*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: رهایی از موریانه فساد درگرو اعمال نظارت‌های مداوم و دقیق است حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به نقش نظارت در پیشگیری از فساد، گفت: اگر بخواهیم جامعه ما گرفتار فساد نشود باید نظارت‌ها و چشم‌های تیزبین به‌صورت مداوم فعالیت کنند.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۷:۳۱
آیت الله حسینی بوشهری در بجنورد: منابر روحانیت با وجود بی‌مهری‌ها همچنان پرمخاطب است حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور خطاب به روحانیان، گفت: استفاده از تریبون خطابه و منبر بسیار مهم است و اگرچه گاهی اوقات این تریبون مورد بی‌مهری و کم‌توجهی قرار می‌گیرد، ولی همچنان مخاطب خاص خود را دارد.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۶:۵۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: توسعه متوازن درگرو توأم شدن علم و معنویت است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه علم و معنویت در کنار هم جامعه را به پیش می‌برند و توسعه جامعه را رقم می‌زنند، خطاب به مسئولان آموزشی، گفت: هم‌زمان با مسائل علمی، مسائل دینی و معنوی را هم مورد توجه قرار دهید.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۴:۵۷
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد: برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف در بجنورد/ حیا و ایمان دوگانه به‌هم‌پیوسته اند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: حیا و ایمان دوگانه به پیوسته هستند؛ ازاین‌رو وقتی یکی از این دو ضعیف شود یا از این برود بخش دیگر هم تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۰۸:۱۰
حوزویان خراسان شمالی مربی کودک و نوجوان می شوند حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: به همت اداره تبلیغ حوزه علمیه استان دوره تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه طلاب و حوزویان خراسان شمالی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۰۲:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی تأکید کرد؛ افزایش فعالیت مساجد ، تقویت اراده ملی و دینی است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: باید فعالیت مساجد استان در حوزه تعلیم و تربیت و تقویت اراده ملی و دینی بیش از پیش تقویت شود.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۴:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: فساد اقتصادی پایه های اجتماعی نظام را متزلزل می کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: همان‌گونه که رهبری تأکید کرده‌اند هر جامعه ای که گرفتار سه غده فساد اقتصادی، فساد اخلاقی و فساد سیاسی شود پایه‌های اجتماعی آن جامعه متزلزل می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۵:۲۵
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی: ۳۰ درصد پرونده های شعب حل اختلاف خراسان شمالی منجر به سازش می شود حوزه/ رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: ۳۰ درصد پرونده‌های ما در شورای حل اختلاف منجر به سازش می شود؛ از این رو باید از ظرفیت‌های مختلف مردمی برای افزایش صلح و سازش در استان استفاده کنیم.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۵:۲۴
امام جمعه بجنورد: پزشکان در کنار درمان جسم به روح و معنویت بیماران نیز توجه کنند حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در کنار علم و پژوهش بلافاصله معنویت و اخلاق را مطرح کرده‌اند، چراکه معنویت و اخلاق در کنار علم دو بال برای توسعه هستند.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۴:۵۷
مدیر حوزه خراسان شمالی در واکنش به کنسرت حاشیه‌ساز؛ قبل از ابتذال و حاشیه سازی کنسرت ها چاره اندیشی شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به کنسرت حاشیه‌ساز در مرکز استان، گفت: باید قبل از رسیدن به مرحله اجرا، اقدامات لازم به‌منظور خارج نشدن از عرف اسلامی و فرهنگی و جلوگیری از ورود به ابتذال صورت گیرد تا نیروی انتظامی و دادگستری مجبور به لغو برنامه نشوند و دیدگاه منفی نسبت به این قشر زحمت‌کش ایجاد نشود.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۴:۱۲
امام جمعه بجنورد در واکنش به حاشیه های یک کنسرت: اعتقادات اکثریت مردم را فدای خواسته اقلیت نکنید/ کسی با شادی سالم مخالف نیست حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به حواشی کنسرت اخیر در این شهر، گفت: اکثریت مردم خراسان شمالی مسلمان معتقد و انقلابی هستند و رهبری از آن‌ها تعریف کرده است؛ به‌گونه‌ای که دیدیم امسال ۵۰ هزار نفر در نماز عید فطر بجنورد شرکت کردند، ما نباید این ۵۰ هزار نفر را فدای ۵۰ نفر بکنیم که از استان‌های دیگر به این شهر آمده‌اند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: تجمل‌گرایی و چشم‌وهم‌چشمی ازدواج جوانان را به تأخیر انداخته است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: متأسفانه در جامعه کنونی مسئله تجمل‌گرایی و چشم‌وهم‌چشمی خانواده‌ها را درگیر کرده و ازدواج جوانان را به تأخیر انداخته است.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۲:۳۸
برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه فرزندان طلاب و روحانیان خراسان شمالی حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در تابستان امسال دوره‌های آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه فرزندان طلاب و روحانیون استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۱:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: دولت از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی جلوگیری کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: یکی از کارهای ناکارآمد برخی دولت‌ها در کشور این است که جنسی را که مردم بومی کشور می‌توانند آن را باکیفیت خوب در اختیار مردم قرار بدهند از کشورهای خارجی وارد کشور می‌کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۱:۴۹
مسئول تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی: احترام طلاب به استاد مایه برکت علم و عمل آن‌ها است حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به جایگاه استاد در عرصه آموزش، گفت: کسی که به استاد خود بی‌احترامی کند، علمی که می‌آموزد برای وی برکتی نخواهد داشت.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: مقابله با تهاجم حداکثری دشمن، نیازمند یک عزم جهادی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمن حداکثری تهاجم کرده است ما هم باید حداکثری دفاع کنیم؛ زیرا آن‌ها هرچه توان دارند علیه ارزش‌های ما به کار گرفته‌اند؛ اما متأسفانه ما حداقلی، رفع مسئولیت می‌کنیم.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۱۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: دستاوردهای ماه رمضان پشتوانه گسترش معنویت در جامعه باشد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید یک ماه روزه‌داری و دستاوردهای معنوی آن پشتوانه‌ای برای گسترش معنویت در جامعه باشد.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۱:۱۸
رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی: ائمه جمعه ستادهای امر به معروف را فعال کنند حوزه/ رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی گفت: شایسته است در هر استان و شهرستانی ائمه جمعه جلودار شده و ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر را بیش از پیش فعال کنند.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۵:۵۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: زیربنای فکری نظام جمهوری اسلامی برگرفته از افکار شهید مطهری است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: زیربنای نظام جمهوری اسلامی و مبانی آن برگرفته از افکار شهید مطهری است؛ ازاین‌رو هرچه در فهم و درک آثار شهید مطهری سرمایه‌گذاری کنیم ضرر نکرده‌ایم و این سرمایه‌گذاری فکری، زمانی و مالی خروجی‌های مفیدتری خواهد داشت.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۲:۵۵
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: عید فطر هدیه‌ای عبادی و سیاسی به مسلمانان است حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه عید فطر هدیه‌ای عبادی و سیاسی از جانب خداوند به مسلمانان است، گفت: عید فطر، عید وحدت و انسجام مسلمانان بر مدار سعادت‌طلبی و حقیقت‌خواهی است. ‌
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۰۹:۲۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس