*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی: حضرت فاطمه (س) بهترین الگوی شئون مختلف سبک زندگی است حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین الگو برای خانواده‌های ایرانی است، گفت: باید در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی، پاسداری از ولایت و سبک زندگی اسلامی به این بانوی بزرگوار اقتدا کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: حفظ آبروی نظام از مصادیق اوجب واجبات است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: وقتی دفاع از نظام و حفظ آن اوجب واجبات است، آبروداری از نظام هم بزرگ‌ترین و مهم‌ترین آبروداری است؛ ازاین‌رو همه ما باید محکم و مستدل در سنگر دفاع از نظام اسلامی بایستیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۰
دبیر مجمع عالی تفسیر حوزه علمیه قم: علما در دفاع از دین از آبرو و حیثیت خود هم می گذرند حوزه/ دبیر مجمع عالی تفسیر حوزه علمیه قم گفت: عالم دینی در میدان مبارزه با شرک و فساد و انحراف و... باید سال‌ها تیر و تهمت و ... بخورد، بارها او را ترور اجتماعی می‌کنند و به زمین می‌افتد، اما از پای درنمی‌آید و از میدان بیرون نمی‌رود؛ انسانی که می‌خواهد در مسیر مکتب دفاع کند باید بارها بمیرد و زنده شود، به همین دلیل مداد علما افضل از دماء شهدا است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۰
مسئول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد: برگزاری اعتکاف علمی در مدارس علمیه خواهران خراسان شمالی حوزه/ مسئول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی از برگزاری دوره اعتکاف علمی در مدارس علمیه خواهران استان به مدت سه روز خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۵
امام جمعه بجنورد: چهل‌سالگی موعد بلوغ جریان و تفکر انقلاب اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه چهل‌سالگی موعد بلوغ جریان و تفکر انقلاب اسلامی است، گفت: در چله انقلاب و نظام به عملکرد ۴۰ سال گذشته خود افتخار کرده و برای آینده‌ای روشن‌تر تلاش می‌کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۰
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در بجنورد: گفتمان و محتوای معنایی بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی است رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی غیر از تأسیس یک نظام اسلامی، بعد معنایی و محتوایی انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: سفر رهبری منجر به توسعه کمی ۵۷۰ درصدی حوزه علمیه خراسان شمالی شد حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به اینکه سفر رهبری به استان نقطه عطف توسعه حوزه علمیه خراسان شمالی بود، گفت: این سفر سبب تحول کیفی و توسعه کمی ۵۷۰ درصدی حوزه علمیه استان شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۹
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در جمع روحانیون اهل سنت: بدفهمی اسلام و تلقی‌های غلط از دین‌داری مهم‌ترین تهدید دین است حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: بدفهمی از اسلام و تلقی‌های غلط از دین‌داری و تدین مهم‌ترین آسیب تهدیدکننده دین اسلام در روزگار فعلی است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۹
عالم اهل سنت خراسان شمالی: اهل سنت خراسان شمالی دلبستگی خود به نظام را در دفاع مقدس ثابت کردند حوزه/ عالم اهل سنت خراسان شمالی گفت: اهل سنت این استان همراهی، همگامی و دل‌بستگی خود نسبت به نظام اسلامی را در دفاع مقدس و مناسبت‌های انقلابی ثابت کرده و می‌کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان شمالی مطرح کرد؛ فعالیت ۲۱ مدرسه علمیه اهل سنت در خراسان شمالی حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان شمالی گفت: در حال حاضر ۲۱ مدرسه علمیه اهل سنت با حدود ۶۰۰ طلبه در این استان فعال هستند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۵
پیشنهاد یک امام جمعه در تاسیس قوه چهارم حوزه/ امام جمعه شهر قاضی گفت: باید قوه فرهنگی واحدی به‌عنوان قوه چهارم در کشور تشکیل شود و همه مراکز آموزشی، علمی و فرهنگی زیر نظر این قوه فعالیت کنند تا فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی نظم و نسق شایسته‌ای بیابند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۰
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در بجنورد: تمام سعی دشمنان این است که انقلاب و نظام به اهداف خود نرسد حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه تمام سعی دشمنان بر این است که انقلاب و نظام به اهداف خود نرسد، گفت: در این زمینه دشمنان در عرصه‌های فرهنگی، روانی و اجتماعی به‌شدت کار کرده و آسیب‌های اجتماعی مختلفی را بر جامعه ما تحمیل می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۸
امام جمعه بجنورد: اخلاص در گفتار و عمل رمز تأثیرگذاری بر نفوس است حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: تنها خدا را دیدن و اخلاص در گفتار و عمل لازمه تأثیرگذاری نخبگان به‌ویژه روحانیان بر نفوس است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۶
با حکم رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور؛ امام جمعه جدید سنخواست خراسان شمالی منصوب شد طی حکمی از سوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، حجت‌الاسلام مصیب علیزاده به‌عنوان امام جمعه جدید شهر سنخواست در استان خراسان شمالی منصوب شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۰
مسئول آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی: اهل‌بیت(ع) میزان سنجش اعمال در روز قیامت هستند حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به نقش ولایت در سعادتمندی دنیوی و اخروی، گفت: اعمال و کردار ما در قیامت با معیار ولایت و اهل‌بیت(ع) اندازه‌گیری می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲
تکلیف مداری در عرصه خدمت به مردم؛ روحانیون نارنجی پوش «پاکبان شهری» شدند+ عکس حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت‌الله حکیم (ره) شیروان گفت: طلاب و اساتید این مدرسه علمیه به همراه روحانیان طرح هجرت شیروان، در قالب طرح پاکبان اقدام به تنظیف خیابان‌های این شهر کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۰
عضو شورای علمی نخبگان حوزه علمیه خراسان تشریح کرد؛ لایه‌های چهارگانه جامعیت انقلاب و نظام اسلامی حوزه/ عضو شورای علمی نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان گفت: کل‌گرایی توحیدی، آموزه‌های اسلامی و عدالت‌طلبانه، پشتوانه شعارهایی مانند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و تبلور قانونی در قالب قانون اساسی چهار لایه جامعیت انقلاب است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: آموزش‌وپرورش مهم‌ترین بستر رشد جامعه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به نقش حساس آموزش‌وپرورش در تعالی جامعه، گفت: آموزش‌وپرورش مهم‌ترین بستر رشد، تمدن و سعادت دنیا و آخرت در هر جامعه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: عیار خود را در فضای مجازی بالا ببریم /سه مقدمه برای موفقیت در فضای مجازی حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در حال حاضر مهم‌ترین حربه دشمن علیه نظام و انقلاب نفوذ سیاسی و تغییر در باورها و رفتارهای ارزشی و انقلابی است؛ به همین دلیل حوزویان نقش ویژه‌ای در مقابله با این حربه دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۴
مسئول فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی : آگاهی‌ سیاسی و اجتماعی طلاب روزآمد شود حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: پاسخگویی طلاب به شبهات و سؤالات سیاسی نسل جوان، درگرو ارتقا و روزآمدی اطلاعات و آگاهی‌های سیاسی و اجتماعی در مدارس علمیه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس