*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد: راه‌اندازی دبیرخانه دائمی یادواره شهدای طلبه و روحانی خراسان شمالی حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی از راه‌اندازی دبیرخانه دائمی یادواره گرامیداشت مقام ۷۲ شهید طلبه و روحانی خراسان شمالی، در بجنورد خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۸:۳۲
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران: رفع مشکلات اقتصادی کشور درگرو قطع امید از بیگانگان است حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: راه‌کار رفع مشکلات اقتصادی موجود در کشور قطع کامل امید از بیگانگان است؛ زیرا خود دشمن یکی از عوامل این مشکلات است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۵:۰۹
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: نگذاریم نوکیسه‌ها و نواندیشان روحانیت را به حاشیه برانند حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به خدمات مؤثر علما به نظام و انقلاب، گفت: نگذاریم نوکیسه‌ها و نواندیشان امروزی روحانیت را به حاشیه برانند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۰۴
امام جمعه بجنورد: خانواده‌ها به‌جای آهنگ‌های مبتذل، صوت قرآن گوش کنند حوزه/ امام جمعه بجنورد گفت: انسان متأثر می‌شود که برخی از خانواده‌ها فرزندانشان را با آهنگ‌های مبتذل سرگرم می‌کنند، چه اشکالی دارد که بانوی خانه هنگام آشپزی و فعالیت در خانه، به صوت قرآن گوش دهد و خانواده را با آیات قرآن مأنوس کند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۸
با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه؛ دومین یادواره ۷۲ شهید طلبه و روحانی خراسان شمالی برگزار می‌شود حوزه/ دومین یادواره ۷۲ شهید طلبه و روحانی خراسان شمالی چهارشنبه، اول اسفند با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حاج صادقی، در بجنورد برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۹
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: جنگ اعتقادی مهم‌ترین عرصه رویارویی با دشمن است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: امروز جنگ فرهنگی دشمن علیه انقلاب و نظام اسلامی در جبهه‌های مختلفی در جریان است که در این نبرد مهم‌ترین سنگر، سنگری اعتقادی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۷
نویسنده برجسته حوزوی: «داستان» رسانه ای جهانی برای تبلیغ آموزه‌های دینی است حوزه/ نویسنده برجسته حوزوی خطاب به طلاب و روحانیان گفت: اگر قصد تبلیغ دین و آموزه‌های اسلامی را داریم می‌توانیم از داستان به‌عنوان یک رسانه جهانی استفاده کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۰
آموزه‌های دینی در قالب هنر ترویج شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: ترویج آموزه‌های اسلامی با استفاده از ابزارهای هنری سبب می‌شود این آموزه‌ها در قلب نسل‌های جدید نهادینه شده و در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن به‌مثابه چراغی به‌سوی مسیر هدایت عمل کند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۱
مسئول دفتر معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان تبیین کرد: سه ویژگی لازم برای دفاع روحانیت از نظام اسلامی حوزه/ مسئول دفتر معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: داشتن بصیرت، صبوری و علم به مواضع حق، سه ویژگی لازم برای دفاع مستند و مستدل روحانیت از نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۴
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: مسئولان، مردم را در حفظ منابع طبیعی مشارکت دهند حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اهمیت آب‌وخاک و نقش آن در زندگی جوامع، گفت: مسئولان برای حفظ منابع طبیعی باید از مشارکت مردم استفاده کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵
عالم اهل سنت خراسان شمالی: نقشه‌های استکبار برای تضعیف وحدت شیعه و سنی در ایران نقش بر آب است حوزه/ عالم اهل سنت خراسان شمالی با محکوم کردن حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، گفت: دشمنان اسلام و انقلاب با هدف تضعیف وحدت شیعه و سنی در ایران دست به این جنایات می‌زنند؛ اما با هوشیاری مردم نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۲
ویژه طلاب و روحانیان سطح دو و سه؛ دوره تخصصی تربیت مربی «تدبر در قرآن» در حوزه علمیه خراسان شمالی برگزار شد حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی از برگزاری دوره تخصصی تربیت مربی «تدبر در قرآن» در حوزه علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۰
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: تعویض‌ پیاپی مدیران آفت توسعه خراسان شمالی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: تعویض‌های رکوردشکنانه مدیران استان یکی از دلایل کندی پیشرفت و توسعه خراسان شمالی بوده و همین موضوع سبب شده تا کارها و زیرساخت‌ها در این استان به‌کندی پیش برود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۱
مسئول آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی: امتحانات طلاب غیرحضوری حوزه علمیه خراسان شمالی آغاز شد حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی از آغاز برگزاری امتحانات طلاب غیرحضوری سطوح دو و سه حوزه علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: ایجاد توازن بین علم و دین مهم‌ترین رسالت حوزه و آموزش و پرورش است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: متأسفانه به‌اندازه‌ای که در مدارس به علم و درس بها داده می‌شود به دین و معنویت کمتر بها داده می‌شود؛ به‌گونه‌ای که این دو هم‌وزن نبوده و گاهی این بر آن می‌چربد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱:۲۵
انتقاد مدیر حوزه خراسان شمالی از مسئولان آموزش و پرورش؛ حوزه علمیه زینت‌المجالس کمیته همکاری حوزه و آموزش و پرورش نباشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با انتقاد از مسئولان آموزش و پرورش استان به‌عنوان متولی برگزاری نشست کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش، تصریح کرد که نباید حوزه علمیه تنها زینت‌المجالس این نشست‌ها باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۷
سرانه فضای نمازخانه در مدارس بجنورد ۱۷ سانتی‌متر است حوزه/ معاون فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی از فعالیت بیش از ۵۰۰ روحانی امام جماعت در مدارس خراسان شمالی خبر داد و گفت: سرانه فضای نمازخانه در مدارس بجنورد ۱۷ سانتی‌متر است که با میانگین استان هم فاصله زیادی دارد؛ ازاین‌رو باید کمک شود این فاصله جبران گردد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۵
در نشست کمیته حوزه و آموزش و پرورش خراسان شمالی مطرح شد؛ فقر دینی مهم‌ترین مشکل دانش آموزان است حوزه/ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: انواع فقرها ازجمله فقر علمی، حرکتی و ... در مدارس بررسی شده که در رأس همه این‌ها، فقر دینی قرار دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی مطرح کرد؛ افزایش ۱۵ درصدی میزان حضور بجنوردی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: بر اساس آماربرداری صورت گرفته میزان حضور اهالی مرکز استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به نسبت سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۹
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی: ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ عربده‌کشی‌های مستکبران را داد حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: ملت ایران با حضور چشم‌گیر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خواب‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و جواب عربده‌کشی‌های مستکبران را دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس