*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تبیین کرد: چهار مدال افتخار فعالان و خادمان نماز جمعه حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: خدمت به نماز و نمازگزاران، سبقت و سرعت در کار خیر و ایثار در روز جمعه، چهار رکن و مدال افتخار فعالان و خادمان ستادهای نماز جمعه است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۲۰:۵۷
امام جمعه بجنورد تأکید کرد: اهتمام به توسعه پایدار مخابرات و ارتباطات در خراسان شمالی حوزه/ امام جمعه بجنورد خطاب به مدیران مخابرات، گفت: با توجه به اینکه خراسان شمالی استانی کمتر توسعه‌یافته است انتظار می‌رود در جنبه مخابرات و ارتباطات توسعه پایدار یابد؛ به‌گونه‌ای بهتر و به‌روزتر به دنیا مرتبط شود.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۵۹
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:‌ اهتمام به سبک و سیره نبوی روح حاکم بر مناجات شعبانیه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به اهمیت قرائت مناجات شعبانیه، گفت: اهتمام و توجه به سیره و روش نبی مکرم اسلام روح حاکم بر صلوات شعبانیه است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۰۸
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه سبب تعمیق وحدت ملی شد حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: یکی از مهم‌ترین پیامدهای اقدام ترامپ در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تعمیق وحدت ملی بین گروه‌های مختلف در ایران بود.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۳۷
امام جمعه بجنورد: اقدام ابلهانه آمریکا علیه سپاه، محبوبیت پاسداران را در بین مردم مضاعف کرد حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه سپاه و مردم یکی هستند، گفت: اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه برخلاف قصد دشمنان منجر به افزایش محبوبیت پاسداران انقلاب اسلامی در بین مردم شد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۵:۴۳
با حضور اقشار مختلف مردم؛ پیکر مداح و شاعر آئینی کشور در بجنورد تشییع شد مراسم تشییع و تدفین پیکر حاج داراب بدخشان، شاعر آیینی برجسته کشور با حضور اقشار مختلف مردم در بجنورد تشییع و در جوار حرم مطهر برادر گرامی امام رضا(ع) تدفین شد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۳:۵۰
کارشناس حوزوی : ایفای رسالت طلبگی درگرو تهجد و مراقبت دائمی است حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: طلبه‌ای که اهل مراقبت و تهجد نباشد و رفتار و کردار او با مابقی اقشار جامعه تفاوتی نداشته باشد امیدی به آینده این طلبه نیست.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۵۳
امام جمعه بجنورد: غضب آمریکا نسبت به سپاه نتیجه جلوداری پاسداران در جبهه حق است حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: غضب و عصبانیت آمریکا نسبت به سپاه و تروریستی قلمداد کردن آن نتیجه جلوداری سپاه در جبهه مبارزه حق علیه باطل است.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۳:۰۱
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی مطرح کرد: حکایت طلاب سیل‌زده‌ای که به یاری سیل‌زدگان شتافتند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به فعالیت‌های جهادی طلاب برای امدادرسانی به سیل‌زدگان، گفت: با وجود اینکه عده قابل‌توجهی از طلاب ما سیل‌زده بوده و منازل والدین آن‌ها در سیل آسیب‌دیده است، اما در کنار مردم به خدمات‌رسانی مشغول هستند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۲:۲۶
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه‌ها تدریس شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به نقش ویژه اساتید و دانشجویان در راستای اجرایی کردن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: باید این بیانیه به عنوان متن درسی در دانشگاه‌ها تدریس شود.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۱:۱۰
عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی: رسالت حوزویان در تحقق شعار سال رونق‌دهی به تولید علم است حوزه/ عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: از روحانیان و حوزویان انتظار می‌رود در سال رونق تولید در کارخانه انسان‌سازی و علم تولید بیشتری داشته باشند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۰:۲۶
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: هنرمندان انقلابی تلاش خود را بر تمدن سازی اسلامی متمرکز کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به نقش هنرمندان در اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، از آن‌ها خواست تا تلاش خود را بر تمدن سازی اسلامی متمرکز کنند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۵:۲۱
رئیس حوزه هنری خراسان شمالی خواستار شد: استفاده از زبان هنر در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب حوزه/ رئیس حوزه هنری خراسان شمالی گفت: برای اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب و تحقق تمدن اسلامی راهی جز استفاده از زبان هنر نداریم، زیرا نقش هنر و هنرمندان به‌ویژه هنرمندان انقلابی که دغدغه مندی و شاخصه‌های مردمی و جهادی دارند، در تمدن سازی بسیار ویژه است.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۴:۵۳
امام جمعه بجنورد: پیرامون وصیت نامه های شهدا کار هنری و محتوایی انجام شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خطاب به مسئولان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: علاوه بر حفظ فیزیکی آثار و وصیت‌نامه شهدا از کارهای محتوایی و معنوی و هنری در این زمینه هم غافل نشوید.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۳:۴۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بحران سیل اخیر باید عقل مدیریتی و اجتماعی ما را تقویت کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر اینکه بحران سیل اخیر باید عقل مدیریتی و اجتماعی ما را تقویت کند، گفت: ما کاری می‌کنیم آب که مایه رحمت و حیات است مایه ممات می‌شود؛ درنتیجه با هر بارندگی سیل به راه افتاده و خرابی به بار می‌آورد.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۸:۱۸
هم‌زمان با تعطیلات نوروزی؛ ۹۰ نفر از طلاب و روحانیان خراسان شمالی به یاری سیل‌زدگان رفتند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با تعطیلات نوروزی امسال ۹۰ نفر از طلاب و روحانیان استان در قالب اردوهای جهادی به یاری سیل‌زدگان شتافتند.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۶:۵۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: حضور روحانیان در بین سیل‌زدگان سبب دلگرمی آسیب دیدگان می‌شود حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اردوهای جهادی حوزویان استان در مناطق سیل‌زده، گفت: حضور طلاب و روحانیان در بین سیل‌زدگان سبب دلگرمی آسیب دیدگان و آرامش بازماندگان می‌شود.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۱:۵۲
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: فعالیت جهادی و انقلابی گفتمان و تأکید همیشگی رهبری است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به حضور طلاب و حوزویان استان در اردوی امدادرسانی به سیل‌زدگان، گفت: فعالیت جهادی و انقلابی به‌ویژه از سوی طلاب و روحانیان گفتمان و تأکید همیشگی رهبری است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۵:۲۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بلایای طبیعی به فرصتی برای اتخاذ راهکارهای مناسب بدل شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: بلایای طبیعی از جمله سیل‌های اخیر باید به فرصتی برای اتخاذ راهکارهای مناسب و اصولی در بخش‌های مختلف بدل شود تا در آینده شاهد این میزان خرابی نباشیم.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۴۷
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: مهم‌ترین تکلیف شیعه راضی کردن دل امام عصر (عج) است حوزه/ مسئول اداره فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به مصائب امام موسی کاظم (ع) برای هدایت ما و برپایی عدل، گفت: راضی کردن دل امام عصر (عج) اصلی‌ترین تکلیف شیعه است.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۲۲:۲۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس