*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
با هدف تقویت بنیه اعتقادی طلاب؛ نخستین کارگاه کلام اسلامی در حوزه علمیه آشخانه برگزار شد حوزه/ نخستین کارگاه کلام اسلامی ویژه تقویت بنیه اعتقادی طلاب و پاسخ‌گویی به شبهات در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) آشخانه برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۲:۳۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکایی ها ربوده است نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: امروز می‌بینیم سپاه و نیروهای مسلح ما هم عِده، هم عُده و هم عُرضه را دارد، عُده سپاه موشک‌های نقطه زنی هستند که تا چند هزار کیلومتر برد دارند و عُرضه هم دارد چون تا چندمتری پایگاه آمریکایی‌ها موشک خود را تنظیم کرده و خواب را از چشم آنان ربوده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: مساجد برای تربیت جوانان مؤمن و انقلابی برنامه ریزی کنند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: در شرایط کنونی مساجد مهم­ ترین و مناسب­ ترین پایگاه برای تربیت جوانان مؤمن و متعهد به انقلاب است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۰
رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد خبر داد: برگزاری طرح «با قرآن در رمضان» در مساجد بجنورد حوزه/ رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد از برگزاری طرح «با قرآن در رمضان» در مساجد شاخص این شهرستان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۳:۱۵
امام جمعه بجنورد: روزه‌داری، پلکان معرفت افزایی است حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: روزه خاص الخاص روزه کسی است که از روزه‌داری پلکان معرفت ساخته و خود را در محضر باری‌تعالی می‌بیند، به‌گونه‌ای که تا آخر ماه پرواز و صعود او روزبه‌روز بیشتر می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۴۳
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: مدارس تربیت‌محور در خراسان شمالی راه‌اندازی شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید با بهره‌گیری از توان نخبگان دینی و فرهنگی، مدارس تربیت محور در استان راه‌اندازی شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۵:۵۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس آموزش و پرورش تبیین شود حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه جوانان مخاطب اصلی رهبری در بیانیه گام دوم هستند، گفت: باید این بیانیه متناسب با مخاطبان و مقاطع تحصیلی در مدارس تبیین شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۵۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: ترویج فرهنگ قرآنی اولویت ویژه روحانیان در ماه رمضان باشد حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای ترویج فرهنگ اصیل قرآن، نیازمند توجه بیشتر متولیان فرهنگی است، گفت: در این راستا باید مبلغان اعزامی در ماه مبارک رمضان بیشترین فعالیت خود را بر ترویج فرهنگ قرآنی متمرکز کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۲۲
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی: عقد اخوت راهکاری برای مشارکت مؤمنانه در حل مشکلات فردی و اجتماعی است حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: عقد اخوت میان مسلمانان راهکاری برای مشارکت مؤمنانه در حل مشکلات فردی و اجتماعی است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۳:۴۷
امام جمعه بجنورد: فرهنگ افطاری ساده در جامعه ترویج شود حوزه/ امام جمعه بجنورد با انتقاد از برپایی سفره‌های رنگین افطار، گفت: باید مؤمنین فرهنگ افطاری دادن با حداقل طعام، اما همیشگی و مداوم را ترویج کنند تا رفتار اسلامی ما الگویی برای همگان قرار گیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۲:۳۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالی: ماه رمضان فرصت عمومیت بخشی به ارزش‌های دینی است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: ماه مبارک رمضان و روزه‌داری در این ماه فرصت ارزنده و ذی‌قیمتی برای عمومیت بخشیدن به ارزش‌های دینی در جامعه است.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۵:۲۷
مدیر مدرسه علمیه امام خامنه‌ای بجنورد تبیین کرد: چهار شرط تحقق نظام تربیتی الهی از دیدگاه شهید مطهری مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد با اشاره به چهار شرط تحقق نظام تربیتی الهی از دیدگاه شهید مطهری، گفت: مبارزه با موانع و فراهم کردن زمینه تربیت نخستین شرط در نظام تربیتی الهی است.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۴:۴۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: شهید مطهری مولد دانش و معلم بینش بود حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: شهید مطهری هم مولد دانش و هم معلم بینش بود؛ یعنی سطحی سخن نمی‌گفت و هنر او این بود که هم قدرت بنان و هم قدرت بیان داشت.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۴:۳۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری اقتصاد ریاضتی و رفاقتی نیست امام جمعه بجنورد گفت: اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری اقتصاد رفاقتی و ریاضتی نیست؛ بلکه اقتصادی است که همه با هم در میدان کار برای رونق تولید در بخش‌های مختلف کار می‌کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۳:۵۵
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: وضع فعلی غرب نتیجه علم بدون معنویت است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: وقتی ملتی دانش دینی و معرفت اعتقادی و مبانی جهان‌بینی توحیدی را نداشته باشد نتیجه آن جامعه فعلی غرب می‌شود که با وجود داشتن علم در زمینه ­های مختلف، در اقصی نقاط دنیا به جنایت می‌پردازند.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۵۹
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خواستار شد: مباحثه و بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه‌های علمیه انجام شود حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی با تأکید بر مباحثه و بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه‌های علمیه، تصریح کرد: در بیانیه گام دوم رهبری آفت‌های انقلاب را برای ما بازگو کرده و رویش‌ها و ریزش‌های انقلاب را تشریح می‌کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۵۲
هم‌زمان با ماه مبارک رمضان؛ آئین جزءخوانی قرآن در ۲۸ مسجد شاخص خراسان شمالی برگزار می‌شود حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان، آئین جزءخوانی قرآن کریم در ۲۸ مسجد شاخص و محوری استان با حضور قرای استانی و کشوری برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۲:۵۷
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: طلاب و دانشجویان مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب اند حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به تأکیدات رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: باید در نهادهای آموزشی مختلف اعم از حوزه و دانشگاه و آموزش و پرورش علم و معنویت با یکدیگر توأم شوند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۲:۴۲
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: سایش‌های اعتقادی و ریزش‌های اخلاقی مهم‌ترین تهدیدهای جامعه اند حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: سایش اعتقادی و ریزش اخلاقی دو تهدید و آسیب مهم جامعه در بخش‌های مختلف هستند که باید درمان شوند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۲:۴۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: امام راحل با ابتکار روز قدس جهان اسلام را به هم گره زدند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی با ابتکار انتخاب روز قدس جهان،اسلام را به هم گره زد و جویبارها را به رودخانه‌ای عظیم تبدیل کرد؛ به‌گونه‌ای که انسان در روز قدس شکوه اسلام را در سراسر دنیا می‌بیند.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۲:۵۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس