*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Friday, July 19, 2019
در مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان؛ «نقش امنیت در اعتلای جامعه» بررسی شد حوزه/ دانش آموخته مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان، ایمان توحیدی، ولایت و امامت را از ارکان امنیت برشمرد و خاطرنشان کرد: ایمان توحیدی بن مایه های رهایی انسان از آشفتگی و سبب رسیدن انسان به آرامش و امنیت است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۵
با حکم مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان: مدیر جدید مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) گرگان معرفی شد حوزه/با حکم مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان خانم حلاجی به عنوان سرپرست جدید مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه سلام الله علیها شهرستان گرگان معرفی و از تلاش های خانم میبدی مدیر سابق تقدیر شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۲
در مدرسه صدیقه طاهره(س) انبارالوم مطرح شد؛ رسیدن به آرامش و آسایش واقعی با تقرب به اهل بیت(ع) است حوزه/ یکی از مهم ترین خلأهای زندگی بشر، کمبود احساس آرامش و آسایش واقعی است، حال آن که اساسی ترین دلیل بروز آن به خاطر دوری از معنویت می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۷
مقاله ای از یک بانوی طلبه؛ انقلاب زمینه ساز ظهور حوزه/در طول تاریخ، هیچ جامعه بشری را نمی یابیم، که بدون انقلاب باشد. حرکت پیامبران و انبیای الهی در طول دوره های مختلف، یک نوع انقلاب فرهنگی به شمار می آید؛ که هدف آن اجرای احکام الهی و رشد و تعالی جامعه بود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۵
مدیر مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبارالوم مطرح کرد: گسترش باورها و اعتقادات مذهبی در ایران و جهان با پیروزی انقلاب حوزه/مدیر مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبارالوم گفت: با وقوع و تداوم انقلاب اسلامی در ایران، باورها و اعتقادات مذهبی در ایران و جهان گسترش یافت.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱
استاد دانشگاه در جمع بانوان طلبه گرگان: انقلاب اسلامی ایران موجب تولد دوباره جایگاه و نقش آفرینی زنان شد حوزه/دکتر حکیمی گفت: انقلاب موجب نوعی تولد دوباره در زنان شد و شجاعت و شهامت در آنان ظهور و بروز نمود چنانچه این روحیه قبل از انقلاب در زنان دیده نمی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۲
معاون آموزش مرکز تخصصی الزهرا(س) گرگان: طلاب حوزه علمیه با مطالعه پیرامون انقلاب، توطئه های دشمنان را خنثی کنند حوزه/ معاون آموزش مرکز تخصصی الزهرا سلام الله علیها گرگان گفت: محققین و طلاب حوزه های علمیه باید مطالعات عمیقی در مسائل پیرامون انقلاب داشته باشند و با دفاع از حقانیت اسلام، توطئه های دشمنان را خنثی نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۹
مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان: علم وسیله قدرت یافتن کشورهای اسلامی است حوزه/مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان علم را وسیله قدرت یافتن کشورهای اسلامی دانست و بیان کرد: دین اسلام، دین دانش و آموزش برای زندگی سعادتمندانه دنیوی و اخروی بشر است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۹
محیط معنوی حاکم بر خانواده عامل مهم تربیت دینی فرزند است حوزه/ زهرا گرزین، استاد مدرسه علمیه صدیقه فاطمه سلام الله علیها گرگان، محیط معنوی حاکم بر خانواده را از عوامل مهم تربیت دانست و گفت: محیط خانواده باید برای برای تربیت، محیطی سالم و مذهبی باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۳
احسان و نیکوکاری پایه دین داری است حوزه/ استاد مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گرگان، در توصیف احسان و نیکوکاری بیان کرد: اساس فضیلت، احسان کردن است که زینت اسلام و مسلمین نیز محسوب می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۳
شناخت زندگی علما و بزرگان از وظایف طلاب است حوزه/ فائزه محبی در جمع اساتید و طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) گنبدکاووس گفت: شناخت زندگی علما و بزرگان دین اسلام و معرفی آنها به مردم از وظایف طلاب است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۱
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق(ع) بندرترکمن: تهذیب و تربیت پیشانی و اولویت فعالیت های حوزه علمیه گلستان است حوزه/ معاون تهذیب و تربیت مدرسه علمیه امام صادق(ع) بندرترکمن گفت: بر اساس طرح جامع تربیتی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه، توجه به برنامه های تهذیبی و تربیتی از اولویت فعالیت های حوزه علمیه استان گلستان به ویژه مدرسه علمیه امام صادق(ع) بندر ترکمن است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۲
مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان مطرح شد؛ مخاطب شناسی شرط موفقیت تبلیغی است حوزه/ زهرا گرزین، مبلغین را از مهمترین متولیان امر تبلیغ دانست و تاکید کرد: برای انتقال یک اعتقاد و ارزش در هر عصر و زمانی، شناخت زبان مخاطب بسیار حائز اهمیت است به این معنا که مثلاً برای انتقال مباحث دینی برای کودکان باید از وسایل بازی استفاده کرد .
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۸:۴۹
در مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان مطرح شد: حضرت زهرا(س) با محرومیّت زنان از حضور در اجتماع مبارزه کرد حوزه/ در نگاه اسلام، زنان همانند مردان در مسائل اجتماعی پایگاه و جایگاه مناسب دارند و از حضور در حرکت های اجتماعی و فعالیت های گروهی منع نشده اند، آیه ۷۱ سوره مبارکه توبه گواه این مطلب است که زنان نیز همچون مردان دارای مسئولیت بزرگ سرپرستی، ولایت و مدیریت اصلاحی هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۹:۴۶
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان: زندگی کوتاه حضرت فاطمه(س) درسی برای زنان مبارز و انقلابی باشد حوزه/مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با اشاره به فرمایشی از مقام معظم رهبری، گفت: همه زنان مبارز و انقلابی و برجسته می توانند از زندگی و سیره کوتاه اما پربرکت حضرت درس بگیرند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۶:۰۴
مدیر مرکز تخصصی و مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) گرگان: حوزه های علمیه الگوی صحیح تربیت نسل‌های آینده را معرفی کنند حوزه/مدیر مرکز تخصصی الزهرا(س) گرگان گفت: حوزه های علمیه با الگوگیری از حضرت زهرا(۰س) باید بتواند الگوی اسلامی صحیح را برای تربیت نسل‌های آینده به همگان معرفی کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۲۱:۳۵
کارشناس پژوهش مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان: مادران، فرزندان را علوی و فاطمی تربیت کنند حوزه/رؤیا قوانلو کارشناس پژوهشی مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان مادر را مربی انسان و پرورش دهنده جامعه دانست و گفت: مادر بر سعادت و شقاوت فرد و جامعه تأثیرگذار می گذارد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۵:۱۳
در مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س)گرگان مطرح شد: اهل بیتی بودن در برنامه ریزی برای بندگی خداوند نمود پیدا می کند حوزه/خانم گرزین با اشاره به این که دینداری، امری سهل و آسان است، گفت: نداشتن دین سخت است؛ دینداری و عمل به احکام دین به انسانیت موضوعیت می بخشد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۰۹:۱۴
استاد دانشگاه در جمع بانوان طلبه: «سکولار» بزرگترین دشمن داخلی انقلاب است حوزه/ دکتر محمد حکیمی گفت: یکی از بزرگترین دشمنان داخلی انقلاب، سکولار یعنی جدایی دین از سیاست است، چنانچه بر این باورند که کار دنیا از کار سیاست و دین جداست، حال آن که این حرف ضد قرآن و سنت پیامبر اکرم(ص)است.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۰۹:۱۱
با حضور مدیر ومسئولان حوزه خواهران گلستان؛ مشکلات فرهنگی گرگان در جلسه شورای شهر بررسی شد حوزه/ در هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان، به دعوت کمیسیون فرهنگی شورا، مدیر و کارکنان حوزه علمیه استان به همراه جمعی از معاونین فرهنگی، دانش آموختگان و فعالان عرصه فرهنگی و طلاب شاغل در آموزش و پرورش، حضور پیدا کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس