*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٥ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, September 26, 2017
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد: روحانیون در منابر مطالب سست و تکراری را بیان نکنند حوزه/ حجت الاسلام هدایتی با تأکید بر اینکه مبلغان و روحانیون باید پشتوانه قوی مطالعه داشته باشند، گفت: نباید منبر را ساده بنگریم و موضوعی ساده و تکراری را انتخاب کنیم.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۱:۴۵
دبیر هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون‌های مساجد خراسان شمالی: مساجد روستاهای بالای هزار نفر دارای کانون فرهنگی و هنری می‌شوند حوزه/دبیر هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا پایان برنامه ششم، مساجد روستاهای بالای هزار نفر جمعیت دارای کانون فرهنگی و هنری می‌شوند.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۱:۳۰
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی: به ازای هر ۱۰۰۰ نفر، حضور یک روحانی ضروری است حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: به ازای هر یک هزار نفر جمعیت حضور یک روحانی برای تبلیغ دین ضروری است .
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۰۹:۵۲
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد: حضور جوانان در برنامه‌های مسجد مهم و ضروری است حوزه/رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد با بیان اینکه حضور جوانان در برنامه‌های مسجد مهم و ضروری است، گفت: مسجد می‌تواند شخصیت نوجوان و جوان را مطابق آموزه‌های دینی بارور و روح خداجویی و عدالت‌خواهی را در اعماق وجود آنان ریشه‌دار سازد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۴:۵۵
مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی: فرهنگ قرآنی حجاب و عفاف در جامعه نهادینه شود مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید حجاب و عفاف به‌عنوان فرهنگ اسلامی و قرآنی در جامعه ترویج و نهادینه شود تا در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمنان همچون سدی محکم ایستادگی کند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۳:۰۹
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی خبر داد: اجرای طرح آموزش عملی نماز در خراسان شمالی حوزه/رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی از اجرای طرح آموزش عملی نماز با عنوان «نماز کلید بهشت» در شهرهای استان با همکاری ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش خراسان شمالی خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۱:۵۹
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی: ۱۴۰۵ مسجد در خراسان شمالی شناسنامه‌ دارند حوزه/مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی گفت: بیش از یک هزار ۴۰۵ باب مسجد شیعه و سنی در شهرها و روستاهای این استان شناسنامه‌دار هستند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۰:۲۳
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار در جمع روحانیون بجنورد: دشمن با جنگ عقیده و اعتقاد وارد صحنه شده است/ شهید حججی موجب عزت جبهه مقاومت شد حوزه/رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با اشاره به این که امروز دشمن با جنگ عقیده و اعتقاد وارد صحنه شده است، گفت: شهادت مظلومانه شهید حججی و اثرگذاری خون پاک آن شهید در اقشار جامعه موجب عزتمندی آرمان انقلاب اسلامی و تقویت جبهه مقاومت شد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۰۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی در گفتگو با «حوزه»: آرزوی شهید حججی برای فرزندش حرکت در مسیر روحانیت بود حوزه/مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه آرزوی شهید حججی برای فرزندش می‌تواند انگیزه وافری برای طلاب باشد، گفت: آرزوی شهید حججی برای فرزندش حرکت در مسیر روحانیت و حوزه‌های علمیه بود.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۲:۰۸
مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی: راه‌اندازی سطح ۳ در حوزه خواهران خراسان شمالی حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی از راه‌اندازی سطح ۳ حوزه علمیه خواهران این استان از سال تحصیلی جدید خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۱:۲۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد: ترویج فرهنگ و معارف دینی در بین نوجوانان سبب بلوغ فکری می‌شود حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: ترویج فرهنگ و معارف دینی و قرآنی در کلاس‌های اوقات فراغت تابستانی سبب رشد و بلوغ فکری در بین نوجوانان و جوانان می‌شود.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۲:۳۵
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: باید زمینه دیدار دانش آموزان با علما فراهم شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید زمینه دیدار دانش آموزان با علما بیش‌ازپیش فراهم شده و این دیدارها ساماندهی گردد.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۱:۲۲
برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای هشتم شهریور در خراسان شمالی حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای هشتم شهریور در شهرها و مناطق مختلف استان خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۱:۲۲
امام‌جمعه جاجرم: هویت شیعه به امام علی (ع) و غدیر است امام‌جمعه جاجرم با بیان این‌که مکتب غدیر دارای اهمیت به سزایی است که امامت و ولایت امیرالمؤمنین(ع) را به اثبات می‌رساند، گفت: هویت شیعه به امام علی (ع) و واقعه غدیر است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۵:۲۴
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی: مستی قدرت از مستی شراب زیان‌ بارتر است حوزه/ دبیر مجمع علمای خراسان شمالی با بیان این که خودبرتربینی و عُجب یکی از آفات مدیران و مسئولان است، گفت: در برخی از روایات از این حالت منفی و خصلت ناپسند به «سکرالقدرة»، یعنی مستی قدرت یاد شده، به‌گونه‌ای که حتی امکان دارد مستی قدرت از مستی شراب زیان‌بارتر باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۵:۱۲
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد مطرح کرد: با توجه به هجمه فرهنگی دشمن، نیازمند فعالیت در بین کودکان و نوجوانان هستیم حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: با توجه به این که تهاجم فرهنگی دشمن که علیه اعتقادات ما در حال انجام است، اهمیت طرح مباحث فرهنگی و اعتقادی در بین نسل کودک و نوجوان بسیار زیاد می باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۳:۰۵
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: عرصه هنر، منبری جدید برای طلاب و روحانیون است حوزه/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: فعالیت‌های تبلیغی حوزه علمیه این استان در ایام دهه ولایت و امامت بسیار مطلوب است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۲:۲۹
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان ‌شمالی: باید وجود نمازخانه در بیمارستان‌ها به‌صورت ریشه‌ای حل شود حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز خراسان ‌شمالی گفت: باید وجود نمازخانه در مراکز درمانی از جمله بیمارستان‌ها به صورت ریشه‌ای حل شود.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۰:۵۶
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی: حکومت علوی بهترین الگو برای شایسته‌سالاری است/ عزل و نصب‌ها ضابطه محور باشد حوزه/ دبیر مجمع علمای خراسان شمالی با بیان این که حکومت علوی بهترین الگو برای شایسته‌سالاری است، گفت: کارگزاران نظام اسلامی باید از شیوه حکومت حضرت علی (ع) پیروی کنند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۴:۰۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس