*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
امام جمعه بجنورد: پزشکان در کنار درمان جسم به روح و معنویت بیماران نیز توجه کنند حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در کنار علم و پژوهش بلافاصله معنویت و اخلاق را مطرح کرده‌اند، چراکه معنویت و اخلاق در کنار علم دو بال برای توسعه هستند.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۴:۵۷
مدیر حوزه خراسان شمالی در واکنش به کنسرت حاشیه‌ساز؛ قبل از ابتذال و حاشیه سازی کنسرت ها چاره اندیشی شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به کنسرت حاشیه‌ساز در مرکز استان، گفت: باید قبل از رسیدن به مرحله اجرا، اقدامات لازم به‌منظور خارج نشدن از عرف اسلامی و فرهنگی و جلوگیری از ورود به ابتذال صورت گیرد تا نیروی انتظامی و دادگستری مجبور به لغو برنامه نشوند و دیدگاه منفی نسبت به این قشر زحمت‌کش ایجاد نشود.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۴:۱۲
امام جمعه بجنورد در واکنش به حاشیه های یک کنسرت: اعتقادات اکثریت مردم را فدای خواسته اقلیت نکنید/ کسی با شادی سالم مخالف نیست حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به حواشی کنسرت اخیر در این شهر، گفت: اکثریت مردم خراسان شمالی مسلمان معتقد و انقلابی هستند و رهبری از آن‌ها تعریف کرده است؛ به‌گونه‌ای که دیدیم امسال ۵۰ هزار نفر در نماز عید فطر بجنورد شرکت کردند، ما نباید این ۵۰ هزار نفر را فدای ۵۰ نفر بکنیم که از استان‌های دیگر به این شهر آمده‌اند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: تجمل‌گرایی و چشم‌وهم‌چشمی ازدواج جوانان را به تأخیر انداخته است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: متأسفانه در جامعه کنونی مسئله تجمل‌گرایی و چشم‌وهم‌چشمی خانواده‌ها را درگیر کرده و ازدواج جوانان را به تأخیر انداخته است.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۲:۳۸
برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه فرزندان طلاب و روحانیان خراسان شمالی حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در تابستان امسال دوره‌های آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه فرزندان طلاب و روحانیون استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۱:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: دولت از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی جلوگیری کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: یکی از کارهای ناکارآمد برخی دولت‌ها در کشور این است که جنسی را که مردم بومی کشور می‌توانند آن را باکیفیت خوب در اختیار مردم قرار بدهند از کشورهای خارجی وارد کشور می‌کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۱:۴۹
مسئول تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی: احترام طلاب به استاد مایه برکت علم و عمل آن‌ها است حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به جایگاه استاد در عرصه آموزش، گفت: کسی که به استاد خود بی‌احترامی کند، علمی که می‌آموزد برای وی برکتی نخواهد داشت.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: مقابله با تهاجم حداکثری دشمن، نیازمند یک عزم جهادی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمن حداکثری تهاجم کرده است ما هم باید حداکثری دفاع کنیم؛ زیرا آن‌ها هرچه توان دارند علیه ارزش‌های ما به کار گرفته‌اند؛ اما متأسفانه ما حداقلی، رفع مسئولیت می‌کنیم.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۱۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: دستاوردهای ماه رمضان پشتوانه گسترش معنویت در جامعه باشد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید یک ماه روزه‌داری و دستاوردهای معنوی آن پشتوانه‌ای برای گسترش معنویت در جامعه باشد.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۱:۱۸
رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی: ائمه جمعه ستادهای امر به معروف را فعال کنند حوزه/ رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی گفت: شایسته است در هر استان و شهرستانی ائمه جمعه جلودار شده و ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر را بیش از پیش فعال کنند.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۵:۵۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: زیربنای فکری نظام جمهوری اسلامی برگرفته از افکار شهید مطهری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: زیربنای نظام جمهوری اسلامی و مبانی آن برگرفته از افکار شهید مطهری است؛ ازاین‌رو هرچه در فهم و درک آثار شهید مطهری سرمایه‌گذاری کنیم ضرر نکرده‌ایم و این سرمایه‌گذاری فکری، زمانی و مالی خروجی‌های مفیدتری خواهد داشت.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۲:۵۵
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: عید فطر هدیه‌ای عبادی و سیاسی به مسلمانان است حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه عید فطر هدیه‌ای عبادی و سیاسی از جانب خداوند به مسلمانان است، گفت: عید فطر، عید وحدت و انسجام مسلمانان بر مدار سعادت‌طلبی و حقیقت‌خواهی است. ‌
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۰۹:۲۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: عفاف و حجاب فقط مختص بانوان نیست حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید توجه داشت که عفاف و حجاب مختص بانوان نیست و مردی که عفت چشم و زبان ندارد هم باید اصلاح شود، از این رو نباید تنها بر روی بانوان متمرکز شویم.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۷:۲۲
نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه: تمرکز دشمن بر ترویج بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه ایرانی است حوزه/ نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ترویج بی‌عفتی و بی‌حجابی مهم‌ترین حربه دشمن برای تغییر سبک زندگی اسلامی در جامعه ایرانی است.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۶:۵۹
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطره ساماندهی شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه زکات فطره باید قبل از نماز عید فطر پرداخت شود، بر ساماندهی صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطره در استان تأکید کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۲:۲۹
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: دیانت و ارزش‌های اسلامی جوهره شعر آئینی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خطاب به شاعران آیینی، گفت: جوهره شعر آیینی، دین و دیانت و ارزش‌های اسلامی و زینت شما شاعران، ادب شعری و شاعری است.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۲۲:۵۱
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی: غده سرطانی اسرائیل غاصب رو به اضمحلال است حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه غده سرطانی اسرائیل از میان رفتنی است، گفت: رژیم صهیونیستی علی‌رغم داشتن حمایت ابرقدرت‌های ظاهری، در حال شکست و از میان رفتن است.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۰۲:۱۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: گره‌گشایی از کار مردم، شکر نعمت مسئولیت است نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خطاب به مدیران و مسئولان اجرایی گفت: تکریم ارباب رجوع و گره‌گشایی از کار مردم، شکرگزاری عملی نعمت مسئولیت است.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۱۴:۳۹
امام جمعه بجنورد: نفوذ دشمن در پشت صحنه مشکلات اقتصادی آشکار است حوزه/ امام جمعه بجنورد با تأکید بر اینکه باید پشت مشکلات اقتصادی نفوذ دشمن را هم ببینیم، گفت: دشمن در جنگ اقتصادی با ما بوده و در این زمینه شوخی هم ندارد.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۳:۱۱
تعطیلی ۹ خانه قرآن و عترت در شیروان! حوزه/ رئیس اداره تبلیغات شیروان با اشاره به تعطیلی ۹ خانه قرآن و عترت در این شهرستان، گفت: خانه‌های قرآن و عترت شهرستان شیروان نیازمند توجه و حمایت بیشتر هستند.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۰:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس