*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
رئیس دانشگاه مذاهب شهرستان گنبدکاووس: ایران تنها کشور حمایت کننده از تقریب مذاهب اسلامی است حوزه/رئیس دانشگاه مذاهب شهرستان گنبدکاووس گفت: ایران تنها کشوری است که همیشه در سیاست داخلی و خارجی از تقریب مذاهب اسلامی حمایت کرده است.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۴:۰۷
امام جمعه گرگان: عید فطر پیوند بندگی با خدا و رسول خدا(ص)است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: عید سعید فطر پیوند بندگی با خدا و رسول خدا(ص)است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۱:۳۸
در مدرسه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن مطرح شد؛ مکتب سیاسی امام(ره) عامل مهم تسلیم ناپذیری ملت ایران بود حوزه/ استاد مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن گفت: عامل مهم تسلیم ناپذیری و ایستادگی ملت ایران در راه پر افتخار انقلاب، فلسفه و مکتب سیاسی امام خمینی است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۰:۱۵
عضو مجمع عالی تفسیر حوزه علمیه قم: جمله «طلبه باید عارفانه و زاهدانه زندگی کند» ناقص است حوزه/ حجت الاسلام آلوستانی، در مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبد کاووس گفت: مسئله رهبری از موضوعات مهم و حرکت دهنده در اسلام است؛ انقلاب اسلامی ایران با رهبری مقتدرانه و آگاهانه امام خمینی که برخاسته از رهبری الهی بود، شکل گرفت.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۰:۳۰
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان: امام راحل با طرد نگاه حداقلی به دین، قلمرو آن را جامع معرفی کرد حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: امام خمینی(ره) تجسم وحدت دین و سیاست بود و با طرد نگاه حداقلی به دین، قلمرو آن را گسترده و جامع معرفی کرد
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۰:۲۲
استاد حوزه: شناخت شخصیت، اندیشه و مکتب امام خمینی نیاز جامعه است حوزه/ استاد مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها آزادشهر گفت: در انقلاب اسلامی ایران تغییر در زندگی اجتماعی و هدایت ملت بر عهده امام خمینی بود، لذا شناخت شخصیت، اندیشه و مکتب ایشان ضروری است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۰:۱۳
در مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان مطرح شد؛ امام خمینی کرامت زنان را احیا کرد حوزه/ مشاور مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان گفت: امام راحل نگاه غلط جهانیان نسبت به زنان را تغییر داده و دیدگاه اسلام را در مورد زن احیا کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۰:۱۰
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان: نگاه به قرآن نگاه درمان جویانه باشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: نگاه ما به قرآن باید نگاهی درمان جویانه باشد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۹:۲۵
اعتکاف رمضانیه برای اولین بار در علی آباد کتول برگزار شد حوزه/ خدیجه الازمنی گفت: مراسم معنوی اعتکاف دهه آخر ماه مبارک رمضان، برای اولین بار ویژه خواهران در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۴:۵۴
در مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول مطرح شد؛ بیانیه گام دوم نقشه راه صدوره پیام های انقلاب به دنیاست حوزه/ استاد مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول گفت: حرکت به سمت گام دوم انقلاب می توانند شعارهای انقلاب اسلامی را به جوامع اروپایی برسانند.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۴:۵۳
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان: اداره حوزه از سوی خیرین موجب استقلال آن می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: حوزه های علمیه در طول ۱۴۰۰ سال گذشته به لحاظ مالی به همت خیرین و از طریق وجوهات و موقوفات اداره شده که خود این مسئله باعث استقلال و آزادگی مدارس علوم دینی بوده است.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۲:۲۹
آیت الله نورمفیدی در خطبه های نمازجمعه: دشمن در طرح معامله قرن به‎دنبال خلع سلاح حماس است حوزه/ امام جمعه گرگان گفت: دشمن در طرح معامله قرن به‎دنبال خلع سلاح حماس است.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۶:۳۳
آیت الله نورمفیدی: مردم انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی به گوش جهانیان برسانند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان از مردم انقلابی برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۳:۱۶
برگزاری کارگاه «مهارت افزایی بانوان مبلغه» در رامیان حوزه/ حجت الاسلام طاهری، دو بال تقوا و علم را نیاز مبلغان دانست و اظهار کرد: علم آموزی باید با تهذیب نفس همراه باشد، زیرا یادگیری یک بال است و با یک بال انسان قدرت پرواز و رسیدن به قله های معنویت را ندارد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۱:۳۲
مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان: روز قدس نشانه «نصر من الله و فتح قریب» است حوزه/ طلاب خواهر استان گلستان، با حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین ، جنایت‌های رژیم صهیونیستی را در سرزمین‌های اشغالی محکوم ‌کردند.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۰:۴۶
مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد: روز قدس، روز نمایش قدرت اسلام و وحدت مسلمین است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد از تمامی ملت ایران به خصوص طلاب درخواست کرد تا مانند هر سال در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت کنند.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۰:۲۵
پذیرش حوزه خواهران گلستان از ۲۳ تیر ‌آغاز می شود حوزه/معاون آموزش حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: جهت اطلاع رسانی گسترده و بهره برداری از ظرفیت های استان در راستای به‌ گزینی داوطلبان، دومین جلسه ستاد پذیرش حوزه های علمیه خواهران در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در مدیریت این استان برگزار شد.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۳:۰۷
معاون آموزش مدرسه عالی الزهرا(س)گرگان: بصیرت و آگاهی فقط از طریق اتصال به قرآن و اهل بیت(ع) حاصل می شود حوزه/معاون آموزش مدرسه عالی الزهرا(س) گرگان با تاکید بر این که نسان با بصیرت، نه تنها به بیراهه نمی رود، بلکه سد راه کسی هم نمی شود، گفت: بصیرت و آگاهی فقط از طریق اتصال به قرآن و اهل بیت(ع) حاصل می شود.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴:۱۵
در مدرسه صدیقه طاهره(س) انبارالوم مطرح شد: پاسخگویی به نیازهای روز از دلایل ماندگاری آثار شهید مطهری است حوزه/ کارشناس پژوهش مدرسه علمیه صدیقه طاهره سلام الله علیها انبارالوم گفت: یکی از دلایل ماندگاری آثار استاد مطهری پاسخگویی به نیازهای جامعه است.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴:۱۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) گرگان: خوش بین بودن در زندگی، درس آموز و متحول کننده است حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه صدیقه فاطمه سلام الله علیها گرگان گفت: مسائل عاطفی و روانی، زندگی انسان ها را به هم پیوند می دهد و خداوند متعال برای دو عنصر عاطفه و روان، ابزارهایی را در بدن انسان قرار داده است تا از طریق آن افراد تغذیه روحی و روانی شوند.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴:۱۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس