*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
مسئول آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی: اهل‌بیت(ع) میزان سنجش اعمال در روز قیامت هستند حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به نقش ولایت در سعادتمندی دنیوی و اخروی، گفت: اعمال و کردار ما در قیامت با معیار ولایت و اهل‌بیت(ع) اندازه‌گیری می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲
تکلیف مداری در عرصه خدمت به مردم؛ روحانیون نارنجی پوش «پاکبان شهری» شدند+ عکس حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: طلاب و اساتید این مدرسه علمیه به همراه روحانیان طرح هجرت شیروان، در قالب طرح پاکبان اقدام به تنظیف خیابان‌های این شهر کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۰
عضو شورای علمی نخبگان حوزه علمیه خراسان تشریح کرد؛ لایه‌های چهارگانه جامعیت انقلاب و نظام اسلامی حوزه/ عضو شورای علمی نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان گفت: کل‌گرایی توحیدی، آموزه‌های اسلامی و عدالت‌طلبانه، پشتوانه شعارهایی مانند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و تبلور قانونی در قالب قانون اساسی چهار لایه جامعیت انقلاب است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: آموزش‌وپرورش مهم‌ترین بستر رشد جامعه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به نقش حساس آموزش‌وپرورش در تعالی جامعه، گفت: آموزش‌وپرورش مهم‌ترین بستر رشد، تمدن و سعادت دنیا و آخرت در هر جامعه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: عیار خود را در فضای مجازی بالا ببریم /سه مقدمه برای موفقیت در فضای مجازی حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در حال حاضر مهم‌ترین حربه دشمن علیه نظام و انقلاب نفوذ سیاسی و تغییر در باورها و رفتارهای ارزشی و انقلابی است؛ به همین دلیل حوزویان نقش ویژه‌ای در مقابله با این حربه دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۴
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی : آگاهی‌ سیاسی و اجتماعی طلاب روزآمد شود حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: پاسخگویی طلاب به شبهات و سؤالات سیاسی نسل جوان، درگرو ارتقا و روزآمدی اطلاعات و آگاهی‌های سیاسی و اجتماعی در مدارس علمیه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳
عضو شورای علمی نخبگان حوزه علمیه خراسان: بقا و تقویت انقلاب به عملکرد روحانیت ارتباط دارد حوزه/ عضو شورای علمی نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان گفت: اگر روحانیت پایه‌گذار این انقلاب و نظام بوده و بزرگ‌ترین نقش را در شکل‌گیری آن داشته، باید بپذیریم که بقا و تقویت روزافزون انقلاب هم به عملکرد روحانیت ارتباط دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۲
به همت مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان شمالی صورت گرفت؛ اعزام روحانیان معمر خراسان شمالی به اردوی زیارتی مشهد حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی گفت: به همت این مرکز اردوی خانوادگی روحانیان معمر و خانواده روحانیان مرحوم استان به مشهد مقدس برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: منبع شهریه طلاب پاک‌ترین پول روی زمین است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: فردی در طول سال زحمت می‌کشد اما در پایان سال مالی خمس خود را پرداخت می‌کند و از محل این خمس شهریه طلاب پرداخت می‌شود، ازاین‌رو منبع حقوق و شهریه طلاب پاک‌ترین پول روی زمین است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲
مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی خواستار شد: به محتوای برنامه‌های کودک و نوجوان صداوسیما بیشتر توجه شود حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: صداوسیما و بازیگران به‌عنوان اثرگذاران بر جامعه نقش مهمی در الگودهی به نسل جدید دارند، ازاین‌رو از صداوسیما انتظار می‌رود در برنامه‌های خود به‌ویژه در بخش کودک و نوجوان توجه بیشتری به محتوا داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۵
استاد سطح خارج حوزه علمیه خراسان: تربیت نیروی تمدن ساز مهم‌ترین رسالت حوزه است حوزه/ استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: هدف نهایی انقلاب اسلامی به تعبیر مقام معظم رهبری رسیدن به تمدن نوین اسلامی است، بنابراین باید پیگیری این هدف مبنای کار ما در حوزه علمیه باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۲
امام جمعه موقت بجنورد: با خام فروشی به اقتصاد مقاومتی نمی رسیم حوزه/ امام جمعه موقت بجنورد با تأکید بر ضرورت اجتناب از خام فروشی نفت، با اشاره به اینکه نفت ازجمله نعمت‌های خدادادی کشورمان است، گفت: خام فروشی نفت به دور از اقتصاد مقاومتی است؛ زیرا چنین نعمتی با هزینه‌ای مشخص از دل زمین استخراج و به کشورهای دیگر فروخته و منابع ارزی را تأمین می‌کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: طلاب و حوزویان دایره رسالت خود را جهانی ببینند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خطاب به طلاب، گفت: باید دایره رسالت خود را جهانی در نظر بگیرید، زیرا این انقلاب که امروز به چهل‌سالگی رسیده باید روزی با رهبری امام زمان (عج) جهان را مدیریت کند و مدیریت جهان هم نیازمند عالم و فقیه و مدیر است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۳
امام جمعه بجنورد: عدالت و رفاه اجتماعی موجود در کشور با نقطه مطلوب نظام فاصله دارد حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: ما با نقطه اوج عدالت اجتماعی فاصله‌ داریم؛ زیرا نقطه اوج عدالت آنجایی است که کسی در جامعه دینی احساس نکند که حقش ضایع‌ شده و یا در مسائل اقتصادی فکر نکند که کسی به او توجه ندارد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۹
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: انتخاب انسان‌های ناکارآمد عامل افول و شکست نظام‌های سیاسی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: هر دولت و نظامی که انسان‌های ناکارآمد را برای مدیریت کشور انتخاب کرده و انسان‌های کارآمد را کنار بزند رو به افول و شکست بوده و این عین فرمایش حضرت امیرالمؤمنین (ع) در نهج‌البلاغه است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۷
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: دنیا میدان مسابقه است/ عملکرد جاودان داشته ایم حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: ممارست در تقوا و تفکر و تمرین زهد و انواع و اقسام دستورات برای بالا بردن ظرفیت انسان است تا بتواند در بهشت پیامبر اکرم (ص) را ببیند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: اهل مدارا با مردم باشیم نه اهل خشونت و تندخویی حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به تداوم دشمنی‌های دشمنان و ضرورت صبر و پایداری داخلی در تقابل با این اقدامات، گفت: اگر پاکی و پایداری در یک ملت نهادینه شد کید و مکر دشمن در آن ملت تأثیر نخواهد گذاشت.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۵
کارشناس دینی : بهبود وضعیت حجاب و عفاف در جامعه نیازمند مطالبه مردمی است حوزه/ کارشناس دینی گفت: آنچه مسئولان را ملزم به رعایت احکام اسلامی ازجمله اهتمام نسبت به عفاف و حجاب در جامعه می‌کند تنها قانون و حکومت نیست، بلکه مطالبه مردمی می‌تواند مسئولان را به این سمت سوق دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۷
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی: ایفای رسالت طلبگی درگرو دفاع از نظام اسلامی است حوزه/ دبیر مجمع علمای خراسان شمالی با بیان اینکه این انقلاب و نظام به پیشگامی روحانیت و در رأس آن امام راحل به پیروزی رسید، گفت: اکنون هم ایفای رسالت طلبگی درگرو پیشگامی روحانیت در دفاع از نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۲
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی: روحانیون دستاوردهای انقلاب را معرفی کنند حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: حوزه علمیه، مادر انقلاب و نظام اسلامی است و هیچ مادری هم حاضر نیست کمترین آسیبی به بچه‌اش وارد شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس