمدید و تجدید اسناد اجاره ۱۵۰۰ رقبه حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با اشاره به احیای ۲۷۶ موقوفه در استان در یک سال گذشته با تنظیم سند اجاره، گفت: در مدت یک سال گذشته اسناد اجاره هزار و ۵۶۴ رقبه موقوفات استان تجدید و یا تمدید شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۲۰:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: وقف های مشارکتی توسعه یابد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر توجه ویژه به ثبت وقف‌های مشارکتی، گفت: باید با فرهنگ‌سازی و مشاوره، موقوفات جدید به سمت نیازهای روز جامعه هدایت و جهت‌دهی شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۲۰:۳۰
استاد حوزه علمیه خراسان شمال: جشن‌های ربیع‌الاول با مشارکت روحانیون برگزار شود حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به اینکه دین مبین اسلام اهمیت ویژه‌ای به شادی و نشاط در جامعه دارد، گفت: باید جشن‌هایی ازجمله جشن‌های ربیع‌الاول با مشارکت و هدایت روحانیان در مناطق مختلف برگزار شود.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۹:۲۵
استاد مشاور خانواده: دختران جوان فریب حرف‌های شیطان صفتان را نخورند حوزه/ استاد دانشگاه و مشاور خانواده گفت: با توجه به اینکه دام‌هایی سر راه دختران جوان است، باید هوشیار باشند که فریب حرف‌های شیطانی و فریبنده انسان‌های شیطان‌صفت را نخورند و با حفظ گوهر عفاف نقش‌های شایسته خویش را در نظام و جامعه اسلامی ایفا کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۳۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: محبت اهل بیت(ع) در عمل کردن به وظیفه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه بین محبت و ادعای محبت نسبت به اهل بیت(ع) تفاوت زیادی وجود دارد، گفت: محبت باید خالصانه باشد، زیرا ادعا آسان است، اما محبتی ما را نجات می‌دهد که توأم با عمل باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۳۲
با حکم رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور؛ مسئول جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی منصوب شد حوزه/ با حکم رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، حجت‌الاسلام نعمت‌الله آزموده به‌عنوان مسئول جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی منصوب شد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۲:۲۶
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: استکبار در پی گسترش اندیشه تکفیر در سرزمین‌های اسلامی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: امروز استکبار تمام‌قد و تمام‌وقت هزینه می‌کند تا اندیشه تکفیر در کشورهای اسلامی گسترش یابد و هدف آن به جان هم انداختن مسلمانان است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۵:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس