*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ \ الاثنين ١٧ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Monday, January 16, 2017
دوره‌ آموزشی "شیوه‌های دعوت به نماز" در بجنورد برگزار می شود حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی از برگزاری دوره‌ آموزشی "شیوه‌های دعوت به نماز" با هدف ترویج فرهنگی دینی، در بجنورد خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۲
کارشناس فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نیازمند کار جهادی است حوزه/ کارشناس فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: عفاف و حجاب آمیخته با مفاهیم دینی جامعه اسلامی است و ترویج این فرهنگ نیازمند کار جهادی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: روحانیت از فضای مجازی برای هدایتگری استفاده کند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اهمیت ورود طلاب به فضای مجازی، گفت: در این راستا مقرر است پایگاه های اطلاع‌رسانی مساجد در استان توسط این اداره کل در خراسان شمالی راه اندازی شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۶
رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد: روحانیون نقش مهمی در بصیرت بخشی جامعه دارند حوزه / رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد با اشاره به اهمیت بصیرت افزایی در جامعه گفت: روحانیون نقش مهمی در بصیرت بخشی جامعه دارند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۴
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان شمالی: طلاب و روحانیون باید بیش از پیش به سلاح بصیرت مجهز شوند حوزه / مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان شمالی گفت: طلاب و روحانیون برای مقابله جدی تر با شبهه افکنی و تهاجم فرهنگی دشمنان باید بیش از پیش به سلاح بصیرت مجهز شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: حضور طلاب توانمند در فضای مجازی ضروری است حوزه / مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی تاکید کرد: طلاب و روحانیون برای پاسخگویی به شبهات در فضای مجازی ورود پیدا کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۰۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: روحانیان نباید از سیاست و مسائل روز جامعه غافل باشند حوزه / نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تاکید کرد: روحانیون و ائمه جماعات نباید از سیاست و مسائل روز جامعه غافل باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۲
مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد: راه اندازی درس خارج تفسیر در حوزه علمیه خراسان شمالی حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: درس خارج تفسیر قرآن از ابتدای سال تحصیلی جاری در حوزه علمیه این استان دایر شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در گفتگو با «حوزه»: مسئولان حوزه از فرصت فضای مجازی غافل نشوند/ دشمن به دنبال جایگزینی ارزش های بدلی است حوزه / رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی تاکید کرد: مسئولان حوزه برای مدیریت فضای مجازی پیشگام شوند، چرا که دشمنان اندیشه های جوانان ما را هدف قرار داده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲
دوره آموزشی روش تحقیق و پایان نامه نویسی در بجنورد برگزار شد حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی از برگزاری دوره آموزشی روش تحقیق و پایان نامه نویسی در بجنورد خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۰
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: دشمن فتنه فرهنگی را عملیاتی کرده است حوزه / مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: دشمن با اشاعه ناهنجاری های اجتماعی، ترویج منکرات اخلاقی و ولنگاری فرهنگی در صدد فتنه فرهنگی است تا بتواند به مقاصد شوم سیاسی خود دست یابد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۲
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان شمالی خبر داد: کمک ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی مردم خراسان شمالی به توسعه آستان علوی حوزه / رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان شمالی گفت: مردم این استان از ابتدای امسال هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد و ۳۵۰ گرم طلا برای بازسازی و توسعه اماکن مقدسه در شهرهای زیارتی عراق اهدا کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۱
مشاور فرهنگی نماینده ولی‌فقیه در سپاه: نویسندگان نامه به ترامپ خائن به ملت اند حوزه / مشاور فرهنگی نماینده ولی‌فقیه در سپاه با اشاره به نامه جمعی از خائنان ملت به رئیس جمهور منتخب آمریکا برای افزایش تحرم ها، گفت: این ۳۰ نفر که برای افزایش تحریم ها به ترامث نامه نوشتند، ایرانی نبوده و خائن هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۲۲
علمای اهل سنت خراسان شمالی: حماسه ۹ دی موجب اتحاد و انسجام ملت ایران شد حوزه / مدیران مدارس علمیه اهل سنت خراسان شمالی با صدور بیانیه ای به مناسبت ۹ دی سال ۸۸ اعلام کردند: حماسه ۹ دی موجب اتحاد و انسجام ملت ایران شد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۳:۳۸
یوم الله ۹ دی روز اقتدار اسلام و ولایت فقیه است حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: یوم الله ۹ دی روز اقتدار و عزت اسلام و ولایت فقیه است از این رو همواره باید این روز گرامی داشته شود.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۳:۳۵
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: جهاد علمی و فرهنگی شاخصه بارز حوزه انقلابی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی، جهاد علمی و فرهنگی را شاخصه بارز حوزه انقلابی دانست و گفت: ایادی استکبار با تمام توان، مرزهای دینی و فکری اسلام را مورد هجوم قرار داده اند و قصد از بین بردن چهره واقعی دین مبین اسلام و روحانیت را دارند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۱:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: حوزه انقلابی مدافع حقیقی ولایت فقیه و نظام اسلامی است حوزه / نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر این که حوزه انقلابی مدافع حقیقی ولایت فقیه و نظام اسلامی است، گفت: بازخوانی و واکاوی مستمر علل و چرایی حماسه ۹ دی برای نسل های جوان و آینده ساز ایران و تبدیل آن به یک حقیقت ملموس امری ضروری است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۱:۰۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بصیرت جوهره اصلی انقلاب اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی جوهره اصلی انقلاب اسلامی ایران را بصیرت دانست و گفت: نهم دی برای حفظ انقلاب، نظام و رهبری دینی بود و نباید آن را یک تفکر سیاسی دانست و همواره باید این روز و حماسه بزرگ باید گرامی و زنده نگاه داشته شود.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۵:۴۴
امام جمعه موقت بجنورد: سران فتنه با یاغی گری مسائل را پیگیری می کردند حوزه / عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به این که سران فتنه با یاغی گری مسائل را پیگیری می کردند، گفت: حماسه ۹ دی بساط فتنه را در ایران اسلامی برچید و در این روز بصیرت ملت ایران بیش از پیش نمایان شد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۵:۰۴
با هدف تبیین ابعاد ماندگار یوم الله ۹ دی: همایش جوانان انقلابی در خراسان شمالی برگزار شد حوزه / همایش جوانان انقلابی با حضور دانشجویان، طلاب و روحانیون استان خراسان شمالی با هدف تبیین ابعاد ماندگار یوم الله ۹ دی برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۳۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس