*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
در سال تحصیلی آینده؛ ۵۰ طلبه جدید در مدرسه باقرالعلوم (ع) راز و جرگلان پذیرش می‌شوند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم (ع) راز و جرگلان گفت: برای سال تحصیلی آینده ۵۰ طلبه جدید در سطح یک در این مدرسه جذب و پذیرش می‌شوند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۰۲:۱۵
رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد: اعتکاف، ظرفیت ویژه‌ای برای کاهش آسیب‌های اجتماعی است حوزه/ رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: مراسم معنوی اعتکاف فرصت و ظرفیت ویژه‌ای برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه در بین نسل جوان است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱
به همت اداره فرهنگی حوزه علمیه؛ ۸۰ طلبه خراسان شمالی به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند حوزه/ مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: به همت این اداره ۸۰ نفر از طلاب خواهر و برادر استان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق سابق عملیاتی اعزام می‌شوند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۵
در سال تحصیلی آتی؛ ۵۰۰ طلبه جدید جذب حوزه علمیه خراسان شمالی می شوند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: برای سال تحصیلی آتی ۵۰۰ طلبه جدید جذب مدارس علمیه استان می شوند که از این تعداد ۲۳۰ نفر برادر و ۲۶۵ نفر هم خواهر هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۰
معاون پژوهشی موسسه راهبردی حق‌پژوهی مطرح کرد: توسعه کلیساهای خانگی زیر سایه بی توجهی حوزه/ معاون پژوهشی موسسه راهبری حق‌پژوهشی گفت: جریان کلیسای خانگی، عرفان‌های کاذب جنس بدلی عرفان حقیقی و ... از جمله موضوعاتی بودند که در سال‌های گذشته رهبر معظم انقلاب نسبت به آنها هشدارهای لازم را داند، اما متأسفانه با وجود تمام این هشدارها، در کشور ما نسبت به این موضوع حساسیت ویژه‌ای وجود ندارد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۶
بیستم اسفندماه جاری؛ همایش «لبیک به ندای رهبری» در بجنورد برگزار می‌شود حوزه/ همایش «لبیک به ندای رهبری» پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب، به همت دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، بیستم اسفندماه، در بجنورد برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۴
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: تقویت اقتدار نظام و دوری از تفرقه، رسالت همگانی است حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: تقویت قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و دوری از تفرقه و اختلاف، رسالت همگانی است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۱
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم ۲۹ مرتبه واژه جوان و جوانان را به کار برده اند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم ۲۹ مرتبه واژه جوان و جوانان را به کار برده اند، گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تأکید کرده‌اند علم و پژوهش، معنویت و اخلاق و اقتصاد با محوریت جوانان، جهت دهنده به همه حرکت‌های توسعه‌ای در کشور است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بیانیه «گام دوم انقلاب» محور ستاد ساماندهی شئون فرهنگی باشد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: در سال آینده محور نشست‌های ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی استان، بندهای دوازده‌گانه بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۶
هم‌زمان با ایام نوروز؛ اعتکاف در ۱۰۰ مسجد خراسان شمالی برگزار می‌شود حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با ایام البیض که با آغاز سال نو مقارن شده است، مراسم معنوی اعتکاف در بیش از ۱۰۰ مسجد استان برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۵
معاون بنیاد مهدی موعود (عج): فعالیت‌های فرهنگی درزمینهٔ موضوع مهدویت در جامعه افزایش یابد حوزه/ معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کشور، گفت: باید دغدغه آحاد مختلف جامعه اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) افزایش یافته و فعالیت فرهنگی در این زمینه فراگیر شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۶
امام جمعه بجنورد: مسئولان فضای مدارس را به سمت اقامه نماز سوق دهند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: با توجه به بیانیه امسال رهبری در اجلاسیه نماز، باید مسئولان و مدیران آموزش‌وپرورش برای سوق دادن دانش آموزان به نماز، فضای مدارس را به این سمت هدایت کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۶
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: فردسازی و جامعه‌سازی نقشه رسیدن به دولت مهدوی است نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری گفت: فرد سازی، جامعه سازی و تمدن سازی که رهبری انقلاب در بیانیه اخیرشان مطرح کردند، همان نقشه اصلی رسیدن به ظهور دولت مهدی موعود و قائم آل محمد (عج) است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: اعتکاف فرصت ویژه‌ای برای بریدن از بندها و تعلقات دنیوی است حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به کارکردهای اعتکاف، گفت: اعتکاف فرصت مناسبی برای بریدن از بندهای دنیا و وابستگی‌ها و تعلقات دنیوی است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۳:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: طلاب و روحانیان در عمل به آموزه‌های اسلام پیشگام باشند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: ما طلاب و روحانیان باید بکوشیم کارکردهای مختلف دین را به اقشار مختلف جامعه گوشزد کرده و از سوی دیگر خود در عمل به آموزه‌های دینی پیشگام باشیم تا تبلیغ و انذار ما بر مردم اثر داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۳:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: بیانیه «گام دوم انقلاب» گذشته، حال و آینده کشور را بررسی می‌کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان این‌که برای رسیدن به اهداف انقلاب باید جوانانه و جهادی کار کرد، گفت: بیانیه گام دوم به این سه سؤال اساسی پاسخ می‌دهد که چه بودیم؟، چه شدیم؟ و چه خواهیم شد؟ و در واقع گذشته، حال و آینده نظام اسلامی را بررسی می‌کند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۵:۱۹
امام جمعه بجنورد: شهادت، عامل تقویت روحیه جهادی و انقلابی در کشور است حوزه/ امام جمعه بجنورد با بیان اینکه شهدا احیاگر جامعه ما هستند، گفت: همان‌گونه که دیدیم در آغاز دهه پنجم انقلاب شهادت مظلومانه عزیزان سپاهی در سیستان و بلوچستان روحیه جهادی و انقلابی را در کشور احیا کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۱:۰۹
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: زیبایی‌های زندگی تراز اسلامی به دنیا معرفی شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید زنان جامعه ما در رفتار و گفتار خود الگو باشند تا بتوانند زیبایی‌های زندگی تراز اسلامی و انقلابی را به‌گونه‌ای به جهان نشان دهند که زن غربی را به سمت اسلام و انقلاب سوق دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۶:۱۹
رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی: شناخت ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) نیاز ضروری جامعه است حوزه/ رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی گفت: شناخت ابعاد شخصیت فردی و اجتماعی حضرت زهرا (س) برای همه اعم از زن و مرد لازم است؛ اما به‌طور خاص بانوان و مادران ما باید با این بانوی بزرگوار بهتر، بیشتر، عمیق‌تر و دقیق‌تر آشنا شوند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۵:۰۱
با اذن نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی؛ نماز جمعه اهل سنت خراسان شمالی در بجنورد برگزار می‌شود حوزه/ با اذن حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، از این پس نماز جمعه اهل سنت استان در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) بجنورد برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۳:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس